Ibuprofen Hakkında

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
tattoosoul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Ibuprofen Hakkında

Mesaj gönderen tattoosoul »

Herkese merhaba
Forumda ilaçları konuşmak önermek ne kadar doğru bilmiyorum ama iyileşmiş bir hastanın önerisi;
Bu hastalığı daha önce yenmiş,2005 yılında,bi blog yazmış amerikalı bir hasta ile konuştum bana iyileşme sürecini anlattı ve uzun bir antibiyotik tedavisi sonrasındalökosit yoksa inflamasyon için günde 2-3 ibuprofen kullanabilirsin dedi.bu ilaç hakkında fikri olan var mı
Mrshadow

Re: Ibuprofen Hakkında

Mesaj gönderen Mrshadow »

tattoosoul yazdı:Herkese merhaba
Forumda ilaçları konuşmak önermek ne kadar doğru bilmiyorum ama iyileşmiş bir hastanın önerisi;
Bu hastalığı daha önce yenmiş,2005 yılında,bi blog yazmış amerikalı bir hasta ile konuştum bana iyileşme sürecini anlattı ve uzun bir antibiyotik tedavisi sonrasındalökosit yoksa inflamasyon için günde 2-3 ibuprofen kullanabilirsin dedi.bu ilaç hakkında fikri olan var mı
advil gibi, bu ilaçta iltihap önleyici ilaçlar, yalnız bu tarz ilaçların prostata iyi gelmediğine dair fikirlerde vardı bu forumda. Mesela PEA, ALA önerildi forumda anti-enflamatuar tedavi için. Bu tarz yan etkisi olmayan doğal enzimlere yönelmek bence en mantıklısı
tattoosoul

Mesaj gönderen tattoosoul »

Evet bende pea ve ala kullanmak istiyorum ama temini biraz çetrefilli geliyor.
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

İbuprofen yuksek dozda uzun sure kullanimda prostat buyumesine ve enflamasyona iyi geliyor beraberinde bir ilacla beraber kullaniliyordu diye hatirliyorum ancak uzun kullanimda Kardiyoyolojik etkileri cok ters diye hatirliyorum arastirma makalesini bulabilirsem burda yazarim. Bu forumda gecmiste biride ibiprofenin prostatine iyi geldigini ya da tedavi ettigini yazmisti diye aklimda kalmis.
elzerh
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen elzerh »

http://prostatitis.net/drugs-prostatiti ... ostatitis/
Burda yaziyor ama bemce doktora sormadan denenmemeli
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Ben hastaligin basinda kullandim hicbir ise yaramiyor
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Endouroloji bulteni 2016 mete cek in kronik prostatit/kronik pelvik agri sendromu derleme yazisinda rastlamisim yalniz bu ilaci dr kontrolunde uygulamaniz konusunu elzerh zaten belirtmis. Sunuda belirtim hayatimda 1-2 defa 400 mg ibuprofeni migren icin almistim midemi mahvetti ona gore kullanirken dikkat edin mide koruyucusuz kullanmayin.