Palmitoylethanolamide (pea), R-Alfa Lipoik Asit (Ala)

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Palmitoylethanolamide (pea), R-Alfa Lipoik Asit (Ala)

Mesaj gönderen Msln »

kadir yazdı:
Msln yazdı:Palmitoylethanolamide (pea) siparişim 3 haftada Türkiye'ye geldi. Şuan gümrükte bekliyor. Bu urunun yazılı oldugu receteyle birlikte kimlik fotokopisini belirtilen adrese mail göndermemi istiyorlar. 7 gün süresi var. Henüz reçete ettiremedim.
Kendin gidip elden receteyi verip teslim alabilirsin.
recete olsa elden götürüp veririm. sorun degil. ama henüz ayarlayamadım. bakalım bugun gidicem doktora.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

aile hekimi olabilir, aç siteyi göster, hocam bu enzim antb veya o tür bir ilaç değil dersin
Msln

Mesaj gönderen Msln »

Arkadaslar aldigim pea'yi reçetesini ve diğer evraklari tam olarak ulastirdigim halde ptt gumruk geri iade yapmis. Ariyorum neden iade yaptiklarini bisey diyemiyorlar. Serefsizlerin karsisina ciksin bu yaptıkları. Baska birsey demiyorum. Namussuzlar.
esanjor01

Mesaj gönderen esanjor01 »

Msln yazdı:Arkadaslar aldigim pea'yi reçetesini ve diğer evraklari tam olarak ulastirdigim halde ptt gumruk geri iade yapmis. Ariyorum neden iade yaptiklarini bisey diyemiyorlar. Serefsizlerin karsisina ciksin bu yaptıkları. Baska birsey demiyorum. Namussuzlar.
namussuz ahlaksiz bunlar ,senin icin cok oenmli olan o konu , onun icin hicbirsey ifade etmiyor ...
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

bence organize olalim ve aramizdan guvenilir alabilen bir arkadasa soyle otuz kutu falan aldiralim toplu halde herkes odemesini yapip kargoyla urununu alsin
Msln

Mesaj gönderen Msln »

Lanet olsun bu sisteme. Devlet devlet olali adam gibi isini yapan olmadi. Ne kadar sövsemde az. Allah bunlari bildigi gibi yapsin.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Msln yazdı:Arkadaslar aldigim pea'yi reçetesini ve diğer evraklari tam olarak ulastirdigim halde ptt gumruk geri iade yapmis. Ariyorum neden iade yaptiklarini bisey diyemiyorlar. Serefsizlerin karsisina ciksin bu yaptıkları. Baska birsey demiyorum. Namussuzlar.
Kardeşim....bunlara guvenmedigim icin ben elden receteyi ibraz edip, basinda bekleyip urunu aliyorum.Size evrak gelir gelmez kendiniz gidecektiniz. Postada gecikmeler oluyor.
Msln

Mesaj gönderen Msln »

kadir yazdı:
Kardeşim....bunlara guvenmedigim icin ben elden receteyi ibraz edip, basinda bekleyip urunu aliyorum.Size evrak gelir gelmez kendiniz gidecektiniz. Postada gecikmeler oluyor.
Telgrafla bilgisi geldi once. Telgrafta Belirtilen evraklari aşağıdaki email adresine gonderdiginiz takdirde 2 gunde adresinize gönderilecektir denmis. Bende aynen evraklari eksiksiz mail attim. Ustekil maile cevap geldi. "Mailiniz tarafımıza ulaşmıştır.Gönderinize ait evraklarda herhangi bir eksiklik bulunmadığı takdirde gümrük işlemi tamamlanarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize sevk edilecektir.Aksi halde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
Uluslararası Kargo İşleme Merkezi"
Tarafima dönüş yapilmadan öylece geri gönderilmiş.
Ozellikle gelip elden alin denmemis ki. Kaldi ki herkes istanbulda oturmuyor. Burasi gumruk dagitim merkezi onlarca sehire urun geliyor.

Msln

Mesaj gönderen Msln »

Gumrukle defalarca görüşmem ve rica uzerine urunu tekrar isleme aldilar. Urun henüz depodan yurtdisina sevk edilmediği icin sansliydim. Bugunde teslimat yaptilar.
Yalniz dikkatimi cekti urun almanyadan gelmis. Sayet almanyadan gelen tanidiklariniz varsa yanlarinda getirebilirler.
waiora
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen waiora »

Birlikte pea alıp kargo masrafını düşürsek ve reçeteyi halledebilsek iyi olcak.Yani sırf gümrüğe göstermelik insana aahte reçete düzenletecekler o olcak.
maxcavalera
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen maxcavalera »

waiora yazdı:Birlikte pea alıp kargo masrafını düşürsek ve reçeteyi halledebilsek iyi olcak.Yani sırf gümrüğe göstermelik insana aahte reçete düzenletecekler o olcak.
Aslında İstanbuldakiler birleşsek ortak alsak harika olur.Ama ona da miktar sınırı vardır muhtemelen.