Kadir abi yöntemi

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Mrshadow

Kadir abi yöntemi

Mesaj gönderen Mrshadow »

Arkadaslar
Bitki dolandiricilarindan gercekten gina geldi,
Muhtemelen ayni kisi veya kisilerce yapildigi asikar olan bu olay bu foruma zarar veriyor.

Ben de bugun bu kalpazan takimina oyle sinir oldum ki, forumu birakmayi dusundum. Ama benim de herkes gibi buraya vefa borcum var.

Bu forum olmasaydi muhtemelen herhangi bir tedavi dahi gormeyecek, bu anlamda bir surece girmeyecektim, ki ben antibiyotigi birakali 1 hafta olsa da 0 semptomla hayatima devam ediyorum.

Bakin arkadaslar, bu forumda cok degerli tecrubeler var,
Gercekten iyilesenlere bakarsaniz, kadir abi yontemi dedigimiz yontemle iyilestiklerini goreceksiniz,
Bitki, vitamin, enzimler ancak takviye veya hizlandirici etki gosterir.

Nedir kadir abi yontemi?
Prostat sivisindan lokosit olcumu yapilir, uygun antibiyotikle yeterli zaman kullanilir ve lokosit sifirlanir, daha sonra takviye edici vitamin+enzimlerle tedavi desteklenir, bu arada mutlaka periyodik olarak lokosit olcumu yaptirilarak lokositin kontrol altinda tutulmasi saglanir. Yani lokosit artiyorsa yine ayni grup antb verilir ve lokosit sifirlanir. Yani prostattki enfeksyon tamamen sonlandirilana ve doku hasari onarilana kadar bu surec devam eder. En kesin ve olumlu tedavi yontemi budur.

Bunun disindaki herhangi bir iddiaya inanmayin.

Kalpazanlara kanmayin!
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Kadir abi yöntemi

Mesaj gönderen Kc34 »

Dayanamadin gene girdin eroin gibi bu forum bagimlilik yapiyo :lol:
Mrshadow

Kc34 yazdı:Dayanamadin gene girdin eroin gibi bu forum bagimlilik yapiyo :lol:
Yok, gercekten vefa duyuyorsun, bugun ya da bundan sonra bu foruma umutsuzca girecek olan, hayattan kopmus, yasam enerjisi kalmamis kardeslerimiz girecek, onlara umut olmak (senin bana yaptgin gibi), yol gostermek bu lanet hastaliga karsi kazanilmis bir zaferdir.
Mrshadow

Kadir abi yontemine ek yapmayi unutmusum:

+Antibiyotigin zararlarini azaltmak icin hergun ev yogurdu, kefir ve probiyotik besin alinacak
+Bol su icilecek (tum sivi alimi gunluk 3 lt en fazla) 4-5 lt su icip bobrekleri yormayin :)
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Mrshadow yazdı:
Yok, gercekten vefa duyuyorsun, bugun ya da bundan sonra bu foruma umutsuzca girecek olan, hayattan kopmus, yasam enerjisi kalmamis kardeslerimiz girecek, onlara umut olmak (senin bana yaptgin gibi), yol gostermek bu lanet hastaliga karsi kazanilmis bir zaferdir.
Evet Mrshadow kardesim,
Sizin gibi arkadaslardan tedavinin dogrulugunu anlayipta iyilesme yorumlarini duymak, gercekten insana haz veriyor. Forumdan sizin gibi arkadaşlarin ayrilmasi kayiptir.
Mrshadow

kadir yazdı:
Mrshadow yazdı:
Evet Mrshadow kardesim,
Sizin gibi arkadaslardan tedavinin dogrulugunu anlayipta iyilesme yorumlarini duymak, gercekten insana haz veriyor. Forumdan sizin gibi arkadaşlarin ayrilmasi kayiptir.
Abi senin yontemin tıp literatorune girmeli ayni isimle
"Kadir abi yontemi"
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Kadir abi cuma ukraynaya gidiyorum pazartesi nuks olmadan donersem is tamam sansima -13 u gorucem martin ortasinda :)
Mrshadow

Kc34 yazdı:Kadir abi cuma ukraynaya gidiyorum pazartesi nuks olmadan donersem is tamam sansima -13 u gorucem martin ortasinda :)
Dur bir test edeyim deme sakin, iyi giyin
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Mrshadow yazdı:
Kc34 yazdı:Kadir abi cuma ukraynaya gidiyorum pazartesi nuks olmadan donersem is tamam sansima -13 u gorucem martin ortasinda :)
Valla edicem bakalim yeter artik :)
Mrshadow

Kc34 yazdı:
Mrshadow yazdı:
Valla edicem bakalim yeter artik :)
Sonucu merakla bekliyorum ben de
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

iddia ediyorum önümüzdeki on yıl içerisinde tıpta literatüre geçecek bu tedavi şekli "kadir abi yöntemi" diye :D
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

tornografi yazdı:iddia ediyorum önümüzdeki on yıl içerisinde tıpta literatüre geçecek bu tedavi şekli "kadir abi yöntemi" diye :D
Sagolun cocuklar tskler.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dikkat et Ukrayna sakattir, korunmadan yapma sakin.
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Çok haklısınız bende bu forum sayesindr iyiye gidiyorum Kadir abinin bilgileri çok değerli bundan yararlanıyoruz çok şanslıyız aslında
kenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenan »

Kadir abinin yöntemi çok güzel bende uyguluyorum igne antibiyotik sıcak su vitamin az bi iltihap kaldı onuda bu yöntemle çözcem isallah Allah dan umut kesilmez azimle yeneceğiz bu hastalığı umarım
mylife

Mesaj gönderen mylife »

Arkadaşlar ben kesinlikle antibiyotik önermiyorum antibiyotigin 1 tableti bile midemi pert ediyor özellikle eski nesil antibiyotikler bazen hiç fayda etmeyebilir.ben eBay.comdan 360 tablet her tableti 3 gram olan saw Palmetto ürününü alıp kullanmayı düşünüyorum fiyatida oldukça makul.ebaydan nasıl ürün satın alabilirim yardımcı olmak isteyen varsa bana ulaşsın.yardimci olursanız sevinirim.
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

mylife yazdı:Arkadaşlar ben kesinlikle antibiyotik önermiyorum antibiyotigin 1 tableti bile midemi pert ediyor özellikle eski nesil antibiyotikler bazen hiç fayda etmeyebilir.ben eBay.comdan 360 tablet her tableti 3 gram olan saw Palmetto ürününü alıp kullanmayı düşünüyorum fiyatida oldukça makul.ebaydan nasıl ürün satın alabilirim yardımcı olmak isteyen varsa bana ulaşsın.yardimci olursanız sevinirim.
Antibiyotik önermiyosun ama mikrobu nasıl yok edeceksiniz saw palmetto mucizevi birşey degil sonucta
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kc, test yapmak yapmak icin membagina gidiyorsun. İyi testler :)
NightAngel01

Kadir abi bende daha lökosit yüksek gibi hissediyorum keşke baktırma imkanım olsa
Mrshadow

NightAngel01 yazdı:Kadir abi bende daha lökosit yüksek gibi hissediyorum keşke baktırma imkanım olsa
Hocam eskisehire git istanbula gel, bulundugun yerde rica et, ne yaparsan yap ama bu tedaviyi uygula. Bakteriyel kp'in kesin tedavisi budur.

Ayricq lokosit bitti diyenrehavete dusmeyeceksin tabii, bir sene kontrol edip yukselme egiliminde kafasina vuracaksin bakterinin.

Bu arada sunu anladim, su tuketimi ciddi fayda sagliyor, bende idrar sorun olmadigi icin rahatca 2.5 lt iciuorum, idrar problemi yasayan arkadaslar tabii sikinti yasayabilir
NightAngel01

Mrshadow yazdı:
NightAngel01 yazdı:Kadir abi bende daha lökosit yüksek gibi hissediyorum keşke baktırma imkanım olsa
Hocam eskisehire git istanbula gel, bulundugun yerde rica et, ne yaparsan yap ama bu tedaviyi uygula. Bakteriyel kp'in kesin tedavisi budur.

Ayricq lokosit bitti diyenrehavete dusmeyeceksin tabii, bir sene kontrol edip yukselme egiliminde kafasina vuracaksin bakterinin.

Bu arada sunu anladim, su tuketimi ciddi fayda sagliyor, bende idrar sorun olmadigi icin rahatca 2.5 lt iciuorum, idrar problemi yasayan arkadaslar tabii sikinti yasayabilir

Bende idrar sorunu var o yüzden fazla içemiyorum orcipol antibiyotik kullandım molcef 2 kutu kullandım 6 7 iesef şuna antibiyotik kullanmıyorum bir ara ayni anda 3 tane azitro aldım cipro kullandım
Mrshadow

Hocam tamamen kafana gore antibiyotik kulanimi cok ya nlis, ampirik tedavi dedigimiz, kür seklinde tedavi alacaksin, nsil ki serumda bircok antb bileseni oluyorsa bu tedavide de onu uygulayacaksin, hangi bakterinin oldugunu tam bilemedigin icin amopirik tedavi ve lokositin durumuna gore o grup ilaclara devam bitene kadar

Mesela bende iesef-tetradox hic etki etmedi ama biteral+tarivid kombosu 1 haftada sifirladi, demem o ki, o da antibiyotik idrar yollarna genelde verilen de iesef +tetradox.

Tedavide sabir ve kararlilik onemli, antb bitti lokosit niye hala skayet var demeyeceksin nasilsa gececek onemli olan enfeksiyon olmamasi diyeceksin.
NightAngel01

Haklısın abi yaza doğru gitmeyi düşünüyorum zaten
Mrshadow

NightAngel01 yazdı:Haklısın abi yaza doğru gitmeyi düşünüyorum zaten
Yaza dogru mu?
Hala farkinda degil misin? Ne kadar gec gidersen prostattaki tabribatta o kadar fazla olur enfeksiyon gecmediyse, gectiyse bosuna antb kullanmis olursun.

Zaman onemli, bir sekilde imkan olusturup gerekirse borc harc sagliginin pesine dus
Mrshadow

mylife yazdı:Arkadaşlar ben kesinlikle antibiyotik önermiyorum antibiyotigin 1 tableti bile midemi pert ediyor özellikle eski nesil antibiyotikler bazen hiç fayda etmeyebilir.ben eBay.comdan 360 tablet her tableti 3 gram olan saw Palmetto ürününü alıp kullanmayı düşünüyorum fiyatida oldukça makul.ebaydan nasıl ürün satın alabilirim yardımcı olmak isteyen varsa bana ulaşsın.yardimci olursanız sevinirim.
Mide koruyucu alara antb kullanabilirsin, gastrit veya ulser olabilir midenizde.
Ama mutlaka mide koruyucu alarak antb kullanin
Ne yazik ki bu iletin antb kullanmadan iyilesmesi cok zor