geçmeyen testis ağrısı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
emrek
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

geçmeyen testis ağrısı

Mesaj gönderen emrek »

yaklaşık 1 yıl önce şubatın ortasında sağ testisime hafif darbe aldım arkadaşım şakalaşırken hafif yumruk attı 3 4 gun sonra ağrı geçmişti fakat aradan 3 hafta sonra martın 10larında falan fitness a ağırlık kaldırmaya başladım bilmiyodum ağrı yapcagını ağrılar tekrar başladı doktora gittim gecen sene nisan ayında elle muayene sonucu bir şey çıkmadı başka doktora gittim ultrason çektirdi ondada bir şey çıkmadı bende daha doktora gitmedim denemek için nerdeyse her gun masturbasyon yapıyodum boşalırken sağ testisimde kaymalar olmaya başladı artık masturbasyonu bıraktım internetten bir doktorun tavsiyesiyle hala 1 yıldır sağ testis ağrılarım devam ediyor okula falan gitmiyorum oturamıyorum oturunca ağrılarım arttıyor intihar etmeyi düşünüyorum artık 19 yaşındayım daha ders bile çalışamıyorum zaten oturunca ağrılar acayip artıyor bir ara ağrılarım bitmişti masturbasyon yapmaya başlayınca tekrar başladı yardımcı olucak var mı sizce tekrar doktora gidiyim mi ama bir şeyin yok diyip yolliyacak gene
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: geçmeyen testis ağrısı

Mesaj gönderen Raul7 »

Tek sıkıntı testis agrısımı var sikayet olarak ?
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Raul7 yazdı:Tek sıkıntı testis agrısımı var sikayet olarak ?
Tek sıkıntı o olsa bile bölge çok hassas olduğu için aprı mahveder insanı ben yaklaşık 1,5 sene çektm o ağrıyı afedersiniz ama insanın hayatı sikiliyor
emrecakil

Mesaj gönderen emrecakil »

aynı sorun bende solda var hiç bir antbiyoyik işe yaramadı muhakkak iyi bir doplere git oncelikle istanbuldaysan alev kadıoğluna dopler usg için git kafandaki kotu hastalık soru işareti gitsin,antiflamatuar ve 3 gunde 1 boşalma öneriyorlar.Eswt gic bi ise yaramadı bende 6.seans bitti soru epididimler hassas nedeni belli değil,sizde anal fissür varmı
emrek

Mesaj gönderen emrek »

Ben sadece normal ultrason çektirdim bir şey çikmadi doppler çektirmedim, efervesan senin ağrilarin nasil geçti
emrek

Mesaj gönderen emrek »

Ben sadece normal ultrason çektirdim bir şey çikmadi doppler çektirmedim, efervesan senin ağrilarin nasil geçti internetten bir doktora sordum sık masturbasyon ağriyi tetiklemiş olabilir dedi masturbasyonu biraktim ağrida azaliş var da tamamen kalkmadi
vanpersie2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen vanpersie2 »

Allah yardımcın olsun kardeşim benimde testisler çok ağrıyor üstelik bu halde askerlik yapmak zorundayım gerçekten çok zor bir durum drlardan umut yok işimiz Allah'a kalmış sen yinede dra git bi umut birşey bulunur belki
emrek

Mesaj gönderen emrek »

Senin ağri neden başladi abicim
vanpersie2

emrek yazdı:Senin ağri neden başladi abicim
Nasıl oldun kardeşim ben askerdeyim her gun agrıdan oluyorum bıktım hayatımdan meninin geri kaçmasıyla oldu.
emrecakil

emrek yazdı:yaklaşık 1 yıl önce şubatın ortasında sağ testisime hafif darbe aldım arkadaşım şakalaşırken hafif yumruk attı 3 4 gun sonra ağrı geçmişti fakat aradan 3 hafta sonra martın 10larında falan fitness a ağırlık kaldırmaya başladım bilmiyodum ağrı yapcagını ağrılar tekrar başladı doktora gittim gecen sene nisan ayında elle muayene sonucu bir şey çıkmadı başka doktora gittim ultrason çektirdi ondada bir şey çıkmadı bende daha doktora gitmedim denemek için nerdeyse her gun masturbasyon yapıyodum boşalırken sağ testisimde kaymalar olmaya başladı artık masturbasyonu bıraktım internetten bir doktorun tavsiyesiyle hala 1 yıldır sağ testis ağrılarım devam ediyor okula falan gitmiyorum oturamıyorum oturunca ağrılarım arttıyor intihar etmeyi düşünüyorum artık 19 yaşındayım daha ders bile çalışamıyorum zaten oturunca ağrılar acayip artıyor bir ara ağrılarım bitmişti masturbasyon yapmaya başlayınca tekrar başladı yardımcı olucak var mı sizce tekrar doktora gidiyim mi ama bir şeyin yok diyip yolliyacak gene
kasık fıtığı olabilir ağırlık kaldırmaya başladığında artmış ağrın mesala
vanpersie2

emrecakil yazdı:aynı sorun bende solda var hiç bir antbiyoyik işe yaramadı muhakkak iyi bir doplere git oncelikle istanbuldaysan alev kadıoğluna dopler usg için git kafandaki kotu hastalık soru işareti gitsin,antiflamatuar ve 3 gunde 1 boşalma öneriyorlar.Eswt gic bi ise yaramadı bende 6.seans bitti soru epididimler hassas nedeni belli değil,sizde anal fissür varmı
Kardes son durunun nasıl oldu.
emrecakil

makatda fissür ve karnımın altında ağrı var midemın alrında hassas oralar işemede boşalmada sertlesemede sorun yok sorun ağrı testislerde makatda da spazm oluyo
vanpersie2

emrecakil yazdı:makatda fissür ve karnımın altında ağrı var midemın alrında hassas oralar işemede boşalmada sertlesemede sorun yok sorun ağrı testislerde makatda da spazm oluyo
Dr lar ne dıyor
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

emrek arkadaşım, sorunun yoğun spora bağlı bir tendon yırtığı, yada bir sinir sıkışması olabilir. Ayrıca sporcu fıtığı denilen ultrason ile tespiti pek mümkün olmayan bir durum sözkonusu olabilir. Öncelikle bir ortopedi sonuç alamazsan genel cerrahı tavsiye ederim.
emrek

Mesaj gönderen emrek »

ağrı bayadır yoktu cuma günü 4 saat ayakta kalınca tekrar geldi
emrek

Mesaj gönderen emrek »

doktora gittim mart ayında dopler usg çektirdim bir şey çıkmadı yine sadece sağ epididimde 5 mm kist var oda ağrı yapmaz önemli değil dediler
caglarr211
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen caglarr211 »

arkadaşlar aynı ağrı bende de var geçmiyor sizinkiler geçti mi