ALGOLOJIYE GIDEN VAR MI ?

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Emreneu1905
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

ALGOLOJIYE GIDEN VAR MI ?

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

Algolojiye gidip sinir blokaji yapan veya teadvi olan var ki
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: ALGOLOJIYE GIDEN VAR MI ?

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Emreneu algoloji uzun yıllar ilaç tedavisi ile tedaviden yanıt görmeyen hastaların, konservatif tedavi seçenekleri denendikten sonra yinede gözle görülür bir düzelme olmuyorsa uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntemde sinirler bloke edilir ancak bununda cinsellik üzerinde olumsuz etkileri olabilir. Bir nevi hastalık devam eder, ama beyin o bölgeden bihaber olur. Kendine bence biraz daha zaman tanıman iyi olur. En son seçenek olarak düşünebilirsin.
vanpersie2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen vanpersie2 »

Bende çok düşündüm ama pek onermedikleri için gitmedim simdiye dek ama böyle devam ederse son durak bu bölüm olacak gibi
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Tedavi seçenekleri arasında bu da var tabiki, ağrılar katlanılmayacak seviyede ise,hayatı psikolojik olarak etkiliyorsa son seçenek olarak düşünülebilir.
Emreneu1905

Hangi doktor nerede yapıyor bunu penis kokunde yanma batma var biktim artik
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Emreneu1905 yazdı:Hangi doktor nerede yapıyor bunu penis kokunde yanma batma var biktim artik
Sen sinir blokajı yapsanda enfeksiyon devam edecek önce enfeksiyondan kurtul
Emreneu1905

Kurtulamıyorum ki agrım gecsin bi
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Kardesm sen dogru düzgün tedavi ol kurtulamasan bile hayat çekilecek seviyeye geliyor, ben suan normal hayatımı yaşıyorum ha sorarsan eskisi gibimisin hayır degilim ama ben penis agrısı bile yasamıs bir insan olarak bazı belirtilerimi yok ettim bu hastalıktan yüzde yüz kurtulma şansın çok düşük ha belki başlarsa kurtulursun ama zamanla kronikleşip cıkılmaz bi hal alıyor ama uygun doktor ve uygun tedaviyle illaki yol alırsın
Emreneu1905

Raul7 yazdı:Kardesm sen dogru düzgün tedavi ol kurtulamasan bile hayat çekilecek seviyeye geliyor, ben suan normal hayatımı yaşıyorum ha sorarsan eskisi gibimisin hayır degilim ama ben penis agrısı bile yasamıs bir insan olarak bazı belirtilerimi yok ettim bu hastalıktan yüzde yüz kurtulma şansın çok düşük ha belki başlarsa kurtulursun ama zamanla kronikleşip cıkılmaz bi hal alıyor ama uygun doktor ve uygun tedaviyle illaki yol alırsın
Penis ağrısını nasil gecirdin
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Emreneu1905 yazdı:
Raul7 yazdı:Kardesm sen dogru düzgün tedavi ol kurtulamasan bile hayat çekilecek seviyeye geliyor, ben suan normal hayatımı yaşıyorum ha sorarsan eskisi gibimisin hayır degilim ama ben penis agrısı bile yasamıs bir insan olarak bazı belirtilerimi yok ettim bu hastalıktan yüzde yüz kurtulma şansın çok düşük ha belki başlarsa kurtulursun ama zamanla kronikleşip cıkılmaz bi hal alıyor ama uygun doktor ve uygun tedaviyle illaki yol alırsın
Valla hastalıgın ilk başlarında oluyordu o donem antibiyotik kullandım sonra zamanla geçti penis agrısı cok tuhaf bi ağrısı vardı insanın penisi agrırmı aq benım ağrıyordu :) sonra zamanla geçti o gün bugün dür penis agrısı kalmadı
Emreneu1905

Raul7 yazdı:
Emreneu1905 yazdı:
Valla hastalıgın ilk başlarında oluyordu o donem antibiyotik kullandım sonra zamanla geçti penis agrısı cok tuhaf bi ağrısı vardı insanın penisi agrırmı aq benım ağrıyordu :) sonra zamanla geçti o gün bugün dür penis agrısı kalmadı
Nasil bir agri karde bende yanma.batma oluyor
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Eger cinsel iliski sonrasi hastalik basladiysa iyi bir kurumda kultur ve pcr yaptir etkene yonelik tedavi uygula
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Bende yanma basinda ve ortasindaydi antibiyotik tedavisi sonrasi takribi bir ay sonra yanmadan eser kalmadi
Emreneu1905

Kc34 yazdı:Bende yanma basinda ve ortasindaydi antibiyotik tedavisi sonrasi takribi bir ay sonra yanmadan eser kalmadi
Simdi sikayetin ney
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Sikayetim yok
Emreneu1905

Kc34 yazdı:Sikayetim yok
nasil bit tedavi uyguladın
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Emreneu1905 yazdı:
Kc34 yazdı:Sikayetim yok
nasil bit tedavi uyguladın
Adamın eski yazılarında hepsi yazıyır Kadir abi de dahil
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

Algoloji nin Turkiye deki en büyük uzmani Serdar Edirne dir ben kronik baş agrisi icin gittim ve cok memnun kaldim.Kendisiyle bu konuda sohbet ettim ben bakmiyorum bile dedi çünkü geçmiyor boşuna parani kaptırırsin dedi.Benimde agrilarim katlanilmaz haldeydi zamanla gecti forumda bu konuda yapılacaklarla ilgili hepimiz paylaşım yaptık.Ben o kadar hastalığı unuttum ki 15 gün önce kısır yedim ve acıydı dolayisiyla hastalik hemen kendini hatirlatti 3 gün agrim oldu ve lokosit hemen yukseldi.Yani diycegim o ki gerekli takviyeler doktor kontrolünde antibiyotik tedavisi ile beraber duzgun beslenme birde stresten mümkün olduğunca uzak durursaniz agrisiz bir sekilde hayatiniza devam edip hastaligi baskilarsiniz ben bu hastalik icin iyilestim kelimesini pek sevmiyorum çünkü kendini hatirlatiyor ama dikkat edersek kötü bir tecrübe olarak hatırlayıp hayatımıza devam edebiliyoruz.Iyilesme sureci kisiden kişiye degisiyor ama uzun bir yol ve sabir gerektiriyor.Allah hepimize şifa versin.
Emreneu1905

opulentia yazdı:Algoloji nin Turkiye deki en büyük uzmani Serdar Edirne dir ben kronik baş agrisi icin gittim ve cok memnun kaldim.Kendisiyle bu konuda sohbet ettim ben bakmiyorum bile dedi çünkü geçmiyor boşuna parani kaptırırsin dedi.Benimde agrilarim katlanilmaz haldeydi zamanla gecti forumda bu konuda yapılacaklarla ilgili hepimiz paylaşım yaptık.Ben o kadar hastalığı unuttum ki 15 gün önce kısır yedim ve acıydı dolayisiyla hastalik hemen kendini hatirlatti 3 gün agrim oldu ve lokosit hemen yukseldi.Yani diycegim o ki gerekli takviyeler doktor kontrolünde antibiyotik tedavisi ile beraber duzgun beslenme birde stresten mümkün olduğunca uzak durursaniz agrisiz bir sekilde hayatiniza devam edip hastaligi baskilarsiniz ben bu hastalik icin iyilestim kelimesini pek sevmiyorum çünkü kendini hatirlatiyor ama dikkat edersek kötü bir tecrübe olarak hatırlayıp hayatımıza devam edebiliyoruz.Iyilesme sureci kisiden kişiye degisiyor ama uzun bir yol ve sabir gerektiriyor.Allah hepimize şifa versin.
Lokosit 10_12 benim penisimde solda hissizlik yanici batici noropatik agrilar oluyor sendede boylemiydi
emrecakil

Mesaj gönderen emrecakil »

opulentia yazdı:Algoloji nin Turkiye deki en büyük uzmani Serdar Edirne dir ben kronik baş agrisi icin gittim ve cok memnun kaldim.Kendisiyle bu konuda sohbet ettim ben bakmiyorum bile dedi çünkü geçmiyor boşuna parani kaptırırsin dedi.Benimde agrilarim katlanilmaz haldeydi zamanla gecti forumda bu konuda yapılacaklarla ilgili hepimiz paylaşım yaptık.Ben o kadar hastalığı unuttum ki 15 gün önce kısır yedim ve acıydı dolayisiyla hastalik hemen kendini hatirlatti 3 gün agrim oldu ve lokosit hemen yukseldi.Yani diycegim o ki gerekli takviyeler doktor kontrolünde antibiyotik tedavisi ile beraber duzgun beslenme birde stresten mümkün olduğunca uzak durursaniz agrisiz bir sekilde hayatiniza devam edip hastaligi baskilarsiniz ben bu hastalik icin iyilestim kelimesini pek sevmiyorum çünkü kendini hatirlatiyor ama dikkat edersek kötü bir tecrübe olarak hatırlayıp hayatımıza devam edebiliyoruz.Iyilesme sureci kisiden kişiye degisiyor ama uzun bir yol ve sabir gerektiriyor.Allah hepimize şifa versin.
evet serdar hoca banada bakmamıştı testis ağrısı için gittiğimde
Genco

Mesaj gönderen Genco »

Ben gittim profesöre makatdan 14 seans ozon tedavisi oldum 3.4 milyar param gitti zerre fayda görmedim bide kesin iyilestiricem ben seni demişti umut verip.
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

Genco yazdı:Ben gittim profesöre makatdan 14 seans ozon tedavisi oldum 3.4 milyar param gitti zerre fayda görmedim bide kesin iyilestiricem ben seni demişti umut verip.
Su prostati deldirmemek lazim bunlar deneysel tedavi
Genco

Mesaj gönderen Genco »

opulentia yazdı:
Genco yazdı:Ben gittim profesöre makatdan 14 seans ozon tedavisi oldum 3.4 milyar param gitti zerre fayda görmedim bide kesin iyilestiricem ben seni demişti umut verip.
Su prostati deldirmemek lazim bunlar deneysel tedavi
Kobay olarak kullaniliyoruz zaten daha çok keklik tabi yolunacak kazda denilebilir kullanılmaya elverişli bi hastalığa sahibiz
vanpersie2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen vanpersie2 »

Kırıkkale de Dr Emrah Topbaş'a yazistim 2000-2500 liraya blokaj yapıyormuş bu ağrılara katlanamiyorum artık mesleği mi de yapamam çünkü o yüzden algolojiye gidip bu ağrılardan kurtulmaya calisacagim
ifsayok

Mesaj gönderen ifsayok »

Hangi prof?