Propolis sanıldığından daha etkili galiba

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Propolis sanıldığından daha etkili galiba

Mesaj gönderen tornografi »

arkadaşlar merhaba. bende aynı zamanda prostatite eşlik eden tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonu mevcuttu. geçtiğimiz şubat ayında maalesef şüpheli ilişki sonucunda ilk idrar yolu enfeksiyonunu geçirdim. daha sonra her nükste antibiyotik ile durdurdum. fakat birer ay aralıklarla bu aralık ayına kadar tekrar etti.

toplamda 6-7 kere idrar yolu enfeksiyonu tekrar etti. genelde şöyle oluyordu. antibiyotik bittikten sonra mikrobun kuluçka süresi kadar (bu 22 - 25 gün arasında oldu hep stabildi) enfeksiyon görülmüyordu. kuluçka süresinden sonra akıntı, peniste kaşınma batma gibi şikayetler birden şiddetli bir şekilde başlıyordu.

tabi hiçbir doktor akıntıdan örnek almadı. burada benim de hatam var. her neyse daha sonra hiç denemediğim bir kombinasyona başladım. eğriçayır marka propolis ile birlikte on gün tetra + 10 gün tetradox + 10 gün flagyl + antibiyotikle beraber bromelanin denedim. tabi prostatit şikayetlerinde çok belirgin bir düzelme olmadı fakat. 53 gündür idrar yolu enfeksiyonu tekrar etmedi. bu sefer kurtuldum galiba. geçen gün idrar tahlili de temiz çıktı. (prostat sıvısı lökosit 1-2 bu arada)

7-8 sefer buna benzer antibiyotikler fayda etmemiş fakat ilk defa antibiyotikle beraber kırk gün civarında da şişe bitene kadar propolis kullandım. burada bendeki çözümün ya flagyl ya da propolisten geçtiğini düşünüyorum. diğerlerini daha önce de kullanmıştım çünkü.

evet prostatit şikayetlerim çok şiddetli olmasa da devam ediyor. (makatta kaşıntı, kasık-testis agrı, bacaklarda halsizlik) fakat eskiye göre iyi gibi.

beeodan iki kutu daha sipariş verdim. hadi hayırlısı.

benzer durumda olan arkadaşlara faydam olur umarım.
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Propolis sanıldığından daha etkili galiba

Mesaj gönderen orhan »

tornografi yazdı:arkadaşlar merhaba. bende aynı zamanda prostatite eşlik eden tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonu mevcuttu. geçtiğimiz şubat ayında maalesef şüpheli ilişki sonucunda ilk idrar yolu enfeksiyonunu geçirdim. daha sonra her nükste antibiyotik ile durdurdum. fakat birer ay aralıklarla bu aralık ayına kadar tekrar etti.

toplamda 6-7 kere idrar yolu enfeksiyonu tekrar etti. genelde şöyle oluyordu. antibiyotik bittikten sonra mikrobun kuluçka süresi kadar (bu 22 - 25 gün arasında oldu hep stabildi) enfeksiyon görülmüyordu. kuluçka süresinden sonra akıntı, peniste kaşınma batma gibi şikayetler birden şiddetli bir şekilde başlıyordu.

tabi hiçbir doktor akıntıdan örnek almadı. burada benim de hatam var. her neyse daha sonra hiç denemediğim bir kombinasyona başladım. eğriçayır marka propolis ile birlikte on gün tetra + 10 gün tetradox + 10 gün flagyl + antibiyotikle beraber bromelanin denedim. tabi prostatit şikayetlerinde çok belirgin bir düzelme olmadı fakat. 53 gündür idrar yolu enfeksiyonu tekrar etmedi. bu sefer kurtuldum galiba. geçen gün idrar tahlili de temiz çıktı. (prostat sıvısı lökosit 1-2 bu arada)

7-8 sefer buna benzer antibiyotikler fayda etmemiş fakat ilk defa antibiyotikle beraber kırk gün civarında da şişe bitene kadar propolis kullandım. burada bendeki çözümün ya flagyl ya da propolisten geçtiğini düşünüyorum. diğerlerini daha önce de kullanmıştım çünkü.

evet prostatit şikayetlerim çok şiddetli olmasa da devam ediyor. (makatta kaşıntı, kasık-testis agrı, bacaklarda halsizlik) fakat eskiye göre iyi gibi.

beeodan iki kutu daha sipariş verdim. hadi hayırlısı.

benzer durumda olan arkadaşlara faydam olur umarım.

selam arkadaşım geçmiş olsun hepimize
beodan derken bromelanin anlamındamı söyledin
tornografi

hayır hocam propolis.
kalimera
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen kalimera »

Eğricayir marka propolisten memnun kalmadiginiz icin mi beeo'dan siparis verdiniz ?
tornografi

enfeksiyonu ben eğriçayır propolisle atlattım. fakat araştırdığım kadarıyla beeo propolis bir çok yerden ödül almış. daha kaliteli gibi geldi bana sanki. zaten tamamiyle orjinal olan benim bildiğim bu iki marka var. ikisi de güvenilir.
mehmet1959
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen mehmet1959 »

Nerede satıliyor eğro çayir
mehmet1959
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen mehmet1959 »

Doz olarak. Ne kadar kullandin
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Propolisten çok medet ummamak lazım faydası var ama tek başınna yetersiz önce düzgün bir tedaviyle başlayın sonra takviyelerle devam edin
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Eğri cayır organik ürün
Beeo propolis ıyi tarım ürünü
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

asosyal yazdı:Eğri cayır organik ürün

organik sertifikasi kolay alinmiyor diye biliyorum ..dolayisyla organigi tercih etmek daha bir dogru olur kanatindeyim
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

esanjor01 yazdı:
asosyal yazdı:Eğri cayır organik ürün

organik sertifikasi kolay alinmiyor diye biliyorum ..dolayisyla organigi tercih etmek daha bir dogru olur kanatindeyim
Türkiye de ksk için 35 firma var tarım bakanlığının ve bu firmalar ihracaat yaptığı için sıkıntı çıkmaz