şeyh- i şifa

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
cicek5917
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

şeyh- i şifa

Mesaj gönderen cicek5917 »

mrb bunun (şeyh-i şifa) ne olduğunu bilen kullanan arkadaş var mı? bir arkadaşım bir ay kullandığını iyi geldiğini söylüyor işeme , yanma sorunları kalmamış yorumların çoğuda şayet doğruysa hep olumlu yönde
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: şeyh- i şifa

Mesaj gönderen kadir »

cicek5917 yazdı:mrb bunun (şeyh-i şifa) ne olduğunu bilen kullanan arkadaş var mı? bir arkadaşım bir ay kullandığını iyi geldiğini söylüyor işeme , yanma sorunları kalmamış yorumların çoğuda şayet doğruysa hep olumlu yönde
Kardesim bakin...inanmayin böyle her nette olupta bilimsel olmayan şeylere.Üçkağıt bunlar.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

kadir yazdı:
cicek5917 yazdı:mrb bunun (şeyh-i şifa) ne olduğunu bilen kullanan arkadaş var mı? bir arkadaşım bir ay kullandığını iyi geldiğini söylüyor işeme , yanma sorunları kalmamış yorumların çoğuda şayet doğruysa hep olumlu yönde
Kardesim bakin...inanmayin böyle her nette olupta bilimsel olmayan şeylere.Üçkağıt bunlar.
Adamin biri çikiyor, ne idüğü belirsiz bir macun basıyor kavanozun içine, hikayeden referanslarida yapistirmis sosyal medya sayfasina.Cahil cühela takımininda fotolarini koymuş. Nasil inaniyorsunuz böyle şeylere? Tıp,farmakoloji dünyası, yillar suren mikrobiyolojik araştirmalar,klinik calişmalar, bunlari bir tarafa birakip nasil boyle bir safsataya inanirsiniz.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Zamaninda omer coşkun diye sarlatan vardi bitkisel ilaclarla koseyi dondu kanser hastalarini bilr iyilestirdigini soylemisti genc yasta beyin kanserinden oldu gitti bitkisel ilaclari derdine derman olamadi boyle ınsanlari zengin etmeyin
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

1 karış sakal 2 ayet birazda dini söylem bu halkın en sevdiği şey zaten hemen inanıp kanmak. Bilimsel olarak kanıtlanmamış bile umut taciri bunlar
ap0calypse
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ap0calypse »

yıllar önce babamda bağırsak solucanı problemi vardı, kahramanmaraş'a tatile gitti ve orada acı su diye tabir edilen suyu içti, içmesiyle iyileşmesi bir oldu, oralı olan veya orada tanıdığı olan birileri varsa denemeye değer diye düşünüyorum.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

ap0calypse yazdı:yıllar önce babamda bağırsak solucanı problemi vardı, kahramanmaraş'a tatile gitti ve orada acı su diye tabir edilen suyu içti, içmesiyle iyileşmesi bir oldu, oralı olan veya orada tanıdığı olan birileri varsa denemeye değer diye düşünüyorum.
Bağırsak solucanı bambaşka bi olay burda enfekte olmuş bşr organ var hatta enjeksiyon yeri geliyor kana geçiyor
ap0calypse
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ap0calypse »

efervesan yazdı:
ap0calypse yazdı:yıllar önce babamda bağırsak solucanı problemi vardı, kahramanmaraş'a tatile gitti ve orada acı su diye tabir edilen suyu içti, içmesiyle iyileşmesi bir oldu, oralı olan veya orada tanıdığı olan birileri varsa denemeye değer diye düşünüyorum.
Bağırsak solucanı bambaşka bi olay burda enfekte olmuş bşr organ var hatta enjeksiyon yeri geliyor kana geçiyor
idrar yollarında iyi geliyor diyorlar, belki hiç bir işe yaramayabilir ama ben duyduğum herşeyi paylaşıyorum burada, nereden ne çıkacağı hiç belli olmaz.
birde bir sorum olacak size, acısız şalgam içince rahatlıyorum, asitli ve mayalı içecekler, çay ve kahve vede acı iyi gelmiyormuş bu hastalığa, şalgamın bir zararı varmıdır. birde suyu azalttım, az su içince yanmalarda azaldı. suyu azaltmak mantıklımı yoksa bol su içmek dahamı iyi ?
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

ap0calypse yazdı:
efervesan yazdı:
idrar yollarında iyi geliyor diyorlar, belki hiç bir işe yaramayabilir ama ben duyduğum herşeyi paylaşıyorum burada, nereden ne çıkacağı hiç belli olmaz.
birde bir sorum olacak size, acısız şalgam içince rahatlıyorum, asitli ve mayalı içecekler, çay ve kahve vede acı iyi gelmiyormuş bu hastalığa, şalgamın bir zararı varmıdır. birde suyu azalttım, az su içince yanmalarda azaldı. suyu azaltmak mantıklımı yoksa bol su içmek dahamı iyi ?
normalde bu hastalıkta bol su tüketin denşr ama size az su yararlı işte size ne iyi geliyorsa onşekilde hareket edin serim ben
blxs

Mesaj gönderen blxs »

Arkadaşlar, Kadir abiyi dinleyin. Bu tarz ürünler midyata pirince giderken eldeki bulgurdan edebilir. Aman deyim, geçici rahatlama sağlasa bile ki o da şüpheliye, böbreklerinize veya diger organlara zarar verebilir.