Kadir Abi Üroloji Polikiliniği

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
cezmicankaya13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Kadir Abi Üroloji Polikiliniği

Mesaj gönderen cezmicankaya13 »

Kadir abi merhaba biyopsiyi prostattan aldı mesaneden değil abi düzene gönderdiğim prostat sivisinda az sayıda epidermi öremis nasıl bir yol izlemeliyim abi kolay gelsin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi merhaba biyopsiyi prostattan aldı mesaneden değil abi düzene gönderdiğim prostat sivisinda az sayıda epidermi öremis nasıl bir yol izlemeliyim abi kolay gelsin
Prostatitli bir hastanin prostatindan parca almak olan bir enfeksiyonun dahada artmasina sebep olabilir, inflamasyon ve agrilar artabilir.Bunun yerine önce prostat sivisina baktırsaydiniz daha iyi olurdu. Sistoskopi uriner sistemde travma yaratiyor. Ilacli gorüntuleme ( retrograd üretragrafi) yöntemi ile goruntuleme daha zararsiz ve acisız.
cezmicankaya13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen cezmicankaya13 »

Kadir abi prostat sivisin lokosit görünüyorsa bu kesin prostatit mi çünkü ben buna yakalandigimda crp 256 çıkmıştı kanda enfeksiyon varlığını gösteriyordu acaba kan yoluyla mi indi uraya sizin başınızı agirtiyuorum abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi prostat sivisin lokosit görünüyorsa bu kesin prostatit mi çünkü ben buna yakalandigimda crp 256 çıkmıştı kanda enfeksiyon varlığını gösteriyordu acaba kan yoluyla mi indi uraya sizin başınızı agirtiyuorum abi
Lokosit normalden yuksekse kesin prostatit bulgusudur. Normali 2-3 tür.
alperalper

Mesaj gönderen alperalper »

cezmicankaya13 yazdı:Kadir abi iyi aksamalar ben yaklaşık 2 yıla yakın bir hastayım ben çok antibiyok kolandim hiç bir faydasının görmedim çok afedersin perinisimin içi adeta yanıyor sızlıyor ve bağlı sol taraftan göbek degimin içi yanıyor zorlanıyor ve testislere kadar bu zorlanma ve yanma iniyor başta dr bana söylediği şey mesanende apse var dedi 10 adet iğne amikuzit yazmıştı kulandim ondan sonra sık idrara çıkmaya başladım bayağı apse çıktı hiç rahatlama olmadı başka bir dr gitm daralma var dedi sistoskupi yaptı hafif bir daralma var dedi ve açtı diha sonra diha kötü oldum psa degerlerim 3 80 e çıkmıştı biyopside aldı biyopsi sonucu non spekf prostatit çıktı acaba bende mesanemle ilgili problemim ola bilirmi u zaman idrarda enfeksiyon görünüyordu şimdi görünmüyor bende lokosit görünüyordu lokositte 3.4 indi yine bu yanmalar zorlanmalar devam ediyor duzendede az sayıda epidermi öredi bu kadar yanma bonun sebebi prostatitmi sastim kaldım değerli biletinizi bekliyorum kadir abi sizi yoruyoru z hakini helal et abi çok değerli bir insansiniz

merhaba cezmi bey özel mesaj attım mesaj kutusuna bakar mısınız ?