BIR HASTANIN KURTULUŞU (VIDEO ANLATIM)

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Emreneu1905
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

BIR HASTANIN KURTULUŞU (VIDEO ANLATIM)

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

https://youtu.be/qDsI6LlVdg0

Hasta bu illeten nasil kurtulduğunu anlatiyor
Emreneu1905

Re: BIR HASTANIN KURTULUŞU (VIDEO ANLATIM)

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

Kadir abinin tedavisine benziyor
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Bu arkadasi zafer hocada gormustum zaten bu tedaviden fayda goren cok arkadas oldu buna bende dahilim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Emreneu1905 yazdı:Kadir abinin tedavisine benziyor
Evet bu arkadaş benim yazilarimi okumuş ve youtuba koymuş bir arkadaş olabilir...muhtemelen forumdan biridir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Benimle istisarede bulunmuş bir arkadaş bu sesinden tanidim. Isim vermeye gerek yok. Ònemli degil, muhim olan hastalara faydasi olmasidir.
Graftity
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Graftity »

Milyonlarca yürek kafalarda tek bir soru sertleşme sorunu düzelecekmi :D
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Graftity yazdı:Milyonlarca yürek kafalarda tek bir soru sertleşme sorunu düzelecekmi :D
Tedavi oldukca duzelir takma kafana
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

arkadaşımızı cesaretinden dolayı kutluyorum.kendini ekrana yansıtıp prostatiti anlatmak kolay değil.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

Yanliz bu hastaliga yakalananlarin yuzu bir tuhaf oluyor.Bende dahil olmak uzere .video ceken arkadasda hic mimik bile yoktu.Hayattan sogumus gibi
Graftity

Mesaj gönderen Graftity »

hamdi yazdı:Yanliz bu hastaliga yakalananlarin yuzu bir tuhaf oluyor.Bende dahil olmak uzere .video ceken arkadasda hic mimik bile yoktu.Hayattan sogumus gibi
Yemin ederim aynı şeyi düşünüyordum :D
Splenta

Mesaj gönderen Splenta »

yaş 42 erkek Boy 1.80 kilo 94 Yaklaşık bir aydan beri idrar yaptıktan sonra hafif sızı ve yanma ve bazen sık sık idrar yapma hissi oluyor. Bunun haricinde başka bir sıkıntı yok. Gün içerisinde ortalama 8 defa idrar oluyor gece ise bazen bir defa bazen yok. Bu süre zarfında iki defa tam idrar hemograma PSA CRP iyokimya ve İdrar kültürü baktırdım hepsi normal. Ultrason alt Batın normal.
Arkadaşlar kronik prostatit mi yoksa aktif mesane mi veya başka bir şey mi
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Graftity yazdı:
hamdi yazdı:Yanliz bu hastaliga yakalananlarin yuzu bir tuhaf oluyor.Bende dahil olmak uzere .video ceken arkadasda hic mimik bile yoktu.Hayattan sogumus gibi
Yemin ederim aynı şeyi düşünüyordum :D
Bu hastalik sonrası hayat tan zevk alma hissi azalıyor da ondan
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Aksine ben daha cok keyif almaya basladim ottan boktan seylere takmisiz kafayi
Eyup
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Eyup »

Arkadaşı gerçekten kutlamak lazım bende Zafer hocanın yanında tanışmıştım çok güzel iş yapmış bravo.
ronaldinhoo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen ronaldinhoo »

S.a arkadaslar sunu soyliyeyim aranizda ic yada dış basuru olanlar varsa prostatitle ayni rahatsizliklari veriyor tam sertlesmeme ve orgazm olurken hissizlik ben uzun bir sure prostatit zannederek gezdim ve bahsur sorunumu cozunce hicbir skıntım kalmadı nahsur erkekte cinsel isteksizlik ve tam sertlesmeme yapiyor bunu herkez bilmez doktorlarda dahil bunaa.
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

ronaldinhoo yazdı:S.a arkadaslar sunu soyliyeyim aranizda ic yada dış basuru olanlar varsa prostatitle ayni rahatsizliklari veriyor tam sertlesmeme ve orgazm olurken hissizlik ben uzun bir sure prostatit zannederek gezdim ve bahsur sorunumu cozunce hicbir skıntım kalmadı nahsur erkekte cinsel isteksizlik ve tam sertlesmeme yapiyor bunu herkez bilmez doktorlarda dahil bunaa.
bende ileri derece uc ve dış basur var doktor ameliyat gerekli dedi olmaya cekiniyorum ama keske olunca tum sikayetler gecse
ronaldinhoo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen ronaldinhoo »

Bende sadece 1 derece ic hemoroid var hemoroidin derecesi hic farketmiyo penisi etkiliyor bosaldiginda makatta sızlama agri oluyor
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

benimki 3. dereceymis
Erhan1976
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen Erhan1976 »

Helal olsun çocuğa, cesaretinden ötürü tebrik ederim. Çok güzel anlatmış...
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

ronaldinhoo yazdı:S.a arkadaslar sunu soyliyeyim aranizda ic yada dış basuru olanlar varsa prostatitle ayni rahatsizliklari veriyor tam sertlesmeme ve orgazm olurken hissizlik ben uzun bir sure prostatit zannederek gezdim ve bahsur sorunumu cozunce hicbir skıntım kalmadı nahsur erkekte cinsel isteksizlik ve tam sertlesmeme yapiyor bunu herkez bilmez doktorlarda dahil bunaa.

Basur sorununu nasil cozdun? Basur krem.hapla oylr kolay cozulen bir rahatsizlik degil bildigim.kadariyal
Splenta

Mesaj gönderen Splenta »

Sizinle iletişime nasıl geçebilirim
Bismuth76

Mesaj gönderen Bismuth76 »

Merhaba, en son azitro ile toparlamistim. Halen peniste uyuşma var. Oyle çok fazla.olmasa da bir tuhaf uyuşukluk bu. Son zamanlarda ise ereksiyon geriledi. Belki de mevsim, psikolojik nedenler de etkili olabiliyor. Beni en çok rahatsiz eden o mikroorganizmadan kurtulmuş olmamdan dolayı sükür ediyorum. Ancak idrar sorunu devam ediyor. Ona çare bulamadim. Bu arada azitro tedavilerinden sonra prostat sıvısı seffaf geliyor. Sari renk uzun zamandir gormuyorum. Şimdj prostat sinirlerinin toparlamasi için ne yapabilirim diye dusunuyorum. Bunun için yani uyuşukluk ićin doktora gitmeyi dusunuyorum. Hatta bu durum geç boşalmaya neden oluyor...
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Bismuth76 yazdı:Merhaba, en son azitro ile toparlamistim. Halen peniste uyuşma var. Oyle çok fazla.olmasa da bir tuhaf uyuşukluk bu. Son zamanlarda ise ereksiyon geriledi. Belki de mevsim, psikolojik nedenler de etkili olabiliyor. Beni en çok rahatsiz eden o mikroorganizmadan kurtulmuş olmamdan dolayı sükür ediyorum. Ancak idrar sorunu devam ediyor. Ona çare bulamadim. Bu arada azitro tedavilerinden sonra prostat sıvısı seffaf geliyor. Sari renk uzun zamandir gormuyorum. Şimdj prostat sinirlerinin toparlamasi için ne yapabilirim diye dusunuyorum. Bunun için yani uyuşukluk ićin doktora gitmeyi dusunuyorum. Hatta bu durum geç boşalmaya neden oluyor...
Eğer ki lökosit sıfırlanmışsa eğer nğks yoksa en iyi tedavi spor yapıp düzgün beslenip vücudun kendini toplamasını beklemektir. Bence neden takviye de bi yere kadar çünkü bünye ona alıştımı hantallaşaçaktır diye düşünüyorum
tornografi

Mesaj gönderen tornografi »

efervesan yazdı:
Bismuth76 yazdı:Merhaba, en son azitro ile toparlamistim. Halen peniste uyuşma var. Oyle çok fazla.olmasa da bir tuhaf uyuşukluk bu. Son zamanlarda ise ereksiyon geriledi. Belki de mevsim, psikolojik nedenler de etkili olabiliyor. Beni en çok rahatsiz eden o mikroorganizmadan kurtulmuş olmamdan dolayı sükür ediyorum. Ancak idrar sorunu devam ediyor. Ona çare bulamadim. Bu arada azitro tedavilerinden sonra prostat sıvısı seffaf geliyor. Sari renk uzun zamandir gormuyorum. Şimdj prostat sinirlerinin toparlamasi için ne yapabilirim diye dusunuyorum. Bunun için yani uyuşukluk ićin doktora gitmeyi dusunuyorum. Hatta bu durum geç boşalmaya neden oluyor...
Eğer ki lökosit sıfırlanmışsa eğer nğks yoksa en iyi tedavi spor yapıp düzgün beslenip vücudun kendini toplamasını beklemektir. Bence neden takviye de bi yere kadar çünkü bünye ona alıştımı hantallaşaçaktır diye düşünüyorum
o zaman bu konuda yaşı genç olanlar biraz daha avantajlı gibi duruyor.
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

tornografi yazdı:
efervesan yazdı:
o zaman bu konuda yaşı genç olanlar biraz daha avantajlı gibi duruyor.
Öyle duruyor