REKTAL YOLDAN ANTİBİYOTİK EMDİRME YÖNTEMİ

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
JohnWick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Re: REKTAL YOLDAN ANTİBİYOTİK EMDİRME YÖNTEMİ

Mesaj gönderen JohnWick »

Ben yunanliyada mail attim bakalim ne fiyat cikaricak.Arnavutluga gidene ulasamiyoruz cevap vermiyo
Fatih86
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Fatih86 »

insan iyilesti mi iyilesmedi mi yazar,herkes bir umut pesinde
Allah neylerse güzel eyler hoş eyler vardır bir bildiği
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Armavut doktora skyp üzerinden ulaşabilirsiniz.sitesinde yada facebook adresinde vardı sanırım. Ama netten size bedavaya yaedım etmesini beklemeyin. Ödeme istiyor çünkü. Yanına gidince ne olur tabiki bilemem. Ama yunanlı doktora göre çok ucuz. Yunanlı doktorda uçmuş yani. O kadar parayı o doktor bana versin ömür boyu prostatit kalmaya razıyım :)
drayhan

Mesaj gönderen drayhan »

Delwa lazım. Bulunabiliyor mu piyasada

Ben uygulayabilirim . Ama bazı eksikler tamamlanması lazım. Önce delwa. Sonra klinik ortam.

Benim ASM de çok hasta oluyor. Yine de zaman ayırmaya çalışırım. Sizi arnavutluk a göndermem :)
ZooM505
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen ZooM505 »

drayhan yazdı:Delwa lazım. Bulunabiliyor mu piyasada
Kesinlikle tavsiye etmem. Hiç yararı olmadı. Çok çok daha zararı oldu diyebilirim.
drayhan

Mesaj gönderen drayhan »

Aslında ben de faydali olup olmayacağı konusunda emin değilim ama bazı arkadaşlar çok üzerinde duruyor.

Siz bu yöntemi denediniz mi sadece delwa star mi denediniz
freeman

Mesaj gönderen freeman »

bazi yerlerde bulunabilir, ortalama 500 tl sanirim
ZooM505
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen ZooM505 »

Delwa starı kullandım.. Bırakın yararı prostata zarar verdiğini düşünüyorum.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Dr arygil buna benzer birşey mi kullanıyor acaba
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Delwa,prop makattan yerleştrilerek prostata hemen hemen direk teması sağlanıyor 40-45 derece sıcaklığa ulaşan prop ısı sayesinde prostattaki kanlanmayı ve dolaşımı artırıyor
Selçuk ağbey bunu daha önce paylaşmıştı kendisi çok yararını görmemişti tabi herkezde farklı çalışır kimisi yarar görür tahminim,denemek lazım

Yanlış hatırlamıyrsam lavmamı ne varmış karışım onun içine aındıktan sonra makattan antibiyotik karışımının bir süre prostata geçmesi bekleniyor daha sonra bu etkiyi maksimum ulaşması için delwa star kullanılıyor
esmergenc

Mesaj gönderen esmergenc »

Belkide tam ilmini bilmek lazim sonucta dr arygil bu tedavi yöntemiyle ismini bir sekilde duyurmus isi bilen birinin yapmasi farkli biz kendimiz evde yapsak ya bazi seyleri eksik yapacaz yada tedaviyi tam uygulayamayacagiz.Dr arygille forum olarak iletişime gecmeliyiz bence . ( Ne dersiniz Abilerim kardeslerim ?)Önceden konusan abilerimiz vardi. Belki onlar sayesinde bi iletisim olur yada farkli bi yolla Ayhan hocama gösterir bizde arnavutluga gitmekten kurtuluruz. Insallah bu dertten kurtuluruz hep beraber Ayhan hocam öncülugunde .
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

esmergenc yazdı:Belkide tam ilmini bilmek lazim sonucta dr arygil bu tedavi yöntemiyle ismini bir sekilde duyurmus isi bilen birinin yapmasi farkli biz kendimiz evde yapsak ya bazi seyleri eksik yapacaz yada tedaviyi tam uygulayamayacagiz.Dr arygille forum olarak iletişime gecmeliyiz bence . ( Ne dersiniz Abilerim kardeslerim ?)Önceden konusan abilerimiz vardi. Belki onlar sayesinde bi iletisim olur yada farkli bi yolla Ayhan hocama gösterir bizde arnavutluga gitmekten kurtuluruz. Insallah bu dertten kurtuluruz hep beraber Ayhan hocam öncülugunde .
Olur valla kardeşim forum olarak iletişime geçip konuşalım iyileştiriyorsa basar gideriz belki kurtuluruz bu dertten
esmergenc

Mesaj gönderen esmergenc »

ahmet yazdı:
esmergenc yazdı:Belkide tam ilmini bilmek lazim sonucta dr arygil bu tedavi yöntemiyle ismini bir sekilde duyurmus isi bilen birinin yapmasi farkli biz kendimiz evde yapsak ya bazi seyleri eksik yapacaz yada tedaviyi tam uygulayamayacagiz.Dr arygille forum olarak iletişime gecmeliyiz bence . ( Ne dersiniz Abilerim kardeslerim ?)Önceden konusan abilerimiz vardi. Belki onlar sayesinde bi iletisim olur yada farkli bi yolla Ayhan hocama gösterir bizde arnavutluga gitmekten kurtuluruz. Insallah bu dertten kurtuluruz hep beraber Ayhan hocam öncülugunde .
Olur valla kardeşim forum olarak iletişime geçip konuşalım iyileştiriyorsa basar gideriz belki kurtuluruz bu dertten
Dil bilen abilerimiz kardeslerimiz umarim gelirler bu basligin altina ayhan hocamda basta olmak uzere bu basligin altina hepimiz maddi manevi elimizi tasin altina koyarsak yeni bi umut isigi dogabilir Allahin izniyle aydinliga cikariz . Boyle devam edersek icraat göstermezsek surekli yazisiriz ayni konular uzerinde bence bi yerden baslamak lazim
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

JohnWick yazdı:750 bin param olsa Turkiyede 10kere tedavi olurum :) Arnavuttakine gidebilirsiniz toplam 350 euro para degil hem bizden gidip iyilestigini soyleyen var ben is dolayisiyla gidemiyorum yaz sonu gidicem
iddiaya girerim olamazsin

Nasil olursun
benyusuf
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen benyusuf »

https://www.facebook.com/gjikondiclinic/
şu ana kadar en işlevsel metot gibi görünüyor
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

avcılar medicana hastanesine gidin bu dediginiz yöntemi yaşlı tecrübeli ürolog necmettin erbilir yapıyor..bana yapmayı teklif etti ben yaptırmamıştım.hemde beleş ilaç parasına
benyusuf
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen benyusuf »

google amca bu doktoru bulamadı hocam.
ismin doğruluğundan emin misiniz?
carlosayhana

Mesaj gönderen carlosayhana »

Cemalettin erbilir yazmak istemis boyturk.
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

dogrudur yanlış yazmışım cemalettin erbilir..
baran17

Mesaj gönderen baran17 »

ben buna benzer bir prob kullandim günde 2 kez en az 3 ay düzenli 20 dakikalik seanslarla ancak yaninda antibiyotik tedavisi uygulamadim. birlikte antibiyotigin daha etkili olacagi kesin isinma sonucu prostat tarafindan antibiyotik daha iyi emilir sanirim
baran17

Mesaj gönderen baran17 »

prostat.gen.tr sanirim adres öyle bir yerden almistim
baran17

Mesaj gönderen baran17 »

sadece isitici prob bende ise yaramadi
gkn

Mesaj gönderen gkn »

bu yontemle iyilesen varmi?
kadir25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen kadir25 »

JohnWick yazdı:forumdan biri mesaj atmis zamaninda aylik tedavi vermis 6450 euro falan diyo 2 sene suruyo zaten tedavi sen dusun 1 aydan hesapla
Oyle birsey yok abicim ben kendim suanda yazisiyorum doktorla ve bu ayin 1 inde randevum var yunanistana gidip once butun testleri yaptiricam bikac ay sonrada tedaviye baslicam adamin dedigi orda kalman gereken sure 4 ile 6 hafta arasi. bu surede buyuk ihtimalle butun bakterileri olduruyor duruma gore eger 6 haftadan sonra kalan bakteri varsa 3 ay sonra falan gidiyosun tekrar oda cok uzun suredir kronik prostatit hastalarini kapsiyor yani kisiden kisiye degisiyor.
Bana dedigi ilk gittigimde testleri yaptiktan sonra bana net bisey soyleyecegi tedavinin nekadar surecegine dair.
Geri geldikten sonra baslik acicam zaten forumda bilgilendiricem herkesi. Bizimkilerdende ilk ben olucam galiba o doktora giden.
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Kardeş git inşallah olumlu olur. Burdan güncel bilgileri paylaşmayı unutma
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.