CİNSİYET DEĞİŞTİRME

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

CİNSİYET DEĞİŞTİRME

Mesaj gönderen hamdi »

Amk kafayi yiycem artik seytan diyor git mal mulk ne varsa aldir kurtul hepsini isim geregi zaten cinsellik yok elizabet biktim hergun ag4iyla yasamak ne kadar zor.Bunun uzerine biraz geyik yapalim dedim.
hasann

Re: CİNSİYET DEĞİŞTİRME

Mesaj gönderen hasann »

ya prostati almazlarsa?:)
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

o sikinti o yola girdikten sonra onu anlatiriz zaten :)
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

düşünmedim değil :)
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

muzdarip yazdı:düşünmedim değil :)
hahahhaha herkezin akilindan gecmistir eminim alip kurtuluyum diyen coktur ama benimde kafama takilan prostat aliniyormu alinmiyormu.alindiktan sonra idrar nasil oluyor.
muzdarip

Prostat alınıyor, alınınca karşı cinsten pek farkın kalmıyor zaten :) Bari zevkini çıkarırız :) Prostat alınınca boşalma esnasında sperm içeri kaçıyor, boşalamıyorsun. Artı idrar tutma sorunları başlıyor bu sefer.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

muzdarip yazdı:Prostat alınıyor, alınınca karşı cinsten pek farkın kalmıyor zaten :) Bari zevkini çıkarırız :) Prostat alınınca boşalma esnasında sperm içeri kaçıyor, boşalamıyorsun. Artı idrar tutma sorunları başlıyor bu sefer.
oda sikinti ulan ne prostatmis be
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

bide simdi prostati aldiracaz bunun yaninda ne varsa hepsini aldircaz sperm nerden ureyecekki.Spermin geriye kacma olasiligida olmayacak :)
muzdarip

Sperm testislerde ürer, cinsyeti değiştirirsen onlara da gerek kalmaz :)
ap0calypse

Mesaj gönderen ap0calypse »

yarım saattir gülüyorum, başlığı ve yazını görünce :D
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

abi o kadar cok agrim varki ayakta duramiyorum.artik herseyi dusunmeye basladim
snider

Mesaj gönderen snider »

:D

forumda birkaç kez daha yazmıştım, iyileşmek mümkün. karbonhidrat tahıl gluten kes. sebze,kuruyemiş,etle beslen. tavsiye edilen enflamasyon giderici takviyeleri al ağrın azalarak bitecek. delirmeye gerek yok.
hasann

Mesaj gönderen hasann »

Snider sen iyilestin mi? Iyilestiysen burda napiyosun? :)
snider

Mesaj gönderen snider »

iyileşiyorum, 0 semptom ama tamamen kurtulmadım.. burası alışkanlık olmuş artık, hastalığı geri dönüşsüz bitirsem bile arada uğrarım.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

snider yazdı::D

forumda birkaç kez daha yazmıştım, iyileşmek mümkün. karbonhidrat tahıl gluten kes. sebze,kuruyemiş,etle beslen. tavsiye edilen enflamasyon giderici takviyeleri al ağrın azalarak bitecek. delirmeye gerek yok.
abi doktorum bana hadtsligin alevli zamanlarinda et yeme demisti.Volla artik ne yiyecegimi bilmez oldum.Tek cozum kokten aldirmak :)
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

snider yazdı:iyileşiyorum, 0 semptom ama tamamen kurtulmadım.. burası alışkanlık olmuş artık, hastalığı geri dönüşsüz bitirsem bile arada uğrarım.
nasil iylestiniz.sizdeki.septomlar nelerdi.
snider

Mesaj gönderen snider »

hamdi yazdı:
snider yazdı::D

abi doktorum bana hadtsligin alevli zamanlarinda et yeme demisti.Volla artik ne yiyecegimi bilmez oldum.Tek cozum kokten aldirmak :)
hocam sakatat yemelisin, et suyu içmelisin. karbonhidratı tamamen kesmeden iyileşmek pek mümkün değil bence. takviye olarak; bromelain, çinko, omega 3, ala, koenzim, d3, probiyotik bunları mutlaka kullan. gerisi de zamana kalıyor.
mit036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen mit036 »

prostat anjiyo yöntemi ile küçültülebiliyormuş. aslında prostatı küçültsek semptomların bir çoğunu azaltırız diye düşünüyorum . bıcak felan yok bu yontemde prostatı besleyen damarlar tıkanıyor sadece
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

mit036 yazdı:prostat anjiyo yöntemi ile küçültülebiliyormuş. aslında prostatı küçültsek semptomların bir çoğunu azaltırız diye düşünüyorum . bıcak felan yok bu yontemde prostatı besleyen damarlar tıkanıyor sadece
iyide bizim sikintimiz zaten prostati besleyememiz yani oraya tam bir kan akisi olnuyor.ilcalar da bu yuzden etki etmiyor.Bence prostati kucultecegine mal mulk ne varsa aldir kurtul ha var ha yok :) :)
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

hamdi yazdı:abi o kadar cok agrim varki ayakta duramiyorum.artik herseyi dusunmeye basladim
kardesim daha yenisin sabret inan zamanla azaliyor agrilar ben oturamiyordum ayakta duramiyordum su an daha iyi. sigara alkol tuketme ekmegi sekeri kes organik beslenmeye calis zamanla agrilar azaliyor
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

aslinda simdi rektal tuse esnasinda ordan prostat sivisi cikiyor bir sekilde.Bence oraya yani prostata icerden biyerden antibiyotik enjekte edilebilir.Gerci bu levent turk ve konyadaki doktorun normal enjektoru nasil yapiyolar bilmiyorum ama rektal tusede prostat sivisinin ciktigi kanaldan oraya antibiyotik basilabilir
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

ahmet yazdı:
hamdi yazdı:abi o kadar cok agrim varki ayakta duramiyorum.artik herseyi dusunmeye basladim
kardesim daha yenisin sabret inan zamanla azaliyor agrilar ben oturamiyordum ayakta duramiyordum su an daha iyi. sigara alkol tuketme ekmegi sekeri kes organik beslenmeye calis zamanla agrilar azaliyor
siz ne zamandir cekiyosunuz bu hastaligi
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

4 yil
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

[quote="ahmet"]4 baya olnus volla.iyi dayanmissiniz aallahim dert verip.derman aratma yarabbi p3ki agriniz cok oluyormuydu benim sag testis sag kalca sag kasik agrim hic gecmiyor