meğer hemoroidmişim

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: meğer hemoroidmişim

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Varikoselde ağrıların geçeceğinin garantisi olmaz yani yüzde elli ihtimali vardır. Ama basurda kesin çözümdür.
ronaldinhoo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen ronaldinhoo »

Oyle dış hemoroidi bi sekilde bitkisel tedaviyle gerire biliyon ama ic hemoroide birset etki etmiyo sadece rahatlata bilirsin ama kesin care cerrahi
gokhan

Mesaj gönderen gokhan »

ronaldinhoo kardes sende pırostatıt sıkayetın varmıydı ve hangıı ılaclar verıldı sana doktor kırem ne yazdı bır zaman bende kullandımda
ronaldinhoo

gokhan yazdı:ronaldinhoo kardes sende pırostatıt sıkayetın varmıydı ve hangıı ılaclar verıldı sana doktor kırem ne yazdı bır zaman bende kullandımda
Bu ilaclari verdi majezik venotrex kremde recbutin
Krtdsw11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Krtdsw11 »

Şikayetlerinin hepsini yazar mısın nelerdi?
Bir de kaç günden beri iyisin inşallah geçici değildir
ronaldinhoo

Valla ilaclar biteli 2 hafta oldu suan hala iyiyim problem yok cinsellikte ama agrilar gene basladi arada inceden oluyo tedavi olmazsam gene aynisi olur kolonoskobi olcam 21 inde bakalim karar nolcak
ap0calypse

Mesaj gönderen ap0calypse »

murt denen bir meyve var bunun meyvesi ve yaprağı prostat bölgesine ve iltihaba iyi geliyormuş.
bkr60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen bkr60 »

Ronaldinho kullandigin ilaclari ozelden atabilirsn rica etsek
gokhan

Mesaj gönderen gokhan »

bende 11 yıllık pırostatıt hsatsıyım buılletın barsakla ne alakası var bılmıyorum ben 5 yıl oncesıne kolonoskopıye gırdım agrılarım hepsı kaboldu ve 5 yıl agrı yasmadım gecen sene nuks yasadım ve 1 yıldır yıne doktor doktor gezıyorum bugum hemaroıt basur ıcın gttım genel cerraha bısey cıkmadı doktor tanıdıktı anlattım parnakla bı noktaya basdırdı canım cok acıdı ve ısde basdırdıgım yer pırostatdı dedı bende anüsde bısey cıkmadı ordan orojılıye gecdım cıpro yazmasını ısdedım arkadaslar ben antıbıyotık kllanınca agrılarım gecıyor bıtınce ılac baslıyor ve sol yumurta tesıs agrıyor ılk defa odamı mı pırosatala alakalı hıc agrımazdı sızlerdemı antıbıyotık alınca agrı gıdıyor tum kısılerdemı ole oluyor ıgne yaptırdım 6 tane oncesınde hıc fayda gormedım ve agrıadımda dındırmedı o srecde anlamadgım agız yoluyla alınan antıbıyotık de agrım olmyor ama ıgnede bsey degısmedı dıyelımkı barsakdakı mantardan vs acaba antıbıyotık o mantarlarıdamı anlık temızlıyor kullandıgımız sure ıcınde
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

gokhan yazdı:bende 11 yıllık pırostatıt hsatsıyım buılletın barsakla ne alakası var bılmıyorum ben 5 yıl oncesıne kolonoskopıye gırdım agrılarım hepsı kaboldu ve 5 yıl agrı yasmadım gecen sene nuks yasadım ve 1 yıldır yıne doktor doktor gezıyorum bugum hemaroıt basur ıcın gttım genel cerraha bısey cıkmadı doktor tanıdıktı anlattım parnakla bı noktaya basdırdı canım cok acıdı ve ısde basdırdıgım yer pırostatdı dedı bende anüsde bısey cıkmadı ordan orojılıye gecdım cıpro yazmasını ısdedım arkadaslar ben antıbıyotık kllanınca agrılarım gecıyor bıtınce ılac baslıyor ve sol yumurta tesıs agrıyor ılk defa odamı mı pırosatala alakalı hıc agrımazdı sızlerdemı antıbıyotık alınca agrı gıdıyor tum kısılerdemı ole oluyor ıgne yaptırdım 6 tane oncesınde hıc fayda gormedım ve agrıadımda dındırmedı o srecde anlamadgım agız yoluyla alınan antıbıyotık de agrım olmyor ama ıgnede bsey degısmedı dıyelımkı barsakdakı mantardan vs acaba antıbıyotık o mantarlarıdamı anlık temızlıyor kullandıgımız sure ıcınde
Sana iyi gelen antibiyotigi kullan..ama lokosit kontrolu yaparak.