meğer hemoroidmişim

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
ronaldinhoo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

meğer hemoroidmişim

Mesaj gönderen ronaldinhoo »

S.a arkadaslar ben 18 yasindan suan 25 yasina kadar kendimi prostatit sanmisim cok ilac tedavisi tahlil sistoskobi ne varsa hepsinden yaptirdim hicbirsey cikmadi problemlerim oncelikle suydu bosalirken hic zevk almiyordum tam sertlesme olmuyordu bosaldiktan sonra makatta zonklama oluyordu agri oluyordu bi uroloji uzmani birde genel cerrahi uzmanina git dedi belki makatta bi problem vardir diye gittim doktora icte ve dısta hemoroid oldugunu soyledi 2 ilac birde krem falan verdi kullanmaya basladim daha 3 gun bile gecmeden bianda cinsel problemlerim ortadan kalkti tam ereksiyon saglaya biliyodum bosalirken aldigim zevk basimi donduruyordu resmem dusunun 7 yil bu zevk hic alamadim bianda bi rahatlama geldi herseyi unuttum yani iste boyle bosuna ilac tedavisi falan gordum sizinde boyle yakinmalariniz varsa hemen prostatit demeyim herturlu kontrolu yaptirim hepiniz kalin saglicakla !!
ronaldinhoo

Re: meğer hemoroidmişim

Birde sunu soylemeyi unuttum belki hemoroidle bunun ne alakasi var die bilirsiniz bunu genelcerrahi uzmani soyledi bana kalin bagirsakla ince bagirsak sinirleri kaslari birmis oyuzden hemoroid oldugu icin penisten beyne giden sinirleri engelliyormus kuruk sokumunda direk beyne yani :)
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

sevindim adına kardeşim.
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

Çok geçmiş olsun sevindim adına bende aynı şeyden şüphelenip kolonoskopi çektırdım 2 3 tsne hemeroıd var dedi ama daha ılk seviyeymiş ama ne krem verdi ne ilaç bende denesemmi acaba cunku ne zaman sert dıskılasam idrar sorunları baslıyor bende
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

ronaldinhoo yazdı:S.a arkadaslar ben 18 yasindan suan 25 yasina kadar kendimi prostatit sanmisim cok ilac tedavisi tahlil sistoskobi ne varsa hepsinden yaptirdim hicbirsey cikmadi problemlerim oncelikle suydu bosalirken hic zevk almiyordum tam sertlesme olmuyordu bosaldiktan sonra makatta zonklama oluyordu agri oluyordu bi uroloji uzmani birde genel cerrahi uzmanina git dedi belki makatta bi problem vardir diye gittim doktora icte ve dısta hemoroid oldugunu soyledi 2 ilac birde krem falan verdi kullanmaya basladim daha 3 gun bile gecmeden bianda cinsel problemlerim ortadan kalkti tam ereksiyon saglaya biliyodum bosalirken aldigim zevk basimi donduruyordu resmem dusunun 7 yil bu zevk hic alamadim bianda bi rahatlama geldi herseyi unuttum yani iste boyle bosuna ilac tedavisi falan gordum sizinde boyle yakinmalariniz varsa hemen prostatit demeyim herturlu kontrolu yaptirim hepiniz kalin saglicakla !!
Genel cerrahi doktorun kimdi bendede hemoroid var
ronaldinhoo

Bn izmirde oturuyorum alsancak taki devlet hastanesi bayan bi doktor adini tam hatirlamiyorumm
ronaldinhoo

Ben ayin 21 inde kolonoskopi yaptircan aralikta iste benimde ayni makat agirinca dalgadada agri yapiyo bendede ucunda batmalar falanda oluyo makat bolgesiyle penis sinirleri ayniymis ama herkezde etki etmiyomus
ronaldinhoo

Krtdsw11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Krtdsw11 »

Bende de hemoroid var kardeş.İdrar ve spermde sorunların var mıydı ?
ronaldinhoo

Valla kardesim oluyor ama nasil bazen bakiyorum 2 3 ay problem yasiyorum sonra bakiyorum normale donuyo sonra gene ayni oluyor spermde degilde idrarda zorlnma oluyor
Krtdsw11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Krtdsw11 »

Kesik kesik idrar var mıydı ?
ronaldinhoo

Dedigim gibi herzamn olmuyordu bazen oluyor bazen olmuyordu
gokhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen gokhan »

ronaldinhoo kardes bende 10 yıllık hastayım 5 yıl once kolonoskopıye gırdı ve agrılarım kesılmısdı 5 yıl boyunca son 1 yıla yakındır yıne var olabılır senın koloskopıdn sonra kı durumunu merak edıyorm
hasann

Mesaj gönderen hasann »

kolonoskopi ile agri nasil kesildi? bagirsakta baska bisey mi cikmisti? hayir ben de haftaya girecegim onda soruyorum. kasik agrisi var bende ama doktor agrinin yeri biraz yukarda bagirsaga baktir dedi.
ronaldinhoo

Araligin 21 inde olcam bende daha olmadim kardesim aynen bndede kasık agrisi yapiyo makatta agri olunca dalgada agriyo hafif
ronaldinhoo

Sadece ilac birde krem kullandim biranda hersey normale dondu suan 1i yasinda gibiyim ama hemoroid azdigi zaman aci tursu vs seyler yedigim zaman peniste uyusukluk oluyor genee
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

bende göbek deliğinin altındaki ağrıyı mesane kaynaklı sanıyordum meğer kabızlıktan oluyormuş, xatral sağolsun kabızlık yapıyordu bende.
ronaldinhoo

Demekki sana yan etki yapiyomuss
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

Kardeşim ilaçları soyleyebılırmısın bende deniycem
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

sorun galiba bagirsaklarda agri yanma var buyukabdeste ciktigim an baya bir rahatlama oluyor. bende ileri derecede hemoroidte var dr ameliyat onerdi olacam galiba
netter
Hastalık Başlangıç Yılı: 1988

Mesaj gönderen netter »

Ahmet, hemoroidden kan geldi mi hiç ? Benimkinde hiç kan gelmedi, dr lar kan olmazsa ameliyat etmek istemiyorlar
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

hic kan gelmedi ama benim dr gel hemen yarin ameliyat edeyim kafasinda fakat ilacla falan gectigide yok mecbur olcaz gibi duruyor benim zaten ic hemoroidmis ondanda kan geliyormu
ronaldinhoo

Herkezde kal gelmiyor zaten gelse bile ic oldugu icin bokla beraber gidiyo cogu zaman anlayamazsin hemoroidin derecesi farketmiyo zaten benim hic agrim yok mesela sadece aci yedigim zamn bide alkol aldigim zaman 20 gun faln agri yapiyo sonra gericiyo ama arada gene hissettiriyo kendini bosaldiktan sonra gotte nabiz atisi seklinde zonklama oluyorr
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Hemoroidin ilk evreleri ağrı yapmaz. Üçüncü ve dördüncü evrelerine doğru hemoroid pakeleri daha çok şişeceğinden ağrılara neden olur. Bu hastalığı kontrol altına alabilirsiniz, özellikle diltiazem içeren pomatlar bu hastalıkta birebirdir. Yalnız şunuda söylemek isterim evre bir bile olsa bu hastalığın tek tedavisi cerrahidir.
ronaldinhoo

Ayni varikosel gibi diyosun yani