Nasil kurtuldum (Alternatif tıp)

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
kagan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Nasil kurtuldum (Alternatif tıp)

Mesaj gönderen kagan »

Arkadaşlar hepinize geçmiş olsun acil sifalar diliyorum.
sizlere bu hastalıktan nasıl kurtuldugumu anlatmak istedim.Malum sıkıntılar bende de vardı günde20-30defa tuvalete gidiyordum ve sürekli yanma hissi ile beraber günün8-10saatinde sertleşen bi organla geziyor,Bazen Allah ım keşke ölsem diye içimden dualar ediyordum.Ankara da tüm iyi hastanelere gittim.tahlillerinin hepsi iyi çıkıyordu.bi defasında kemarayla penisimin içine bile baktılar gene temiz çıktı.en son ultrason da prostatit ile beraber seminal vezikulut iltihabı çıktı.prostatit ile beraber seminal vezikul ikisi bi arada offf.Verdikleri antibiyotikler bi işe yaramadı 3-4ay içtim sadece mide bağırsak ağrısı başka bi faylari yok.Bi profesör dedi ki yavrum bu ilaçların yüzde10u bu organlara gidiyor deyince aklım başıma geldi.Sadece şerefsiz ilaç baronlarini zengin ediyoruz ve yeni hastalıklar kazanıyoruz bunları içerek.hemen alternatif tıp a yöneldim bi doktor sayesinde.saw palmettolu aromatik bitki suyu,isirgan tohumu ezilmiş olacak, günlük iki litre su ,ve akşamları zerdacal,zencefil,tarçın karışım çayı içmeye başladım.Ayrıca günlük 20-30dk tempolu yürüyüş.Yürüyüşü kesinlikle yapmalısınız.Acı baharat yumurta sarısı,domates,kırmızı et,kahve,portakal,nar kesinlikle yemeyin,içmeyin.Bunları iki aya yakın yaptım Allah a şükürler olsun ki duzeldim.mümkünse tuvalet ihtiyacınızı oturarak yapın.Tekrar geçmiş olsun acil sifalar
xray03
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Nasil kurtuldum (Alternatif tıp)

Mesaj gönderen xray03 »

Sevindim sizin adınıza geçmiş olsun
kagan

Mesaj gönderen kagan »

Teşekkür ederim..Inş herkes sifa bulur.ümitsizlik yok Allah büyüktür.
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

kagan yazdı:Arkadaşlar hepinize geçmiş olsun acil sifalar diliyorum.
sizlere bu hastalıktan nasıl kurtuldugumu anlatmak istedim.Malum sıkıntılar bende de vardı günde20-30defa tuvalete gidiyordum ve sürekli yanma hissi ile beraber günün8-10saatinde sertleşen bi organla geziyor,Bazen Allah ım keşke ölsem diye içimden dualar ediyordum.Ankara da tüm iyi hastanelere gittim.tahlillerinin hepsi iyi çıkıyordu.bi defasında kemarayla penisimin içine bile baktılar gene temiz çıktı.en son ultrason da prostatit ile beraber seminal vezikulut iltihabı çıktı.prostatit ile beraber seminal vezikul ikisi bi arada offf.Verdikleri antibiyotikler bi işe yaramadı 3-4ay içtim sadece mide bağırsak ağrısı başka bi faylari yok.Bi profesör dedi ki yavrum bu ilaçların yüzde10u bu organlara gidiyor deyince aklım başıma geldi.Sadece şerefsiz ilaç baronlarini zengin ediyoruz ve yeni hastalıklar kazanıyoruz bunları içerek.hemen alternatif tıp a yöneldim bi doktor sayesinde.saw palmettolu aromatik bitki suyu,isirgan tohumu ezilmiş olacak, günlük iki litre su ,ve akşamları zerdacal,zencefil,tarçın karışım çayı içmeye başladım.Ayrıca günlük 20-30dk tempolu yürüyüş.Yürüyüşü kesinlikle yapmalısınız.Acı baharat yumurta sarısı,domates,kırmızı et,kahve,portakal,nar kesinlikle yemeyin,içmeyin.Bunları iki aya yakın yaptım Allah a şükürler olsun ki duzeldim.mümkünse tuvalet ihtiyacınızı oturarak yapın.Tekrar geçmiş olsun acil sifalar
Dr ismini söyleyebilirmisiniz mahsuru yoksa ? Birde ürünleri nasıl kullandınız ayrıntılı yazarsanız sevinirim
kagan

Mesaj gönderen kagan »

Hekiminin ismini valla tam hatırlamıyorum ısmail soner di sanki.zaten muayene falan olmadım internetten araştırma yaparken bulup aramıştım.Bana saw palmettolu aromatik bitki suyu,ya da propolis bunlardan birini al dedi ve isirgan tohumu ezilmiş olacak ayrıca zerdecal zencefil tarçın bunları önerdi.saw palmettoyu günde3defa calkalayip aç karnına bir tatlı kaşığı içeceksin.kahvaltı da yoğurtun içine yarım tatlı kaşığı isirgan tohumu karıştırıp yiyeceksin.Aktardan git10ar liralık kök halinde zencefil tarçın zerdacal al bunları tokken rendele 3-5dk kaynat fazla değil hepsinden çay kaşığı kadar rendelesen yeterli.kaynattikkan sonra suzmeden şeker atmadan iç.ne iş yaparsan yap günlük20-30dk tempolu yürüyüş yap.haftada iki enfazla 3kez boşal,ayağını üstüme Allah ın izniyle iyilesirsin ben iyilestim.iyidim ama raporda ne çıkacak merak ettim gittim tekrar ultrason çektim 1hafta önce hastalıktan eser yok Allah ım a şükürler olsun
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

Teşekkürler gecmiş olsun
gokhan

Mesaj gönderen gokhan »

kardes tam olarak nasıl kullandıgını ve oranları yazarmısn ve nekadar ıyısın
kagan

Mesaj gönderen kagan »

Gökhan kardeşim oranlarını yazdım yukarıda.ya Allah a şükür çok iyim normal insanlar gibiyim:))) artık günde 5-6defa tuvalete gidiyorum.Bosalinca ağrı falan olmuyor.Anlayacağın kurtuldum darısı başınıza.Sizlere yardımcı olmak istedim belki sizde kurtulursunuz
Eyup
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Eyup »

Geçmiş olsun kardeşim peki sende olan mikrop bakteri neydi üroflow nasıldı idrar akımında yawaşlık varmıydı boşalırken tıkanma oluyormuydu bunlar düzeldi mi seminal veziküeller düzelince ereksion nasıl değişti boşalınca ağrı olmaması çok güzelmiş peki arka arkaya boşalınca ertesi gün pert olmuyormu prostat
kagan

Mesaj gönderen kagan »

Saol eyüp ..valla tahliller hep temizdi.kan idrar kültürleri temiz çıkıyor ama şikayetler hep aynıydı doktor dedi ultrason çekelim sıvı almayacam dedi.ultrason da prostatit ve prostatite bağlı seminal vezikul çıktı.böyle yazıyordu raporda.Adam baktı sıvı falan almaya gerek yok deyip dayadı antibiyotigi.icmedim attım en son iki poşet ilaç attım çöpe.geçenlerde 4 defa bosaldim çok az ağrır gibi oldu oda normal çok zorlandım:)))
kagan

Mesaj gönderen kagan »

Beni o seminal vezikul mahvetti ya yeminle topluma cikmaya utanıyordum .sürekli ereksiyon halinde geziyordum çok şükür iyim şimdi
kagan

Mesaj gönderen kagan »

Akım azdı ,zorluk yaşıyordum iserken bu testtede çıkmıştı
kagan

Mesaj gönderen kagan »

Günde4defa yapmadım yanlış olmasın iki gün içinde hareketli anlar yaşadım öyle4:)))
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

kagan yazdı:Saol eyüp ..valla tahliller hep temizdi.kan idrar kültürleri temiz çıkıyor ama şikayetler hep aynıydı doktor dedi ultrason çekelim sıvı almayacam dedi.ultrason da prostatit ve prostatite bağlı seminal vezikul çıktı.böyle yazıyordu raporda.Adam baktı sıvı falan almaya gerek yok deyip dayadı antibiyotigi.icmedim attım en son iki poşet ilaç attım çöpe.geçenlerde 4 defa bosaldim çok az ağrır gibi oldu oda normal çok zorlandım:)))
ultrasonda iltihap gözükmez. ultrason ile prostatit teşhisi nasıl konuluyor hala anlamış değilim.
kagan

Mesaj gönderen kagan »

Valla birader ben doktor falan değilim.seminal vezikulun her iki borusunun boyutlarında artış ve ve kistik tir.prostat normal boyutlarda olup prostatit ve prostatite bağlı seminal vezikul yazıyordu aynen böyleydi zaten ultrason çeken doktor ile raporu verdiğim benim doktor farklı idi.verdim raporu baktı şikayetlerle rapor uyusuyor dedi.bende mikrop bakteri yoksa niye antibiyotik yazdın dedim iltihab herzaman mikrobik olmaz sıvı falan almaya gerek yok deyip dayadı antibiyotigi
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

kagan yazdı:Valla birader ben doktor falan değilim.seminal vezikulun her iki borusunun boyutlarında artış ve ve kistik tir.prostat normal boyutlarda olup prostatit ve prostatite bağlı seminal vezikul yazıyordu aynen böyleydi zaten ultrason çeken doktor ile raporu verdiğim benim doktor farklı idi.verdim raporu baktı şikayetlerle rapor uyusuyor dedi.bende mikrop bakteri yoksa niye antibiyotik yazdın dedim iltihab herzaman mikrobik olmaz sıvı falan almaya gerek yok deyip dayadı antibiyotigi
transrektal ultrasondu herhalde
kagan

Mesaj gönderen kagan »

Bilemiyorum ki komple üriner sisteme baktılar 200 lira vermiştim.böbrek prostat mesane bunlara baktı 15-20dk
snider

Mesaj gönderen snider »

diyet ile tamamen iyileşilebileceğini düşünenlerdenim.

anti-enflamasyon tarzı diyet yapmışsın. yumurta sarısı, kırmızı et(özellikle sakatat) yenmeli. zerdeçal karabiber ve zeytinyağıyla tüketilmesi daha iyi olur, doğal antioksidan.
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen opulentia »

tornografi yazdı:
kagan yazdı:Valla birader ben doktor falan değilim.seminal vezikulun her iki borusunun boyutlarında artış ve ve kistik tir.prostat normal boyutlarda olup prostatit ve prostatite bağlı seminal vezikul yazıyordu aynen böyleydi zaten ultrason çeken doktor ile raporu verdiğim benim doktor farklı idi.verdim raporu baktı şikayetlerle rapor uyusuyor dedi.bende mikrop bakteri yoksa niye antibiyotik yazdın dedim iltihab herzaman mikrobik olmaz sıvı falan almaya gerek yok deyip dayadı antibiyotigi
transrektal ultrasondu herhalde
Cok iyi ultrason cihazlari var leon hocada var mesela prostatit teshisi yada prostatta enfeksiyon oldugu ordaki kireçlenmeler vs gözüküyor
paradigma

Mesaj gönderen paradigma »

kagan yazdı:Beni o seminal vezikul mahvetti ya yeminle topluma cikmaya utanıyordum .sürekli ereksiyon halinde geziyordum çok şükür iyim şimdi

ben surekli ereksiyon halinde olmaya raziyim valla ;)
ap0calypse

Mesaj gönderen ap0calypse »

bende adana'da bir prof. ultrasonla bakar bakmaz prostatit var dedi, nasıl çaydanlık kireçleniyorsa senin (yanılmıyorsam mesane bölgesinde) mesanenin etrafında lekeler var dedi, sonra kan, semen, idrar tahlillerine bakınca birde prostat sıvısı alalım dedi, sonra sende kronik olmayan prostatit var dedi. 1 aydır yakı otu, nar, çiğ kabak çekirdeği, avokado, domates, keçi boynuzu, yaban mersini, soğan, sarımsak, maydanoz, bol meyve ve sebze yiyorum ama bi faydası yok, acıya dayanıklı olduğum için bu yanmalar beni rahatsız etmiyor, eskiden beri çok sıvı tüketmeme rağmen sık idrara çıkmadığım için ondan da rahatsız olmuyor, ereksiyondada problem yok ama maalesef hiç moralimi bozmama rağmen his kaybı ve cinsel isteksizlik var :( kagan arkadaşım seninki farklı bir problemmiş gibi geliyor bana ama yinede senin bu tekniğini uygulayacağım. başka bir fikri olan varmı ?
ap0calypse

Mesaj gönderen ap0calypse »

kagan yazdı:Bilemiyorum ki komple üriner sisteme baktılar 200 lira vermiştim.böbrek prostat mesane bunlara baktı 15-20dk
Peniste his azlığı ve cinsel soğuma mevcutmuydu sizde?
Krtdsw11

Mesaj gönderen Krtdsw11 »

snider yazdı:diyet ile tamamen iyileşilebileceğini düşünenlerdenim.

anti-enflamasyon tarzı diyet yapmışsın. yumurta sarısı, kırmızı et(özellikle sakatat) yenmeli. zerdeçal karabiber ve zeytinyağıyla tüketilmesi daha iyi olur, doğal antioksidan.
O yumurta sarısı yemedim demis.Yenmeli mi yenmemeli mi.

Ve bu diyeti aciklar misin genel olarak.Extra uaptigin birsey varsa falan lutfen yaz
Egeli26

Mesaj gönderen Egeli26 »

Arkadaşlar bu alternatif tıp kısmında forumda adı geçen şeylerin bugün karışım sıvısını gördüm,1 litrelik şişe içerisinde keçiboynuzu özü,propolis ve zencefil,fiatı 15 tl.interntten de araştırarak alınabilir,özellikle non-bakteriyel prostatit tedavisinde ve hastalığın tekrar etmemesinde propolisin katkısı büyük.
snider

Mesaj gönderen snider »

Krtdsw11 yazdı:
snider yazdı:diyet ile tamamen iyileşilebileceğini düşünenlerdenim.

O yumurta sarısı yemedim demis.Yenmeli mi yenmemeli mi.

Ve bu diyeti aciklar misin genel olarak.Extra uaptigin birsey varsa falan lutfen yaz
kesinlikle sebze dışı karbonhidrat, şeker içeren herhangi bir şey tüketmiyorsun. bol bol et(bulabiliyorsan sakatat), mevsimlik sebze, tam yumurta, kuruyemiş, paça çorbası ve kemik suyuyla besleniyorsun.

bunlardan sonrası da koenzim, ala, d3, omega3 gibi iyileşmeni hızlandırıcı enflamasyon gideren takviyeler.

masraflı ama doktora para verip hayal kırıklığıyla dönmekten, acı çekmekten iyidir. beslenmeyi bu yöne geçirince psikoloji de düzeliyor.