Xatral Kullananlar

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
muzdarip

Xatral Kullananlar

Mesaj gönderen muzdarip »

Merhaba. Bu Eylülün sonunda olduğum darlık ameliyatından sonra 1 kutu xatral bitirdim. İkinci kutunun da yarısındayım. İki gündür kalbimin olduğu bölgede hafif ağrı var. Hafif ama dün uyutmadı beni. Bende bugün medipol hastanesine gittim. Ekg ve efor yapıldı sonuç olarak kalbimde bir sorun çıkmadı çok şükür. Xatralın yan etkilerinde göğüs ağrısı yaptığı yazıyor. Xatral kullanıp da göğüs ağrısı yaşayan var mı? İlacı bırakmalı mıyım?
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Xatral Kullananlar

Mesaj gönderen Raul7 »

Valla kardes ben 1 ay kullandım benım karın kısmında agrı yapt kesince aniden gitti karın bölgesinde ki agrı ve yanma bu tarz ilaçların cok yan etkisi oluor
eren27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen eren27 »

kardeş ben xatral a başladığımda com vitex te kullanıyordum, 3-4 gün sonra bir anda kalbim hızlı atmaya başladı, hissedilir seviyede bir-iki dakika felan, sonra com vitex i bıraktım, o andan itibaren kabızlık dışında bir yan etkisini görmedim, ben 2. kutuya başladım, xatral a başladığımdan beri yavaş yavaş şikayetlerim azalmaya başladı, sebep xatral mı, ödem mi iyileşiyor bilemiyorum
Untitleduser
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Untitleduser »

Ben 3 4 aydır kullanıyorum hiç yan etkisini görmedim. Geçmiş olsun
muzdarip

kabızlık bende de oluyor, bazen dışkılama tam gerçekleşemiyor ve o zaman karın ağrısı yapıyor. Xatral dan şüphelenmiştim onda da. @Raul7 sen xatralı tamamen bıraktın mı?
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

muzdarip yazdı:kabızlık bende de oluyor, bazen dışkılama tam gerçekleşemiyor ve o zaman karın ağrısı yapıyor. Xatral dan şüphelenmiştim onda da. @Raul7 sen xatralı tamamen bıraktın mı?
Bıraktım bana artı olarak kattığı ilaç kullanımı sırasında akış hızı artırdı baska bise yapmadı
Hk233
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen Hk233 »

Xtral banada verdiler kalbime zarar verdiğini düşündüğüm için bıraktım.bence sende bırak özellikle düşğk tansiyon olanları etkilediğini zannediyorum.babam onu içtikten sonra kahvede bayıldı.
Untitleduser
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Untitleduser »

Bende mi bıraksam ki ?
muzdarip

Aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık. Bende mesane boynu eğriliği - prostat büyümesi var. Kullanabileceğim hepi topu 4 ilaç var. Bunların en hafifi xatral o da bunları yapıyor. Kullansam bir türlü kullanmasam bir türlü ...
sharingdvb
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen sharingdvb »

Ben yaklaşık 8 aydir veya daha fazla dir kullanıyorum ...
Çok şükür bir sıkıntım olmadı. Ama doktor tavsiyesi ile 10 gun once bıraktım. Ocak a kadar oyle gidecek bakalım doktor muayene ve tahlil sonuçlarına göre ilaca ya devam diyecek yada biraktiracak ...
En Makbul Yağmur Duası Ağaç Dikmektir.