Denize girmek.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ianben
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Denize girmek.

Mesaj gönderen ianben »

denize girmek daha mı kötü yapar durumu yoksa denizden çıkınca direkt mayo değiştirmek ve kurulanmakla durumun kötü etkisini minimuma indirebilir miyiz?
prostatiniseveyim

Re: Denize girmek.

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Foruma ve kariya girmede nereye girersen gir

Deniz soguk olsada hareket wdipbisiniyorsun yalniz cikinca usume yeterki disaridayken sifir usuyceksin icindeyken usumek serbest

Karnini direk gunes isigina ver bol bol terlew iyiles
ianben
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ianben »

adamsın.
erdem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen erdem »

3 senedir yaz kış dalış yapıyorum. Zararı varmı dersen ben sıkıntı yaşamadım. Hatta ıslak ıslak dalış elbisesinin içinde çok dolaştım. Sıkıntı olucani pek sanmıyorum bana olmadı diye sanada olmaz diyemem bu sadece benim tecrübem
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Çıkınca üşütme kendini kardes, iyi kurulan, mayonu degistir. Bunları yaparken de hızlı ol. Git kendini sıcacık kuma göm.. Güneşlen..
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
prostatiniseveyim

Ozan kuma gommesek mantar falan bulasmasin otursun bence sadece sicakta hqvlusunun ustunde bi de denize girsin
prostatiniseveyim

Ayagi gomebilir ama tum vucud tehlikeli sike kum kacar falan mazallah b3n korkarim hem o kumda binbir tuelu bortu boc3k hasta adqmiz mazallh
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Oluyo muymus kuma gömünce mantar bilmiyodum : )
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
prostatiniseveyim

Bu yavaaklar her ywrse cikarlar b3n goz cukurrumda var bi kasiniyo gitmiyo ibne cocuklllari tam gozun burunla birlestigi nokta kasiniyo goz pinari
Galip

Mesaj gönderen Galip »

prostatiniseveyim yazdı:Ayagi gomebilir ama tum vucud tehlikeli sike kum kacar falan mazallah b3n korkarim hem o kumda binbir tuelu bortu boc3k hasta adqmiz mazallh

Gecenin 2 sinde ne güldüm yaww bu sike de her bişey kaçar oldu
osuruktan nem kapar olduk
Tuhraser

Mesaj gönderen Tuhraser »

Ben denize girdim. Herhangi bir olumsuz etkisi olmadı. Çıkınca mayoyu hemen kuruladım, ıslak gezmemek lazım. Çabuk kuruyan mayo almakta fayda var.
prostatiniseveyim

Galip yazdı:
prostatiniseveyim yazdı:Ayagi gomebilir ama tum vucud tehlikeli sike kum kacar falan mazallah b3n korkarim hem o kumda binbir tuelu bortu boc3k hasta adqmiz mazallh

Gecenin 2 sinde ne güldüm yaww bu sike de her bişey kaçar oldu
osuruktan nem kapar olduk

Kardes kendi hlimizle dalga g3cmezsek gulem3zsek hic iyilesemeyiz

B3n k3ndiml3de cok dalga bazen boyle yeri geldi mi makaraya sariyorum kimse ciddiye almasin sizi guldurebiliyorsam me mutle bana

Thraserde kardesimdir baska baslikta cattim ona

İabende kardesimdir bu basligi acmis espri yaptik biz de

Aslolan su ki gunesin tedavi edemedigi hastalik yok kanser haric

Mikrobik rahatsizliklarda kronik rahatsizliklarsa kas hastaliklarinda ruhsal hastaliklarda herkes gunes diyor

Bi suru vitmin ancak gunes isiginin ciplak tene degmesiyle ortaya cikior d vitamini sonra o isinlar ultra viole isinlar mutasyon g3cirmis antibiotige direnc saglamis dna lari deismis bakteri protozoa mantar ne varsa siker atar ultra viole gucludur

İcme sularini iskla dezenfekte ederler mesala

Ondan sonra yaptigi isima etkisiyle verdihi sicaklik bi suru kemik yumusak doku kas sinir yaa da iltihapli doku ne varsa onqlrida iyi eder isima yoluyla isi iletimi temel fizik dersinin konusudur lisede orta okulda

Bu gunes her isi gorur vwlhasil kelam yeri gelir delva gibi gotunuzu isitir

Yeri gelir mikrobu oldurur

Yeri gelir iltihapli dokuyu tamir eder

Yeri gelir vitamin setezini aktive eder baslatir

Bugun doktora gittim gunese cikionmu dwdi b3n memur adamim 1 2 30 13 30 arasi cikiom hocam dwdim kisa kollu gomlek giyki ciplak tenine gwcsin isin ancak o zamn vitemin alirsin dwdi eyvallah dwdim

Suya denize gelince temiz bi denize girwrseniz cikista dus almayinki d3nizd3ki tuz v3 mineraller derinizd3n vucudunuza gecsin diolar

Sonra souk olmayan bi deniz dalgalida deilae meditasyon etkisi yapar suda her tilurlu kultur fizik hareketini cik rahat yaparsiniz agri duymazsaniz kaslari g3vsetir yuzmeye baslarsaniz kaslar calisir insanin her kasi calisir suda

O yuzden bu mubarek gunlerin sonuna geldik imkani olan arkadslar bayramda yada daha sonra atsinla4 k3ndilerini sulara olmayanlarda benim gibi siyirsimlar kollarini ciksinlar gunese hatta balkonda gobegimid acip kasiyacam b3lki iyi g3lir

Hadi hayirli bayramlar