Parazitik

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Bismuth76
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Parazitik

Mesaj gönderen Bismuth76 »

7 gun boyunca gunde 1 kez tavanic 500mg ve sabah akşam tetradox kullandim. Sonuç olarak elde var sıfır.
Şimdi yeniden başa dönüp acaba parazitik bir sorun mu var bakacagım.
Parazit için Biteral ya da Flagyl mi kullaniliyor sadece?
Bir de Bactrim de işe yariyor sanirim.
Parazit tedavisi için öneriniz var mı?
Bende yenikapidaki enjeksiyon sonrasi mikrop bulaşmasiyla başlayan yeni durumda boşalmadan sonraki ilk zamanlar sıkça wc ye gidiyorum. 2 gün sonra bu şikayetler sıfirliyor. idrarimda yanma olmuyor.
Daha önce uygulanmiş bur parazit tedavisi òneriniz olur mu? Bactrim+flagyl kullansam ağır gelir saniyorum.
Umut ve seviyle
Hepinize selamlar
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Parazitik

Mesaj gönderen Kc34 »

En iyi tedavi şekli metronidazol dür. Hem prostata iyi geçer hemde tedavinin ilk seçeneğidir. Ornidazol ve klindamisin 2. seçenektir. Yanlız neye göre bu teşhisi koydun anlamış değilim. Varsayımlarla tedavi olunmaz. İstanbuldasın Zafer hocaya görünmeni tavsiye ederim. Hangi ilacın fayda edip etmediğinide görmüş olursun..
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Benim aklıma parazitten çok deri florasında mevcut bakterilerden bir veya bir kaçı geliyor..
Bismuth76
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Bismuth76 »

Kc34 teşhis konusunda haklisin. Normalde bir test yapılmalı. Prostat sivisindan kultur ya da pcr yaptirmaliyimm
Deri florasindan bir mikroorganizma olabilir. Bu şey diŕençliye benziyor.
Ben yalovadayim. Yogunlugum nedeniyle avrupa yakasina gidip gelmem zor.
Iş yogunlugu, stres, cocuklar.ve sorumluluklar derken tam tedavi olamiyoruz..
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

Bu ilaçlar keyfi kullanılacak ilaçlar değildir mutlak doktor takibi gerektirir yine de siz bilirsiniz
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Kullanımında etkisini en cok fark ettigim ilaç flaggy ne igneler be tabletler yuttum hiç bi boka yaramadı
umudunmavisi

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Kombine kulanilmali tek basinade fayda etmiyor,igne kulanmasan salt tavanic etkisiz kaliyor,hepsini test ederek denedim bir donem,bende en etkili igne ve tavanic ve flgyl.igneye baslarken birde azitro kulnirdim iki uc sefer bu kombineyi denedim faydasini gordum yeme icme vs streside kontrol altina alinca rahatliyor insan,daha sonrasindada genta ve azosilin kulamdim azosilinde fayda ediyor idrar olayina,arada tavanic ve bactrim tek kulandim pek fayda hissetirmedi
freeman

Mesaj gönderen freeman »

umudunmavisi yazdı:Kombine kulanilmali tek basinade fayda etmiyor,igne kulanmasan salt tavanic etkisiz kaliyor,hepsini test ederek denedim bir donem,bende en etkili igne ve tavanic ve flgyl.igneye baslarken birde azitro kulnirdim iki uc sefer bu kombineyi denedim faydasini gordum yeme icme vs streside kontrol altina alinca rahatliyor insan,daha sonrasindada genta ve azosilin kulamdim azosilinde fayda ediyor idrar olayina,arada tavanic ve bactrim tek kulandim pek fayda hissetirmedi
ben genta kullandım yakın zamanda 6 tane şikayetlerimin artmasına neden oldu.
umudunmavisi

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Bunu sen kontrol edecen sana iyi gelen gelmiyen olarak,
Armegeddon

Mesaj gönderen Armegeddon »

Banada flucan ıyı gelmişti ama rektal tuşeyle alınan sıvıyı parazit mantar baktırdım temiz çıktı böyle bir durum varsa nasıl teşhis ederim bilen varmı