Bazı Arkadaşlar Hata Yapıyor

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Bazı Arkadaşlar Hata Yapıyor

Mesaj gönderen opulentia »

Hastalığım hafif şekilde devam etsede kontrolü elden bırakmıyorum zafer hocaya sık sık kontrole gidiyorum.Beklerken bu forumdan yada forum dışından prostatit hastasi olan arkadaşlara rastlıyorum ve sohbet ediyorum.Sohbet esnasında sorular soruyorum ve hemen hemen çoğunda aldığım cevaplar aynı.Kahve iciyormusun evet seker tuketiyormusun evet kola evet korunmasız ilişki evet masturbasyom evet vs vs.Beslenmeye dikkat etmedikten sonra vücudu hastalığa karşı mucadele edecek şekilde dirençli tutmadiktan sonra iyileşmeyi geçtim hastalığı baskılamamız bile mumkun değil.Hastalığın nuks etmesi veya siddetlenmesinin nedenleri kişiden kişiye değişiyor bunları anlayıp ona göre önlemler almamız şart sadece igneyi vurdur ilacı içle bitmiyor bu iş.Ilk yakalandigimda bende çok bunalmıştım yani hayattan bıkmıştım ama sonra tek tek bana iyi gelmeyen seyleri kesfettim ve uzak duruyorum.10 tane ürolog gezip iyilesemezsiniz gercekten sizi anlayan ve çözüm arayan iyi bir doktorla tedavide ısrarcı olmak ve hayat şeklinizi degistirmek daga sağlıklı beslenmek ve prostati tahriş eden semptomları arttıran herşeyden uzak durmaniz lazim.Forumu iyi okuyalim burdaki tecrübeli arkadaslarin abilerin tavsiyelerine kulak verelim yapmis olduğumuz bitkisel veya kimyasal tedavilerde kürlerde ısrarcı olalim disiplini elden bırakmayalim kimse ilk günkü semptomlari sürekli hissetmez zamanla hastalik mutlaka hafifliyor.Dikkat ve düzgün beslenme şart arkadaşlar.Alkol alıp korunmasiz ilişkiye girip veya bunun gibi hastaliga iyi gelmeyen seyler yapip sonrada kendinizi ilaca bogarak iyilesemezsiniz.Allah bugunlerimizi aratmasin.Rabbim hepimize şifa versin Insallah.
Hastayim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Bazı Arkadaşlar Hata Yapıyor

Mesaj gönderen Hastayim »

opulentia yazdı:Hastalığım hafif şekilde devam etsede kontrolü elden bırakmıyorum zafer hocaya sık sık kontrole gidiyorum.Beklerken bu forumdan yada forum dışından prostatit hastasi olan arkadaşlara rastlıyorum ve sohbet ediyorum.Sohbet esnasında sorular soruyorum ve hemen hemen çoğunda aldığım cevaplar aynı.Kahve iciyormusun evet seker tuketiyormusun evet kola evet korunmasız ilişki evet masturbasyom evet vs vs.Beslenmeye dikkat etmedikten sonra vücudu hastalığa karşı mucadele edecek şekilde dirençli tutmadiktan sonra iyileşmeyi geçtim hastalığı baskılamamız bile mumkun değil.Hastalığın nuks etmesi veya siddetlenmesinin nedenleri kişiden kişiye değişiyor bunları anlayıp ona göre önlemler almamız şart sadece igneyi vurdur ilacı içle bitmiyor bu iş.Ilk yakalandigimda bende çok bunalmıştım yani hayattan bıkmıştım ama sonra tek tek bana iyi gelmeyen seyleri kesfettim ve uzak duruyorum.10 tane ürolog gezip iyilesemezsiniz gercekten sizi anlayan ve çözüm arayan iyi bir doktorla tedavide ısrarcı olmak ve hayat şeklinizi degistirmek daga sağlıklı beslenmek ve prostati tahriş eden semptomları arttıran herşeyden uzak durmaniz lazim.Forumu iyi okuyalim burdaki tecrübeli arkadaslarin abilerin tavsiyelerine kulak verelim yapmis olduğumuz bitkisel veya kimyasal tedavilerde kürlerde ısrarcı olalim disiplini elden bırakmayalim kimse ilk günkü semptomlari sürekli hissetmez zamanla hastalik mutlaka hafifliyor.Dikkat ve düzgün beslenme şart arkadaşlar.Alkol alıp korunmasiz ilişkiye girip veya bunun gibi hastaliga iyi gelmeyen seyler yapip sonrada kendinizi ilaca bogarak iyilesemezsiniz.Allah bugunlerimizi aratmasin.Rabbim hepimize şifa versin Insallah.
Kardeşim sana yazılanlara bi cvp verirsen iyi olur cünkü senle şikayetlerimiz aynı prostatit ve kandida başlıgında sana soru sorduk cvp alamadık