Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
ssss
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Mesaj gönderen ssss »

herşey tamam da biz şimdi ne yapacağız onu açıklasan bu hastalıktan kurtulmak için evde on dakka uğraşmak haatalıkla bugüne kadar uğraşımızın yanında hiç bişe bize ne yapmamız gerektiğini söylersen çok daha iyi olur bekleyin diyorsun neyi neden bekleyelim
ssss

Re: Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Mesaj gönderen ssss »

bem tam erkek olmaktan geçtim ağrılarım olmasında varsın cinsellik ayda yılda bir olsun razıyım yeterki sosyal hayatımı geri kazanayım hayat seksten ibaret değil
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Bu birazda yunan hocanin tedavi yontemine benziyor,hergun sert prostat masaji..arkadasin ankatmak.istedigide bu galiba gunluk prostat masaji ve akabinde artik nasik bi ilac kulanilacaksa,cikan prostat sivisiyla prostat temizlenecek.ilacalada cikan bakteriler oldurulecek,,denenip kanitlanirsa ve basta kendisi iylesirse neden yapilmasin...ama iste hergun prostati par.aklamakta prostata zarar verebilir.
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hamdi »

acini acmak ne ya ben anlamadim arkadasin ne dedigini.prostat masajimi diyor.heralde prostat masaji yapan bir alet satacak
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Sanirim arkadas burada aciklamayacak kafasindaki olayi. Turkiyede patentini alip, ofisi kurup para karsiligi sizi iyilestiririm diyor(hastanin yanindayim,ucuz olacak diyor ya..). Ama bahsettigi olay bariz prostat masaji gibi duruyo.

Bugun doktor 1.5 -2 dakika sert prostat masaji yapti sivi gelsin de kulture gondersin diye ama ona ragmen gelmedi. Ben kendi kendime prostat masaji yapiyorum 3 haftadir ve bugun anladim ki doktorun yaptigi masaji benim yapabilmem imkansiz. O bile sıvı getirtemedi kendim nasil getireyim...
umudunmavisi

berkay yazdı:Sanirim arkadas burada aciklamayacak kafasindaki olayi. Turkiyede patentini alip, ofisi kurup para karsiligi sizi iyilestiririm diyor(hastanin yanindayim,ucuz olacak diyor ya..). Ama bahsettigi olay bariz prostat masaji gibi duruyo.

Bugun doktor 1.5 -2 dakika sert prostat masaji yapti sivi gelsin de kulture gondersin diye ama ona ragmen gelmedi. Ben kendi kendime prostat masaji yapiyorum 3 haftadir ve bugun anladim ki doktorun yaptigi masaji benim yapabilmem imkansiz. O bile sıvı getirtemedi kendim nasil getireyim...

Katiliyorum berkay sana,bekleyelim bakalim belki iyi bisidir,bu prostat masaji olayi ve sivi olayi bendede olmuyor gelmiyor meret amk.zaten spermde cok az geliyor bosalsamda dort nes damla.ancak
Eyup
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Eyup »

Kardeş şu eçini açacaksan aç artık verem ettin
Prostatitti

Mesaj gönderen Prostatitti »

umudunmavisi yazdı:
berkay yazdı:Sanirim arkadas burada aciklamayacak kafasindaki olayi. Turkiyede patentini alip, ofisi kurup para karsiligi sizi iyilestiririm diyor(hastanin yanindayim,ucuz olacak diyor ya..). Ama bahsettigi olay bariz prostat masaji gibi duruyo.

Katiliyorum berkay sana,bekleyelim bakalim belki iyi bisidir,bu prostat masaji olayi ve sivi olayi bendede olmuyor gelmiyor meret amk.zaten spermde cok az geliyor bosalsamda dort nes damla.ancak
Abi bende de az ve kati geliyor . Kaç doktora sorsam da yok bosalma sıklığı yok mevsim diye geçiştirdiler. Sonumuz hayrolsun
Hepsi geçecek
prostagod

Mesaj gönderen prostagod »

Asinüs
Kesecik demek
muratalmanya
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen muratalmanya »

www.cleanprostate.com/debristypes.htm

Acini incindeki Toxin, ilthab ,Sari renk prostat sivisi,umarim simdi anladiniz hic bir yöntem ilac,Operation,enjektion size yardim etmez!!!70günde ancak pislikler sivi cikar,siz senelerce topladiniz,ve von AZ Sex yapan ama azgin olan daha cok prostatit Toxin sivi görüniyor....bu toxinler bir erkek senelerce toplandi bir sey ,ve cikmazsa hic nur sey prostatit yafa prostat i iyilestirmez.
muratalmanya

Bende önce Sari ve kalin renk damlalar prostat sivisi cikti ,30gün sonra renksiz ve Sulu oldu ozaman anladimki tek yöntem dünyada bunu cikarmak aciniden ama gine Dancing vardi bu vucutun son savasi bu 70gün sonra Tam gidecek sancilar ve güc Geri geliyor.unutmayin bu pislikler ve toxinler iliski den Yani sex den yafa baska yerden mikrop almakdan ve yillarca doldu ve bunu cikarmak zaman ister.
ssss

Mesaj gönderen ssss »

ben hala bişe anlamadım ve sıkıldım açıkcası adam gibi yaz kardeşim zaten yazdıkların çevirimidir türkçen mi bozuk klavyenmi bozuk anlamadım gitti ya bi yol vardır anlatırsın burda hiç kimse senin ne yapmaya çalıştığını anladığını düşünmüyorum kafa karıştırmaktan başka bişe yapmıyorsun
Emreneu1905
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

Arkadaşlar ben araştırdım biraz olay şu size aciklim muratın dediği oturma banyosu çeşitli karışımlarla makattan ayaklaara kadar küvetede yapabilirsiniz sıcak suya oturuyorsunuz ama karışım ne bilmiyorum
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Emreneu1905 yazdı:Arkadaşlar ben araştırdım biraz olay şu size aciklim muratın dediği oturma banyosu çeşitli karışımlarla makattan ayaklaara kadar küvetede yapabilirsiniz sıcak suya oturuyorsunuz ama karışım ne bilmiyorum
O karışım prostata nasıl gidiyor da mikrop öldürüyor peki?
Emreneu1905

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

berkay yazdı:
Emreneu1905 yazdı:Arkadaşlar ben araştırdım biraz olay şu size aciklim muratın dediği oturma banyosu çeşitli karışımlarla makattan ayaklaara kadar küvetede yapabilirsiniz sıcak suya oturuyorsunuz ama karışım ne bilmiyorum
O karışım prostata nasıl gidiyor da mikrop öldürüyor peki?
Karışımı bilmiyoruz işte

Yanlız şu var fazla sıcak suda kalmak varikosel riskini çıkarır sıcaklık testislere iyi değil varikosel nuksu olabilir
berkay

Mesaj gönderen berkay »

yok demek istediğim şu: arkadaş diyor ya acini açmalıyız ve aynı zamanda mikrop öldürücü vermeliyiz... Mikrop öldürücü antibiyotik değilse, küvete konulan karışımsa hangi yolla kana karışacak da prostatın kılcallarından içeri girecek... Neyse ya ortaya bişey atılıyo biz teori üretiyoz..
Eyup
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Eyup »

http://www.cleanprostate.com/theprocedure.htm

Arkadaşın verdiği linkte step step oturma banyosu anlatılmış ama benim anlamadığım patent alacam filan diyor senin yöntem farklı mı yani burda zaten anlatılmış olay neyin patentini alacaksın orasını anlatırmısın
carlosayhana

Mesaj gönderen carlosayhana »

Sanirim muratla istanbul da gorusmemiz gerekecek.Bu sekil de turkcesinden bir sey anliyamayacagiz.Murat eski uye ve yardimci olmaya calisan bi arkadasdir. Bos paylasim yapacagini zannetmiyorum.
umudunmavisi

Arkadas stiz banyosu esliginde beta streizil.diye bi ilac kulanimjndan bahsediyor galiba,linkteki siteye baktimde,stiz banyosuda magnezyun tozlu sicak ve soguk su banyosu olaraj yapilmasi gerektigini soyluyor ve prostatin kasilip gevseyeceginden icindeki pisliklerindisari atacagininsoyluyor,
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Arkadaşlar kusura bakmayında tedavi yöntemleri iyice fantastikleşmeye başladı
muratalmanya

Kusura bakmayin,türkce yazmam cok iyi degil,cünkü almanyada dogudum ve büyüdüm,ama Ben türküm ama alman vatandasim!

Size verdim Link banyo falan degil aslinda resimlere bakin prostat sivi suyunda ne kadar pislikler ve toxinler ve ilthab Sari cikiyor,ve 70gün bu Adam kendi prostat sivisini cikarsa ve Mikroskop altinda resim cekti,görün neler cikiti.yani bu resimlerde sonra daha bu forumda yok hap LAN yok enjektionlan yok operationlan cözüm yok,ne kadar Burda herkes bis yazsada yazsin.resimlere bakin ve kendinizmi kendi prostat siviniza bakin ve resim o prostat sividan koyun hemen renk ve kalinlikdan ve icindeki pislikden anlicaksiniz KI prostatit Halen var ya yok.

Siz laborlara bosuna PCR yapiyorsunuz,cünkü Tam hangi mikrop cikmaz,cünkü bu Tür mikroplar Taha taninmiyor, yada prostat aciniden prostat idrar torba sinir damarlarin icine girmistir ve saklaniyir!dünyada du Ana kadar tek tamir enden sey70günde prostat Toxin lere cikarmak ve mikrop öldürücü tedavi kombine.baska bir doktur ne derse desin hepsi bos.

Bir daha söyliyorum benim Link Deki prostat sivi resimlere bakin gerisi önemli degil orda anlayin türkiyede ve dünyada daki doktur lar Universität de yanlis örgenmisler.simdiki dokturlar sizin gibi emek Verena hastalardir ve siz dokturdan daha iyi bilgi sahibisiniz.bencil ve egoist olmayin ve bütün hastalar birles ein bu yanlis zengin dokturlara ve yanlis ilac sanayi ya karsi,artik burdada Adalet istiyoruz!
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Mikrop oldurucu dedigin sey nedir, ilac sanayine karsi olduguna gore antibiyotik degil??? Ne zaman soyleyeceksin bu tedavinin sırrını, uzak bir tarihse söyle de boşuna heyecanlanmayalim:)
carlosayhana

Mesaj gönderen carlosayhana »

Murat kardesim slm
Yani bu 70 gunluk tedavi nasil olacak.Hergun prostat sivisini nasil cikaricaz ve bu mikroplari oldurmek icin hangi ilaclari kombine edecegiz.Bu tedavi bekleme asamasinda mi ?anlamadim ben.Sen uygulayip iyilestin mi?Biz bu tedaviyi nasil yapacagiz?
muratalmanya

Evet dogru antibiotik degil !iyi gördün.

Ben kendim Halen bu tedavi kendim yapiyor ve su an 70% iyim ve ilginc testestoron da cikti ve güc geldi, bunu Ben hic bir ilaclar ve enjeksondan eskiden görmedim!

cok zor bir tedavi cok Uzun ve sabir istiyor ama kolay bir islem herkes kendisimi yapar evde,ama arada bir agrilar gine cok oluyor ama devam edmek lazim,vucut toxinler disari atmak dan savasiyir bu biraz zaman ister70gün,Yani bu prostatit bir ,iki yada üc enjektionlan yada yillarca antibiotik haplan yada Alpha Blok larlan hal olmaz.

bana 2ay zaman verin zaten ozamanda Ben istanbula gelecem Eger araya birsey girmez!

Benim cikardim yöntem Muratalmanya yöntemi olsun,

Basit ama gine der zur cünku 70gün yapilmasi lazim ama size Tam erkek yapiyor.

Siz Belki chancedan PCR labordan hangi mikrop oldugu belirtilir bu büyuk bir tesatif cünkü90% hangi mikrop diye cikmaz imkansiz.

Ama Muratalmanya yöntemi daha kolay ;

siz kendiniz prostat sivi renk den ve prostatsivi suyu nun kalinlik dan anlicaksiniz hastalikdan daha varmi yokmu,Eger evde bir Mikroskop varsa pislikler bile yada kum -tas Göre bileceksiniz.kendiniz evde deneyin prostat sivi renksiz ve su lu olursa prostat saglikli olmaya gidiyor ama prostat sivi Sari renk ve Sperm gibi kalinsa ozaman cok ilthab daha var.bu prostat sivisini biraz ellini koy BAK- kalinmi yada su gibi ince mi.