Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Mesaj gönderen kadir »

murat222 yazdı:
ABittersweetLi yazdı:Pcr testi prostatit için kesinlikle dünyaca kabul görmüş bir test değildir.o kadar çok üroloji doktoruna gittim.hiç biri de Pcr testinden bahsetmedi bile.zaten bu testi yaptıran çok oldu ama karşılığında fayda sağlayan kaç kişi var.testi uygulayan laboratuarların bu testi eklam için prostatit testi diye internet sayfalarına koymalarına aldanmayın.yok öyle bir şey.şu anda fayda görülen şey prostat sıvısındaki lökosite göre antibiyotik kullanmak.tabikide prostat sıvısı çıkarılırken uygulanan masajda rahatlama sağlıyor.

Üroloji doktorlarına bakarsak kardeşim çoğunun bizim gıbı hastalara bşy dediği yok çoğu kez doktorları biz yönlendiriyoruz
Kaç tane doktor prostat sıvısı lökasit kontrolü yapıyot
Ama bu test prostatit de yapılması gereken bi test
O yüzden pcr testinide es geçmemek lazım
Pcr da mikrop bulunan bi çok ınsan var hee iyleşmesi hemen olmuyor bu uzun bi süreç
Arkadaslar,
Bu başlik altinda baska konulara girmeyelim lutfen.Farkli baslik acalim.
cavus
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Re: Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Mesaj gönderen cavus »

Öncelikle herkes e selamlar sırf bu başlığa birşeyler yazabilmek için forum a üye oldum 12 yıldır bu rahatsızlığı çekiyorum ama adını daha bir yıl önce öğrendim bir yıldır da mütemadiyen forum u takip ediyorum ve burda çok faydalı paylaşımlar okudum bilgilendim bunun için de ayrıca teşekkür ederim. Şimdi gelelim asıl meseleye muratalmanya nin bulduğunu iddia ettiği alet ile uyguladığı yöntem forumda ki birçok kişi gibi beni de heycanlandırdi çünkü bu yöntemi destekler bilimsel veriler sunuyordu ve şahsım adına da olabilecek en etkili yöntem gibi gelmisti günlerce bu başlığı takip ettim acaba ne oldu diye meraklandım şimdi üzülerek görüyorum ki bu arkadaş da bir umut taciri imiş gerçekten bu rahatsızlığın izdirabini çeken bir insan nasıl olur da bunu kullanır nasıl bunu sömürmeye çalışır . Evet ortada bir emek var ve bunun bir karşılığı olmalı ama taze gelin gibi naz ederek herkes e sahtekar muamelesi yaparak bu olmaz ki. muratalmanya bu yazdıklarımı okuyorsan bize bozuk türkçen ile yaptığın eziyetleri bir kenara bırakalım verdiğin umutlarin hesabını veremezsin eğer bu işi bir sonuca bağlamadan gidersen lokosit in artsin pelvik kaslarının hışmına uğrayasin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cavus yazdı:Öncelikle herkes e selamlar sırf bu başlığa birşeyler yazabilmek için forum a üye oldum 12 yıldır bu rahatsızlığı çekiyorum ama adını daha bir yıl önce öğrendim bir yıldır da mütemadiyen forum u takip ediyorum ve burda çok faydalı paylaşımlar okudum bilgilendim bunun için de ayrıca teşekkür ederim. Şimdi gelelim asıl meseleye muratalmanya nin bulduğunu iddia ettiği alet ile uyguladığı yöntem forumda ki birçok kişi gibi beni de heycanlandırdi çünkü bu yöntemi destekler bilimsel veriler sunuyordu ve şahsım adına da olabilecek en etkili yöntem gibi gelmisti günlerce bu başlığı takip ettim acaba ne oldu diye meraklandım şimdi üzülerek görüyorum ki bu arkadaş da bir umut taciri imiş gerçekten bu rahatsızlığın izdirabini çeken bir insan nasıl olur da bunu kullanır nasıl bunu sömürmeye çalışır . Evet ortada bir emek var ve bunun bir karşılığı olmalı ama taze gelin gibi naz ederek herkes e sahtekar muamelesi yaparak bu olmaz ki. muratalmanya bu yazdıklarımı okuyorsan bize bozuk türkçen ile yaptığın eziyetleri bir kenara bırakalım verdiğin umutlarin hesabını veremezsin eğer bu işi bir sonuca bağlamadan gidersen lokosit in artsin pelvik kaslarının hışmına uğrayasin
Bakin arkadaşim ;
Burada kimseye beddua etmeye gerek yok. Umut tacirligi baska bir sey,Murat almanyanin durumu farkli birsey. Murat arkadaş bu hastaliktan cok ceken ve kendince bir buluş yaptim ve iyilestim diyen bir kişi.Maddi durumuda ic acici olmayan biri. Buluş dediği olay dogrudur yada yanliştir onu tartisacak degilim. Ama burada kimsenin kisilik haklarina saldirmayalim.Kimseye zorla bir sey empoze etmis degil.Öyle bir sey olsa ilk basta ben karsi cikarim.Kendisi burada, gelistirdigi kendi kendine prostat sıvisi cikartma aparati yada aleti neyse bunun prostatit hastalari icin elzem olduğunu ve tedavi ettigini acikladi.Ve bu yöntemide Manila protokolu yönteminden esinlenerek geliştirdigini ifade etti.Bu forumda herkes boyle yararli ve cok onemli konulari paylasma hakkina sahiptir. Dil konusunda belki farkinda olmadan istemeyerek farkli kelimeler kullanmis olabilir.Ama kotu bir niyeti oldugunu sanmiyorum.Aksine kafasi calisan ve zeki bir arkadas.Kendisi maddi olarak zor durumda oldugu icin bu emegini ve bulusunu degerlendirmek isteyebilir. Nitekim kendisi bu forumda sponsor pozisyonunda imkan saglayacak kisi yada kisiler aramistir ve su anda bu imkani bulamamistir.Biraz empati yapmayi denemek cokta zor degil kanimca.Bulusuna saygi göstermek lazim.Tu kaka diyerek kimsenin onunu kesmek bize bir sey kazandirmaz. Aksine kaybettirir.
cavus

Mesaj gönderen cavus »

Anlaşılan yanlış anlaşıldım zira muratalmanya nin bulduğunu söyledigi yöntem aklıma yatmasa yine forum a üye olmadan takip etmeye devam ederdim ama bu yöntem benimde aklıma yattığı için konunun kapanmaması adına birşeyler söylemek istedim bende en az sizler kadar bu illet ten nasıl kurtulurumun derdindeyim yoksa muratalmanya ile bi derdim yok. Tu kaka diye bahsi geçen yazdıklarımda aslında latife babında yazdiklarim yoksa kim kime lokosit in artsin diye beddua eder yine de kusura bakmayın biraz da benim üslubum dan kaynakli bi yanlış anlasilma olmuş. Ama yine de şunu tekrar ediyorum bugün dünya üzerin de kim inanmadığı bir proje ye onlarca bin dolar yatırım yapar burda muratalmanya'nın nazlanmayi bir kenara bırakıp en azından elindeki aleti itimat edebilecegi forumdan bir iki kişi üzerinde test edilmesine açması kendisine sponsor olacak kişiler için de bir teminat olabilir. Bu hastalıktan kurtulma ihtimali varken bir gün daha bu hastalıkla yaşama fikri bile eziyet gibi geliyor hal böyleyken de birinin çıkıp umut verip sonra da hiçbir şey olmamış gibi davranmasi can sıkıyor benim derdim budur hakim bey
cavus

Mesaj gönderen cavus »

Ayrıca omrunun üç de ikisini insanlar a birşeyler satmak icin harcamış biri olarak şunu da belirtmek isterim ki bugün onlarca milyon dolar değerinde ki firmaların ürünleri kopyalanip orjinallerinden daha fazla satıldığı bir ortamda bir kaç bin dolarlık sermaye ile yapılan ürünün kopyalanmasina engel olabilceginize inanmak çok iyi niyetlilik olur yazdıklarımı kimse yanlış anlamasin kadir bey de forum a olan katkilarindan dolayı saygı duyuyorum ama muratalmanya nin hem Türkiye için hemde ürününü diğer ülkelerde pazarlamak için en büyük şansı bu forum ve bu sansı da forumda atarlanarak kullaniyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Çavuş kardeşim baķın ben bir kere hakim degilim. Meslegim makina müh.O hitabı niye kullandiniz anlamiş degilim. Muratin da babasinin ogluda degilim.Muratin niye atarlandigi ,bir iki kisinin bu forumda kendisini iyi anlamadiğindan kaynaklaniyor.Şahıs sırf kendini düşünerek "ver bana o aleti beni hemen iyileştir" mantiğinda.Böyle bir dünya yok .Sanirim bizde birey olarak biraz empati eksikligi var.Ben aksine muratin yaptigi ürünün kopyalanma endisesine hak veriyorum.Öncelikle patentini alarak koruma altina almasini öneririm buradan.Birbirimize hitab ederkende saygili olmamiz buradaki tartisma diyalogunu daha nezih bir ortama tasimamiza neden olur.