Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
muratalmanya
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Mesaj gönderen muratalmanya »

Size bir mükembel bir yöntem önericem yaki da ,su an Ben bu tedaviyi yöntemlen icin phillip e guttim ve öbür hafta Amerikada yim,phillipinde bir doktur Dan aldim ve Amerikada bir 20yillik prostatit hastasi Dan tedaviyi aldim,ve iki haftda sonra almanyada kendim geliisterecem.cok basit cok ucus ve herkes evde yapacak ama her gün yapacak 95% 12 haftda 100% 6 ayda.dünyanin en mantikli yöntemi olacak.unutmayin Prostata KI acini acmadan ne yaparsaniz Yap hic bir yöntem yardim edemez.ben acini aciyorum bu yöntemlen.görusmek üzeri.
muratalmanya

Re: Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Bu dünyanin en iyi kendin evde yapan 100% Sifa yöntem alacak!
muratalmanya

Re: Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Acini prostat da acilmaza ne yaparsaniz yapin hic nur ilac yafa yöntem yardim etmez.acini en önemli Faktor Prostatitden...
kenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenan »

Nasıl bir yöntem solermisin
muratalmanya

Phillipinde maniladan arastiran ve yakinda türkiyede bu yöntemi getirecem;bekleyin;

Burayai iyi okuyin;

The prostate gland is made up of little tiny sacs called "acini". Bacteria can invade these acini and cause them to get inflamed, swell and close off. When they close off, the bacteria no longer "shed". That means bacteria are trapped in the acini and not released into the urine or semen. The urine and semen are the fluids tested to see if you have bacterial prostatitis. So, when a test is done on these fluids, Nothing Shows Up...

The prostate is made of thirty to fifty acini, each with its own opening to the upper urethra. Bacteria or other microorganisms could move into acini through the openings, reproduce and release toxins within the lumen and develop into prostatitis."
muratalmanya

Hic bir doktur anlamiyor ama Ben bu dokturamerikada gösterecem,bu dokturamerikada cok para kazaniyor ama hic bir 100%sifa vermiyor,bekleyin acini acmak lazim baska bir yöntem yardimci olamaz acini acilmadan!
muratalmanya

bu dokturlar cok para kazaniyor ama hepsi bos ,Sifa veremiyorlar,Ben bu paraci dokturlara göstetecem...bekleyin yakinda gelecem...
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Benim bildigim, arkadasin acini dedigi yapilari acmanin tek yolu prostat masaji. Bekleyelim gorelim bakalim:)
umudunmavisi

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Acini acilmadam.derken?
Panadol
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Panadol »

evet prostat bez yapısında bir organ .. içerisinde salgıyı üretip depolayan asini denilen mikro boşluklardan oluşuyor. iltihap bu asinilerin birçoğunda tıkanma ve işlev bozukluğuna yol açıyor. mikrop olsa da olmasa da bu boşlukcuklar iltihaplı ise burada lökositler yoğunlaşıyor ve onlar da salgıları ile ortamı (yani bulundukları asini içerisini) asidik hale getiriyor. normalde prostat içi alkali bir ortam. prostat sıvısı da alkali bir sıvı. 

iste bu asidite prostat bezi boşalması ile kanallara ve oradan da üretraya döküldüğünde şikayetleriniz tavan yapıyor olabilir. 

ben her cinsel ilişkiden yeniden mikrop kapılma ihtimalini neredeyse sıfır gibi görüyorum . ki korunduğunuzu söylüyorsunuz. . şöyle ki erkeklerde üriner sisteme mikrop kolonize olması kolay birşey değil. (biz zoru başardık yani) 
bir de cinsel ilişkiden hemen sonra başlıyorsa şikayetler yeniden enfekte olma ile falan olacak şey değil zaten bu. enfeksiyon yerleşmesi de zaman alan bir oluşum ..

idrar asiditesi de aynı bu durumda önemli bir yer tutuyor. idrarı alkali hale getirecek diyetler denediniz mi??

DRAYHAN
muratalmanya

Bütün Klinik calismalar,ilaclar,ve bu forumda yazinanlar,bütün operational,bütün enjektionlar ,bütün dokturlarin yapdiklari hepsi bosdur yada bir kisa süre Sifa veriri,önce hepimiz bu forumda Prostata anatominisini ve Parasit,Bakterien,Virus anatominisini ve Prostata ve vücüt icinde nasil calisdigni anlamak lazim,birde bu prostatit vucut sinir system ve beyin sinirsystemlen beraber calisiyor,

ama sunu bilmek lazim Parasit ,bakter,Virus lar da sinir-hormon systemlernen calisiyor,ondan prostatit hastalar cok sayida depressiv ve korku icinde,ve beyin düsüncesi degisiyor....

Simdi gelelim acini lere,sen ne kadar enjektion ve ilac alirsam Al ,sen hic birsaman bu 50acinideki Parasit ,Virus,bakterleri öldüremezsin,cünkü ozaman 50acini enjektionu yapman lazim ve hemen ilac vermek lazim kan yoldan ve bu imkansiz birsey cünkü bütün bakterleri gine cikmaz.tek yol her gün acini acmak ve vücutda bakter,Virus,Parasit öldüren madde vermek bunuda en AZ 12hafda,baska bir sey yoktur dünyada ,Alpha blockler,agri kesici baska ilaclar ,enjektion ,Operation,hic birisi kronik prostatit i tamir etmez ve acini icine giremez,ama bu bakter,Virus,Parasit acini icinde saklaniyir ve büyüyor bakter Parasit,,viruslar ondan sonra hirmon-sinir systemlernen birlesiyor.

ilerde size hepinize gösterecem nasil her gün acini acmak ve kanlandirmak herkes evda yapa bilir....tek cagre ne kadar doktur hayir baska para Satis tedaviyi versende ,tek yol acini her günstig acmak en AZ 12haftda ve kanlandirmak ve onlan beraber mikrop öldürüce ilaclar vermek!
Emreneu1905
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

Bu nasıl bir tedavi anlat kardeş prostat masajı mi kim sana dedi iyileştiriyor diye ???
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Neden anlatmiyosun abicim bişey söyleniyor arkası yok hayret ya
muratalmanya

Bir gizli bilgim daha verecek prostatit den kurtulmak icin sirf acini acmak ve kanlandirmak ve mikrop öldürücü ilac vermek degil birde en Aon bu Japan pislikleri ilthablari acini nin icinden cikartmak lazim 12haftada her günstig buchen protatin-acini incindeki pislikler cikmasi lazim,bu peki nasil oluyor?cok basit ilerde herkes evde 5dakkiada yapar,bu pislikler prostat sivisinin icinde Yani prstat Division hergün sikmasi lazim ,en büyuk yanlis dokturlar veriyorlar cok Masturbation Yani Sperm cikmasi lazim,bu dünyada en yanlis bilgim,Sperm cikmicak önce Prostata ilthablari ve prostat suyuy Yani Division her gün cikmasi lazim.tek yol bu kombiniert dünyada
muratalmanya

Yani bu prostatit in sirri;

acini acmak ,kanlandirmak ve prostat suyu-sivisi her gün cikarmak !12haftdafa kurtul!
muratalmanya

Damla damla da her gün biraz prostat suyu ciksada bu cok önemli tedavi icin,herkes evde ilerde yapacak,bekleyin...
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Kardeş yazmışsın bişiler de ortada bi numara yok
muratalmanya

Önceklilen yeterli bilgim verdim; iyi okuyin alanlayin bunu türkiyede hic bir doktur bilmez!
muratalmanya

Ben hepimiz icin manilaya ve amerkiya gitim gidiyorum,yakinda istanbula gelecem Belki hepimiz istanbulda bulusuruz bir 100% prostatit cözüm Konferenz yarparizher hastalar olarak...bekleyin
prostagod
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen prostagod »

Yillar önce MANİLA PROTOKOLÜ diye bir şey okumuştum
Patojen bulunana kadar masaj yapilmasi gerektiğini anlatiyordu
Bu o mu kardeş
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Onla ugrasana kadar gidin pcr yaptırın masaja vereceginiz paraya :)
ssss
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ssss »

ya kardeş ben yazdıklarından hiç bişe anlamadım hepimizi merakta bıraktın nedir bu işin aslı astarı biranöbce açıklada bilelim bahsettiğin teaviyi swn kendin denedin mi
muratalmanya

Prostata icinde toxinler cikmasi hic bir doktur size yardim edemez ve Hayat boyunca cekersiniz.

benim gelistirdiyim yöntem Hayat boyunca kullana bilirsiniz,hem prostatit büymesini Geri ceviriyir hem saglikli Prostata yapiyor hem erken bosalmani tamir eder hem prostatit tamir eder hem prostatit icindeki toxinler cikariyor Yani Tam erkek oluyorsun.cok basit bir yöntem evde yapa bilirsiniz ama cokta bir zor yöntem cünkü 12haftda her gün 5-10dakikani alacaktir ve agrilar ilk haftda daha cok ola bilir cünkü Toxin ler cikmasi icin prostat ilthablari ve prostat suyu cikaracaksin bu da zaman ister 12haftda sonra Tam bir erkek oliyorsun.bakalim Belki kendi ülkemde Yani türkiyede patendi olacam Eger cok pahli degilse,yada türkiyede bir Investor varsa bana yardim ettsin türkiyede cikarim ,cok pahli bir yöntem degil ama her erkek kullanacak hayatinda.ben 10senede cok param Gitti ve simdi bunlari Arastiran Manila ve Amerikada cok param Gitti,Eger Burda bir Investor cikarsa bana yardim ettsin.televsionda görmüstüm is adamlari Eger Güzel bir bulus varsa yardim ediyir,Eger bu konuda yol gösteren varsa bana yardim ettsin.

korkmayin sizin icin pahli bir sey olmicak,ben her zaman hasta nin tarafindayin hic bir zaman paraci dokturlarin tarafinda degilmi,zaten onlar bana 10sene cektirdi ve cok parami yediler,dokturlarin hic prostatit len bilgi leri yok. bu elimdeki bulus paraci dokturlarin yada is adamlarin eline gecmesin dürsüt insanlarlan yapmak istiyor,yani dürüst insanlarlan.ben cok emek verdim bunu yapana kadar ve cok cektim.
muratalmanya

PCR yada patonjen yapilsa Bike hic bir ise yaramaz cünkü prostatit gine Geri gelir,Hayat boyunca saglikli prostat olmasi lazim ve toxinler cikmazsa antibiotik girmez,Hirse Bike bütün mikrop u öldürmez,mikroplar Aki saklaniyir acinide,sirf her gün acini acarsan ozaman Chance cok büyük bütün mikroplar öldürmek,ama bu en 12haftda süriyor.
Emreneu1905

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

muratalmanya yazdı:PCR yada patonjen yapilsa Bike hic bir ise yaramaz cünkü prostatit gine Geri gelir,Hayat boyunca saglikli prostat olmasi lazim ve toxinler cikmazsa antibiotik girmez,Hirse Bike bütün mikrop u öldürmez,mikroplar Aki saklaniyir acinide,sirf her gün acini acarsan ozaman Chance cok büyük bütün mikroplar öldürmek,ama bu en 12haftda süriyor.
Nasıl uygulanıyor nereye uygulanıyor 'ne uygulanıyor?