- Ç Ö Z Ü M -

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
baran17

Re: - Ç Ö Z Ü M -

Mesaj gönderen baran17 »

merhaba arkadaslar umarim en kisa sürede iyilesir ve bizlerin yolunuda aydinlatirsiniz. duydugum tüm yöntemleri denedim en son eski model bir antibiyotik kullandim 20 kutu olmadi yine olmadi son günlerde kendi kendime prostat masaji yapayim dedim simdi kendimi daha az iyi hissediyorum.Enjeksiyondan baska denemedigim bir sey kalamdi onu denemek istiyorum ancak bu kez arada cok mesafe var. sizden ricam tedavinizin ayrintilarini yine bizlerle paylasmaniz .
legend
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen legend »

Özele telefon bırakırsaniz yardımcı olmaya çalışırım
son

Mesaj gönderen son »

Arkadaşlar benim anlamadığım bir konu var intraprostat enjeksiyonu tedavi ediyor bu hastalığı neden peki özel hastanelerin üroloji bölümleri bu enjeksiyonu yapmıyor özel hastaneleri para kazanmak istemez mi?Peki neden kamu ve üniversite hastaneleri bu enjeksiyonu yapmıyor?
Ben intraprostat enfeksiyonuna pek inanmıyorum hadi fayda etmezse hadi daha kötü olursam yada enjeksiyon sonucu konsültasyon oluşursa ozaman dahada sıkıntıya girme miyiz zaten ilk şikayetlerin başladığında yani bel soğukluğu ilk gittiğim doktorun umursamazlığından bu hastalığı çekiyorum hemen ciproyu yazıyor gönderiyorlar kardeşim bir nokta atışı tedavi yap,bir tahlilini yap bir kültür yap hastalık ilerleyip prostata varıncamı tahlil ister anlamamki
legend

Mesaj gönderen legend »

Endişelerin gayet normal birde şöyle düşün türkiyede kac doktor rektal tuşe yapıyor kaldı ki enjeksiyon yapacak hadi onu geçtim kac doktor ilgileniyor bir hasta olarak seninle ve hastalığınla adamlar daha teşhis koyamıyor.elbette bu işin riskleri var enjeksiyonda bir nevi ameliyat gibi birşey ama bu hastalığın verdiği zararları düşünecek olursan bu risk alınabilir bir düzeyde. Herkes bu yöntem ile iyileşeçek diyede birşey yok ama bana sorarsan denenmeli mi evet denenmeli.hem bakarsın daha kötü olduk o Zaman mecburen hastaneye yatırırlar serumla antibiyotik tedavisini oluruz:)
son

Mesaj gönderen son »

Direk prostat içine antibiyotik enjekte edilecek iyilesemessek damardan serumla iyileşme fikri biraz komik dostum ama başka çare kalmadı ise denemede elbette fayda var
legend

Mesaj gönderen legend »

3.enjeksiyonu oldum cook şükür kendimi daha iyi hissediyorum haftayada 4ü olacağım allahın izniyle bitecek bu hastalık
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

legend yazdı:3.enjeksiyonu oldum cook şükür kendimi daha iyi hissediyorum haftayada 4ü olacağım allahın izniyle bitecek bu hastalık
Supersin. Konyadaki hocayami yaptiriyorsun konyada ikamet etmiyorsan gidip gelme isini nasil yapiyorsun otobus falan saatlerce sikinti olmuyormu enjeksiyondan sonra hemen kalkip gidebiliyormusun yoksa bir dinlenme suresi oluyormu?
legend

Mesaj gönderen legend »

Evet konyadaki hocadan.Kutahyadan geliyorum 5 saat geliş 5 saat gidis .sıkıntı olmuyor o kadar çok .enjeksiyond an sonra ilk 1 saat sıkıntılı ondan sonra normale dönüyor herşey
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

legend yazdı:Evet konyadaki hocadan.Kutahyadan geliyorum 5 saat geliş 5 saat gidis .sıkıntı olmuyor o kadar çok .enjeksiyond an sonra ilk 1 saat sıkıntılı ondan sonra normale dönüyor herşey
Yaptirmadan onceki semptomlar neydi neler iyilesti
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

Tanesini kaca yapiyorsun ayrica sen bu hastaligi nasil kaptin
legend

Mesaj gönderen legend »

Makatta yanma vardı 5 dakika popomun üzerine oturamiyordum kuyruk sokumu ağrısı vardı penis kökü agrisı alt karin agrisi makatta huzursuzlu ve testis Ağrısı vardı
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

Nasil yapiyor enjeksiyonu bildigimiz siringaylami tam olarak nereden enjekte ediyor aci agri hissediyormusun operasyon esnasinda kac dk suruyor bu iyilesen 13 kisiden tekrar eden hic olmamismi bu isin bir riski varmi? Cok sordum fakat enjeksiyon haric her seyi denedim diyebilirim son olarak bunu denemeyi dusunuyorum
legend

Mesaj gönderen legend »

Makkattan ultrason eşliğinde veriliyor ultrasonla prostatin. Farklı yerlerine ilaç veriyor bi ultrasonun girişi sırasında bide ilk ignede acı oluyor sonra uyuştugu için eskisi kadar hissetmiyorsun
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

Konyada olsam saniyesinde giderimde is guc 10 saatlik yol git gel falan ayarlamak lazim en kisa surede yaptiracagim fakat oncesinde sistoskopi yaptirip uretra darligi secenegini aradan cikartmak istiyorum. Su an kendini nasil hissediyorsun oguz yuzde kac iyiyim diyebilirsin
menemen

Mesaj gönderen menemen »

ahmet yazdı:Konyada olsam saniyesinde giderimde is guc 10 saatlik yol git gel falan ayarlamak lazim en kisa surede yaptiracagim fakat oncesinde sistoskopi yaptirip uretra darligi secenegini aradan cikartmak istiyorum. Su an kendini nasil hissediyorsun oguz yuzde kac iyiyim diyebilirsin
Ahmet uretra darligi kolay kolay olan bir sey degil. yani yillarca idrar yolu enfeksiyonu ceknlerde oluyormus. Ayrica sistoskopiden once bi uroflova gir derim sana cunku sistoskopi kolay bir islem degil. Uretra darligi yoksa bile ufacik bir cizik sana epey bir sikinti yaratir. Penis icindeki uretra cok hassas
freeman

Mesaj gönderen freeman »

legend yazdı:Makatta yanma vardı 5 dakika popomun üzerine oturamiyordum kuyruk sokumu ağrısı vardı penis kökü agrisı alt karin agrisi makatta huzursuzlu ve testis Ağrısı vardı
idrar ile ilgili sıkıntı varmiydı? sık idrar ve idrar yaparken ,yaptikdan sonra yanma gibi..
freeman

Mesaj gönderen freeman »

legend yazdı:3.enjeksiyonu oldum cook şükür kendimi daha iyi hissediyorum haftayada 4ü olacağım allahın izniyle bitecek bu hastalık
belirtiler ne oranda kayboldu?
legend

Mesaj gönderen legend »

Sık ıdrar ve ıdrar yaparken yanma bakteri ilk çıktığında vardı bakteri ölünce bu sıkıntılar yerini ağrılara bıraktı
legend

Mesaj gönderen legend »

Abi ben şuan iyilesme süreci içindeyim semptomlarım azaliyor özellikle yanma büyük oranda azaldı.haftaya 4.cü enjeksiyonu olacağım ondan sonraki 1 ay sonra ne olduğu belli olur
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Benimde semptomlarim kendi kendine azaldi ve tam 4 gun hic agri sizi yanma olmadi. Cok sevinmistim am 5. Gunun sabahi agri hafiften basladi ve yine eskisi gibi oldu
freeman

Mesaj gönderen freeman »

legend yazdı:Sık ıdrar ve ıdrar yaparken yanma bakteri ilk çıktığında vardı bakteri ölünce bu sıkıntılar yerini ağrılara bıraktı
Enjeksiyondan sonra mi düzeldi sık idrar ve yanma olayı?
legend

Mesaj gönderen legend »

Duyarlı antibiyotik kullandıktan sonra
murat06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen murat06 »

Bendeki semptomların aynısı legen de var kuyruk Şok'umu Ağrı'sı penıste yanma bunlwr gectı ama sık ıseme bır Türlü gecmıyor
menemen

Mesaj gönderen menemen »

murat06 yazdı:Bendeki semptomların aynısı legen de var kuyruk Şok'umu Ağrı'sı penıste yanma bunlwr gectı ama sık ıseme bır Türlü gecmıyor
Penis agrisi hangi tedaviyle gecti kardes solesene lutfen
mathmath

Mesaj gönderen mathmath »

bu candidanın bizde olup olmadığını nasıl anlayacaz.hangi doktordan hangi testi isteyecez (varsa)