bel ağrısı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ssss
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

bel ağrısı

Mesaj gönderen ssss »

arkadaşlar merhaba herkese geçmiş olsun 1.5 senedir by hastalıktan muzdaribim bu hastalıkta beni en çok bel ağrısı mahfetti naptımsa bel bölgesindeki ağrılardan kurtulamadım 3 ay boyunca zafer hocaya gittim lökasit 20 den 2-3 düştü ama belde ağrı zerre geçmedi beyin sinir cerrahı ortapedi fizik tedavi mr çekimleri kar etmedi belinde birşey yok denildi ben ne yaptımsa zafer hocaya belimde ki ağrının pi den kaynaklandığını anlatamadım inandıramadım bana pi bel ağrısı yapmaz dedi başka bişe demedi hocam dedim pi den önce en ufak şikayetim ypktu belden bu hastalıkla ortaya çıktı hayır alaksı yok diyor çok moralim bozuk adeta koptum yaşamdan sosyal hayatım 0 belimde ki dayanılmaz ağrı ile hiç birşey yapamıyorum evlenmek istiyorum evlenemiyorum bel ağrısını yaşayan çeken ve kurtulan varsa nasıl bir yol izlediğini benimle paylaşorsa çok swvinirim şimdisen teşekkürler..
ssss

Re: bel ağrısı

Mesaj gönderen ssss »

ayrıca prostat çayımıdır nedir sakın paranızı kaptırmayın bunlara bir umut aldım kullandım zerre faydasını görmedim olan 250 tl ye oldu aradılar sordular nasıl iyi oldunuzmy dediler hayır dedim Allahalla dediler 1000 kişiden iyi olmayan iki kişiden biri benmişim uzmanlara söyleyip size dönücez dediler bir yıldır ne arayan var ne soran denemek isteyen denesin ama ben tavsiye etmiyorım yazık paranıza yeri geldi param gitmesin diye evimde yemek yerken kaç bin tl ler bu hastalık uğruna gitti iyi olsam zerre gözüme gelmez ya iyide olamadım
ssss

Mesaj gönderen ssss »

başta zafer hoca gittiğim bütün doktırlara belimde çok ağrım var yürüyemez haldeyim dedim bakın dedim bu hastalık herkeste farklı şikayetlerle gösteriyor kendini sşz doktorlar bunu daha iyi bilmelisiniz bendede bel ağrısı oluyor dedim hiç biri olmaz bel ağrısı bu hastalıkta yeri yok sen başka bölüme git diyorlar yahu diyorum gittim 5 kere mr çekildim belimde bişe yok ikna edemiyorum hiç birini böyle bel sokumundan tam dibinden yukarı doğru yayılan korkunç bi ağrı yaş 30 otuz hikayede maalesef oral ilişki var ve oral yoldan aldım bu mikrobu lanet olsun o güne mahfettim herşeyi bekar bi adamım arkadaşlar iyi olan veya iyiye yakın hşsseden kişiler evlenşn kardeşim evlenin ve zina denen o pis yoldan kurtulun ben çevremede beni bi ibret vesikası olarak gösterip arkadaşlarıma evliliği tavsiye ediyorum evlenseydim bu yollara düşmezdim gırtlağınuza kadar günah aldık bunamı yanayım mikrop alıp hayatımı mahfettim bunam yanayım giden hayeller paralar hastalıktan dolayı kırdığım insanlar sevdiklerim boluda yaşıyorum byrda adam akıllı doktır bulmakta zor
ssss

Mesaj gönderen ssss »

bu hastalık ömür boyu sürmez en azından hayat daha bi çekilir hale gelir ben buna inanıyorum tedavi sabır ve zaman
ssss

Mesaj gönderen ssss »

100 den fazla iğne bi okadar antibiyotik kullandım fakat belimde ki ağrıdan kurtulamadım beldeki ağrının dışında oturduğumda makatta dolgunluk hissi var ama o his umrumda değil ayrıca sağ testiste epididimit var epididimit ağrısıda umrumda değil onlada yaşarım ben bel ağrım bi geçse kendimi iyileşmiş sayıcam epididimit felan hiç sorun değil testiste şişlik var epididimit kalınlaşmış ve büyümüş yatağa uzanınca epidimit ağırmıyor ama belim varya ahh belim ne istirahat biliyor ne spor ne fizik tedavi iğne ilaç hacamat hşç biri kar etmedi
ssss

Mesaj gönderen ssss »

durum bu abiler kardeşler kadir abi sizden özellikle ilgilenmenizi rica ediyorum bu hastalıkla etkin bşr mücadele etniş yenmiş olmanız bakımından hepimizden tecrübelisiniz rica ediyorum ben 12 yıl önce epididimit geçirdim çok ağrılar çektim ama ağrılar hiç ilaç kuklanmadan sadece düzenki bi ilişki ile geçmişti sanırın şimdi durum farklı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ssss yazdı:durum bu abiler kardeşler kadir abi sizden özellikle ilgilenmenizi rica ediyorum bu hastalıkla etkin bşr mücadele etniş yenmiş olmanız bakımından hepimizden tecrübelisiniz rica ediyorum ben 12 yıl önce epididimit geçirdim çok ağrılar çektim ama ağrılar hiç ilaç kuklanmadan sadece düzenki bi ilişki ile geçmişti sanırın şimdi durum farklı
Telefonumu ozelden gonderdim.Gecmis olsun.
Hakan2017
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Hakan2017 »

ssss yazdı:durum bu abiler kardeşler kadir abi sizden özellikle ilgilenmenizi rica ediyorum bu hastalıkla etkin bşr mücadele etniş yenmiş olmanız bakımından hepimizden tecrübelisiniz rica ediyorum ben 12 yıl önce epididimit geçirdim çok ağrılar çektim ama ağrılar hiç ilaç kuklanmadan sadece düzenki bi ilişki ile geçmişti sanırın şimdi durum farklı
Geçmiş olsun kardeşim...forumdaki arkadaşlar oldukça tecrübeli sana yol göstereceklerdir.
Oral sex ile geçen mikrobu tesbit ettirebildin mi.prostat sıvısından pcr ile bulunabilir belki.birde düzcede prof.dr mehmet faruk geyik vardı forumda okumuştum,hala düzcedeyse birde ona danışabilirsin..
Hakan2017

Mesaj gönderen Hakan2017 »

Kuyruk sokumunda ağrılar genel prostatit şikayetlerinden fakat şiddetli bel ağrısı yapmasını daha önce duymadım
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Kuyruk sokumunj bilmem ama bobrek bosluklarina sirta vururdu agir,kuyruk sokumuna vuruyorsa pörcugun dusmus olabilir belkide
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Benim kalça içine vuruyo agrı oldugunda
ssss

Mesaj gönderen ssss »

bende 7/24 ağrı var ağrıyı hissetmediğim tek zaman dilimi uyku
ssss

Mesaj gönderen ssss »

işlerimden dolayı bursada kalıyorum şuan oral yoldan mikrop kapıp bu hale geleceğim hiç gelnezdi aklıma çok zor ve menfur bi hastalık pcr hiç yaptırmadım sperm kültürü felan yapıldı bişe çıkmadı bursada prof mete kilerciye gittim bana hergün boşal demekten öte bişe yapmadı
ssss

Mesaj gönderen ssss »

bu arada sorunu sadece epididimit olan arkadaşlar ben kardeşinizi dinleyin ve hemen evlenin neden mi ? çünkü kronik epididimitin ilaçla hiç bir tedavisi yok ağrı kesici dahi kar etmez 1 ağır kesinlikle kaldırmayın 2 evlenin ve düzenli cinsel hayatınız olsun ben epididimitten yürüyemeyip yere çölktüğüm günleri biliyorum düzwnli ilişki ile epididimit yüzde yüz söylüyorum geçer ama tek sorun epididimit ise eğer bende 12 yıl önce tek sorun buydu
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Zafer hocanın bel ağrısını prostattan kaynaklı olduğunu onaylaması gerekiyordu. Belki şikayetler farklı ise bu şekilde birşey demiş olabilir. Kendisi çok tecrübeli bir doktordur. Bendede çok olmasada hafif sızı oluyordu.en son gittiğimde bir hafta önce yine lökosit 2-3 gibi çıktı. Yine prostatit olmadığımı belirtti.septomları anlatırken bele yansıyan ağrılarıda eklemişti. Saygı duymak lazım. Şikayetinize yansıyan belki anlamlı birsey bulamadıysa böyle bişey demiş olabilir. Belkide epididimitle alakalıda olabilir.
ssss

Mesaj gönderen ssss »

mustafa kardeşim ben epididimite taa 2004 yakalandım dayanılmaZ ağrılar çektim o zaman annemin gözü önünde iki kat olduğumu ve bu durumun zinadan değilde soğuktan olduğunu söylemiştim ve o ağrılarla askerlil yapmıştım o dönem prostatit senptomlarının hiç birini yaşamadım tek sorun sağ testiste yoğun ağrıydı ve penise vuran ara ara sızılar hiç ilaç kullanmadan sadece düzenli bi ilişki ile 3-4 senede sağlıklı bi insandan hiç farkım kalmamıştı taki oral yoldan bişe olmaz heralde deyip korunmasız oral ilişki yaşayıncaya kadar o dönem demek ki migrop enfensiyon için prostatı değil sağ testisimdw yuvalandı ben sorunu sadece epididimit olanları çok ama çok şanslı görüyorum çünkü düzenli bi ilişki ile yüzde yüz geçen bi hastalık zafer hocaya defaatle söyledim hocam bu ağrılar hastalıkla çıktı ortaya diye ama ikna edemedim saygı duymak lazım yapacak bişe yok prostatit apış kasık testislere vurur ama bele vurmaz dedi
mustafa3435

ssss kardeşim ;
Daha önce gittinmi bilmiyorum ama gerçi birçok tetkiki yaptırmısın zaten semptomlar bariz prostatit yada iltihabi bir durum gibi duruyor. Belde oluşan kireçlenme gibi nedenlerde ağrı yapabilir bir üniversite hastanesinin ramotoloji,nöroloji ve algoloji bölümlerinde de muayene olman yararlı olur.
ssss

Mesaj gönderen ssss »

düşünmedim değil aslında eğer geçme hafifleme olmasa gideceğim hatta bi yakınım bel ağrılarına kortizon iğne yaptorarak şifa buldu bu kortizon nemenem bir ilaçsa bir çok hastalığında kullanılıyor tabi vucuda zararı büyük ama insanlar ağrı çekmektense o riski göze alıyorlar
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

Tibet hocaya görünebilirsin sinir sıkışması olabilir
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

Tibet Erdoğru
mustafa3435

Kortizon ilaçlar çok etkili kuvvetli ilaçlardır.vücutta bırakacağı yan etkileride dediğin gibi göz ardı etmemek gerekir. Bence en son seçenek olmalı. Dediğim gibi belki romatizmal bir nedense eğer ilk önce bahsettiğim birimlerden netice alamazsan en son denenebilir belki.
mustafa3435

Prostatit
ssss

Mesaj gönderen ssss »

kardeş benim bel ağrımın sebebi belli prostatit teşhis koyuldu çoktan ve bu ağrılarda zaten bu hastalıkla çıktı ortaya ama buna rağmen belden vurulan kortizon iğneleri ağrımı alacaksa ben bunu yaparım çünkü bel bu ya vücudun tam ortası her işte belini kullanıyorsun bi inşaat düşün temeli bel olsun bunun gibi yaptık hatalar bu satten sonra çıldırsak kar etmez yaşayıp ne olacak bundan sonraki hayatımız bunu düşünmeli ve bunun için uğraş verilme özellikle ben benim hikayem anlatsam yeminle film olur ben sahip olduğu tüm güzellikleri kaybetmiş bi adamım öyle bi adamki altımda 100 bin tl lik araba var ama parayla alamayacağım ne varsa hepsini kaybettim bu hayatta bu hastalıkta tuzu biberi oldu çöküşümün beni dibe vurdu ALLAH kerimdir beni zinaya götüren iradede ALLAH tan ben ogün giderken aracımla kaza yapabilirdim veya mikrop kapmayabilirdim vs vs.. ama demek ki böyle olması gerekiyordu evet çok üzgün moralsiz ve mutsuzum ama içimde hep bi ümit var birgün bütün bunlar bitecek diye iş sadece ilaç doktorla olmuyor bence ALLAH a sığınmalı mağfiret dilemeli ve onun rızasınıda uygun yaşamalıyız ben çok çektim bu hayatta hastalığın haricinde de manen çok sıkıntılar yaşadım hiç biri dert değilmiş sağlık gibi devlet nimet yok ben bunu çok acı bi şelikde tecrübe ederek öğrendim çevrenizde yakın eş dost akraba özelllikle genç erkekleri uyarın sakın haa zinaya bulaşmasınlar bence meb bu hastalıkları müfradatına alıp yeni yetişen nesli bu hastalıklar konusunda bilinçlendirmeli kondomun bile korumadığı cybh lar var ALLAH AFFETSİN ben çok pişmanım çokk kimse bana bişe etmedi ben kendime ettim en büyük kötülüğü hep
biks

Mesaj gönderen biks »

ssss yazdı:kardeş benim bel ağrımın sebebi belli prostatit teşhis koyuldu çoktan ve bu ağrılarda zaten bu hastalıkla çıktı ortaya ama buna rağmen belden vurulan kortizon iğneleri ağrımı alacaksa ben bunu yaparım çünkü bel bu ya vücudun tam ortası her işte belini kullanıyorsun bi inşaat düşün temeli bel olsun bunun gibi yaptık hatalar bu satten sonra çıldırsak kar etmez yaşayıp ne olacak bundan sonraki hayatımız bunu düşünmeli ve bunun için uğraş verilme özellikle ben benim hikayem anlatsam yeminle film olur ben sahip olduğu tüm güzellikleri kaybetmiş bi adamım öyle bi adamki altımda 100 bin tl lik araba var ama parayla alamayacağım ne varsa hepsini kaybettim bu hayatta bu hastalıkta tuzu biberi oldu çöküşümün beni dibe vurdu ALLAH kerimdir beni zinaya götüren iradede ALLAH tan ben ogün giderken aracımla kaza yapabilirdim veya mikrop kapmayabilirdim vs vs.. ama demek ki böyle olması gerekiyordu evet çok üzgün moralsiz ve mutsuzum ama içimde hep bi ümit var birgün bütün bunlar bitecek diye iş sadece ilaç doktorla olmuyor bence ALLAH a sığınmalı mağfiret dilemeli ve onun rızasınıda uygun yaşamalıyız ben çok çektim bu hayatta hastalığın haricinde de manen çok sıkıntılar yaşadım hiç biri dert değilmiş sağlık gibi devlet nimet yok ben bunu çok acı bi şelikde tecrübe ederek öğrendim çevrenizde yakın eş dost akraba özelllikle genç erkekleri uyarın sakın haa zinaya bulaşmasınlar bence meb bu hastalıkları müfradatına alıp yeni yetişen nesli bu hastalıklar konusunda bilinçlendirmeli kondomun bile korumadığı cybh lar var ALLAH AFFETSİN ben çok pişmanım çokk kimse bana bişe etmedi ben kendime ettim en büyük kötülüğü hep
Ben kendi şahsi fikrimi söylüyorum somatizasyon olabilir yazdıkların ağır bir bunalım geçirdiğini hatta devam ettiğini gösteriyor.bu konuyu da araştırmanda fayda var
blacklui

Mesaj gönderen blacklui »

ssss yazdı:arkadaşlar merhaba herkese geçmiş olsun 1.5 senedir by hastalıktan muzdaribim bu hastalıkta beni en çok bel ağrısı mahfetti naptımsa bel bölgesindeki ağrılardan kurtulamadım 3 ay boyunca zafer hocaya gittim lökasit 20 den 2-3 düştü ama belde ağrı zerre geçmedi beyin sinir cerrahı ortapedi fizik tedavi mr çekimleri kar etmedi belinde birşey yok denildi ben ne yaptımsa zafer hocaya belimde ki ağrının pi den kaynaklandığını anlatamadım inandıramadım bana pi bel ağrısı yapmaz dedi başka bişe demedi hocam dedim pi den önce en ufak şikayetim ypktu belden bu hastalıkla ortaya çıktı hayır alaksı yok diyor çok moralim bozuk adeta koptum yaşamdan sosyal hayatım 0 belimde ki dayanılmaz ağrı ile hiç birşey yapamıyorum evlenmek istiyorum evlenemiyorum bel ağrısını yaşayan çeken ve kurtulan varsa nasıl bir yol izlediğini benimle paylaşorsa çok swvinirim şimdisen teşekkürler..
arkadaşım öncelikle rabbim şifanı versin inşallah .. bel ağrın sabah kalktığında sertlik yapıyor mu ? hareket ettikce biraz daha rahatlıor mu ? dizlerini bükmeden öne eğildiğinde kuyruk sokumunun üst kısmı aşırı ağrı yapıyor mu ? evet diyorsan ankilozan spondolit hastalığını araştır derim . inşallah ankilozan spondolit değilsindir bu arada . prostatitten beter bir hastalıktır. benimki sadece fikir vermek bu arada dr. felan değilim