iesef igne + kinolon tedavisi görenler

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: iesef igne + kinolon tedavisi görenler

Mesaj gönderen menemen »

Arkadaslar bugun zafer hoca prostat masaji aldigi siviyi goturup inceledi sonra gelip bana senin prostat tertemiz dedi. Hic iltihap hicresi gorulmedi dedi.
Eee bu agrilar niye dedim bana senin prostat usutmekten dolayi sismis dedi nerden anladiniz dedim prostati muauene ederken dedi.
Soyledilleri bana cok mantikli geldi gercektende hastaligi kaptigim zamanlar hava cok soguktu bnde askerde baya usuyordum. 2 tane ilac verdi
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Gozun aydin o zaman menemen
menemen

Mesaj gönderen menemen »

umudunmavisi yazdı:Gozun aydin o zaman menemen
Ama prostatit olsa daha iyiydi sanki cunku antibiyotiklerle isi halledebilirdim belki ama simdi nasil bi tedavi yapacagimi bile bilmiyorum.
umudunmavisi

Salt Antibiyotikle hallolan birsey degil bu prostatit,b elki baska birseydir sendeki.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

umudunmavisi yazdı:bSalt Antibiyotikle hallolan birsey degil bu prostatit,b elki baska birseydir sendeki.
Doktr bna sendeki usutmedn kaynakli prosstat sismesi deedi iltihap degil.
Eee bn simdi ne yapcam.
umudunmavisi

Bildigim.kadariyla yaki otu prostattaki sisligi odemi aliyor
umudunmavisi

Prostat buyumesi sık idrar olayi yasayan 50 yas ustu hastalar genelde taki otu iciyor,
menemen

Mesaj gönderen menemen »

umudunmavisi yazdı:Bildigim.kadariyla yaki otu prostattaki sisligi odemi aliyor
Dostum bn bu yaki otunu nerden bulabilirim
Panadol
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Panadol »

Aktar' dan bulabilirsiniz
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Geçmiş olsun menemen benim ki de üşütme sonrası çıktı zaten
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

Altı iesef iğneyle birlikte bir kutu tetradox ardından tekrar prostat sivi ornegi ve iltihab %10ve doktorun sana geçmiş olsun diyebilirim dedi ve ardından son darbe olarak biteral 500 ciproxin500 ve dolorex verdi su an iyiyim ereksiyon super kadir abinin diyetine devam inşallah bu boyle devam eder ilaçları bitirdikten sonra tekrar paylaşımda bulunacağım arkadaşlar Allah hepimize acil şifalar versin ilaçların yanında diyet uygulamasının çok önemli olduğuna kanaat getirdim kesinlikle uyulması gereken bir yöntem teşekkürler Kadir abi vermiş olduğun programdan dolayı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Alfanso yazdı:Altı iesef iğneyle birlikte bir kutu tetradox ardından tekrar prostat sivi ornegi ve iltihab %10ve doktorun sana geçmiş olsun diyebilirim dedi ve ardından son darbe olarak biteral 500 ciproxin500 ve dolorex verdi su an iyiyim ereksiyon super kadir abinin diyetine devam inşallah bu boyle devam eder ilaçları bitirdikten sonra tekrar paylaşımda bulunacağım arkadaşlar Allah hepimize acil şifalar versin ilaçların yanında diyet uygulamasının çok önemli olduğuna kanaat getirdim kesinlikle uyulması gereken bir yöntem teşekkürler Kadir abi vermiş olduğun programdan dolayı
Bir sey degil Alfanso,iyi olmana cok sevindim.Programa devam.
laedri

Mesaj gönderen laedri »

menemen yazdı:
umudunmavisi yazdı:Bildigim.kadariyla yaki otu prostattaki sisligi odemi aliyor
Dostum bn bu yaki otunu nerden bulabilirim
Aktarlardan ya da n11.com gibi sitelerden de bulabilirsin. Artık bir çok büyük aktar internet üzerinden de gönderim yapıyor.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

asosyal yazdı:Geçmiş olsun menemen benim ki de üşütme sonrası çıktı zaten
O zaman sendeki prostat sismesi olablir. Zafer hoca sen ya ayaklari cok usutmussun yada bobrekleri dedi. Bide bana senin prostat tertemiz 1 lokosit bile bulamdim her halkaya baktim dedi. Ama benim icim yinede rahat degil ya ptostat sivisi azmiydi ondanmi acaba hic iltihap gozukmedi bilmiyom. Bi yandan da keske prostatit olsaydi diyorm igneyle falan hallederdik en azindan
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

menemen yazdı:
asosyal yazdı:Geçmiş olsun menemen benim ki de üşütme sonrası çıktı zaten
O zaman sendeki prostat sismesi olablir. Zafer hoca sen ya ayaklari cok usutmussun yada bobrekleri dedi. Bide bana senin prostat tertemiz 1 lokosit bile bulamdim her halkaya baktim dedi. Ama benim icim yinede rahat degil ya ptostat sivisi azmiydi ondanmi acaba hic iltihap gozukmedi bilmiyom. Bi yandan da keske prostatit olsaydi diyorm igneyle falan hallederdik en azindan
sizdeki genel sikayetler neydi. bobrek agrisi ya agrisi varmiydi
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

kadir yazdı:
Alfanso yazdı:Altı iesef iğneyle birlikte bir kutu tetradox ardından tekrar prostat sivi ornegi ve iltihab %10ve doktorun sana geçmiş olsun diyebilirim dedi ve ardından son darbe olarak biteral 500 ciproxin500 ve dolorex verdi su an iyiyim ereksiyon super kadir abinin diyetine devam inşallah bu boyle devam eder ilaçları bitirdikten sonra tekrar paylaşımda bulunacağım arkadaşlar Allah hepimize acil şifalar versin ilaçların yanında diyet uygulamasının çok önemli olduğuna kanaat getirdim kesinlikle uyulması gereken bir yöntem teşekkürler Kadir abi vermiş olduğun programdan dolayı
Bir sey degil Alfanso,iyi olmana cok sevindim.Programa devam.
Aynen abi sağlıklı yasam için bu programi bırakmayı düşünmüyorum zaten tekrar çok tesekkur ederim...
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

hamdi yazdı: sizdeki genel sikayetler neydi. bobrek agrisi ya agrisi varmiydi
Benim var kardeşim böbrek ağrısı karın boşluğu ağrısı mide bulantısı da yapıyor ama şunu farkettim psikolojik olarak ne zaman sıkıntı yaşasam daha kötü oluyorum
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Arkadaşlar merhaba cümleten, bugün başımdan geçen bi olayı sizlerle anlatıcam, bugun kan tahlileri için hastaneye gittim doktora söyledim hocam, pi hastasıyım 1,5 yıldır çekiyorum dedim, adam da çok sıkıntılı hastalık dedi, bende üniversite yıllarında asırı soguga maruz kaldım,2 sene bu rahatsızlıgı çektigini söyledi, 3 ay igne vurulmuş artın ne oldugunu bilmiyorum, adam ilaçlardan ignelerden snra hemen düzelmiyosun zaman geçtikce farkettiriyor dedi, üşütmemeye dikkat etmek gerek dedi, belkide biz arkadaslara umut olur diye söylemek istedim, doktorlar bile bu rahatsızlığa yakalanabiliyor, burda önemli olan uygun tedavi ve sabır arkadaşlar kesinlikle stres ve soguktan uzak durmamız lazım ALLAH cümlemize acil şifalar versin!
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Arkadaslar zafer hocanin verdigi ilaclari kulandiktan sonra ust dudagim cok fena sisti. Bu bir yan etki mi sizce gecici midir.
İlaclarda iyi geliyor ne yapcagimi bilemedim
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

menemen yazdı:Arkadaslar zafer hocanin verdigi ilaclari kulandiktan sonra ust dudagim cok fena sisti. Bu bir yan etki mi sizce gecici midir.
Zafer hoca ne yazdı sana kardeşim
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Alfanso yazdı:
menemen yazdı:Arkadaslar zafer hocanin verdigi ilaclari kulandiktan sonra ust dudagim cok fena sisti. Bu bir yan etki mi sizce gecici midir.
Zafer hoca ne yazdı sana kardeşim
Advil ve benox diye bi b vitamini
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Ne yapim devam edim mi ilaclara yoksa ari mi verim
Armegeddon

Mesaj gönderen Armegeddon »

Bende de aynısı oldu zafer hocada ama daha önce lokosit gorulmustu artık ne olduysa çıkmadı birdaha buscopanla advil vermişti bana
umudunmavisi

Raul7 yazdı:Arkadaşlar merhaba cümleten, bugün başımdan geçen bi olayı sizlerle anlatıcam, bugun kan tahlileri için hastaneye gittim doktora söyledim hocam, pi hastasıyım 1,5 yıldır çekiyorum dedim, adam da çok sıkıntılı hastalık dedi, bende üniversite yıllarında asırı soguga maruz kaldım,2 sene bu rahatsızlıgı çektigini söyledi, 3 ay igne vurulmuş artın ne oldugunu bilmiyorum, adam ilaçlardan ignelerden snra hemen düzelmiyosun zaman geçtikce farkettiriyor dedi, üşütmemeye dikkat etmek gerek dedi, belkide biz arkadaslara umut olur diye söylemek istedim, doktorlar bile bu rahatsızlığa yakalanabiliyor, burda önemli olan uygun tedavi ve sabır arkadaşlar kesinlikle stres ve soguktan uzak durmamız lazım ALLAH cümlemize acil şifalar versin!

Tesekurler raul,hastalik herkese geliyor valla,
Benim farkettigim sey ben nazaman igne vurulmaya baslasam,makat icinde kasinti olusuyor,bizde bunu yasayan baska arkadaslar var mi acaba.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Armegeddon yazdı:Bende de aynısı oldu zafer hocada ama daha önce lokosit gorulmustu artık ne olduysa çıkmadı birdaha buscopanla advil vermişti bana
Eeee peki sen biraktin mi ilaclari yoksa devam ettin mi