iesef igne + kinolon tedavisi görenler

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
mehmet01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: iesef igne + kinolon tedavisi görenler

Mesaj gönderen mehmet01 »

kadir yazdı:
berkay yazdı:
kadir yazdı:Lokositin yuksek cikmasi salt tani icin degildir. Ileride kullanacaginiz antibiyotigin fayda edip etmedigini anlamak icinde cok onemli bir veri kaynagidir. Ben sahsen bu periyodik takibi yaparak antb kullandim lokositi uzun vadede stabil tutarak iyilestim diyebilirim.
Abi takip açısından iyi olabilir tabi ama maalesef Zafer hoca dışında prostat sıvısı lökositine bakan yok. Neden gerek görmüyolar bilmiyorum.
Berkay kardesim,
Her gerek görmeyen dr dogru yapiyor demek degildir.Benim hastaligiminda kronik hale gelmesinin sebebi bu gerek gormeyen dr müsveddelerinin yuzundendir.Ilk hastalandigimda beni muayene eden serefsiz dr sadece idrar tahlili yaparak sende idrar yollari iltihabi var diyerek bir azosilin ve bir kutu cipro vererek basindan savmiş ve hastaligin kroniklesmesine sebep olmustu.Halbuki prostat sivisina bakarak prostatit tanisi koyacak ve tedaviye baslayacaktik.Zamanla bakteriler prostatin icine kadar ilerledi ve yerlesti.Hatta koloni olusturup oradan bize el sallamaya basladilar.
Bizde kronik prostatit hastaliginin ne menem bir sey oldugunu anlamis olduk.
O yuzden sevgili kardesim gerek gormeyen drlara siz bakmayin.
Kadir abi içimden geçenlere gerçek bu yazın ile tercüman olmuşsun benimde penisde ilk akıntı geldiğinde kültür alip ona göre antibiyotik yazsa belki bu durumda olmayacaktım ve olmayacaktik d.r ilgisizliği pes dedirtiyor bazen
Elbet bir gün
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

mehmet01 yazdı:
kadir yazdı:
berkay yazdı: Abi takip açısından iyi olabilir tabi ama maalesef Zafer hoca dışında prostat sıvısı lökositine bakan yok. Neden gerek görmüyolar bilmiyorum.
Berkay kardesim,
Her gerek görmeyen dr dogru yapiyor demek degildir.Benim hastaligiminda kronik hale gelmesinin sebebi bu gerek gormeyen dr müsveddelerinin yuzundendir.Ilk hastalandigimda beni muayene eden serefsiz dr sadece idrar tahlili yaparak sende idrar yollari iltihabi var diyerek bir azosilin ve bir kutu cipro vererek basindan savmiş ve hastaligin kroniklesmesine sebep olmustu.Halbuki prostat sivisina bakarak prostatit tanisi koyacak ve tedaviye baslayacaktik.Zamanla bakteriler prostatin icine kadar ilerledi ve yerlesti.Hatta koloni olusturup oradan bize el sallamaya basladilar.
Bizde kronik prostatit hastaliginin ne menem bir sey oldugunu anlamis olduk.
O yuzden sevgili kardesim gerek gormeyen drlara siz bakmayin.
Kadir abi içimden geçenlere gerçek bu yazın ile tercüman olmuşsun benimde penisde ilk akıntı geldiğinde kültür alip ona göre antibiyotik yazsa belki bu durumda olmayacaktım ve olmayacaktik d.r ilgisizliği pes dedirtiyor bazen
Evet mehmet01 kardeşim,
Bu işi gerektiği yapmayan zevatlarin bu daldaki branşlarini birakip insan kandirmaya yönelik başka branşlara baslamalarini öneririm.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Şikayetlerimi anlattığım doktor ve hastalığımı adı söylememe rağmen parmak atmıyor ve psikolojik diyor sa direk yüzüne sövüyorum
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Bana ilk gittigim doktor rektal tuse yapmasina ragmen prostatit olmadigimi olsaydim kapıdan girerken anlayacagini soylemisti cok enteresan..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kc34 yazdı:Bana ilk gittigim doktor rektal tuse yapmasina ragmen prostatit olmadigimi olsaydim kapıdan girerken anlayacagini soylemisti cok enteresan..
Vay anasini yahu! Oda supermiş:)
mehmet01

Bu kronik prostat hakkında o kadar çok yazı okudum ki okumak zorunda kaldım artık ben doktoru değil doktor beni dinliyor :)
Elbet bir gün
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Kc34 yazdı:Bana ilk gittigim doktor rektal tuse yapmasina ragmen prostatit olmadigimi olsaydim kapıdan girerken anlayacagini soylemisti cok enteresan..
müneccip şeyimi yemiş de o sıfata bakıp teşhis koyacak bildiğin televizyonda her hastalığa iyi geldiğini iddia eden şarlatan reklamlarında ki gibi biri demek ki tıp fakültelerinin eğitimi çok yetersiz anlaşılan öss de derece yapanlar giriyor birde çok yazık :(
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

banada bir prof teshisi koydu kronik.prostatit sin dedi.ama bir kutu crevit verdi gonderdi.hocam kontrole nezaman geliyim dedim gelme dedi.gecmesse dedim gecer ne gelecen bidaha dedi.sonra ben 1.5 ay sonra doktora gidebildim tabi bunsurede bizim hastalik ilerledi.o serefsiz adam akıllı bi tedavi baslasaydi belki simdi bu kadar ugrasmayacaktim
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

asosyal yazdı:
müneccip şeyimi yemiş de o sıfata bakıp teşhis koyacak bildiğin televizyonda her hastalığa iyi geldiğini iddia eden şarlatan reklamlarında ki gibi biri demek ki tıp fakültelerinin eğitimi çok yetersiz anlaşılan öss de derece yapanlar giriyor birde çok yazık :(
Bunu soyleyen iyi bir hastanenin bashekim yardımcısıydı ama verdigi ilaclar zafer hocanin verdigi igne oral kombinasyonuna cok benzerdi belki suphelendi soylemedi basindan savdi bilmiyorum..
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Kc34 yazdı: Bunu soyleyen iyi bir hastanenin bashekim yardımcısıydı ama verdigi ilaclar zafer hocanin verdigi igne oral kombinasyonuna cok benzerdi belki suphelendi soylemedi basindan savdi bilmiyorum..
madem o kadar emin bakışla tahmin ediyor tek sefere iyi edeceğinide iddia ediyor mu bu kişi? :D
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

asosyal yazdı:
Kc34 yazdı: Bunu soyleyen iyi bir hastanenin bashekim yardımcısıydı ama verdigi ilaclar zafer hocanin verdigi igne oral kombinasyonuna cok benzerdi belki suphelendi soylemedi basindan savdi bilmiyorum..
madem o kadar emin bakışla tahmin ediyor tek sefere iyi edeceğinide iddia ediyor mu bu kişi? :D
Soyle ben prostatit oldugumu ileride penisimin dunyanin merkezini gostericegini soyledim. O da korkma eger olsaydin tedaviyle duzelirdin demisti. Hatta siz sevmezmissiniz bu hastalari demistim o da yoo ben cok severim sık sık ziyaret ederler beni demisti :lol:
mehmet01

hamdi yazdı:banada bir prof teshisi koydu kronik.prostatit sin dedi.ama bir kutu crevit verdi gonderdi.hocam kontrole nezaman geliyim dedim gelme dedi.gecmesse dedim gecer ne gelecen bidaha dedi.sonra ben 1.5 ay sonra doktora gidebildim tabi bunsurede bizim hastalik ilerledi.o serefsiz adam akıllı bi tedavi baslasaydi belki simdi bu kadar ugrasmayacaktim
Birde profesör ya yazıklar olsun öyle hekime küfür edicem terbiyem müsade etmiyor niye gelicen diyor birde keyfimden geleceğim doktor diyeceksiniz aslında o an ulan kısaca uğraşmak istemiyorum demiyorlar. oral yoldan Hap ile olacak sey değil işte hekimler kabul etmiyorlar kardeşim fazla değil 1 hafta yatış verip serum yolu ile verseler ilacı daha etkili olacağı kanaatindeyim
Elbet bir gün
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Kc34 yazdı:
Soyle ben prostatit oldugumu ileride penisimin dunyanin merkezini gostericegini soyledim. O da korkma eger olsaydin tedaviyle duzelirdin demisti. Hatta siz sevmezmissiniz bu hastalari demistim o da yoo ben cok severim sık sık ziyaret ederler beni demisti :lol:
karaktersizlik işte :( ilaçım cumartesi günü bitti gene başladı bu illet bu sene çok çektirdi bana bu hastalık aq yazım zehir oldu
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Benim de kufur ettigim olmustur, hatta sinirden aglatani bile bilirim, yani o derece moralimin bozuldugu olmustur doktora gidince.

Fakat sunu anlayalim artik: almanya veya amerikadaki doktorlar bu hastaligi iyilestiriyor da turk doktorlar mi geri duruyor?? Acin bakin yabanci sitelere, hastalarin yorumlarina... millet yillardir bu hastaligi cekiyor ve iyilesen sayısı burada oldugu gibi cok az. Yanlis hatirlamiyosam londra'da yasayan bir uye vardi, kadir25 olabilir nicki, adam tonla para harcamayi goze aldi yunanistanda tedavi olmak icin. Yani ingiliz doktorlar da ayni kufurleri yiyor emin olabilirsiniz.

Bu hastalik acayip sıkıntılı bir illet bunu soylemeye gerek yok. Nasil ki bazi hastalar bunun tedavi edilemeyecegini dusunuyorsa, doktorlarin da bir kismi oyle. Ama bazi doktorlar da savasiyor iste bu hastalikla, bizim yapmamiz gereken o doktorlara gitmek arkadaslar bu kadar net.
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Bazi arkadaslar diyor ki devlet ya da tip fakultesi ya da egitim arastirma hastanesine gittim doktor antibiyotik yazdi yolladi. Bakin eskiden burada yazdigimi hatirliyorum, gene yazayim. Kamu hastanelerinde performans sistemi diye bir sey var. Doktorlara baktiklari hasta uzerinden maas odemesi yapiliyor. Her hastaya 3-5 dakika ayirabiliyolar. Yani devlet diyor ki doktorlara, ben senin yaptigin isin kalitesine bakmıyorum, ilgilenmiyorum bile, tek umursadigim nicelik yani baktigin hasta sayisi diyor. Boyle bir ortamda hikayeni dinlicek, rektal tuse yapacak, sivi alacak... ki o sirada iceri habire baska hastalar girecek benim siram gelmedi mi diye.

Olmaz arkadaslar. Bu hastalikta iyilesmek istiyosaniz para harcayacagiz maalesef. Saglikta ozellesmeye karsiyimdir ama ozel hastanedir bunun yeri. Bakin profesor muayenehaneleri de degil. Hasta memnuniyetini on planda tutan, yani sadece sayiyla degil kaliteyle de (mecburen) ilgilenen yerler. Ve her ozel hastane de degil. Nerde hangi doktorlar var benden daha iyi bilen arkadaşlar var ama istanbulda zafer hoca, izmirde ersin hoca, konyada mehmet hoca... benim hatirladiklarim bunlar, isteyen ekleme yapabilir. Bu doktorlar artik tecrubelendi bu hastalikta. 2 kere 2 dort eder bu kadar net.
Hakan2017

Mesaj gönderen Hakan2017 »

Ankara Bayındırda İzak hocayada iyi diyorlar
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

İzak hoca iyi bir hekimbenim tedavimi o yürütüyor
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Berkay arkkadaşımızın çok güzel bir yere değindi tecrube.. Kadir abi yıllar önce hastalık sürecini yazmıştı Zafer hoca lökositin 0 tertemizsin bir daha gelme demiş ardından defalarca nüks yaşamış. Ben Zafer hoca da tedavime başladım ve hala da kontrolündeyim bana hiçbir zaman lökositin sıfır iyileştin bir daha gelme demedi uzun bir süre kontrolümde kalıp her ay lökositine bakıcaz dedi. Zafer hoca da çok tecrube kazanmış zaman geçtikçe..
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Kc34 yazdı:Berkay arkkadaşımızın çok güzel bir yere değindi tecrube.. Kadir abi yıllar önce hastalık sürecini yazmıştı Zafer hoca lökositin 0 tertemizsin bir daha gelme demiş ardından defalarca nüks yaşamış. Ben Zafer hoca da tedavime başladım ve hala da kontrolündeyim bana hiçbir zaman lökositin sıfır iyileştin bir daha gelme demedi uzun bir süre kontrolümde kalıp her ay lökositine bakıcaz dedi. Zafer hoca da çok tecrube kazanmış zaman geçtikçe..
Bana da lökositi sıfırladıktna sonra şikayetin olursa gel demişti
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Kc34 yazdı:Berkay arkkadaşımızın çok güzel bir yere değindi tecrube.. Kadir abi yıllar önce hastalık sürecini yazmıştı Zafer hoca lökositin 0 tertemizsin bir daha gelme demiş ardından defalarca nüks yaşamış. Ben Zafer hoca da tedavime başladım ve hala da kontrolündeyim bana hiçbir zaman lökositin sıfır iyileştin bir daha gelme demedi uzun bir süre kontrolümde kalıp her ay lökositine bakıcaz dedi. Zafer hoca da çok tecrube kazanmış zaman geçtikçe..
Dun bazi arkadaşlar prosta-q 'yu almaktan bahsediyordu. Hatta 500 kusur lira veren bile varmis sanirim. Iyilestirecegi veya gumrukten gecip gecmeyecegi bile belli olmayan boyle urunlere para harcamaktansa gerekirse biriktirin para gidin abi iste istanbula zafer hocaya. O para zaten harcanacak, bari mantikli guvenilir ve en onemlisi denenip memnun kalinmis yerlere gitsin.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kc34,
Evet Zafer hocada benimle beraber tecrube kazandi sayemde..doktorlarin her dediginin %100 yuz dogru olmadigini anladik zamanla.Örnek verecek olursak, haftada 2-3 defa bosalma tavsiye edildi fakat semptomlar artiyordu.Tersini denedigimde ise yani cinsel perhiz, semptomlarin azaldigini tespit ettim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dogru tespit bravo.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

kadir yazdı:
Kc34 yazdı: Kc34,
Evet Zafer hocada benimle beraber tecrube kazandi sayemde..doktorlarin her dediginin %100 yuz dogru olmadigini anladik zamanla.Örnek verecek olursak, haftada 2-3 defa bosalma tavsiye edildi fakat semptomlar artiyordu.Tersini denedigimde ise yani cinsel perhiz, semptomlarin azaldigini tespit ettim.
benim doktorumda çok boşalmamı söylüyor ama çok boşalmak daha da yıpratıyor geliyor bana haftada 1 yapıyorum. hatta son 1 senedir 2 hafta 1 yapmıştım hiç gayet iyi idim doktorun kapısını bile çalmamıştım ama bende her sene nisan ayında bu illet azıyor şuan 4 ay bitti halen devam ediyor ara ara
metrobold23

Mesaj gönderen metrobold23 »

kadir bey doğru yazmış ama bakteri mi mantar mı ne sebep oluyor önce onun cinsinin ve adının tespiti lazım pcr vs baktırmak çok zahmetli pahalı iş ama kadir bey şanslıymış çünkü bakterisine karşı doğru antibiyotiğe denk gelmiş peudomanas türüydü sanırım doğru doktor ve ısrar lazım anladığım kadarıyla..Benim şikayetlerim erken boşalma boşalmadan sonra ağrı birkaç gün sonra kendiliğinden geçiyor ama bir sızı gibi...zaman zaman kalitesiz ereksiyon vs korumasız şüpheli bir ilişkiden kaptım die düşünüyorum daha kötüsünü de kapabilirdim aids hpv hepatit b vs ama cinsel ilişki başlı başına bir dünya..Doktorların ilgisizliği ve boşvermişliği insanı çileden çıkartıyor şikayet ve denetim mekanizması işlemiyor ve zaten zor olan bir hastalık daha da zorlaşıyor...bende vardı bu hastalık ama testislerin altından penis kökünü bir iple bağladığınızda ereksiyon ve ejekülasyon kaliteli oluyor bunu denedikten sonra arttı .Travmaya bağlı mı mikrobik mi tam emin değilim benign prostat büyümesi de çıktı çünkü sonra...Kadir bey baya bilgili ama sitede uzman olmuş...bu kana karışır mı acaba kronik prostatit kana karışıp akut hale geçer mi?
metrobold23

Mesaj gönderen metrobold23 »

kadir yazdı:Dogru tespit bravo.
herhangi bir nüks yaşamadınız değil mi şu ana kadar? Yukarda sizden bahseen bir yorum yaptım bu arada...