iesef igne + kinolon tedavisi görenler

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Young27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: iesef igne + kinolon tedavisi görenler

Mesaj gönderen Young27 »

berkay yazdı:Evet hocam zarar gorenler var. Ama zarar gorenler genelde istanbuldaki doktordan sikayetci. Konya'nin basarisi daha yuksek. Günü gelince sansimi denemek zorundayim.
İzmir gibi büyükbir şehirde yaşıyorsunuz,enjeksiyon tedavisinden önce başka doktorların fikrini mutlaka alın,özeller enjeksiyona daha çok yönlendiriyor gibi tamamen duygusal bence ;)
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Sabir »

berkay yazdı:
Kc34 yazdı:Berkay arkkadaşımızın çok güzel bir yere değindi tecrube.. Kadir abi yıllar önce hastalık sürecini yazmıştı Zafer hoca lökositin 0 tertemizsin bir daha gelme demiş ardından defalarca nüks yaşamış. Ben Zafer hoca da tedavime başladım ve hala da kontrolündeyim bana hiçbir zaman lökositin sıfır iyileştin bir daha gelme demedi uzun bir süre kontrolümde kalıp her ay lökositine bakıcaz dedi. Zafer hoca da çok tecrube kazanmış zaman geçtikçe..
Dun bazi arkadaşlar prosta-q 'yu almaktan bahsediyordu. Hatta 500 kusur lira veren bile varmis sanirim. Iyilestirecegi veya gumrukten gecip gecmeyecegi bile belli olmayan boyle urunlere para harcamaktansa gerekirse biriktirin para gidin abi iste istanbula zafer hocaya. O para zaten harcanacak, bari mantikli guvenilir ve en onemlisi denenip memnun kalinmis yerlere gitsin.
Para ile ilgili bu yorumuna son 1 senedir çok şükür nüks yaşamadan rahat yaşayan biri olarak katılıyorum..
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Kadi abi, legend ve diger arkadaslar... uyarilar icin tesekkurler. Sonucta bu forum tecrubelerden faydalanmak icin var. Madem ki enjeksiyondan fayda goren yok, o zaman ben de yaptirmayim, istisna olabilmek zor benim durumumda biri icin..

Resmen alternatifsiz kaldim ya, uygulayabilecegim bir tedavi yontemi kalmadi. Bir arkadas sohbetinde gecip bir kahve keyfi bile yaptirmiyor bu hastalik, alisamiyorum lanet şeye...
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

berkay yazdı:Kadi abi, legend ve diger arkadaslar... uyarilar icin tesekkurler. Sonucta bu forum tecrubelerden faydalanmak icin var. Madem ki enjeksiyondan fayda goren yok, o zaman ben de yaptirmayim, istisna olabilmek zor benim durumumda biri icin..

Resmen alternatifsiz kaldim ya, uygulayabilecegim bir tedavi yontemi kalmadi. Bir arkadas sohbetinde gecip bir kahve keyfi bile yaptirmiyor bu hastalik, alisamiyorum lanet şeye...
Hastaların çoğunda ilişkilere karşı ankisiyete oluşmuş durumda şuan cinsel hayatın nasıl bilmiyorum ama bunu düzene koysan acaba nasıl olur faydalı olur mu düşünmüyor değilim..
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Bismuth kardeşim merhaba. İdrar yapısı gereği üre, ürik asit, klorosit gibi maddeleri ihtiva eden yakıcı tahriş edici bir çözeltidir. Bunların uzun süre ciltle teması bölgede tahriş yapıp acılı bir durum oluştura bilir. Yada o günkü beslenme ile alakalı asidik olarak bişeyler tükettiysen bunlardanda kaynaklı olabilir. Tekrar geçmiş olsun.
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Kc34 yazdı:Hastaların çoğunda ilişkilere karşı ankisiyete oluşmuş durumda şuan cinsel hayatın nasıl bilmiyorum ama bunu düzene koysan acaba nasıl olur faydalı olur mu düşünmüyor değilim..
Iliskilerim oldu bu surecte. Beni psikolojik olarak da etkilediginin farkindayim bu hastaligin, yani cinsel iliskinin basinda(on sevisme falan) gayet iyi ereksiyon saglarken, is cinsel birlesmeye gelince guc kaybina ugruyorum duruma gore. Evet bu kisminda psikolojik faktor agir basiyor.

Fakat biyolojik olarak da cinsel gucu baltaliyor bu hastalik. Yani psikolojik faktoru halletsen de saglikli bir kadini surekli tatmin etmek cok zor bu hastalikta. Bazen kiz arkadasin(hatta sıklıkla) gecede birden fazla cinsel iliski istiyor, ya da haftada en azindan 3 diyeyim. Bu hastalikla ben bunu beceremiyorum, sizleri bilemem. Bu haldeyken uzun sureli bir iliski olmuyor zaten..
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Gecen gun biri yazmisti, kiz arkadasimdan sebepsiz ayrilmak zorunda kaldim bu hastalik yuzunden diye, iste ben de bunu defalarca yaşadım. O yuzden tekrar bu surecleri yasamak istemiyorum bu aralar. Zaten cok daha fazla bunalim halleri oluyor uzerimde o zaman. Yalnizken psikolojim daha iyi, en azindan kalkcak mi incek mi derdim yok:)

Ama haklisin, ben de isterdim hastaligimi bilen ve bana destek olabilecek( niyeyse??) biri ve duzenli iliskim olsun. En azindan bu kadar stres yapmaz ve daha basarili geceler:) yasardim. Belki hastaliga da iyi gelirdi.
Untitleduser

Mesaj gönderen Untitleduser »

berkay yazdı:Gecen gun biri yazmisti, kiz arkadasimdan sebepsiz ayrilmak zorunda kaldim bu hastalik yuzunden diye, iste ben de bunu defalarca yaşadım. O yuzden tekrar bu surecleri yasamak istemiyorum bu aralar. Zaten cok daha fazla bunalim halleri oluyor uzerimde o zaman. Yalnizken psikolojim daha iyi, en azindan kalkcak mi incek mi derdim yok:)

Ama haklisin, ben de isterdim hastaligimi bilen ve bana destek olabilecek( niyeyse??) biri ve duzenli iliskim olsun. En azindan bu kadar stres yapmaz ve daha basarili geceler:) yasardim. Belki hastaliga da iyi gelirdi.
Şimdilik seni düzenli ilişkiyle tedavine katkı verebilecek birini bulman lazım dostum :)
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Untitleduser yazdı:
berkay yazdı:Gecen gun biri yazmisti, kiz arkadasimdan sebepsiz ayrilmak zorunda kaldim bu hastalik yuzunden diye, iste ben de bunu defalarca yaşadım. O yuzden tekrar bu surecleri yasamak istemiyorum bu aralar. Zaten cok daha fazla bunalim halleri oluyor uzerimde o zaman. Yalnizken psikolojim daha iyi, en azindan kalkcak mi incek mi derdim yok:)

Şimdilik seni düzenli ilişkiyle tedavine katkı verebilecek birini bulman lazım dostum :)
Beni ancak vajinismuslu kız çeker, ama o da iliskiye giremiyor:))
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

berkay yazdı:
Untitleduser yazdı:

Beni ancak vajinismuslu kız çeker, ama o da iliskiye giremiyor:))
O kadar da oldurme kendini dostum naptin :)
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Berkay zaman zaman bizdede o sorun olusuyor yada biz cok sorun yapiyirduk,belirli donemlerde cinsel isteksizlik erksiyon sorunu oluyor ama takviyelerle gecistirebilirsin.bunu daha cok problem.yaparsan cinselik daha cok dibe vurur.hastalikta gel git donrmleri olut hepimizin.
murat0626
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen murat0626 »

legend yazdı:Ben konyada oldum 2 ay iyidim sonra başa döndüm hastalığın 5inci ayında iken. 4 defayaptırdım.ayrıca kenan.ben lbron34 murat şuan hatırlayamadigm 3 arkadaş daha var hiç birisi iyi olmadı.son umut dememek istiyorsun ama deneme zararlı çıkarsın

Selam arkadaşlar paylaştıklarınızı uzun zamandır takip ediyorum çok faydalı bulduğum için benimde katkım olsun istedim kesinlikle kadir beye ve enjeksiyon tedavisi olan arkadaşlara katılıyorum bende 5 seans oldum geçer gibi oluyo kendini iyi hissediyosun ama boşaldıktan sonra sanki tekrar başa dönüyosun ve ben son seanstan sonra daha da kötü oldum erken boşalma iktidarsızlık sık tuvalete gitmek iki katına çıktı ağrılarda cabası kesinlikle tavsiye etmiyorum hele istanbuldakine 1500 tl muayene ücreti verdim orayı gördükten sonra bir daha gitmedim bile brokoli karabaş melisa bana iyi geliyor uzun zaman düzenli kullanıldığında epeyce faydasını gördüm.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

bu kombinasyon çoğu bakteriyel prostatit hastasında işe yarıyor. benim iyi olmamda iesef ve levofloksasin en etkili olan tedavi kombiniydi.