Yeni tedavim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mehmet01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Yeni tedavim

Mesaj gönderen mehmet01 »

Arkadaşlar bu hastalığı 7 aydır çeken birisi olarak
Yeni tedavim
4 kutu cipro
1 kutu prostagood
1 kutu Dexday (ağrı kesici ve iltihap giderici aynı zaman da doktor prostati rahatlatır dedi ne kadar etkili olur zaman gösterecek)
Bu arada prostatit olup olmadığında belli değil anladigimkadar lokasit idrarda çıkımiyormuş 4 kere idrar testi yaptırdım 3 'unde lokasit :0 sadece birinde lokasit 2-3 gorundu bu gorunen hastanedeki doktor bey ilaca gerek boşuna kullanma dedi beni gönderdi zamana birak evlenince duzlerir dedi galiba ugrasmak istemdi gibime geldi uzmanlik alani çünkü prostat idi
Psa total test sonucu:0.93 cikti hoca dedi yaşım 24 yaşına göre fazla dedi yukarda yazdığım tedaviyi uygun gördü sizce 1 kutu bitti diğer 3 kutuyu kullanayım mı?
Sanki ciprasid 500 mg daha erkiligibime gelmişti
Bugüne kadar kullandığım ilaçlar
Unecefin ,azosolin ,xatral,xalfu ,ciprasid ,orcipol
Tetrodox
Elbet bir gün
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Yeni tedavim

Mesaj gönderen Kc34 »

Hangi doktora tedavi oluyorsun?
mehmet01

Kc34 yazdı:Hangi doktora tedavi oluyorsun?
Urolog abidin egemen isgoren
Elbet bir gün
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

mehmet01 yazdı:
İyi bir doktor olduğunu duymuştum tahmin ettim ona gittiğini. Hastalık hakkında düşünceleri ne?
mehmet01

Kc34 yazdı:
mehmet01 yazdı:
İyi bir doktor olduğunu duymuştum tahmin ettim ona gittiğini. Hastalık hakkında düşünceleri ne?
Tedaviye yeni başladım ilerleyen günlerde ne gösterir yorum atarım
Bence bu hastalık söyle diyeyim ordaki organ yani prostat tahriş olduğunu düşünüyorum antibiyotik tedavisi ile mikroplar ölse bile tahribatın devam ettiğini düşünüyorum başka tedavi yöntemleri olması lazım ama ne ?
Fazla mastürbasyon yapma mak gerek
Stres den uzak durmak lazım
Kafein hiç almasak daha ne zaman kahve içmem rahtsizlarim artma oluyor
Spor yapmak iyi geldigini düşünüyorum

Tabi bunlar benim düşüncelerim fikrim ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem

Bu arada nerdensinuz egemen beyi biliyorsunuz da
Elbet bir gün
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

bu forumda yılların birikmişliği var çoğu ildeki doktoru biliyor kardeşim :D
mehmet01

asosyal yazdı:bu forumda yılların birikmişliği var çoğu ildeki doktoru biliyor kardeşim :D
Aynen bir an unutmuşum prostatit mıyım degilmiyim onu bile bilmiyorum sadece belirtiler var
Elbet bir gün
dreamer8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dreamer8 »

Bu forumda, bazı ürologlardan daha bilgili arkadaşlar var. Yıllarını bu hastalığa vermiş, araştırmış, savaşmış, değişik tedavileri denemiş-okumuş insanlar var. Önce şok oluyor insan ilk kez bu rahatsızlıkla karşılaştığında, sonra yavaş yavaş boynunu büküyor, kabulleniyor, çözüm arıyor, bunla yaşamaya çalışıyor. Gerçekten zahmetli bir hastalık. Ben de 3-4 yıldır mücadele ediyorum.
mehmet01

Arkadaşlar 2 ci kutu ciprodayim ama penisin ucunda boşalma sonrası bir yanma başladı 4 gündür geçmedi d.r hafda da boşal iyi gelir demişti bende öyle yaptım ama şu an penisin baş bolge si yanıyor halsizlikte yapıyor ne yapacağımi şaşırdım daha 2 kutu daha var cipro sanki ciprasid daha etkiliydi bana göre d.r durumu anlatim antibiyotik ı degistirsemmi düşüncelerini zi bekliyorum arkadaşlar
Elbet bir gün
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

mehmet01 yazdı:Arkadaşlar 2 ci kutu ciprodayim ama penisin ucunda boşalma sonrası bir yanma başladı 4 gündür geçmedi d.r hafda da boşal iyi gelir demişti bende öyle yaptım ama şu an penisin baş bolge si yanıyor halsizlikte yapıyor ne yapacağımi şaşırdım daha 2 kutu daha var cipro sanki ciprasid daha etkiliydi bana göre d.r durumu anlatim antibiyotik ı degistirsemmi düşüncelerini zi bekliyorum arkadaşlar
Daha once yazdigim yazilardada zikrettigim uzre, cipro, tavanic vs.gibi salt oral yoldan alinan tabletler tek basina kullanildiginda yetersiz geldigi gibi, ustune ustluk kronik prostatitte patojenlere direnc kazandirmaktan başka bir işe yaramamaktadir.Igne formundaki antibiyotiklerle kombin yapilirsa fayda gorulur.Dr lar basit bir enfeksiyon gibi tabletlerle tedavi ettigi surece bakteriler direnc kazanmaya devam edecektir.Uygun, yeterli doz ve süreli kullanim bu işin püf noktasidir.
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

mehmet01 yazdı:Arkadaşlar 2 ci kutu ciprodayim ama penisin ucunda boşalma sonrası bir yanma başladı 4 gündür geçmedi d.r hafda da boşal iyi gelir demişti bende öyle yaptım ama şu an penisin baş bolge si yanıyor halsizlikte yapıyor ne yapacağımi şaşırdım daha 2 kutu daha var cipro sanki ciprasid daha etkiliydi bana göre d.r durumu anlatim antibiyotik ı degistirsemmi düşüncelerini zi bekliyorum arkadaşlar
Masturbasyon mu yaptın cinsel ilişkiye mi girdin?
mehmet01

opulentia yazdı:
Masturbasyon yaptım bakarım çünkü uzun süre de hiç bir kadınla beraber olmak istemiyorum çünkü bende ne olduysa bel soğukluğu sonrası oldu kız benden resmen intikam aldı gibi bir sey hemen iğne ilaç kullandık ama prostada hemen gitmiş bakteriler doktor bana öyle dedi
Elbet bir gün
mehmet01

kadir yazdı:
Daha once yazdigim yazilardada zikrettigim uzre, cipro, tavanic vs.gibi salt oral yoldan alinan tabletler tek basina kullanildiginda yetersiz geldigi gibi, ustune ustluk kronik prostatitte patojenlere direnc kazandirmaktan başka bir işe yaramamaktadir.Igne formundaki antibiyotiklerle kombin yapilirsa fayda gorulur.Dr lar basit bir enfeksiyon gibi tabletlerle tedavi ettigi surece bakteriler direnc kazanmaya devam edecektir.Uygun, yeterli doz ve süreli kullanim bu işin püf noktasidir.
Kadir bey benim sorunum 7 aydır penisin uc kısmı yanıyor sıziliyor kronik prostatit mıyım tam emin değilim d.r sikayetlerimi anlattım kronik prostatit dedi idrarda zaten bir sey çıkmıyor prostat sivisindan kültür yaptıramadım olduğum ilçede yapan da yok varsada bulamadım ne yapacagimi şaşırmış durumdayim

Sizce kullanma ya devam edeyim mi cipro 500 mg antibiyotigi d.r değilsiniz ama çekmeyen bilmez
Elbet bir gün
opulentia

mehmet01 yazdı:
opulentia yazdı:
Masturbasyon yaptım bakarım çünkü uzun süre de hiç bir kadınla beraber olmak istemiyorum çünkü bende ne olduysa bel soğukluğu sonrası oldu kız benden resmen intikam aldı gibi bir sey hemen iğne ilaç kullandık ama prostada hemen gitmiş bakteriler doktor bana öyle dedi
Mastürbasyon yaptığın icin o agri oldu ilaçları kullanırsan 3 5 güne geçer suan prostat sivina baktirsan lokosit 15 falandir masturbasyon kessinlikle yapma korunarak ilişkiye gir masturbasyon yaptığın surece bu tekrar eder.
opulentia

Mutlaka prostat sivina baktir ben boyle durumlarda unacefin igne 12 saatte bir 5 gun sabah aksam 2 adet
Ve bunla beraber tetradox 12 saatte bir sabah aksam 1 er adet tablet igne bittikten sonra bir kutu tarvid zafer hoca nin bu tip durumlarda uyguladığı tedavi yontemidir ama her hastada ayri tabiî takviyelerini kullan forumda bu konuda bir cok tavsiye var yiyeceklerine dikkat et üşütme stres yapma surekli onu düşünme
mehmet01

opulentia yazdı:
mehmet01 yazdı:
opulentia yazdı:
Mastürbasyon yaptığın icin o agri oldu ilaçları kullanırsan 3 5 güne geçer suan prostat sivina baktirsan lokosit 15 falandir masturbasyon kessinlikle yapma korunarak ilişkiye gir masturbasyon yaptığın surece bu tekrar eder.
aynen bu dediği ne %100 katılıyorum mastürbasyon sonrası penisde sızı yanma artıyor 3 kere idrar testi yaptırdım 2 'sinde lokasit 0 1 'rinde lokasit 2-3 aralığında çıktı yeni olduğum için bazı terimleri yeni yeni anlamaya başladım kısaca lokasit prostat sıvısı ile bakılınca net bir sonuç alıyorsun
Elbet bir gün
mehmet01

opulentia yazdı:Mutlaka prostat sivina baktir ben boyle durumlarda unacefin igne 12 saatte bir 5 gun sabah aksam 2 adet
Ve bunla beraber tetradox 12 saatte bir sabah aksam 1 er adet tablet igne bittikten sonra bir kutu tarvid zafer hoca nin bu tip durumlarda uyguladığı tedavi yontemidir ama her hastada ayri tabiî takviyelerini kullan forumda bu konuda bir cok tavsiye var yiyeceklerine dikkat et üşütme stres yapma surekli onu düşünme
Bunu bana baska bir doktor bir adet unecefin iğne 2 kutu tetrodox rectemisti akıntı olduğu sıralar akıntı geçmişti ama 2 kutuda çok kötü yan etki ishal yaptı tetrodox 2 ci kutuyu 5 tene kala birakmak zorunda kalmıştım ardina penis de bir ağrı sızı yanma başladı hal en ugrasmaktayim hakkımızda hayırlısı olur
Elbet bir gün
opulentia

mehmet01 yazdı:Ne bileyim d.r hafta da bir kaç boşalma iyi gelir demişti haliyle bekarim mastürbasyon yaptık demekki yapmamak gerekmiş beni iyi hoplattı sızı ve yanma psikoloji pert antipetrosyan hapı bile kullanmaya başladım kendimden nefret ediyorum böyle yazdığım için kusuruma bakmayın
Kusura bakacak bir sey yok hocam hepimiz bu yollardan geçtik forumdaki yazıları takip edersen rahatlarsın ozellikle kadir abi ve onun gibi cok tecrübeli kişilerin yorumlarini ve tavsiyelerini dikkate alirsan sevinirim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

mehmet01 yazdı:
kadir yazdı:
Kadir bey benim sorunum 7 aydır penisin uc kısmı yanıyor sıziliyor kronik prostatit mıyım tam emin değilim d.r sikayetlerimi anlattım kronik prostatit dedi idrarda zaten bir sey çıkmıyor prostat sivisindan kültür yaptıramadım olduğum ilçede yapan da yok varsada bulamadım ne yapacagimi şaşırmış durumdayim

Sizce kullanma ya devam edeyim mi cipro 500 mg antibiyotigi d.r değilsiniz ama çekmeyen bilmez
Prostat sivisi lokosit kontrolu yapacal bir dr bulmalisiniz.Antibiyotigin Igne formuyla devam ederseniz cik daha etkili bir tedavi olur.
ender

Mesaj gönderen ender »

Arkadaşlar hem iğne kullanıp hemde iğne ile birlikte oral antibiotik kullandınız mı hiç.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

ender yazdı:Arkadaşlar hem iğne kullanıp hemde iğne ile birlikte oral antibiotik kullandınız mı hiç.
hem iğne hem antibiyotik ilaç kullandım kardeşim iesef ve cipro 750mg,tetradox 100 mg(bazende bactrim forte 800)
aheste

Mesaj gönderen aheste »

Gerçekten pskoloji hastalikta kötü etkileniyor kadir abi gibi gerçekten iyilesen dha çok hasta olsa
aheste

Mesaj gönderen aheste »

Buyuk küçük hacette sıkıntı olmasi vücudu yorup hslszlik yspiyorbbide bnm gbivsigara içenlerin tütün içenlerin halszligi dha fazla karpiz yararli ceviz cinsellikte istek artırıcı . Iltap geçseydi Penis şişligi febi düşüklugi ve kabızlık da olmazdi. Arkdslar bnde miktobuda demediler. Yaptrsam mi
mehmet01

Tecrübeli arkadaşlarıma ve a bilerime sorum şöyle geçmişti tekrar başladı idrar yaptıktan sonra idrar yaparken değil idrar yaptıktan sonra ucunda hafif yanma oluyor önerileriniz nedir ?

Bugün bazı neden lerden dolayı aşırı bir şekilde strese girmistim baglantilimi acaba prostat nasıl bir şeyse artık ben 1 üzülürken o 100 üzülüyor
Biliyorsunuz da ben yinede yazmak istedim hatta kadir abinin bir yerde de görmüş tüm yazısını evli olun bekar olun kesinlikle ve kesinlikle mastürbasyon yapmayın faydası oluyor
Elbet bir gün
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

mehmet01 yazdı:Tecrübeli arkadaşlarıma ve a bilerime sorum şöyle geçmişti tekrar başladı idrar yaptıktan sonra idrar yaparken değil idrar yaptıktan sonra ucunda hafif yanma oluyor önerileriniz nedir ?

Bugün bazı neden lerden dolayı aşırı bir şekilde strese girmistim baglantilimi acaba prostat nasıl bir şeyse artık ben 1 üzülürken o 100 üzülüyor
Biliyorsunuz da ben yinede yazmak istedim hatta kadir abinin bir yerde de görmüş tüm yazısını evli olun bekar olun kesinlikle ve kesinlikle mastürbasyon yapmayın faydası oluyor
Evet siz 1 üzülürken o 100 üzülüyor. Dogru bir yaklasim.Stres bu hastaligi tetikliyor.Kendizi strese sokmayin.