PROSTATIK ENJEKSIYON KESIN ÇÖZÜM DEĞİLDİR

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

PROSTATIK ENJEKSIYON KESIN ÇÖZÜM DEĞİLDİR

Mesaj gönderen kadir »

Kendim basta olmak üzere, görüştüğüm arkadaslar dahil maalesef PROSTATİK ENJEKSIYON dan fayda görmemistir. Gerek Konyada,gerek İstanbulda,gerek Eskisehirde yapilan bu islem maalesef fayda vermemekle beraber,ignenin girip cikmasindan dolayi prostatta hasara sebep vermektedir ve kalici olumsuz etkilerde birakmaktadir.Fayda gördüğunu söyleyenler bir muddet sonra nuks yasamaktadirlar ustelik kalici olumsuzluklarda cabasi.
Herkesin bilgisine.
Bismuth76
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: PROSTATIK ENJEKSIYON KESIN ÇÖZÜM DEĞİLDİR

Mesaj gönderen Bismuth76 »

Asla ama asla prostata enjeksiyon yaptirmayin. Digerlerini bilmiyorum ama yenikapıdaki işin ticaretine soyunmuş bir sahtekar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bismuth76 yazdı:Asla ama asla prostata enjeksiyon yaptirmayin. Digerlerini bilmiyorum ama yenikapıdaki işin ticaretine soyunmuş bir sahtekar
Evet aralarinda hipokrat yemini etmiş sahtekarlarda var.Iyilestireceğim diye bir ton para alan, ve sonra gayet pişkince;"size fayda etmedi napalim" diyebilen dr musveddeleri var.
Fakat maalesef haberi olmayan, surekli yeni hastalar cıktıkca ,bunlarda firsattan istifade ederek,hastalarin bicare ümitlerini sömürü sektörü haline getirmekten cekinmemektedirler.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Daha once konyadaki doktorun bu isi cok iyi bildigini cok iyi karisimlar yaptigini soyleyen arkadaslar olmustu. Kokteylin icine vankomisin katan doktor benim gözümde isi bilmiyordur. Vankomisin cozeltisinin ph i 4 dur yani asidiktir. Ciddi doku hasari yapar o yuzden im versiyonu yoktur. Adam prostati duzeltecegine dokuya daha cok hasar veriyor. Ayrica igneyi yaparken organi hirpalamasi cabasi. Kimse bunu sorgulamiyor ne yazikki. Cunku arastirmayi toplumca sevmiyoruz hersey hazir onumuze konsun..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kc34 yazdı:Daha once konyadaki doktorun bu isi cok iyi bildigini cok iyi karisimlar yaptigini soyleyen arkadaslar olmustu. Kokteylin icine vankomisin katan doktor benim gözümde isi bilmiyordur. Vankomisin cozeltisinin ph i 4 dur yani asidiktir. Ciddi doku hasari yapar o yuzden im versiyonu yoktur. Adam prostati duzeltecegine dokuya daha cok hasar veriyor. Ayrica igneyi yaparken organi hirpalamasi cabasi. Kimse bunu sorgulamiyor ne yazikki. Cunku arastirmayi toplumca sevmiyoruz hersey hazir onumuze konsun..
Kc34 kardesim,
Vankomisini ancak ve ancak intravenöz (IV) olarak yani damardan vereceksiniz.Üstelik enaz 60 dakika icinde verilmesi lazim.Yani birden degil yavas yavas.Kesinlikle IM seklinde veremezsiniz.Verilirse birkac dakika icinde hipotansiyon ve ani kalp durmasi yasayabilirsiniz.Vankomisini hizli tek dozda verdiginizde doku ölümü olusmaktadir.Yani prostatinizin hucrelerinin patolojik olarak geri dönüşümü olmayan ölumune sebep olabilirsiniz.Cok dikkatli kullanilmasi gereken bir ilactir.Bu doktorun bu hatayi nasil yaptigina ve insanlari kobay olarak kullandiklarina inanamiyorum.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Prostatiniz bir anda ölü bir organ haline gelebilir.Lütfen dikkatli olunuz.Bizden soylemesı.Nokta....
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

kadir yazdı:
Kc34 yazdı:Daha once konyadaki doktorun bu isi cok iyi bildigini cok iyi karisimlar yaptigini soyleyen arkadaslar olmustu. Kokteylin icine vankomisin katan doktor benim gözümde isi bilmiyordur. Vankomisin cozeltisinin ph i 4 dur yani asidiktir. Ciddi doku hasari yapar o yuzden im versiyonu yoktur. Adam prostati duzeltecegine dokuya daha cok hasar veriyor. Ayrica igneyi yaparken organi hirpalamasi cabasi. Kimse bunu sorgulamiyor ne yazikki. Cunku arastirmayi toplumca sevmiyoruz hersey hazir onumuze konsun..
Kc34 kardesim,
Vankomisini ancak ve ancak intravenöz (IV) olarak yani damardan vereceksiniz.Üstelik enaz 60 dakika icinde verilmesi lazim.Yani birden degil yavas yavas.Kesinlikle IM seklinde veremezsiniz.Verilirse birkac dakika icinde hipotansiyon ve ani kalp durmasi yasayabilirsiniz.Vankomisini hizli tek dozda verdiginizde doku ölümü olusmaktadir.Yani prostatinizin hucrelerinin patolojik olarak geri dönüşümü olmayan ölumune sebep olabilirsiniz.Cok dikkatli kullanilmasi gereken bir ilactir.Bu doktorun bu hatayi nasil yaptigina ve insanlari kobay olarak kullandiklarina inanamiyorum.
Cok dogru. Ayrica arastirilirsa vankomisin in lipofilik ozelligi cok dusuk yapilan yerde lokal kaliyor organa dagilmiyor. Hatta gecenlerde bir arkadas yazmisti enfeksiyon doktoru vankomisinin iyi gecmeyecegini gereksiz oldugunu soylemis..
Bismuth76

Yenikapidaki doktor ilk seferinde ne enjekte ediyorsa ereksiyon inanilmaz oluyor. Muhtesem bir sertlik devami sozkonusu. 2. ve 3. enjeksiyonda aynisi asla olmuyor. Ilkini iyilesme sanan devam edebilir.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Bismuth76 yazdı:Yenikapidaki doktor ilk seferinde ne enjekte ediyorsa ereksiyon inanilmaz oluyor. Muhtesem bir sertlik devami sozkonusu. 2. ve 3. enjeksiyonda aynisi asla olmuyor. Ilkini iyilesme sanan devam edebilir.
Buyuk ihtimal kortizondan kaynaklidir gecici olarak odemi azaltsada enfeksiyon devam ettigi icin odem tekrar olusuyor..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bismuth76 yazdı:Yenikapidaki doktor ilk seferinde ne enjekte ediyorsa ereksiyon inanilmaz oluyor. Muhtesem bir sertlik devami sozkonusu. 2. ve 3. enjeksiyonda aynisi asla olmuyor. Ilkini iyilesme sanan devam edebilir.
Gecici ereksiyon saglamak cok zor degildir basarsiniz damar genisleticiyi penise kan akisi artar şahlandirirsiniz..etkisi gecincede kaldirmak icin ugrasirsiniz.Bu iyileşme belirtisi degildir.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Ereksiyon sikintin varsa vemax kullanabilirsin. Bir arkadasimiz cok faydasini gordu. Zafer hoca tavsiye etmis..
Bismuth76

bende kireclenme ve ereksiyon sorunu yok genelde. ben daha once sinuzit ve bronsit tedavisi olurken iyilesmistim. Aldigim ilaclar prostatite de iyi geldi.
Bismuth76

gingko biloba ve panax ginseng donem donem karacigeri dinlendirerek aşırıya kacmadan alıyorum.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

ben 1 enjeksiyon olmuştum konyada .enjeksiyon sonrası makat çevresinde kalçalara kadar yanmalar başlamıştı,geçen sürede azalsada hala devam ediyor ,targocid ve bietteral enjekte etmişti ..
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

Bende enjeksiyonun cok buyuk bir risk oldugunu düşünüyorum.herkes kendine iyi gelen ilacı ve yöntemi burdaki tecrubeli arkadaşların tavsiyeleriyle bulmalı.bana en iyi gelen igne genta hap tetradox tarvid bactirim agri kesici alveres ve dolarex bunun yaninda takviyeler ligone 1000mg c vitamini quercetin vs...ozellikle ticari düşünen doktorlardan uzak durun enjeksiyonla bir daha telafisi olmayan hasarlar oluşabilir
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

benim bu hastalıktan su zamana kadar edindiğim tecrübe şudur enjeksiyon ya da kalçadan ve ağızdan alınan antibiyotik ile bir şekilde belli bir seviyeye kadar ve hatta sıfırlama aşamasına kadar gelinebiliykr ama gerekli takviye ve hayatınızda bazı şeyleri değiştirmek gerekiyor yoksa tekrar hortluyor bu hastalık ben eskiden kara kış ayazı fln pek sallamazdım şimdi sallıyorum
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ozcartman »

Bismuth76 yazdı:bende kireclenme ve ereksiyon sorunu yok genelde. ben daha once sinuzit ve bronsit tedavisi olurken iyilesmistim. Aldigim ilaclar prostatite de iyi geldi.
iyi geldi derken iyileştirdi mi yoksa şikayetleri mi azalttı?
prostagod

Mesaj gönderen prostagod »

Enjeksiyon yapacağınıza tumt yapın
Hic bir yan etkisi yok
Meni kacmıyor serlesme problemi yok
Kızmayın ama ben anlamıyorum
Ilac prostata nüfuz etmiyor o yuzden gecmiyor diyorsunuz eneksiyon yapiyorsunuz
Matıken harika uygulama ama yok
Prostat masajıni dr lar bıraktı bi kardesimiz dunya para dokuyor yunanistanlarda modasi gecmis u6gulamaya
Tama ameliyat uygulanmaz tövbe ameliyati bu sitede anmak günah amenna
En azındandan tumt hakinda tartısalim araştıralim
Ilac antibiyotik ot maydanoz ginseng
Inanin kardeslerim bunlarla olmuyor
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

Tumt hakkinda bilgi almak için bugun bir hocayi aradim ama ulasamadim yan etkisi sıfır değil az da olsa olabiliyor cok düşük ihtimal sadece bende bekliyorum forumda arkadaşlardan tumt hakkinda bir görüş
prostagod

Youtube da ersin konyalioglu var 43 dakikalik bir yayin var seyredin
Adam tumt tur ve enjeksiyon da yapiyor
Pırıl pırıl genc bir doktor ve bu konuda yetistiriyor kendini
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Tumt un prostat buyumesinde faydali ama prostatitte faydasiz oldugunu dusunuyorum. Mikrodalga ile isi verilip prostat dokularini bir nevi yakma olayi. Peki icerideki bakteriler ne olucak ?
prostagod

Vankomisin
Ilk antibiyotiklerden misissipi çamuru diyorlardı ona
Yan etkilerini coklugundan kullanılmadı
Taki bakterilerin direnc gösterip antibiyotikler kar etmeyince
Eskiye rehabet olsa bit pazarina nur 6agardı derler ya iste bizim vankomisine nur yagdı
Hemen kontrol altına alınip yatan hastalara verilmek kaydiyla bütun dünyada atom bombası müamelesi gırmeye başladı simdilik son silah olarak kullaniliyor
prostagod

Ya bakteri yoksa
Ya bakterilerin tahrip ettigi bi prostat kaldiysa
Çekilmeyen çuruk dis gibi surekli enfeksiyona yatkin dokular kaldıysa
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Konyadaki doktorda piril pirildi isinde basariliydi sonuc? Sifir. Ne cok seviyorsunuz sonuclari gormeden burda insanlari bir tedaviye yonlendirmeyi ki bu kadar insan arayis icindeyken. Allah korusun geri dönüşü olmayan sonuclar alindiginda ne olucak ?
prostagod

Kizma kardesim ama surekli bünyeye cok agir gelen ilacları tafsiye etmekten daha masum benim yaptığim