arkdslr prostat masajı nasıl oluyor

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
aheste
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

arkdslr prostat masajı nasıl oluyor

Mesaj gönderen aheste »

Prstat msjinnasil oluyor bide bn arkdsin havlusunu terligini kullandktan sonra deri döküntüleri . Ayak mantari su toplama kbeacik egzema flan gecrdim sonra genital maya mantarı. Şimdide bu ve bu hastaliklarin ilahi oldugunu dsunuyom namaz kılıp sonea birakmanun cezası mı.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: arkdslr prostat masajı nasıl oluyor

Mesaj gönderen asosyal »

üroloji doktorun gidiyorsun pantolonu sıyırıp eyiliyorsun gersini o yapıyor zaten 10-15 saniyelik bir olay
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

Hiç test yaptırmadınmı
aheste

Mesaj gönderen aheste »

Yaptrdim kan tahlili bişey çıkmadı. Bide idrar tahlili ertrosit ve üreme olmadı dedi. An prof stajerlerle muayrneden sonra bana kronik prstatt sin dedi öncesinde sonra asistanida antibyotk yazdi.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

aheste yazdı:Yaptrdim kan tahlili bişey çıkmadı. Bide idrar tahlili ertrosit ve üreme olmadı dedi. An prof stajerlerle muayrneden sonra bana kronik prstatt sin dedi öncesinde sonra asistanida antibyotk yazdi.
genede tek seferde çözmüşler rahatsızlığını 3-4 sene doktor doktor dolaşıpta teşhis koyduramayanlar da var
biks
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen biks »

aheste yazdı:Prstat msjinnasil oluyor bide bn arkdsin havlusunu terligini kullandktan sonra deri döküntüleri . Ayak mantari su toplama kbeacik egzema flan gecrdim sonra genital maya mantarı. Şimdide bu ve bu hastaliklarin ilahi oldugunu dsunuyom namaz kılıp sonea birakmanun cezası mı.
Aynen kardeşim dışarda küçücük çocukları katleden piçlere bişey olmuyor sen namaza başladın bıraktın diye bu hastalık kesin
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Merak ettiğim bir soru var. Prostat sıvısı lökosit değeri tamamen sıfır mı olması gerekiyor. Geçen c.tesi hocaya soracaktım unuttum. Bende 2-3 lökosit çıkmıştı.bu değer normal insanların değeriyle aynımıdır. Yoksa çok azda olsa iltihap var anlamınamı gelir. Hoca artık antibiyotik kullanma dedi Zaten. Ama bunun normal değeri nedir.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

4 ü geçmediği sürece sıkıntı yok bende de 1-2 2-3 çıkıyo..
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Tşkederim kc inş hep böylede gider diyelim.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

bende hiç yok lökosit ama ağrıları devam ediyor lanetin :(
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

6 senedir var bu illet hiç bir zaman lökosit çıkmadı sadece 1 keresinde 1-2 lökosit çıktı onuda kum düşürmüşsündür dediler ama ben ağrıdan ölüyordum neyse 2 ay sonra bir doktor teşhisi koydu rektal tuş ile çok ağrılı bir şekilde teşhisimi koymuş oldu o gün bugündür ne zaman rektal tuş yapsa rahatlıyorum
aheste

Mesaj gönderen aheste »

Arkadaşlar en bende ikidi bi arada hem.mantar oldun dediler hem şimdide prstatt kardeşmdede var demek bulaşıcı. Yani prostatit gaz yapar mı.? Yoksa maya mı kandida mı?
aheste

Mesaj gönderen aheste »

Bide dirsekte vücutta atimlar oluyor bu acaba ilerledimi el catlaklari mi bide bikac arkadaşmacdedim.prostatim diye o cük kalkmicak artık diye dalga geçti gerçektende çok düşük oldum.kimseye de dert anlatamıyorsun sen olsan uzulursun ama . Artık bülbül ötmuyor gül dolu bahçemde. Türk sanat musikisi dinlicez 60 merdiven dayamışz gibi.):
aheste

bu ereksiyon sorunu artı dktora demelimym.?

Mesaj gönderen aheste »

Iarkadaşlr bu antibiyotik işe yaramasa bitkisele baslayacam. Yada gitmişler girecem
M.jardesim atlatmış. Ama bnde deneyecem.önce. biraz daha tahlil yapcam. Gonore mikrobu nirmal biyokimyada cikarmi yada idrar tahlilinde. Imonolojide srolojidede cikmadi çünkü. İmmun sorun yok yazdı sonucta ama belirtilerim prostatit prof dedi kabızlık var mi evet dedim. Bn evveli hemoroit gecirdim. Ona baglafim.o prostatit de oluyor dedi. Ve kronik dedi
Ama bakterisel mi viral mı bilemiuom.bildiğim. kıymetini bikemedigin şeylerin senden alınması kaybettigimz.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

bitkisel takviye olur tedavi olmaz arkadaşım genelde bitkisel tedavi diyenler veya kür adı altında satılan şeyler para tuzağı aklında bulunsun
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Cengiz yazdı:
asosyal yazdı:6 senedir var bu illet hiç bir zaman lökosit çıkmadı sadece 1 keresinde 1-2 lökosit çıktı onuda kum düşürmüşsündür dediler ama ben ağrıdan ölüyordum neyse 2 ay sonra bir doktor teşhisi koydu rektal tuş ile çok ağrılı bir şekilde teşhisimi koymuş oldu o gün bugündür ne zaman rektal tuş yapsa rahatlıyorum
Doktor parmakla muayenede bir dokunusla her seyi anliyor gerisi boş.Diger islemlerin cogu ticari.Öyle doktorlar var ki 15 gun once yaptigin tetkikleri kabul etmeyip bir boka yaranayacagini bile bile kendi hastanesinde tekrar yaptiriyor.
bunu kendimiz yapsak çok güzel olacak aslında ama :(
aheste

Mesaj gönderen aheste »

asosyal yazdı:bitkisel takviye olur tedavi olmaz arkadaşım genelde bitkisel tedavi diyenler veya kür adı altında satılan şeyler para tuzağı aklında bulunsun
Nbr
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

aheste yazdı:
asosyal yazdı:bitkisel takviye olur tedavi olmaz arkadaşım genelde bitkisel tedavi diyenler veya kür adı altında satılan şeyler para tuzağı aklında bulunsun
Nbr
demek istediğini anlamadım?
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: bu ereksiyon sorunu artı dktora demelimym.?

Mesaj gönderen murat222 »

aheste yazdı:Iarkadaşlr bu antibiyotik işe yaramasa bitkisele baslayacam. Yada gitmişler girecem
M.jardesim atlatmış. Ama bnde deneyecem.önce. biraz daha tahlil yapcam. Gonore mikrobu nirmal biyokimyada cikarmi yada idrar tahlilinde. Imonolojide srolojidede cikmadi çünkü. İmmun sorun yok yazdı sonucta ama belirtilerim prostatit prof dedi kabızlık var mi evet dedim. Bn evveli hemoroit gecirdim. Ona baglafim.o prostatit de oluyor dedi. Ve kronik dedi
Ama bakterisel mi viral mı bilemiuom.bildiğim. kıymetini bikemedigin şeylerin senden alınması kaybettigimz.
Gonoreyi ve diğer mikropları bulmak için prostat sıvısından pcr testi yaptırman lazım İstanbul da bir labaratuvar yapıyor bunu ismi gelişim lab telefonu 0216 349 51 51 ara bilgi al
aheste

Mesaj gönderen aheste »

Bn izmirdeym izmirde yapan yokmu.?
aheste

Mesaj gönderen aheste »

Arkadaşlar tamda borç harc kapatip evlilik dusunuyofum bu hastalık engel demi. Rezil oluruz evlilik hayalarim.suya düştü çocuk falan.): grci bi arkdsm varikosel opersyonu.olup çocuk sahibi oldu. Zaten . Nr öneriyorsunuz. Derttaşlar
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

aheste yazdı:Arkadaşlar tamda borç harc kapatip evlilik dusunuyofum bu hastalık engel demi. Rezil oluruz evlilik hayalarim.suya düştü çocuk falan.): grci bi arkdsm varikosel opersyonu.olup çocuk sahibi oldu. Zaten . Nr öneriyorsunuz. Derttaşlar
takma kafana evlenen arkadaşlar daha az sıkıntı çekiyor bu prostatit hastalığından emin ol düzenli cinsel yaşamın olduğunda iyileştiğini söyleyen arkadaşlarımız var