PRP TEDAVİSİ

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Lbrl34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

PRP TEDAVİSİ

Mesaj gönderen Lbrl34 »

DENEYEN,UYGULAYAN FAYDA GÖREN VAR MIDIR ?
Kc34

Re: PRP TEDAVİSİ

Mesaj gönderen Kc34 »

Prostatin kendini hizli bir şekilde onarmasina yardimci oldugu icin cok mantikli bir tedavi uygulayan var sen kim oldugunu kesin biliyosundur ismi lazim degil :)
Murtaza75

Mesaj gönderen Murtaza75 »

isminiz gibi kendi aranızda konusmayın arkadaslar..
lbrl34 sen PRP nın ne oldupugunu tam yazarsan KC34 dahili hepimiz muhatap olalım soruna))
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Murtaza75 yazdı:isminiz gibi kendi aranızda konusmayın arkadaslar..
lbrl34 sen PRP nın ne oldupugunu tam yazarsan KC34 dahili hepimiz muhatap olalım soruna))
Kendi kanindan trombosit elde edilip ozon ile birlikte prostata uygulaniyor. Tipta genellikle yaralari iyilestirmede kullanilir ki enfeksiyon yuzunden prostatimiz tahribata ugramis vaziyette aslinda semptomlarin sebebi de bu. Bunu uyguluyan prof dr sinan ekici var isterseniz görüşüp bilgi alabilirsiniz. Bundan fayda goren bir arkadasimiz var ismini soylemek istemiyorum kendi buraya yazsin ki yazmalida..
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

Kc34 yazdı:
Kendi kanindan trombosit elde edilip ozon ile birlikte prostata uygulaniyor. Tipta genellikle yaralari iyilestirmede kullanilir ki enfeksiyon yuzunden prostatimiz tahribata ugramis vaziyette aslinda semptomlarin sebebi de bu. Bunu uyguluyan prof dr sinan ekici var isterseniz görüşüp bilgi alabilirsiniz. Bundan fayda goren bir arkadasimiz var ismini soylemek istemiyorum kendi buraya yazsin ki yazmalida..

Cesaret edebilsem bende olucam ama hala bu tedavinin riskleri oldugunu dusunuyorum enjeksiyonun prostata farkli mikroplar bulastirmasi gibi ben sinan hoca ile bire bir konuştum 4500tl 4 enfeksiyon transrektal ultrason eşiliğinde yapılıyor.Sinan hoca cok iyi biri sizi dinleyen sorularinizi sabirla yanitlayan bir insan.
opulentia

opulentia yazdı:
Kc34 yazdı:
Kendi kanindan trombosit elde edilip ozon ile birlikte prostata uygulaniyor. Tipta genellikle yaralari iyilestirmede kullanilir ki enjeksiyon yuzunden prostatimiz tahribata ugramis vaziyette aslinda semptomlarin sebebi de bu. Bunu uyguluyan prof dr sinan ekici var isterseniz görüşüp bilgi alabilirsiniz. Bundan fayda goren bir arkadasimiz var ismini soylemek istemiyorum kendi buraya yazsin ki yazmalida..

Cesaret edebilsem bende olucam ama hala bu tedavinin riskleri oldugunu dusunuyorum enjeksiyonun prostata farkli mikroplar bulastirmasi gibi ben sinan hoca ile bire bir konuştum 4500tl 4 enfeksiyon transrektal ultrason eşiliğinde yapılıyor.Sinan hoca cok iyi biri sizi dinleyen sorularinizi sabirla yanitlayan bir insan.
opulentia

enjeksiyon yani tel enfeksiyon yazmis
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

opulentia yazdı:enjeksiyon yani tel enfeksiyon yazmis
Abi senin işi prp çözer gibi bence
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Sen bunu hocayla konus faydasi olucaktir mutlaka cok mantikli bir tedavi sekli..
opulentia

Kc34 yazdı:
Sen bunu hocayla konus faydasi olucaktir mutlaka cok mantikli bir tedavi sekli..
Bu tedavi şekli daha çok bakteri tespit edilemeyen tip icin uygun.benim öyle ama suan %80 iyiyim daha kötü olurum diye korkuyorum.
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

PRP+OZON herkeste işe yaramaz cok övülen işlemler prostatit harici dizlerimde omuzlarımda agrı mevcut. Dizlerimdeki agrılar artınca doktor aramaya başladım ozon+prp yapan doktoruu trabzonda buldum doktor övüyorda övüyor bişeyin kalmaz vs vs istanbul sabihadan ucakla trabzona uctum hastaneye vardım kanım alındı makinede ayrıştırıldı sonra tüpler geldi sarı kısmı iki enjektöre cekti dizlerimi enjekte etti enjektörü igneden cıkardı peşine ozon dayadı iki dizimede işlem bitti akupuntur yaptı omuzlarıma doktor iyi biriydi tatlı vs ikramlarda bulundu gidiş geliş tedavim ucak biletleri dahi 1100 tl buldu ilk 10 15 gün bişey hissetmedim doktor beni aradı nasıl oldun bişey fark etmedim dedim olamaz diyo :D 1 ay sonra tekrar aradı daha kötü oldum dizimden sesler daha arttı yani herkeste prp işeme yaramaz mucizevi bişey degil
blacklui
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen blacklui »

opulentia sende ağrı var mı dostum ? varsa nerelerde ve nasıl bir ağrı oluşuyor ?
opulentia

blacklui yazdı:
opulentia sende ağrı var mı dostum ? varsa nerelerde ve nasıl bir ağrı oluşuyor ?
suan %80 iyiyim ama oldugunda penis ucu gövdesinde agri yanma veya karıncalanma oluyor
kent
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen kent »

PRP + Ozon karışımı intraprostatik enjeksiyon olarak uygulanıyormuş. Bu işlemi yaptıran arkadaşımız bilgi verebilir mi?