Ereksiyon hakkında

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Lbrl34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Ereksiyon hakkında

Mesaj gönderen Lbrl34 »

ilişki esnasında ereksiyonu sağlıyorum ama diyelim kalkıp 2 adım cekmeceden prezervatif alıcam hemen sonmeye baslıyor penıs yanı kafamdan ılıskı dusuncesınden baska bır sey gecirince yavastan kendını gerı cekıyor dusunce gucuyle zaten kalkmıyor.Aranızda bu problemlerı yasayan ya da yasayıp atlatan var mı tavsıye verırse makbule gecer
Tarikadnan

Re: Ereksiyon hakkında

Mesaj gönderen Tarikadnan »

Bu hastalık ereksiyon bozukluğuna yol açar, süreç içinde psikolojin takıntı zirve yapar, kişinin usu hem cinsel ilişkide ne olacağa takılıp kalır, uçkur aklından hiç çıkmaz, yüzde on ereksiyon bozukluğu psikolojik etmenlerle seksen olur, normal yaşamda uçkuru aklından çıkarmaya bak, ilişkide bu sorunu hiç düşünmemeye çalış, psikolojik çoğu...
Murtaza75
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Ereksiyon hakkında

Mesaj gönderen Murtaza75 »

lbrl34 benım de son zamanlarda aynı ama değişiyor..ornegın son iki hafta kuş bildiğin yuvadaydı ereksiyon hiç olmadım...resmen açıp prono izliordum acaba kalkacak mı dye)) neyse sonra yine dizeliyor ..bazen ilişkiden zevk alıyorum bazen ağrı oluyor..
yan insan haline nekadar şükretse azmış ne hastalık yarabbi,kafayı yememk işten değil..