Cinsel Önemli

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
gkhn6888
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Cinsel Önemli

Mesaj gönderen gkhn6888 »

Hocam Merhaba ben şöyle bişey oluyor
Şehvetsiz olduğum halde
Yapışkan bir sıvı geliyor oruçlu olduğum halde
Ben gusül almam gerekirmi bide bu hastalık mı gelmesi tşk
Tarikadnan

Re: Cinsel Önemli

Mesaj gönderen Tarikadnan »

Kardeşim sanırım sen yanlış yere mesaj attın :) Biz cami imamı değiliz. KC34'e mesaj çek :)
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Sık masturbasyon yapmiyorsan veya iliski yasamiyorsan bu akinti olabilir eger hala devam ediyorsa enfeksiyon kaynaklidir uretrit prostatit gibi.. Oteki soruna cevap veremiyecegim acikcasi uzmanlik alanim degil :)
Murtaza75

Mesaj gönderen Murtaza75 »

gkhn6888 yazdı:Hocam Merhaba ben şöyle bişey oluyor
Şehvetsiz olduğum halde
Yapışkan bir sıvı geliyor oruçlu olduğum halde
Ben gusül almam gerekirmi bide bu hastalık mı gelmesi tşk
kardeşim yaşın kaç bilmiyorum ama islam dini kolaylık dinidir,kendi iradende olmayan birşey için sorumlu değilsin..tıpkı unutarak yedıgınde orucun bozulmaması,yada namaz kılarken kac rekat kıldım bdestım vardı gıbı seytanı supheler de buna dahıldır..
sımdı senın akıntın oluyor sen ılıskıye gırmedın ve masturbasyon yapmadıysan meni harici gelen akıntıların gusul gerektırmez..ancak temzılık anlamında o bolgeyı ve camasırını degıstrmelısın zira bu tarz benzeri pislikler normal abdest ile aypacagın seylere manı olur ,namaz gibi ..ama gusul gerektırmez..

normal sartlarda ınsanlar zaten ornegın sabah kalktıklarında ozellıkle yada cok ıdrara skıstıklarında onden prostat sıvısı az da olsa gelebılır ama bu akıntı seklınde fazlaysa problem var demektır..sen bir doktora görun kafandakı soru ısaretlerını gıdersın...
bu arada musluman bıreyler olarak bu tazr bılgılerı camı ımamı bılmez,her muslumanın bılıp uygulaması gereken hallerdır bunlar ıcın de dıyanetın ılmıhal kıtabını alın okuyun,camı ımamı devlet memurudur,okulda ogretmen sana nasıl ders verıyorsa o da cemaate ımamlık yapıp namaz kıldırır,he sorarsan soyler oda ayrı konu ..
selmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen selmet »

Arkadas "hocam" diye kime hitap ediyor merak ettim!
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

nihat hatipoğlu izlerken foruma yazdı sanırım :)