Yunan Hocadan Gelen Mail

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Yunan Hocadan Gelen Mail

Mesaj gönderen opulentia »

TÜRKÇE
Merhaba Emre,

Mesajın için teşekkürler. Bunu dikkatle okudum ve yapmak için birkaç noktam var:

1) Yaptığınız sınavlar aksini gösterse de, kronik Prostatit her zaman mikroplardan kaynaklanmaktadır. Sadece mikropların prostatın glandüler kanallarına sıkışması, böylece EPS / meni örneklerinde kolayca serbest bırakılmamasıdır. Örnekleri göndermeden önce hastalarım için çok titiz bir baskı uyguluyorum ve prostat mikropları için en uzmanlaşmış mikrobiyologla birlikte çalışıyorum ve bazen başlangıçta mikrop bulamıyorum. Bazen mikropları keşfedene kadar 2-3 hafta süreyle prostat basınçları (prostat yumuşak ve akış geri yüklenir) alır.

2) Antibiyotiklerin yardım etmesinin nedeni, "yüzey" mikropları öldürdükleri ve iltihaplanmaları biraz sakinleştirdiği, ancak glandüler kanallardaki mikropların dokunulmadan kalmasıdır (çünkü kan orada düzgün akmaz ve bu nedenle sadece küçük bir miktar Oral antibiyotik ulaşır) ve sonunda direnç gelişir - bu nedenle bir süre sonra nüksetmenizin nedeni budur. Başka bir deyişle, antibiyotikleri derhal durdurun, çünkü mikroplarınızın hâlâ olabilecek her türlü hassasiyetini korumak istiyoruz.

Gelmek istiyorsanız aşağıdaki genel bilgileri yapıştıracağım.

----------------------------

Protokol:

1) Atina'ya 6 hafta gelip bir araya gelerek, prostat basınında günlük seanslar düzenleyelim (birinde sabah, birinde akşam). Bu süre zarfında, sınavlarınıza dayanarak karar vereceğimiz antibiyotik kullanacaksın. Bu, alternatif olarak, aralarından ayda bir fark olmaksızın, iki haftada bir 3 haftaya bölünebilir.
2) Prostatik basınçlarla ilk evre tamamlandıktan sonra, sonuçta dramatik bir şekilde gelişen bir intraprostatik enjeksiyon yaparım (gerekirse).
3) Tedaviden önce ve sonra hem tam tanı (transrektal ultrasonografi, tam ürogenital sistem ultrasonu, hemromentri vb.) Yapıyorum.

Not: Uluslararası hastalarımdan artık mikropların (ve dolayısıyla nüks olasılığının azaltılması için) altı hafta gelmesini rica ediyorum. Bazı hastalar sadece 50 seansa (örneğin 25 gün) ihtiyaç duyabilir, ancak bazı vakalar 70 seansa (örneğin 35 gün) ihtiyaç duyabilir veya daha da fazla VEYA ikinci seferinde beni tekrar ziyaret etmeleri gerekebilir (bir aydan 10-15 gün sonra) Ek bir intraprostatik enjeksiyona ihtiyaç duyabilirler veya ekstra iş gerektiren semptomlara (örneğin üretra darbesi) sahip olabilirler (doğal olarak mikrop enfeksiyonlarına yardım ederek tedavi edilmeleri gerekir). Bu, hastanın hastalığını ne zamana kadar yaşadığına, sahip olduğu belirtilerin tipine, mikrop türleri ve direnişlerine bağlıdır ve her vakanın ne olacağını önceden bilemiyorum. Olduğu söyleniyor, size ilk teşhis hakkında iyi bir tahmin verebilirim. Beni ziyaret etmeye karar vermeden önce aklınızda tutun.

Maliyetler:

- Her prostatik basınç oturumu 50 EUR tutarında. Günde iki iş yaptığımız için, 25 ila 35 gün boyunca günlük 100 EUR tutarındaki bir masraf (yani, oturumlar için 2500 - 3500 EUR) varsayacağız.
- İntra prostatik enjeksiyon mikro cerrahi (2 saat içinde kliniğinden taburcu edilir) şeklindedir ve toplam 1600 EUR'ya mal olur (klinik ücreti de buna dahildir).
- Tanılama sınavlarının maliyeti 200 Avro'dur ve başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini birlikte gerçekleştireceğimiz için toplam maliyeti 400 EUR olacaktır.

Tahmini toplam: 6 hafta süreyle 4500 - 5500 EUR.

Tedavi süresindeki ilerlemelerinize bağlı olarak, bu tahminden daha fazla veya daha azına ihtiyacınız olabilir (yani, intraprostatik enjeksiyona ihtiyacımız olmayabilir veya daha fazla basınç tedavisine ihtiyacımız olabilir).

Ekstralar:

- Terapiden önce mikrobiyolojik muayeneleri yapmak zorunda kalabiliriz, bu nedenle ek bir 200 EUR hesaplayın.
- Atina'daki yerel eczanelerden alacağınız tüm süreç için verilen ilaç yaklaşık 500 EUR'dur.
- Bu altı hafta boyunca konaklama masraflarınızı tahmin edin. Uluslararası hastalarım, bana www.airbnb.com adresinden yerel daireler kiralayarak çok iyi oranlar bulduklarını bildiriyor.

İlk mikrobiyolojik muayenelerinizin olabildiğince doğru olabilmesi için gelmeye karar verirseniz:

1) Bir örnek göndermeden en az 20 gün önce herhangi bir antibiyotik kullanmayın.
2) Bir örnek göndermeden en az 5 gün boyunca boşalma olmaz.

----------------------------

Özetlemek gerekirse, kronik prostatitten düzgün tedavi edebilirim ancak bunun zaman aldığını aklınızda bulundurmanız gerekir. Bunu düşünün ve randevularımızı kitaplaştıracağımız şekilde bize bildirin.

Saygılarımla,
Pavlos Georgiadis
blacklui
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Yunan Hocadan Gelen Mail

Mesaj gönderen blacklui »

bence bu adam işi biliyor , parası olan hiç vakit kaybetmeden gitsin . ben memur maaşı ile gidemem . ama baktım kurtulamıyorum . gözümü karartır giderim şimdilik bir kaç yöntem daha deneyeceğim. olmadı satıp savıp gitmekten başka çare yok inşallah o duruma gelmeme ve gelmemize gerek kalmaz .rabbim şifasını verir
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Adam gayet acik ve net belirtmis,ozellikle antibiyotik vurgusu mantikli,ve gayet acik sozlu
serkan545

Mesaj gönderen serkan545 »

güzel bir tedavi gibi duruyorda 20 milyarda cok ya
emrasn

Mesaj gönderen emrasn »

Ya iyileşelim de 20 bin lira kazanılır.allah sağlık versin parayı insan kazanıyor
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Amk 20 Milyar nedir lan, 20 bin tl ben hiç çevremden rahatsızlanıpta 20 bin lira harcayan görmedim amk kanser hastaları engelliler o kadar harcamıyor kendinize gelin
kadir25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen kadir25 »

seneler boyunca birsuru doktora gidip ilaclar alip takviyelere okadar para harcayip kocakari ilaclari yapip bisonuca varamayacaksiniz cogunuz harcadiginiz parayla kalacaksiniz. banada aynisi oldu ve pisman oldum zaten. keske zamaninda ogrenseydim bu doktoru ve direk tedaviye baslasaydim. durumu olan varsa hic dusunmeden gitsin derim ben para biriktirdikten sonra tekrar gidicem. beklemeyin!!! bekledikce daha zor olacak tedavi olmasi. sadece antibiyotik tedavisi bi ise yaramiyor bakteriler her kullandiginiz antibiyotige karsi direncli hale geliyor ve tedavi dahada zorlasiyor.
tekrar ediyorum arkadaslar durumu olan mutlaka gitsin ozellikle bu hastalikta yeni olanlar cok avantajli bu konuda.
laedri

Mesaj gönderen laedri »

Yunan Hoca gayet mantıklı şeyler söylemiş. Özellikle de nüks konusunda. Ben de prostatın tahriş olmasından değil de içeride kalan ve ölmeyen mikropların nükse neden olduğunu düşünüyorum. Sadece tedavi 20-22 bin lira. Kalacak yer , uçak vs ile ekstra şeylerle 30 bini bulur. Eylül de evleneceğim yoksa ben de gözü karartıp giderdim. Çalışan, bekar ailesiyle yaşayan insan için 30 bin lira para değil. Her banka ihtiyaç kredisi veriyor. Hele bu hastalık için hiçbir şey değil. Beni eski halime getirecek ve bir daha nüks ettirmeyecek doktora 50 bin de veririm. 100 bin de.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Hep sunu savunmusumdur birincisi nonbakteriyel diye birsey yoktur ikincisi nuks temizlenmeyen mikrop kaynaklidir..
Murtaza75

Mesaj gönderen Murtaza75 »

bu yunan hocanın tedavısı mantıklı gercekten ve zafer hoca ıle konyalı enjeksıyoncu doktordan sonra en savunulan sanırım..ama halen hıcbır tedavı yontemınde normal hasta olmus bır hastanın ornegın 1 senedr bu hastalıgı ceken bır adamın gıdıp ıyılesmesı gıbı bır durum olmadı hıcbırınde dogrumudur?
hep bu hastalıkta yılları devırmıs arkadaslarımız bırsekılde ıyı oldular..

eger gercekten bu doktorun yontemı ıse yarayacaksa mantık olarak esasında bu turkıyedede bu ıse bıraz kafa yormus doktorlara uygulattırılabılır..
bugun herkesın durumu gıdıp yunanıstanda 6 hafta kalacak kadar musaıt olmayabılır hadı parayı halletse zamanı nasıl halledecek..
belkı 2li 3 lu gruplar seklınde gıdılırse hem ındırımalınabılır hem can skıntısı olmaz ..

sımdıye kadar bu doktora gıdıpte gercekten ıyılesmıs hastalık belırtılerı bellı olan yerlı yada yabancı ınsan var mı acaba ? bulup konusmak lazım..
yoksa su meshur ıstanbuldakı enjeksıyoncu doktorun facebook hesabına baksan, adam gunde 3 kısıuı ıyı edıyor zannedersin,ordakılerde elını sıkıp poz verıyor adamın..

kadir 25 sen neden yarım bıraktın yadda yarım bırakacktın nıye basladın keske enbastan hazırlıklı gıdebılseydın sımdı yarım bırakıp devam etmenın fayda zarar durumunu nasıl olceceksın ?
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Murtaza75 arkadaşımıza katılıyorum etkeni tespit ettikten sonra düzenli masaj ve antibiyotikle bu hastalığın üstesinden gelinir ama burda çok az kişi var hastalığın üstüne giden takip eden bir iki kutu antibiyotikle düzelicek bir hastalık değil bu takip tedaviden önce geliyor. Bu yunanlı hocanın benzer tedavisini uygulayan istanbulda cüneyd sevinç var kaç kişi araştırdı kaç kişi biliyor. Ki daha önce defalarca yazıldı bu forumda adı geçti kim araştırdı kim okudu herkes hazır lokma istiyor herşeyi. Ben hastalık belirtileri başladığında bu forumu baştan sona okudum ondan sonra başlık açtım tedavimi ve gelişmeleri anlattım. takıldığım yerler olduğunda kadir ve abitter gibi arkadaşlara 3 5 mesaj attım. Edindiğim bilgi ve tecrubelerle de bir kaç arkadaşa yol gösterdim şuan iyi hepsi. Ağlamayana meme yok araştırıcaksın kardeşim bizim elimizden kimse tutmadı. Asgari ücretin 700 euro olduğu bir ülkede masaja 50 euro istemek bana etik gelmiyor. Doğru doktoru doğru tedaviyi bulmak önemli araştıracaksın.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

bu kadar para verildikten sonra tekrarlama olayı varsa çok para
kadir25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen kadir25 »

Murtaza75 yazdı:bu yunan hocanın tedavısı mantıklı gercekten ve zafer hoca ıle konyalı enjeksıyoncu doktordan sonra en savunulan sanırım..ama halen hıcbır tedavı yontemınde normal hasta olmus bır hastanın ornegın 1 senedr bu hastalıgı ceken bır adamın gıdıp ıyılesmesı gıbı bır durum olmadı hıcbırınde dogrumudur?
hep bu hastalıkta yılları devırmıs arkadaslarımız bırsekılde ıyı oldular..

eger gercekten bu doktorun yontemı ıse yarayacaksa mantık olarak esasında bu turkıyedede bu ıse bıraz kafa yormus doktorlara uygulattırılabılır..
bugun herkesın durumu gıdıp yunanıstanda 6 hafta kalacak kadar musaıt olmayabılır hadı parayı halletse zamanı nasıl halledecek..
belkı 2li 3 lu gruplar seklınde gıdılırse hem ındırımalınabılır hem can skıntısı olmaz ..

sımdıye kadar bu doktora gıdıpte gercekten ıyılesmıs hastalık belırtılerı bellı olan yerlı yada yabancı ınsan var mı acaba ? bulup konusmak lazım..
yoksa su meshur ıstanbuldakı enjeksıyoncu doktorun facebook hesabına baksan, adam gunde 3 kısıuı ıyı edıyor zannedersin,ordakılerde elını sıkıp poz verıyor adamın..

kadir 25 sen neden yarım bıraktın yadda yarım bırakacktın nıye basladın keske enbastan hazırlıklı gıdebılseydın sımdı yarım bırakıp devam etmenın fayda zarar durumunu nasıl olceceksın ?
param yetmedi abi birde gidip denemek istedim gercekten ise yariyormu yaramiyormu diye sonuclarda gordumki gercekten ise yariyor. bence 1 yillik hastalarin 4-6 hafta arasi gitmesi yeterli. buyuk ihtimal birdaha gerekmez.
Murtaza75

Mesaj gönderen Murtaza75 »

Kc34 yazdı:Murtaza75 arkadaşımıza katılıyorum etkeni tespit ettikten sonra düzenli masaj ve antibiyotikle bu hastalığın üstesinden gelinir ama burda çok az kişi var hastalığın üstüne giden takip eden bir iki kutu antibiyotikle düzelicek bir hastalık değil bu takip tedaviden önce geliyor. Bu yunanlı hocanın benzer tedavisini uygulayan istanbulda cüneyd sevinç var kaç kişi araştırdı kaç kişi biliyor. Ki daha önce defalarca yazıldı bu forumda adı geçti kim araştırdı kim okudu herkes hazır lokma istiyor herşeyi. Ben hastalık belirtileri başladığında bu forumu baştan sona okudum ondan sonra başlık açtım tedavimi ve gelişmeleri anlattım. takıldığım yerler olduğunda kadir ve abitter gibi arkadaşlara 3 5 mesaj attım. Edindiğim bilgi ve tecrubelerle de bir kaç arkadaşa yol gösterdim şuan iyi hepsi. Ağlamayana meme yok araştırıcaksın kardeşim bizim elimizden kimse tutmadı. Asgari ücretin 700 euro olduğu bir ülkede masaja 50 euro istemek bana etik gelmiyor. Doğru doktoru doğru tedaviyi bulmak önemli araştıracaksın.
ben mesela cuneyd hocanın bu tedavı yontemını uyguladıgını bılmıyordum ..yanı bu yunan hocanın sıhırlı bır degnegı yok ıse zaten mantıken bu burdada uygulanabılır bırseydır ..pekı cuneyt hocadan bu yntemı uygulayarak hıc fayda goren olmusmu ? gercı olsaydı gıden arkdaslardan ıllakı bır taneıs olumlub olumsuz bırsey yazardı buraya..

ya arkadaslar lutfen rıca edıyorum ,hakaten bu forumda artık bır kısır dongu ıcerısındeız,hep aynı seyler konusuluyor,yenı gıren arkadaslar vay anam yandım anam dıyıp dogru duzgun okumadan bıle kadır abıden abıtterden yardım ıstıyor..bu ıs boyle olmaz yanı zafer hocanın tedavısı tamam eyvallah..ama bu tedavı oyle yad BOYLE SEMPTOMPLARI AZALTIP zamanla %90 ıyılestırıyor ve bız bunu 2-3 sene sureklı gıt gel kontrol altında tutmaya calsıarak zaten hesap yapın aynı parayı harcıyoruz ,hayatımızın altust olması da cabası..zaten bu yunan hocanın tedavısı zafer hocanın tedavısının yogunlastrlmıs seklı gbı bırsey oluyor ..bu ıse bıraz kafa yoralım ..KC34 Kadır abı baska kım varsa lutfen bır el atın buyukbaslar olarak cuneyd hocaysa cuneyd hoca degılse bu yunan hoca ortaya somut bırseyler cıkaralım artık..yoksa boyle senede 1 tane arkdsımız bırsekılde ıyı olucakta bızde heevslenıcez ölme eşşeğim ölme..
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Cümleten selam aleyküm. Konuyu Merakla takip etmekle birlikte inşallah bir kıvılcım olması ümdindeyim. Lakin merak ettiğim iyileşen biri var mı ????
Bunu sormamda ki amaç tedaviyi eleştirmek değil asla. Her yönden zahmetli bir tedavi o yüzden teorik ile pratik birbirini ne kadar tutuyor tespit etmemiz mümkün mü acaba ?

Mesela prostat içine yapılan enjeksiyonda teorikte mükemmel ama uygulamada fiyasko. Yunan hocaya tedavi olan birinden bilgi alabilmemiz mümkün mü acaba
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
biks

Mesaj gönderen biks »

Sabir yazdı:Cümleten selam aleyküm. Konuyu Merakla takip etmekle birlikte inşallah bir kıvılcım olması ümdindeyim. Lakin merak ettiğim iyileşen biri var mı ????
Bunu sormamda ki amaç tedaviyi eleştirmek değil asla. Her yönden zahmetli bir tedavi o yüzden teorik ile pratik birbirini ne kadar tutuyor tespit etmemiz mümkün mü acaba ?

Mesela prostat içine yapılan enjeksiyonda teorikte mükemmel ama uygulamada fiyasko. Yunan hocaya tedavi olan birinden bilgi alabilmemiz mümkün mü acaba
Şuan son durumun nedir prostatite bağlı sıkıntıların mevcut mu hala ?
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Cuneyd hocaya giden dogan nickli arkadas vardi suan faal degil buraya son durumunu yazarsa aydinlatir hepimizi en son durumu iyiydi..
coloro

Mesaj gönderen coloro »

Bu tedavinin kesin olarak başarıya ulaştıracağını bilsem ben giderim, para önemli değil. İnsan sağlığı için her şeyi yapar, ama madem o kadar para harcayacağız, ki bu yaklaşık 30-35bin lira arası miktara denk geliyor her şey dahil, tedavinin kesin olarak sonuca ulaştıracağını bilmemiz lazım. Onu da nasıl bilebiliriz, şu anlık fikrimiz yok.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

06.05.2015 de dogan kullanici isminde atilan mesaj "Cüneyt sevinç hocanında üç aşağı beş yukarı yaptığı tedavi aynı yalnız bizim hastalarımız devamlılık yapmıyorlar haftada 2 defa ile başlayıp sonra haftada bire sonra 15 günde bire düşürerek ben yüzde doksan oranında rahatladım tüm fonksiyonlarımda yerimde yaşım 50 2 yıl sürdü tedavi bahsettiğiniz doktorunda tedavi süresi yaklaşık aynı.
Doğan"
Kac kisi okudu bu mesaji? Hersey hazir onunuze sunulsun buyrun sunuyorum okuyun!
coloro

Mesaj gönderen coloro »

Ben bu mesajı okudum fakat %90 oranında rahatladım denmiş, bizim hedefimiz tamamen iyileşmek, bunun için çözüm varsa deneyelim ama kesin çözüm yoksa boşuna masraf yapmış olmayalım. Cüneyt Sevinç'in de nasıl bir tedavi uyguladığını bilen varsa yazarsa biz de bilgileniriz, belki bizim de aklımıza yatar ve tedavi oluruz. Yok mu yakın zamanda Cüneyt Bey'e tedavi olan?
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Iyilesmenin bircok kriteri var patojenin tipi enfeksiyon yapma ozelligi prostattaki hasar bunye bagisiklik ben sadece yunanli hocanin benzer tedavisini cuneyd hocanin yaptigini soyluyorum sana yunanlida garanti vermez ugandalida deneyip gorursun..
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

herkese selam,biliyorsunuz ki ben olayın tahribattan dolayı olduğu düşüncesindeyim.ama yunan doktorun diğer doktorlardan farklı olarak olayı kendi düşüncesine göre bir duruma oturtması da iyi bir şey.bilemeyiz,belkide her şey onun dediği gibidir.çünkü bu hastalıkta neden olarak gösterilebilen bir bilimsel veri yok maalesef.o yüzden olay yunan doktorun düşündüğü gibi ise iyileşme sağlanabilir.tabi düşünce doğru ise.burada da ön plana çıkacak olan referans hastalardır.

şöylede bir şey daha var tabi,böyle kimsenin iyileştiremediği hastalıklar üzerinde açılan ve genelde müşteri hedefleri yurt dışı olan klinikler pekte güven vermiyor bana.o kadar para verip üstüne sürekli seans uzatıp sonu olmayan bir döngüye girip elimizde ne varsa kaybetmekte var.eğer makul bir ücretlendirme olsaydı daha çok hasta giderdi.

her şeyden önemli referans hastaların ne dediğidir.burada bir arkadaşımız gidiyor allahtan.bize anlatırsa seviniriz.ona da hepimize de Allah şifa versin.

ben cüneyt hocaya da gittim.bana da prostat masajını söyledi ama illaki faydasını görürsün gel yapalım demedi.istersen yaparız dedi.ama öncelikle eswt öneriyorum demişti.masaj için gitmek isteyenler gidebilir.yalnız sert masaj yapıyormuş.

stresli bir hayat sürenler biraz daha fazla şikayet yaşayabilirler.onlarda dikkat etsin.
ender

Mesaj gönderen ender »

Türk üroloji dernegine toplu imza listesi ekiyle bir dilekce yazalim. Sonucta gerek doktor ciddiyeti gerekse tedavi sureci hakkinda bir cogumuz sorunlarla karsilasiyoruz. Bence bir gevseklik soz konusu. Umutsuz vaka muamelesine tabi tutuluyoruz. Ciddi bir tedavi ortami olusturmuyorlar.

Yani boyle bir seye giriseceksek saha duzgun bir dil ile durumumuzu bildirir bir dilekce hazirlanip gonderilebilir.
ender

Mesaj gönderen ender »

Sonucta urologa giden her 10 erkekten 4 une bu teshis konuyor diye biliyorum. Rakam ciddi,umursanmayacak bir sey degil bu. Ama tavir aksi yonde. Ciddiye alinmiyoruz.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Gecenlerde bir arkadasimiz cuneyd hocaya mail atmisti. Maildeki cevapta antibiyotiklerin prostata tek basina iyi nufus etmedigini antibiyotik tedavisiyle birlikte haftada en az 1 kere sert masaj yapilarak %80 lere varan olumlu sonuc alindigini yazmisti. Eswt den de olumlu sonuc alan arkadaslar oldu.