Çinde prostatit tedavisindeyim

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
djcyberkral
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Çinde prostatit tedavisindeyim

Mesaj gönderen djcyberkral »

Merhaba dostlar doktor bugün sonucumu açıkladı kronik prostatit çıktı hemen tedaviye başlaycağız dedi popoya bir alet soktular ve cihaza bagladılar ayrıca penisede boru sokup ilaç koydular ayrıca serum taktılar ve en son sıcak oturma banyosuna soktular ve doktor hiç antibiyotik vermedi bu işlemin tam ismi ne oluyor acaba prostatmı enjekte etti dilim yeterli olmadıgı için anlasamıyorum
Ersen

Re: Çinde prostatit tedavisindeyim

Mesaj gönderen Ersen »

Prostatit tedavisi içinmi çine gittin yoksa çine iş için gittinde hazır ordayken tedavimi oluyorsun merak ettim çin ve rusya alternatif tıbta çok iyiler..
djcyberkral

merhaba hocam ben çinde yaşıyorum uzun süredir buradayım tedavi olmaya başladım cok masraflı bir tedavi ama olumlu olmasını umuyorum sizce prostate enjeksiyonumu yapmış olabilirler penisten ve popodan
djcyberkral

sorusu olan varsa çin tıbbı ile ilgili cevaplayabilirim elimden geldiğince.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

djcyberkral yazdı:sorusu olan varsa çin tıbbı ile ilgili cevaplayabilirim elimden geldiğince.
Bildigim kadariyla cindeki tedavide önce prostata ilac verilip yumusatiliyor, sonra özel bir aspirasyon yöntemiyle prostattaki tortular, kireclenmis bolgeler temizleniyor.Ardindan antibiyotik enjeksiyonu yapilıyor ve tekrar vakum sistemiyle temizleniyor.Sizin tedavi sekliniz nasil?
djcyberkral

Merhaba benim tedavi seklim olarak oncelikle damar yoluyla elden antibiyotik ayrica popodan makineye bagli hortum gibi bisey soktular ne oldugunu tam anlayamadim ve penis icine bir hortum sokup ilac verdiler bu islemler yaklasik iki saat surdu daha sonra yarim saat sicak oturm koltuguna oturttular pazar gunu tekrar gidecegim iyilesme varmi diye ama cok pahali bir yontem her sefer icin turk parasiyla 1500 tl odeme yapilmasi gerekiyormus
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

djcyberkral yazdı:Merhaba benim tedavi seklim olarak oncelikle damar yoluyla elden antibiyotik ayrica popodan makineye bagli hortum gibi bisey soktular ne oldugunu tam anlayamadim ve penis icine bir hortum sokup ilac verdiler bu islemler yaklasik iki saat surdu daha sonra yarim saat sicak oturm koltuguna oturttular pazar gunu tekrar gidecegim iyilesme varmi diye ama cok pahali bir yontem her sefer icin turk parasiyla 1500 tl odeme yapilmasi gerekiyormus
Penis içinden ne ilaci verdiler?Makattan verilen hortumla ne verildi?Sizde bulunan bakteri yada bakterilerin isimlerini ogrendinizmi?Damardan verilen antibiyotigin ismi nedir?Bu bilgileri ögrenip burada paylaşirsaniz bu forum üyeleri cok faydali olur.Tskler
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Çindeki prostatite yaklaşım gerçekten ilginç ve bir o kadarda mantıklı.çünkü prostata birebir müdehale var.eminim bu seanslar sizi iyileştirebilir.ne yazıkki bizim ülkemizde,çindeki gibi bir tedavi yöntemi bile yok.uygulanan tedavilerde ezberden öte gitmiyor zaten.tıp alanında sınıfta kalmayı hak ediyoruz.herkese iyi günler.umarım kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz.sağlıcakla...
djcyberkral

Merhaba hangi ilaçları verdiklerini bilmiyorum açıkçası zaten çince olarak söyledikleri için çeviremiyorum sağlık terimleri olduğu için , açıkcası bende sizin gibi düşünüyorum ama çinlilere pekte güvenemiyorum bu arada bende çinde devlet hastanesine gittiğimde antibiyotik verip gönderdiler şuan özel hastanede tedaviye başladım çok pahalı ama en azından dediğiniz gibi daha çok uğraşıyorlar.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Çinde devlet hastanelerinin çok kötü olduğunu orda yaşayan arkadaşlarımdan duymuştum. İnşallah bu tedaviden olumlu sonuç alırsın kardeşim..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

djcyberkral yazdı:Merhaba hangi ilaçları verdiklerini bilmiyorum açıkçası zaten çince olarak söyledikleri için çeviremiyorum sağlık terimleri olduğu için , açıkcası bende sizin gibi düşünüyorum ama çinlilere pekte güvenemiyorum bu arada bende çinde devlet hastanesine gittiğimde antibiyotik verip gönderdiler şuan özel hastanede tedaviye başladım çok pahalı ama en azından dediğiniz gibi daha çok uğraşıyorlar.
Çinde kronik prostatit konusunda uzmanlaşmis özel klinikler oldugunu biliyorum..sadece adamlarin işleri o.Özel cihaz ve aparatlar geliştirmişler prostati temizleyip ve antibiyotik nüfuziyeti için.Şartlari oluşturan hastalar gidebilir ama önce iyi arastirmak lazim.Çin bu ayri bir dunya.
djcyberkral

ben ayrıntılı olarak araştırdım prostat masajına yönelik aletlere cok agırlık verılmıs ozellıkle bu kadınların kullandıgı takma penıs tarzında ama erkek ıcın prostat masajı yaratan urunlere ben dırek erkek hastanesıne gıttım bu alan ıcın dedıgım gıbı basladık ama hayırlısı
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Peki kültür pcr tarzı etkene yönelik aramalar yapıldı mı?
imtihan

Mesaj gönderen imtihan »

prostatit hastalığına 2 ay önce yakalandım.semptomlar başlayınca cipro 750 ve tetradox kullandım 3 hafta.şimdi sadece apiş arasında yanma hissi var sadece.ilaçları bırakalı 10 gün oldu. bol su içerekte idrar yanmasını baskılaya biliyorum 3-4 saatte bir idrara çıkıyorum bol su içmeme ragmen.ben gittiğim doktorlar ve okudugum makaleler de bu hastalıgın klasik antibiyotik tedavisi takviye gıdalarla sadece baskılanabileceğine inanıyorum.yada zamanla kendiliğinden geçedebilir bu yöntemle.ama uzun zaman isteyebilir.benim bu hastalığın iyileştirile bilmesindeki düşüncem alternatif tedaviler.bunlar enjeksiyon ve eswt tedavisi ve bide kandan elde edilen doku iyileştirici kan ürünlerinin enjeksiyonu diş hekimliğinde bu kan ürünleri kullanılıyor.bu üç yöntem kombine bir şekilde uygulandığında tedavi başarısı çok yüksek olur.ve eminim bu formun yarısından fazlası iyileşir.zamana bırakmak klasik antibiyotik tedavileri uygulayıp prostatitin zamanla geçmesini beklemek belki olabilir ama insanda başka sorunlar yaratabilir psikolojik,gastrointestinal sıkıntılar,ümminolojik sıkıntılar gibi...enjeksiyon yönteminin başarılı olması için bence bide yeterli sayıda ve sürede yapılması ve takibi önemli 2-3 enjeksiyon oldum işe yaramadı demek bence yanlış zaten çogunun durumu enjeksiyondan sonra düzeliyo lakin yeterli sayıda yapılmadıgı için ve takip edilmedigi için nuks ediyor.yani düşüncem klasik oral veya inramüsküler veya inravenöz tedavilerle bu hastalık iyileşse bile çok zaman götürür insan hayatından. ama bu durumda maddiyat devreye giriyo burada ve tabiki bizi yaratanın şifayı vermesi.yani bize düşen elimizden geleni yapıp takdiri Allaha bırakmak.
imtihan

Mesaj gönderen imtihan »

konu başlığıyla biraz uyumsuz oldu yazdıklarım kusura bakmayı.bende yeni üye oldum foruma.
djcyberkral

Türkiyede kronik prostatitten kalıcı olarak tam anlamda iyileşen varmı merak ediyorum
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Doktorlar yalan soylemiyorsa varmis :)
djcyberkral

Arkadaşlar inşallah ciddi aanlamda gelecek ay tedaviye başlayacam çin tıbbı vs bütün ilaçlar üzerine yöneleceğim elimden geldiğince eğer ciddi anlamda başarı sağlarsam ilaçlar olsun makineler olsun sizede yardımcı olmak istiyorum insanların bu hale gelmesi beni çok üzüyor kendimizden ümidi kesmeyelim inşallah birbirimize destek olup hep birlikte tedavi olalım.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Tek başına ilaç tedavisi ne yazıkki yeterli olmuyor biraz yaşantımızdada değişilklikler yapmak lazım. Ayrıca hastalığı biraz akışına bırakmakta fayda var ne kadar oraya odaklı yaşarsan ağrı eşiğin o kadar düşüyor..
djcyberkral

Bu arada bir arkadaş bana unblocking treatment diye bir tedavi yolundan bahsetti sanırım çinde varmış bunu araştıracağım eğer gerçekten dediği gibi olumlu sonuçlanırsa en azından durumu çok kötü olan insanlar çine yolculuk yapabilir bunun için
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Unblocking treatment dedikleri prostattaki kalsifikasyonlu alanları yok etmek. Bu forumda bir kaç tane kalsifikasyonlar için kürler paylaşılmıştı yanlış hatırlamıyorsam..
djcyberkral

Sanırım bunu çinde makineye çevirmişler ve 4 5 seansta dediklerine göre kesin çözüm sunuyorlarmış ayrıca diğer ülkelerden bu tedavi için çine geliyorlarmış
djcyberkral

Dostlar bu arada çin doğal tıbbının geliştirilmiş hali olarak tibet tıbbına ulaştım doktorlar ile görüştüm yaklasık 140 günlük bir tedavi sonucunda sonuca ulaştırdıklarını belirtiyorlar.Önümüzdeki ay tedaviye başlayacağım takipte kalın.