kreatinin yüksekliği

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
amecan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

kreatinin yüksekliği

Mesaj gönderen amecan »

merhaba millet üniversitede ev arkadaşı olduğum bir arkadaşımın abisi genel cerrahi de doktormuş vanda ve bana çoğu rahatsızlık hakkında bilgisi var dedi bende tahlil sonuçlarımı raporları vs gönderttim fotoyla ve başta hiperprostatlı birşeyler dedi geçmez ancak sızıları hafifletilebilir dedi ve kapattık konuyu her zamanki gibi 10 dk kadar geçtikten sonra tekrardan aradı kan-idrar sonuçlarına bakarken kreatininin yüksek olduğunu ve böbreğimden kaynaklanan bir rahatsızlığında aynı belirtileri yaptığını söyledi ara sıra kalp çevrende boşluklarında kaburga bölgelerinde ağrılar flan oluyormu dedi evet su az içtiğim içindir wc gitmemek için dedim ondan olmaz bizde zaman zaman içmiyoruz olmuyor bir sorun olma ihtimali yüksek böbrekle ilgili olan bölümün adını söyledi ona git dedi ve ben okuldan boş zaman yaratıp en kısa zamanda ege üniversitesi araştırma hastanesine gitmeyi düşünüyorum bu konuda sizleride bilgilendirmek istedim belki benim değilde birinizin şifası buradadır diye bilgisi olan varsada bilgilendirirse çok sevinirim
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: kreatinin yüksekliği

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Bi gorun bizede bilgi ver,bende dusunuyorum bobrek doktorun gitmeyi,nefroloji sanirim,iki ay once benim bobreklerdede agri oluyordu,cok sukur iki aydir iyi sayilirim sikayetlerim baya azaldi idrar agri vesaire cinsellikte yuzde 70 civarinda simdilik