Sonunda Zafer Hocaya Muayne Oldum ve Pcr yaptırdım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Eyup
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Sonunda Zafer Hocaya Muayne Oldum ve Pcr yaptırdım

Mesaj gönderen Eyup »

Pazartesi zafer hocama muayne fırsatını yakaladım ve hakikaten anlatıldığı gibi adam prostat sıvısını kendisi alıyor gidiyor milroskopta bakıyor inanılmaz ilgili neyse sonuç bende şöyle oldu prostat sıvısı milroskobik incelemesinde her sahada bol lökosit ve lökosit kümeleri görüldü şeklindeydi zafer hoca bana 2x2 nasıl 4 se sende prostatit hastasısın dedi %100 prostatitsin dedi tedavi olarak
Unacefin iğne 6adet
Ligone 3 kutu
Floxilevo 2 kutu
Tetradox 1 kutu verdi tedaviye başladım

Pcr kültürü için daha önceden gelişim haseki labtan swap aldım bildiğimiz kulak çöpünün büyüğü gibi sürüntüyü ona değdirdi labtan yine biraz serum fizyolojik veriyorlar buda şırıngaya az birşey serum çekmişler verdikleri swapa damlatıyor hoca gidene kadar koruma altına alıyor laba siz bırakıyorsunuz sonuç

Gardnerella vaginalis ve Anaerob mikroorganizmalar (10 üzeri 4.2 ) miltarında saptlanmıştır çıktı 2 gün sonra bunun içinde hoca 2 hafta sonra ilaçlar bitince biteral kullan gel dedi Allah sonumuzu hayretsin bakalım bir yola çıktık.
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Sonunda Zafer Hocaya Muayne Oldum ve Pcr yaptırdım

Mesaj gönderen menemen »

Umarim iyilesirsin dostum ama zafer hozanin tedavisiyle iyilesen tek insan kadir abi diye biliyorum
blacklui
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen blacklui »

inşallah iyileşirsin hocam .. ne kadar verdin pcr için hocam ?
Eyup

Mesaj gönderen Eyup »

menemen yazdı:Umarim iyilesirsin dostum ama zafer hozanin tedavisiyle iyilesen tek insan kadir abi diye biliyorum

İnşallah abi doğrudur ikincisi neden ben olmayım veya bizlerden biri bana Kadir abinin tedavisi çok mantıklı geldi neticede prostatın içindeki sıvı durumu daha net ortaya koyacaktır diye düşündüm tabiki buradaki arkadaşların yol göstermeleriyle bakalım Allah'ıma dua ediyorum inşallah iyi olacak
Eyup

Mesaj gönderen Eyup »

blacklui yazdı:inşallah iyileşirsin hocam .. ne kadar verdin pcr için hocam ?
Abi fiyat söylüyorlar pazarlık edilebiliyor gitmeden telefonla arayıp pazarlık edin konuştuğunuz kişinin ismini not alın
Multiplex Pcr 750 sadece pcr 500 dediler gittim kim size bu fiyatı verdi fln dediler ama 750 tl ye yaptılar
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Tedavin dogru tedavi sabir ve azimle yeniceksin bu hastaligi zafer hoca iyi bir hoca ve bu hastalikta cok tecrubeli onun takibinde kal gecmis olsun..
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Imkanin varsa her hafta prostat masaji yaptir..
Eyup

Mesaj gönderen Eyup »

Teşekkürler kardeşim bu prostat masajı için nette satılan masaj aletlerini alsam hergün yapsam kanlanma artar mı acaba iyice kötü mü ederim
sharingdvb

Mesaj gönderen sharingdvb »

İlaçlara baktım da Bayındır Tıp Merk.Dk.İzak DALVA hocanın bana 3.cü gidişimde verdiği ilaçlarla aynı.Ligone hariç.(Takviye ilaç yazmıyor nedense.)
Bu ilaçlardan sonra bayağı bir rahatlamıştım.
Ama bana PCR vs. yaptırmadı.Sadece İdrar ve Kan tahlili yaptırmıştı.
Allah şifa versin....
En Makbul Yağmur Duası Ağaç Dikmektir.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Pcr mantikli bir yontem yanliz sadece mikrobun adini ogrenebiliyoruz hangi antibiyotige hassas bilmiyoruz. Ayrica pcr da bakilamayan mikroplarda bu hastaliga etken olabiliyor cogu kulturde de uremiyor. Bir taraftanda birden fazla mikrobun olma ihtimalide var. Ampirik antibiyotik tedavisi bu hastalikta bana daha mantikli geliyor.
sharingdvb

Kc34 ben hoca idrar ve kan tahlili dedim ama ilk 2 gidişimde inan ilaçları yazdı tahlil sonuçlarını telefonla ben hastahaneden ayrıldıktan sonra söyledi.
Demek ki bende de doktor gözlemlerine bakarak/dayanarak bana tedavi uyguladı.
Zaten dediğim gibi ne PCR nede masajla sıvı istedi.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Burda doktorun tecrubesi cok onemli. Ben zamaninda isyeri hekimime sormuştum ilaclar yaziliyor ama neye gore yaziliyor diye soyledigi tek sey tecrubesine gore demisti. Bazi arkadaslar elestiride bulunuyor loto kuponu doldurur gibi ilac yaziyor doktorlar diye bu cok yanlis. Ozellikle bu hastalikta tecrube sahibi doktorlar surekli bazi seyleri dener tecrube eder ve hastalari bu sekilde tedavi etmeye calisir..
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Eyup yazdı:Teşekkürler kardeşim bu prostat masajı için nette satılan masaj aletlerini alsam hergün yapsam kanlanma artar mı acaba iyice kötü mü ederim
Burda kullanan oldu mu bilmiyorum ama yabancı kaynaklarda kullanıp fayda görenler varmış..
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Sabir »

menemen yazdı:Umarim iyilesirsin dostum ama zafer hozanin tedavisiyle iyilesen tek insan kadir abi diye biliyorum
Forumu sürekli takip ediyorum lakin daha az yazıyorum. Çünkü insanlar çare bulamıyorlar fakat fayda veren bir yönteminide acı içinde kıvranırken eleştirebiliyorlar.

UZun uzun tartışmaya girmek istemiyorum. Bu metodu deneyipte fayda göremeyenlere allah yardım etsin diyorum lakin ben fayda gördüm.

Bu hastalığın başında tanıştığım Kadir abiye benle birikimini paylaştığı için birkez daha teşekkür ediyorum. Merak eden açar eski mesajlarımı okur. Tek tek hangi aşamalardan geçtim neleri kullandım yazıyor.

Fakat yinede kısa bi özet yaparsam ben bu tedavi şeklini uyguladım ve son 1 yıl içinde hastalığım sadece 1 sefer nüks etti.tedaviden sonra 6 ay iyiydim sonra nüks oldu tekrar ayni tedaviyi uyguladım 5 ay bitti hala iyiyim çok şükür. 1 yıl içinde 1 sefer nüks yaşamış oldum yani. Ne diyim binlerce şükür.

Şunu özellikle belirteyim. %100 sıfır eskisi gibi değilim ama eski hayatımı aynen yaşayabiliyorum. Hastalık yok gibi.makatta bazen Dolgunluk hissi bazen ereksiyon sorunu olabiliyor bunlarda çok nadir ara sıra. Onun dışında ne diyet ne soğuk umursamadan yaşıyorum şükür. Bu tedaviyi denemeyip profesörlere 300-500 bayılanlar bi seferde zafer hocanın tedavisine alsınlar kendilerini. Herkese geçmiş olsun
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
sharingdvb

'' insanlar çare bulamıyorlar fakat fayda veren bir yöntemini de acı içinde kıvranırken eleştirebiliyorlar. ''
Kim eleştiriyor anlamadım gözüm.
Zira Kc34 ile ben aksine Zafer Hocayı destekleyici açıklamalar yapmışız.Ben bana da yazılan ilaçlarla aynı -demekki benim hoca da Zafer Hoca nın verdiği ialaçları vermiş iyi- (ama ayrıntılı tahliller nedense istemedi benden) düşüncesini paylaşırken,Kc34 de tecrübe de önemli hatta benim için tahlilden vs.den tecrübe önemli - ki bu Zafer Hoca nın tahlil yaptırıyor diye tecrübeli olmadığını belirtmez- demek istemiş.Hepsi bu...
Allah Şifa versin...
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

sharingdvb yazdı:'' insanlar çare bulamıyorlar fakat fayda veren bir yöntemini de acı içinde kıvranırken eleştirebiliyorlar. ''
Kim eleştiriyor anlamadım gözüm.
Zira Kc34 ile ben aksine Zafer Hocayı destekleyici açıklamalar yapmışız.Ben bana da yazılan ilaçlarla aynı -demekki benim hoca da Zafer Hoca nın verdiği ialaçları vermiş iyi- (ama ayrıntılı tahliller nedense istemedi benden) düşüncesini paylaşırken,Kc34 de tecrübe de önemli hatta benim için tahlilden vs.den tecrübe önemli - ki bu Zafer Hoca nın tahlil yaptırıyor diye tecrübeli olmadığını belirtmez- demek istemiş.Hepsi bu...
Allah Şifa versin...
Siz yenisiniz herhalde bu sayfada. Eleştiriyorlar derken sizin yazdıklarınızı kastetmedim. Dikkat ederseniz yazıma başlarken sayfayı takip ettiğimi ama fazla birşey yazmadığımı belirttim. Sebebi sizdende önce zafer hocanın tedavi şeklini uygulayıp fayda gördüğümü belirtmeme rağmen bu yöntemi saçma bulup eleştirenler olmuştu.

Sizin konu başlığınıza mesaj yazmamın sebebi ise zafer hocanın tedavi yönteminden Kadir abiden başka fayda gören kişilerinde olduğunu bilmeniz için. Yani bu tedavinin üzerinde durmamız için hatırlatma babında yazdım
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
kadir25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen kadir25 »

Kc34 yazdı:Pcr mantikli bir yontem yanliz sadece mikrobun adini ogrenebiliyoruz hangi antibiyotige hassas bilmiyoruz. Ayrica pcr da bakilamayan mikroplarda bu hastaliga etken olabiliyor cogu kulturde de uremiyor. Bir taraftanda birden fazla mikrobun olma ihtimalide var. Ampirik antibiyotik tedavisi bu hastalikta bana daha mantikli geliyor.
Ben test yaptirdigimda prostat masaji sonrasi sivi cok azdi laboratuvara goturdugumde buna gerek duymadigini sperm testinin cok daha verimli oldugunu soyledi. Sonuclar geldiginde de hem hangi bakterilerin oldugu goruldu ve aciklandi hem bakterilerin hangi antibiyotiklere karsi hassas oldugu veya hangilerine olmadigi siralandi hem spermdeki etkileri goruldu ph degerinin yuksek olmasi falan hem sperm sayisindaki azalma goruldu. Bunlarin hepsini sperm tahlilinde veriyosa prostat masaji sonrasi sivinin ortaya extradan cikardigi sey nedir ?
Sadece lokositin yuksek oldugunumu gosteriyo ?
blacklui
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen blacklui »

kadir25 yazdı:
Kc34 yazdı:Pcr mantikli bir yontem yanliz sadece mikrobun adini ogrenebiliyoruz hangi antibiyotige hassas bilmiyoruz. Ayrica pcr da bakilamayan mikroplarda bu hastaliga etken olabiliyor cogu kulturde de uremiyor. Bir taraftanda birden fazla mikrobun olma ihtimalide var. Ampirik antibiyotik tedavisi bu hastalikta bana daha mantikli geliyor.
Ben test yaptirdigimda prostat masaji sonrasi sivi cok azdi laboratuvara goturdugumde buna gerek duymadigini sperm testinin cok daha verimli oldugunu soyledi. Sonuclar geldiginde de hem hangi bakterilerin oldugu goruldu ve aciklandi hem bakterilerin hangi antibiyotiklere karsi hassas oldugu veya hangilerine olmadigi siralandi hem spermdeki etkileri goruldu ph degerinin yuksek olmasi falan hem sperm sayisindaki azalma goruldu. Bunlarin hepsini sperm tahlilinde veriyosa prostat masaji sonrasi sivinin ortaya extradan cikardigi sey nedir ?
kim söyledi dostum anlaşılmadı orası ? yani laboratuvar mı sperm testi daha önemli dedi ? yoksa hoca mı ?
Eyup

Mesaj gönderen Eyup »

Tedaviye devam ediyorum. İğnelerin 5. günü 1 gün atladım 4 iğne oldum ilaçlarıda atlamadan kullanıyorum zafer hoca haftada 2 en fazla 3 defa boşalacaksın dedi işte birtek onu beceremedim sanırım beceremicemde... Şu boşalırken aldığım zevki özlüyorum hakikaten acı ve yanma tıkanıklık sperm atarkenki zevki perdeliyor tedavinin sonunda birşeyler değişir inşallah şuana kadar pek olumlu bir gidişat yok belkide benim hatam çünkü zafer hoca bir hastasının tedavi olup sonra birgün cinsel perhizi bozduğu için tedaviye tekrar başladıklarını söylemişti :(
baris93

Mesaj gönderen baris93 »

Nasıl yani boşalmayı ihmal ettiği için mi tedaviye tekrar başlanmış?
Eyup

Mesaj gönderen Eyup »

Hayır tam tersi kardeşim fazla boşaldığı için yani hocanın demesi haftada 2 en fazla 3 yani sigarayı bıraktım ama işte bunuda zorluyorum ama haftada 2 veya 3 az be kardeşim.
baris93

Mesaj gönderen baris93 »

Valla ben de uyguluyorum Zafer hocanın tedavisini 1 aydan sonra uyguladığım diğer metotlarla birlikte iyi olmaya başladım.Fakat boşaldıktan sonra ertesi gün yataktan kalkmadan ağrılar sızılar başlıyor.Haftada en az iki kez boşalın diyor.Mikrop atma için belki mantıklı ama şikayetleri azdırıyor ben de.Yapamdığım zamanlar çok daha rahat acısız ve yanmasız geçiyor günlerim.Bu tavsiyesi hariç hepsine uyuyorum hocanın.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Arkadaslar sizde idrardan sonra penisin icinde sanki boyle et parcasi gibi birsey varmis hissi oliyormu
kadir25

Mesaj gönderen kadir25 »

blacklui yazdı:
kadir25 yazdı:
kim söyledi dostum anlaşılmadı orası ? yani laboratuvar mı sperm testi daha önemli dedi ? yoksa hoca mı ?
Laboratuvarda tahlili alan kisi soyledi sperm testi cok daha kapsamlidir diye
kadir25

Mesaj gönderen kadir25 »

menemen yazdı:Arkadaslar sizde idrardan sonra penisin icinde sanki boyle et parcasi gibi birsey varmis hissi oliyormu
O dedigin idrari tam bosaltamama oluyor galiba