Propolis Hakkında

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
laedri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Propolis Hakkında

Mesaj gönderen laedri »

Arkadaşlar forumda bir çok başlık var polen propolis hakkında ama yine de sormak istiyorum. Bal aldım bir tanıdıktan petekli dışarıdan propolis ve polen almayı planlıyorum. Sizce sabahları aç karnına bal +polen +propolis + yogurt şeklinde kullansam faydasını görür müyüm? Yoksa ayrı ayrı mı tuketmeliyim?
Ayrıca, kullandiginiz kaliteli güvenilir propolis markası var mı?
Kc34

Re: Propolis Hakkında

Mesaj gönderen Kc34 »

laedri yazdı:Arkadaşlar forumda bir çok başlık var polen propolis hakkında ama yine de sormak istiyorum. Bal aldım bir tanıdıktan petekli dışarıdan propolis ve polen almayı planlıyorum. Sizce sabahları aç karnına bal +polen +propolis + yogurt şeklinde kullansam faydasını görür müyüm? Yoksa ayrı ayrı mı tuketmeliyim?
Ayrıca, kullandiginiz kaliteli güvenilir propolis markası var mı?
Propolis olarak neptune marka propolis kullaniyorum. Ktü kontrolünde üretiliyomus tamamen organik.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Bu hastalikta ne yapsanda sadece rahatlama sagliyor malesef ama tamamen bir daha eski halime donecegime inanamaz oldum ve bu insani cok uzuyor. Nasil sabredeegimi bilemiyorum
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

menemen yazdı:Bu hastalikta ne yapsanda sadece rahatlama sagliyor malesef ama tamamen bir daha eski halime donecegime inanamaz oldum ve bu insani cok uzuyor. Nasil sabredeegimi bilemiyorum
Dostum forumda tavsiye edilen doktorlardan birine git duzgun bir tedavini ol sonra ben sana neler yapman gerektigini anlaticam.. Gözde hastanesinde ersin kalaycioglu varmis bir görün istersen..
Freeky

Mesaj gönderen Freeky »

Polen cok ama cok faydali . Dediklerinizin faydasi olur kesinlikle uzun donemde
Keşke daha adaletli bir sistem olsaydı..
UmutluAdam

Mesaj gönderen UmutluAdam »

Kc34 yazdı:
menemen yazdı:Bu hastalikta ne yapsanda sadece rahatlama sagliyor malesef ama tamamen bir daha eski halime donecegime inanamaz oldum ve bu insani cok uzuyor. Nasil sabredeegimi bilemiyorum
Dostum forumda tavsiye edilen doktorlardan birine git duzgun bir tedavini ol sonra ben sana neler yapman gerektigini anlaticam.. Gözde hastanesinde ersin kalaycioglu varmis bir görün istersen..
Bir başlık açıp hepimize anlatsan neler yapmamız gerektiğini ne kadar makbule geçer hocam.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

UmutluAdam yazdı:
Kc34 yazdı:
Bir başlık açıp hepimize anlatsan neler yapmamız gerektiğini ne kadar makbule geçer hocam.
Sen iyikestin mi tamamen eskisi gibi oldun mu. Olduysan nasil oldu bu.
Hastaneye gidiyoz adam tahlil sonuclari sonucunda hicbirseyin yok diyip geri gonderiyor
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Eskiye gore cok iyiyim suan doktor kontrolünde devam ediyorum. Cogu tahliller bizde temiz cikar zaten piskolojik diyip yollarlar. Izmirde iyi bir doktora git burda gozde hastanesinden ersin hocayi tavsiye edenler olmuştu..
paradigma

Mesaj gönderen paradigma »

menemen yazdı:
UmutluAdam yazdı:
Kc34 yazdı: Dostum forumda tavsiye edilen doktorlardan birine git duzgun bir tedavini ol sonra ben sana neler yapman gerektigini anlaticam.. Gözde hastanesinde ersin kalaycioglu varmis bir görün istersen..
Sen iyikestin mi tamamen eskisi gibi oldun mu. Olduysan nasil oldu bu.
Hastaneye gidiyoz adam tahlil sonuclari sonucunda hicbirseyin yok diyip geri gonderiyor

maaslef ayni durum .... sende bisey yok diyorlar bisey cikmiyor o yuzden mudehale edemiyor .. veya birkac tanesi psikolojik dedi , cozemeyince direk siginilacak liman `psikolojik `
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

arkadaşlar bildiğiniz bu şekilde orijinal olduğuna emin olduğunuz başka propolis markaları var mı?
Untitleduser
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Untitleduser »

tornografi yazdı:arkadaşlar bildiğiniz bu şekilde orijinal olduğuna emin olduğunuz başka propolis markaları var mı?
Voonka var eczacıbaşının ürünü ben kullandım 500mg propolis
bmx

Mesaj gönderen bmx »

https://www.beeo.com.tr
https://www.egricayir.com
Ben arı ürünlerinde bu iki yerden alıyorum.
Beeo itu teknokent destekli çocuğunda antibiyotik alerjisi olan bir annenin çocuğu için propolis kürü uygulaması sonrasında itü ab destekli kendi üretimini kurması.
Eğri çayırda dünyanın en iyi organik balını üreten arıcılık üzerine ihtisas yapmış bir firma
İki firmayıda tavsiye ederim ben suda çözünen propolisleri kullanıyorum
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

çok teşekkürler bmx
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Neptune propolis kullandim
Egeli26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Egeli26 »

Selam arkadaşlar ben de uzun süredir forum sitesini takip ediyorum,denemediğim antibiyotik kalmadı,en son alternatif tıp a yönelmeye karar verdim,bu işlerle ilgilenen birisini buldum,bal ve propolis karışımını önerdi ama fiyat biraz yüksek geldi,ayrıca ALA(alfa lipoik asidinde) çok faydası var,Beneday denilen vitamin ilacında 300 mg var,uzman doktora yazıldığı zaman devlet karşılıyor,PEA için de doktorun bize reçete olarak yazarsa yurt dışından istediğimizde gümrükten gidip alabiliyormuşız,yoksa vermiyorlarmış.hepimize geçmiş olsun.
etmen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen etmen »

Merhabalar arıcı arkadaştan işlenmemiş propolis aldım net de bir çok yapımından bahsediliyor ama detaylı bir anlatım yok bilen bir arkadaş var ise nasıl yapılacagının tarifini bize verse cok iyi olur
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Eczaneden etil alkol alip icinde cozebilirsin kadir abinin anlatimi mevcut forumda arastir
Nedensiz

Mesaj gönderen Nedensiz »

etmen yazdı:Merhabalar arıcı arkadaştan işlenmemiş propolis aldım net de bir çok yapımından bahsediliyor ama detaylı bir anlatım yok bilen bir arkadaş var ise nasıl yapılacagının tarifini bize verse cok iyi olur
Etmen abi sen ameliyat oldun ve anladığım kadarı ilede iyisin.Neden bu kadar uğraşıyorsun?Koruyucu olsun diyemi;)
etmen

Mesaj gönderen etmen »

evet aynen öğle enfeksiyon kaptırırsan kısa sürede tekrar daralma yapar mecburum
Nedensiz

etmen yazdı:evet aynen öğle enfeksiyon kaptırırsan kısa sürede tekrar daralma yapar mecburum
Abi ne boktan bir iş ya,ameliyat olsanda peşini bırakmıyor..Ömür boyu dikkat edilecek birde
etmen

Mesaj gönderen etmen »

ne yapalım başa gelen çekiliyor buna da şükür inşallah sizde düzelirsiniz .Düzelen arkadaşlar oluyor buraya düzeldim diye yazmasa da forma girmiyorlar veya bu hastalığı hatırlamak istemiyorlar malum strese girmek istemiyorlardır. darısı başınıza inşallah
Nedensiz

etmen yazdı:ne yapalım başa gelen çekiliyor buna da şükür inşallah sizde düzelirsiniz .Düzelen arkadaşlar oluyor buraya düzeldim diye yazmasa da forma girmiyorlar veya bu hastalığı hatırlamak istemiyorlar malum strese girmek istemiyorlardır. darısı başınıza inşallah
Abi ben denenecek herşeyi denedim artık zmana bıraktım bazı şeyleri
etmen

Mesaj gönderen etmen »

hayırlısı olur inşallah