Prostatı yenmiş

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Emreneu1905
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Prostatı yenmiş

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

Bu arkadaş kendi bulduğu yöntemle prostatı yendim diyor inceleyin derim https://m.youtube.com/watch?v=j-4DhL4sHOg
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Prostatı yenmiş

Mesaj gönderen Sabir »

Valla bi bu kalmamıştı yapılan ama yapılmayacak şeyde değil. Tabi ilk denemeye cesaret edecek birisi varsa daha da memnun olurum. Var mı ???
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Sabir yazdı:Valla bi bu kalmamıştı yapılan ama yapılmayacak şeyde değil. Tabi ilk denemeye cesaret edecek birisi varsa daha da memnun olurum. Var mı ???
Sabir dikkat edersen arkadaş prostati yendim diyor,prostatiti degil:)
Bir prostatit hastasi bu hastaligin ismini bilir:?))
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

kadir yazdı:
Sabir yazdı:Valla bi bu kalmamıştı yapılan ama yapılmayacak şeyde değil. Tabi ilk denemeye cesaret edecek birisi varsa daha da memnun olurum. Var mı ???
Sabir dikkat edersen arkadaş prostati yendim diyor,prostatiti degil:)
Bir prostatit hastasi bu hastaligin ismini bilir:?))
Abi dikkatimi çekti ama videoyu anlatan kişinin genç olması ayrıca bi bölümde cinsel ilişkiden bahsetmesi prostatit için olabilir diye düşünmeme neden oldu. Kendisi belirtmemiş bu durumu
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
umudunmavisi

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Gunde kac kez nasil kulanilacagini soylemiyor,ve kadir abinin dedigi gibi prostat diyor ve ameliyattan falan bahsediyor,prostatit hastasi olsaydi bunu daha net ifade ederdi
muharremmer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen muharremmer »

Niyet yönüyle takdir ettim yardımcı olmak istediği belli. Ama Biraz daha ayrıntı verse daha iyi olurmuş. Mesela benim belirtiler şunlardı şu teşhis kondu ondan sonra bu yöntemle şöyle şöyle gibi. Direk sonuç bölümüne geçmiş. Denenmiycek bişey değil. Denenebilir. Çünkü ağız yolundan alınan en güçlü ilaçların bile aşağıya etki etmesi sınırlı. Heleki prostat gibi kan akışının az olduğu söylenen bir yerse. Düşününce teoriksel olarak mantıklı. Tabi dikkatli olmak lazım. Yanlış bişeyde gelen gideni aratmasın diye. :)
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

muharremmer yazdı:Niyet yönüyle takdir ettim yardımcı olmak istediği belli. Ama Biraz daha ayrıntı verse daha iyi olurmuş. Mesela benim belirtiler şunlardı şu teşhis kondu ondan sonra bu yöntemle şöyle şöyle gibi. Direk sonuç bölümüne geçmiş. Denenmiycek bişey değil. Denenebilir. Çünkü ağız yolundan alınan en güçlü ilaçların bile aşağıya etki etmesi sınırlı. Heleki prostat gibi kan akışının az olduğu söylenen bir yerse. Düşününce teoriksel olarak mantıklı. Tabi dikkatli olmak lazım. Yanlış bişeyde gelen gideni aratmasın diye. :)
Penisten iceriye sulandirilmis cörekotuyagi enjekte etmek cok riskli.Sonucta uriner sisteme zarar verip hastanelik olabilirsiniz.Ciddi sorun yaratabilir. Denemenizi tavsiye etmem.Kaldiki denenmiş olan Prostatik enjeksiyon yöntemi ile zaten prostatin icine ilac enjekte ediliyor.Bu yontem bile yetersiz kaliyor tedavide.
misafirce

Mesaj gönderen misafirce »

Bu olayı sistit olan bir kaç kadından da okumuştum. Aynı adamın dediği şekilde yapıp ayakları havada tutarak 5-6 dkka tutup iyileştiklerini söylüyorlar Dı. Tabi ben sisteskopi olduğumda da aynı şekilde şırıngayla penisden içeriye bir sıvı zerk etmişlerdi çok can yakıyor. Ben deneyemedim. Ama şunu biliyorum sistit ve prostat iltihabı belirtileri birbirine çok yakın. Ve aynı anda hem mesane hemde prostatınızda iltihap lanmış olabilir. Özellikle göbek ile penis arasında karıncalanma batma ve ağrı hissedenler sistit ten de şüphelensinler.
umudunmavisi

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Benim uc dort aydir pekmsikinti yasamiyorum,genel.olaral sikintim idrar torbasinsa basinc hissediyorum onum disinda agri sizi penisnici kasinti yok simdilik cok sukur,ama hala idrar duzene binmedi bazam cok rahat tazikli bazanda ozelille sabahlari idrara sıkısık kalkiyorum ozamanda fazla tazikli olmuyor ve idrardan sonrada gibek deligiyle penisnarasindaki bolhede basinc ve agri hisediyorum onun disinda simdilik iyiyim,sadece xatral ploselpy ve cinko evicap kulaniyorum bide probiyotik hap
Emreneu1905

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

Arkadaşlar ben bu arkadaşla bizzat telefonda görüştüm kendisi çok iyi bir insan kendisi bu hastalığa 24 yaşında yakalanmış oda bizim gibi kronik prostatit yani çok zor günler geçirmiş hemen hemen bir çok şeyi denemiş kendisi bunları 6 ay haftada iki gün bir enjektör yoluyla çörek otu ve su karışımını penise enjekte ederek mesane dolana kadar bunları yapmış biraz ağrılı bir işlem oda normal diyor orda çörek otu savaş çıkıyormuş
turbokenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen turbokenan »

Arkadaslar selam bu videoyu çeken benim ismim kenan 24 yaşında kapıldım bu hastalıga erkeklik sıfırdı idrar yolundan kan bile gelirdi bazen kullanmadıgım ilaç yöntem kalmadı ! Yapmanız gereken kendinizi sıcak tutup Bu çörekotuyagını bir 0.5 su bidonuna ister yari yariya ister 300 gr çörekotu 200 grm suyla karıştırın haftada 2 kez kendinize mesane dolana kadar uygulayin ve penisi doldururken penisin kafasını sıkın aksi halde dısari fişkirma olur Tutabildiniz kadar içinizde tutun ilacı yaptiniz idrarı 5 lt bidona yapın dolana kadar dolunca bidon altina baktınızda beyaz yosunlar birikecek o biriken yosunlar sizin iyi oldunuza işaret şuan 38 yaşındayım evliyi. 3 yıl oldu mutluyum çocuk olmadı hanımda bu yaptıgım olayı bildigimden sende sorun var dedi hastaneye gidince sorun kendinde çıktı :)korkmayın korkanlar soninda dializ makinasına mahkum olurlar idrar yolu tıkandıgında böbrekleride yosun sarıyo sonrası malum prostat kanseri yada dializ ben baya zaman kendimde uyguladim hiç bir zararı olmadı bana hatta idrarımı bidonda biriktirince herşey ortaya çıkti zaman geçer düzelir yok abtibiyotik alıyom yok meşur bir hoca tv ekranında şunu satiyo alayı sahtekar inanmayın bu hastalıga japonya bile çare bulamadı bunlarmı bulcak ameliyat olanlarda 6 ay sonra daha beter oluyorlar nediyim ALLAH herkese cesaret ve hastalıkla savaşmayı nasip etsin ilerisi çok hazin biten bir hastalik .!kabızlik cekenler kaysi kurusunu tencereye koyup kaynatsinlar sabahlari ac karnina icsinler kafasina soru takilanlar 05382809262 watsap yazabilir
Tuhraser

Mesaj gönderen Tuhraser »

Videoyu izledim. Hastalığınızın geçtiğine sevindim.Ben bir çok şey denedim malesef geçmedi. Siz bunu nerden akıl ettiniz, nasıl cesaret ettiniz. Biliyorum bu hastalık herşeyi denetir insana. Bir de neden özellikle çörek otu yağı.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

turbokenan yazdı:Arkadaslar selam bu videoyu çeken benim ismim kenan 24 yaşında kapıldım bu hastalıga erkeklik sıfırdı idrar yolundan kan bile gelirdi bazen kullanmadıgım ilaç yöntem kalmadı ! Yapmanız gereken kendinizi sıcak tutup Bu çörekotuyagını bir 0.5 su bidonuna ister yari yariya ister 300 gr çörekotu 200 grm suyla karıştırın haftada 2 kez kendinize mesane dolana kadar uygulayin ve penisi doldururken penisin kafasını sıkın aksi halde dısari fişkirma olur Tutabildiniz kadar içinizde tutun ilacı yaptiniz idrarı 5 lt bidona yapın dolana kadar dolunca bidon altina baktınızda beyaz yosunlar birikecek o biriken yosunlar sizin iyi oldunuza işaret şuan 38 yaşındayım evliyi. 3 yıl oldu mutluyum çocuk olmadı hanımda bu yaptıgım olayı bildigimden sende sorun var dedi hastaneye gidince sorun kendinde çıktı :)korkmayın korkanlar soninda dializ makinasına mahkum olurlar idrar yolu tıkandıgında böbrekleride yosun sarıyo sonrası malum prostat kanseri yada dializ ben baya zaman kendimde uyguladim hiç bir zararı olmadı bana hatta idrarımı bidonda biriktirince herşey ortaya çıkti zaman geçer düzelir yok abtibiyotik alıyom yok meşur bir hoca tv ekranında şunu satiyo alayı sahtekar inanmayın bu hastalıga japonya bile çare bulamadı bunlarmı bulcak ameliyat olanlarda 6 ay sonra daha beter oluyorlar nediyim ALLAH herkese cesaret ve hastalıkla savaşmayı nasip etsin ilerisi çok hazin biten bir hastalik .!kabızlik cekenler kaysi kurusunu tencereye koyup kaynatsinlar sabahlari ac karnina icsinler kafasina soru takilanlar 05382809262 watsap yazabilir
Turbokenan gecmis olsun oncelikle,
Sizin tam olarak hastaliginizin tanısı neydi? Şikayetleriniz nelerdi?Bunlari tam olarak yazarsaniz buradaki hastalarda yararlanmis olur.Biraz detaya girerseniz iyi olur.
muharremmer

turbokenan yazdı:Arkadaslar selam bu videoyu çeken benim ismim kenan 24 yaşında kapıldım bu hastalıga erkeklik sıfırdı idrar yolundan kan bile gelirdi bazen kullanmadıgım ilaç yöntem kalmadı ! Yapmanız gereken kendinizi sıcak tutup Bu çörekotuyagını bir 0.5 su bidonuna ister yari yariya ister 300 gr çörekotu 200 grm suyla karıştırın haftada 2 kez kendinize mesane dolana kadar uygulayin ve penisi doldururken penisin kafasını sıkın aksi halde dısari fişkirma olur Tutabildiniz kadar içinizde tutun ilacı yaptiniz idrarı 5 lt bidona yapın dolana kadar dolunca bidon altina baktınızda beyaz yosunlar birikecek o biriken yosunlar sizin iyi oldunuza işaret şuan 38 yaşındayım evliyi. 3 yıl oldu mutluyum çocuk olmadı hanımda bu yaptıgım olayı bildigimden sende sorun var dedi hastaneye gidince sorun kendinde çıktı :)korkmayın korkanlar soninda dializ makinasına mahkum olurlar idrar yolu tıkandıgında böbrekleride yosun sarıyo sonrası malum prostat kanseri yada dializ ben baya zaman kendimde uyguladim hiç bir zararı olmadı bana hatta idrarımı bidonda biriktirince herşey ortaya çıkti zaman geçer düzelir yok abtibiyotik alıyom yok meşur bir hoca tv ekranında şunu satiyo alayı sahtekar inanmayın bu hastalıga japonya bile çare bulamadı bunlarmı bulcak ameliyat olanlarda 6 ay sonra daha beter oluyorlar nediyim ALLAH herkese cesaret ve hastalıkla savaşmayı nasip etsin ilerisi çok hazin biten bir hastalik .!kabızlik cekenler kaysi kurusunu tencereye koyup kaynatsinlar sabahlari ac karnina icsinler kafasina soru takilanlar 05382809262 watsap yazabilir
Kardeşim denemeye çalıştımda dediğin gibi penisin ucunu iyi tutmak lazım yoksa geri fışkırıyor. Ama yinede 1-2 part enjekte ettim.
Diğer bir sıkıntı enjektör yani şırıngayı penisin ucundan sokmaya başladıktan itibaren ilk başta acı veriyor doğal olarak. Sonrasında ise idrarı yaparken penis kanalında yanma başlıyor ve tam penis ağızından idrar çıkarken bıçak batımı bir acı veriyor.

Soru şu çörek otu yağı güçlü bir madde olduğu için mi öyle oluyor yoksa şırınga idrar yolunu tahrip ettiği için mi?
Yani enjektörde başta hafiften acıması normal ama idrar yaparken kat v kat penis içinde bıçak batmalı yanma hissi vermesi biraz geri adım attırdı bana.

Şuan bişey yok tabi. Yani yanma hissi filan yok. Vücut Enjekte edileni attığı için sanırsam. Suyu mu az koydum diye düşündümde.
Yanma hissi vermemesinin bir yolu yok mu çok mu sulandırmalıyım.

Bu arada bana 7 yıl önce yapılan SİSTOSKOBİ sonucunda ağrılı mesane sendromu teşhisi konmuştu. Yani mesanenin az bir idrarda dahi tepki vermeye başlaması falan filan muhabbeti.. Farklı şeylerden bahsediyor olabiliriz ama MESANEYİ neyin tetiklediği bir türlü bulunamadığı için denemeye çalıştım sizin yöntemi o da olmıcak gibi çok yanma yapıyor.
muharremmer

muharremmer yazdı:
Kardeşim denemeye çalıştımda dediğin gibi penisin ucunu iyi tutmak lazım yoksa geri fışkırıyor. Ama yinede 1-2 part enjekte ettim.
Diğer bir sıkıntı enjektör yani şırıngayı penisin ucundan sokmaya başladıktan itibaren ilk başta acı veriyor doğal olarak. Sonrasında ise idrarı yaparken penis kanalında yanma başlıyor ve tam penis ağızından idrar çıkarken bıçak batımı bir acı veriyor.

Soru şu çörek otu yağı güçlü bir madde olduğu için mi öyle oluyor yoksa şırınga idrar yolunu tahrip ettiği için mi?
Yani enjektörde başta hafiften acıması normal ama idrar yaparken kat v kat penis içinde bıçak batmalı yanma hissi vermesi biraz geri adım attırdı bana.

Şuan bişey yok tabi. Yani yanma hissi filan yok. Vücut Enjekte edileni attığı için sanırsam. Suyu mu az koydum diye düşündümde.
Yanma hissi vermemesinin bir yolu yok mu çok mu sulandırmalıyım.

Bu arada bana 7 yıl önce yapılan SİSTOSKOBİ sonucunda ağrılı mesane sendromu teşhisi konmuştu. Yani mesanenin az bir idrarda dahi tepki vermeye başlaması falan filan muhabbeti.. Farklı şeylerden bahsediyor olabiliriz ama MESANEYİ neyin tetiklediği bir türlü bulunamadığı için denemeye çalıştım sizin yöntemi o da olmıcak gibi çok yanma yapıyor.
bide 24 yaşında erkeklik sıfırdı yazmışsınız. İŞTE KAFAMI KARIŞTIRANDA BU BENİM DURUM İTİBARİYLEE.

İstek var penis iyi sertleşiyor gece sertleşmiş bir penisle uyanıyorum ama hemen akabinde idrar hisside olduğu için olması gerektiği gibi normal bir şekilde sertleşen penis İDRAR HİSSİ nedeniyle sertleşmeyi azaltıyor. İDRAR HİSSİ OLMASA rüyalanmayla atacak zaten meniyi çünkü gelen idrar çay bardağını doldurur veya doldurmaz. İşte bu nedenle kafam karışıyor.

Bu tür hastalıklarda forumda yazanlar isteksizlik sertleşme sorunundan müzdarip ama bende idrar hissi olmasa prostatta herşey normal sanki prostatta ciddi sorun olsa hiç sertleşmez mi? Yani öyle mi düşünmeliyim. Yemin ediyorum bu hastalık beyin fırtınası düünme kabiliyetimi arttırdı. Sürekli denklem çevirmekten. Karşılaştırma yapmaktan.

Tek üzüldüğüm nokta şu istek ve sertleşmede sorun olmasada akabindeki idrar hissiyle penis ucunda kayganlaşmayla başlayan ağrı ve sonrasında sertleşmenin azalmaya başlamasıyla nitelikli bir cinsel hayat zor. 25 yaşındayım Zaman ne gösterir bilemem ama bu şekilde evlilik filanda zor.
turbokenan

Kardesim ilaci uyguladiginda 2 veya 3 kez iserken yanicak okadar bunu niye abartiyonuz adam koca demiri icinize sokarjen sesiniz cikmiyo
turbokenan

Hepinize video cekip yayinliycam bakalim ölcekmiyi :) watsaptan video millete atcamda madem okadar korkan var sertlesme ilkleri yoktu diyorum bu tedaviden 6 ay surmedi erkeklik geri geldi sorunum yok çörek otu yaginin ölümden baska herseye faydasi var ispatlanmiştır bu içindeki hic doktor daha çörek otunun faydalarinin ne ildun tam olarak çözemedi iltahap yara kesi mikrop üre iltihap bunlarla savas veriyo hemen olsun bitsin diyenler kusura bakmiycaklar o hastalik bir saatte bulasmadi size 10 dakkada gitsin bünyeden yapan kisiler en geç 6 ay icersinde evlenebilirler !!!!!!duzenli cinsellikte bu hastalikta çok iyi gelir !!!! Saygilarimla
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Turbokenan öncelikle geçmiş olsun inşallah bir daha yaşamazsın bu durumu. Kafamda bir kac soru var. Birincisi çörek otu yağı ne kadar steril ve ne kadar saf? Ikincisi su ne kadar steril? Bu uygulama sırasında daha cok mikrobu sokma tehlikelisi yok mu?
muharremmer

turbokenan yazdı:Kardesim ilaci uyguladiginda 2 veya 3 kez iserken yanicak okadar bunu niye abartiyonuz adam koca demiri icinize sokarjen sesiniz cikmiyo

koca demiri derken ne demek istediğinizi anladım. Yıllar önce proflardan bir prof çok gittiğim için unuttum hangisine gittiğimi İDRAR YOLLARINDA DARALMA OLABİLECEĞİNDEN ŞÜPHELENEREK adını hatırlamıyorum demirimsi bir çubuğu penisten kanal yollarına doğru iteleyen bir işlem uygulamıştı. Artık nasıl bir mantıksa. Akşama kadar WCye gitmeye çekinir olmuştum çünkü iç yolları yahriş ettiği için o alet idrar yaparken müthiş bir yanma hissi veriyordu.

O zaman şöyle sorayım ne kadar su katıyorsunuz bu ç.otu yağına. Belirli bir bardak-ölçek hesabı var mı?
turbokenan

Var 0.5 su varya erikli yada sirma 500 giram yani ona 300 grm çorekitu 200 grm su calkala bu bardaga boşalt enjektörle cek icine bas basarken penis kafasini sıkı tut disari fıskirmasin ve icinde tutabildinkadar tut
turbokenan

Siterilmi diye soran arkadaş acaba çok merakimdir yedigin ictigi siterilmi çorekotu yaninda hiç bir mikrop barinamaz !
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

turbokenan yazdı:Siterilmi diye soran arkadaş acaba çok merakimdir yedigin ictigi siterilmi çorekotu yaninda hiç bir mikrop barinamaz !
Bazı kaynaklarda çörek otu yağının bazı gram negatif ve gram pozitif bakterilerde etkili olduğu gözlemlenmiş. Ancak çamaşır suyunda bile üreyebileyen bakteriler varken (Örn:pseudomonas aeruginosa) çörek otu yağında hiçbir bakteri üreyemez demek biraz abartı olabilir. Bu tedavi sende başarılı olmuş olabilir ama herkesin bünyesi aynı değil.Bu yöntem kesinlikle işe yaramaz demiyorum sakın beni yanlış anlama ama riskleri var.
Dolphin61

Mesaj gönderen Dolphin61 »

@turbokenan şikayetleriniz nelerdi? tedaviden önce
turbokenan

Riskleri olsaydı ben bunu yüzlerce kez yaptım hayatta olmazdım emin ol kimsenin günahinada giremem ameliyat çare degil daha beter olur insan beni elestirmenize bise demem ben buraya gerekeni yazdim keyfi isteyen yapar yapmaz ben mal satmiyom pazarlamiyomda menfaatimde yok!!!!!!! Sabir ve cesaret isteyen bir iş evet ama inanin ilk kez agriyo sonra alisiyosunuz sabir etmeyen dializ mahkum kalir
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

turbokenan yazdı:Riskleri olsaydı ben bunu yüzlerce kez yaptım hayatta olmazdım emin ol kimsenin günahinada giremem ameliyat çare degil daha beter olur insan beni elestirmenize bise demem ben buraya gerekeni yazdim keyfi isteyen yapar yapmaz ben mal satmiyom pazarlamiyomda menfaatimde yok!!!!!!! Sabir ve cesaret isteyen bir iş evet ama inanin ilk kez agriyo sonra alisiyosunuz sabir etmeyen dializ mahkum kalir
turbokenan sevgili kardesim,
Cok guzel sen kendini iyilestirmissin tebrik ederim seni.Merak ettigimiz şudur;Sendeki semptomlar neydi?şikayetleriniz neydi? Yani kisaca hastaliginizin ismi neydi? Yardimci olmak istiyorsaniz eger bu forumdaki arkadaslar icin bunlar cok önemli.Lütfen detaylandiriniz.Kimsenin size inanmama gibi bir durumu yok.