Prostatı yenmiş

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Prostatı yenmiş

Mesaj gönderen Armegeddon »

Kimse yazmadı ki buraya kim yazmışta çok soru sorulmuş ben anlamadım
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Keşke iyilesenler olsaydıda soru sorabilseydik.ama kimse yazmadı bende takipteyim.kimse yazmadığına göre demekki iyileşen olmamış.iyileşen olsaydı emin olun burada paylaşan çok olurdu.yada iyileşen oldu kenan izin vermiyor:))
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

mustafa3435 yazdı:Keşke iyilesenler olsaydıda soru sorabilseydik.ama kimse yazmadı bende takipteyim.kimse yazmadığına göre demekki iyileşen olmamış.iyileşen olsaydı emin olun burada paylaşan çok olurdu.yada iyileşen oldu kenan izin vermiyor:))
İyileştilerse yazmazlar kardeş, iyileşemeyen döner buraya ama psikolojik olarak etkilendikleri için onlarada hak vermek lazım
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Bence iyilesen yazardi arkadaslar bu tedavi akla mantiga uymuyor cunku..
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Raul kardeşim,kimin psikolojisi burada dört dörtlük zaten.şuan ben sen veya bir başkası bu forumda bişeyler paylaşıp yazıyorsa zaten psikoloji diye bişey bekleme zaten.şundan emin ol,iyileşen biri olmuş olsaydı eğer,sırf kenanın tedavisinin haklı yönünü ve yapılan eleştirilere cevap olsun diye bişeyler paylaşılırdı emin ol.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Piskoloji bozmak yok tedaviye devam beyler hic kimse kanserin 4. safhasinda degil kendinize gelin..
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Arkadaslar bir sonuc olmadimi ya bu tedaviler sonucunda tamamen atlatan varmi kenan gibi
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

menemen yazdı:Arkadaslar bir sonuc olmadimi ya bu tedaviler sonucunda tamamen atlatan varmi kenan gibi
menemen bayağıdır yoktun iyileştin herhalde ?
menemen

Mesaj gönderen menemen »

asosyal yazdı:
menemen yazdı:Arkadaslar bir sonuc olmadimi ya bu tedaviler sonucunda tamamen atlatan varmi kenan gibi
Yok dostum yaa nerde o gunler.
Islerden guclerden giremiyorum bu aralar cok yogun calisiyorum uyumaya bile zor vakit bulabiliyorum
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

s.a arkadaslar ben 34 yasindayim bende birden basladi kasiklarda agri sol boslukta agri sik idrara cikma ve agrilar vicak batmasi gibi oluyor tum idrar kan tahlilleri temiz.cikti sperm testinyaptilar ureme yok dediler napacagimi bilmiyorum pisikolojim.sifir ayriyetten mide bulantim.cok.oluyor yorumlari.okudukca daha cok.moralim.bozuluyor bitkisel.kurleri deneyen varmi bu ibrahim saracoglu karabas otuyla melisa otunu oneriyor ha bu arada crevit diye bi antibiyotige basladim evliyim.cocukta var ama bu sikintiyla yasamaya nasil alistiracam kendimi bilemedim biriside brokoli kuru diyor tavsiyeleriniz nelerdir
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

bide bu kenan denilen arkadas kim nasil atlatmis
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

hamdi yazdı:s.a arkadaslar ben 34 yasindayim bende birden basladi kasiklarda agri sol boslukta agri sik idrara cikma ve agrilar vicak batmasi gibi oluyor tum idrar kan tahlilleri temiz.cikti sperm testinyaptilar ureme yok dediler napacagimi bilmiyorum pisikolojim.sifir ayriyetten mide bulantim.cok.oluyor yorumlari.okudukca daha cok.moralim.bozuluyor bitkisel.kurleri deneyen varmi bu ibrahim saracoglu karabas otuyla melisa otunu oneriyor ha bu arada crevit diye bi antibiyotige basladim evliyim.cocukta var ama bu sikintiyla yasamaya nasil alistiracam kendimi bilemedim biriside brokoli kuru diyor tavsiyeleriniz nelerdir
Kardeş evlisin çocuğunda var öldüm bittim havasına bürünürsen işin cok zor onu söyleyeyim iyi bir doktora görün ilk başlarda hepimiz bu yollrdan geçtik, iyi bir tedavi iyi bir doktor la bu işi büyük oranda halledersin ilacın iyi cravitse eger prostata iyi geçer doktor tavsiyelerine bak git bi doktora
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Dostum once bir baslik ac orda herseyini anlat sana daha iyi yardimci olalim..
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

nasil aciyoruz baslik
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Benim hikayem basligina tikla orda sol ucte yeni baslik ac butonuna bas
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

eyvallah actim yeni baslik.tum herseyi anlattim.yardiminizi bekliuorum
umudunmavisi

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Uc ay oldu iyi olan biri olsaydi.mutlaka cikardi ortaya en azindan kenan denen adam.tezini ispat etmek icin cikardi..bastan sona tutarsizlikti.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

menemen yazdı:
asosyal yazdı:
Yok dostum yaa nerde o gunler.
Islerden guclerden giremiyorum bu aralar cok yogun calisiyorum uyumaya bile zor vakit bulabiliyorum
eee tabii ramazan geldi senin işler yoğunlaştı tabii :D ağrıların nasıl bulantılar devam mı gene?
byyavuz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen byyavuz »

Bu ç.otuy ağı tedavisi yapanlar sonuçlar nedir kenan beyin yöntemi olumlu mu olumsuz mu
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Yaaa arkadaslar bu tedaviyi uygulayanlar sonuc nedir yaaa yazarmisiniz
paradigma

Mesaj gönderen paradigma »

just yazdı:
turbokenan yazdı:Bazilari benle dalga geciyo ordan bakinca insana ilginç geliyo dimi bu adam niye yapiyo bunu bukadar ilgi bukadar ariyo kontürü olmayanı sayfalarca yaziyo mal pazarlamiyo para almıyo diye insan şaşırıyo ben 1990 adamiyom beyfendi abilerime kardeslerime yardim ediyorum menfaatsiz ! Sebep soranlara şukadar diyim siz bu topraklarda hala nefes alıyorsanı buda iyi insanlar ve iman eden insanlar var diye sen bu hastaligi yenip fuuşa zinaya devam edersen daha beter olursun unutma ALLAH hiçbir hastalıgı insana boşa yazmaz kul azar allah ya bela yazar yada hastalık verir laflarimi lütfen ciddiye alın bu hastalikta ameliyat olanlarin allah yardimcisi olsun hele lazerle olanlar hic sansi yok hastaneden uzak durun organik yiyin adamlar doguda ne firmalar var organik peynir zeytin helva findik yolluyo burdan ucuz bide temiz su için bünyeyi biraz şımartın ayaga kalksın temizlenin haftada enaz iki kez banyo yapin kısaca kendinize dikkat edin ekmek mümkünse yemeyin sulu yemek yiyin suyu fazla içmeyin soguk aci sıcak uzak durun
kardeş tecrübeni paylaştığın için teşekkür ederim, şahsi görüşüm denemekte zarar olmaz gibime geliyor, tetrodox ilacını kullandıysanız yan etkilerini saymak bile istemiyorum.
ilginc, cok kullandim hicbir yan etkisini gormedim ....
paradigma

turbokenan yazdı:Tahlil 5 kez yaptirdim temiz diyolar mal oglu mallar ozamanki tarihte adama anlatiyom piskolojik oglum diyodu gulermisin aglarmisin :)
serefsiz bunlari cogu .. daha oncede yazdim , isi cozemeyince direk baslarindan atmak icin bu psikolojik derler .... cok tecrube ettim
paradigma

nedenben yazdı:Arkadaşlar idrar yollarına kesinlikle sırıngayla sıvı enjekte etmeyin. Aklı olan bunu yapmaz. Yapmamalı. Prostatit prostatın enfeksiyon sonucu enflamasyonundan kaynaklanan bir hastalık Allah aşkına çörek otunun ne gibi tedavi edici bir unsuru var ? İdrar yollarını ve prostatı temizliyor demekle olmaz. Bu bir çılgınlık, delilik. Kalıcı bir hasara neden olursa bunun geri dönüşü olmaz. Enjeksiyon tedavisi bile prostatı mikroplardan temizleyemezken, direk prostata verilen antibyotikler üstelik, çörek otunun hangi mikrop öldürücü etkisi var. Enjeksiyon dahil tüm antibyotik tedavilerini uygulamış biri olarak tavsiyem yapmayın arkadaşlar.
sirayla okuyorum forumu buraya kadar geldim konuda ...bana hic mantikli gelmedi cok riskli bir durum bu ....
paradigma

turbokenan yazdı:Eyerki ilacı almiyosa 3 enjektör basıp penisi tepesini sıkacaksın sonra hayalarinin arkasından makata dogru ittimi mesaneye dolucak dolması hem mesanedeki pisligi hem idrar yolunu temizler ilaci biraz hizli enjekte edin
enjekte edis sekli dogru hizli olmali ..... soyle soylim , kazakisan ve rusya gibi bolgelerde , enfeksiyon hastaliklarinda antibiyotik tedavisinin yaninda ilave olarak prostat masaji ve penis ucundan ozel silisyon enjekte ederler ( dezenfekte edici alkol gibi bisey ) iceriyi temizlesin diye bunuda hizlica basarlar iceride 2 dk kadar kalir o esanda geri cikmasin diye penis basini sikarsiniz sonra birakirsiniz geri disari akar ... corek otu ise yani hic duymadim ve risklidir bana gore ...
bmx

Mesaj gönderen bmx »

paradigma yazdı:
turbokenan yazdı:Eyerki ilacı almiyosa 3 enjektör basıp penisi tepesini sıkacaksın sonra hayalarinin arkasından makata dogru ittimi mesaneye dolucak dolması hem mesanedeki pisligi hem idrar yolunu temizler ilaci biraz hizli enjekte edin
enjekte edis sekli dogru hizli olmali ..... soyle soylim , kazakisan ve rusya gibi bolgelerde , enfeksiyon hastaliklarinda antibiyotik tedavisinin yaninda ilave olarak prostat masaji ve penis ucundan ozel silisyon enjekte ederler ( dezenfekte edici alkol gibi bisey ) iceriyi temizlesin diye bunuda hizlica basarlar iceride 2 dk kadar kalir o esanda geri cikmasin diye penis basini sikarsiniz sonra birakirsiniz geri disari akar ... corek otu ise yani hic duymadim ve risklidir bana gore ...
Peki Kazakistanda tedavilerinde Fitil antibiyotik kullanıyorlar mı ? Rusya'da kullanıyorlar Türkiye'de neden kullanmıyorlar anlamıyorum bağırsaktan emilimi ve kana karışması o bölge için daha hızlı olmaz mı?