Lustral ile ağrılarda azalma.

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
mustafa0677
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Lustral ile ağrılarda azalma.

Mesaj gönderen mustafa0677 »

Arkadaşlar Lustral ile ağrılarım %80 oranında azalma gösterdi, ağrılar ile baş edemiyorsanız doktorunuz ile görüşerek kullanabilirsiniz. Şahsen bana ağrı kesiciler fayda etmiyordu. Moralmen çökmüştüm diyebilirim.. Hayat kalitesini kesinlikle artırıyor, ayrıca hastalıkla ilgili olarak içine girdiğiniz ağrıya bağlı depresyon girdabından sizi uzaklaştırıyor. Herkese geçmiş olsun..
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Lustral ile ağrılarda azalma.

Mesaj gönderen Raul7 »

mustafa0677 yazdı:Arkadaşlar Lustral ile ağrılarım %80 oranında azalma gösterdi, ağrılar ile baş edemiyorsanız doktorunuz ile görüşerek kullanabilirsiniz. Şahsen bana ağrı kesiciler fayda etmiyordu. Moralmen çökmüştüm diyebilirim.. Hayat kalitesini kesinlikle artırıyor, ayrıca hastalıkla ilgili olarak içine girdiğiniz ağrıya bağlı depresyon girdabından sizi uzaklaştırıyor. Herkese geçmiş olsun..
Abi bende 1 ayı geçkindir cipralex kullanıyorum cok cok iyiyim moralim düzelince hastalıgı sallamıyorum bile ağrılarımda yanmalarımda azaldı kullanmaya başladıgımdan beri yanlız bende fazla cinsellikte yan etki yapmadı nedense baya iyi cinselligim çok şükür.Psikolojik girdabın içinde ve aklı sürekli orda olan arkadaşların kullanmasında yarar olabilecegini düşünüyorum acil şifalar...
mustafa0677
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen mustafa0677 »

Kronik prostatit/Kronik pelvik ağrı sendromunda antidepresanlar dünyanın her yerinde kullanılıyor. Yabancı makalelerde de yazıyor. Hem kasları gevşetiyor hem de psikolojiyi düzeltiyor. Lustral en hafif antidepresan, Ben de kabızlık işini de çözdü.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Valla abi bende tüm gücümle bagırsaklarla mücadele etmeye çalışıyorum nasıl bozulduysa flora zor düzelecek gibi ama eskiye göre iyiyim bagırsaklar bu işi çözmek için en önemli etken bence
chucho

Mesaj gönderen chucho »

mustafa0677 yazdı:Kronik prostatit/Kronik pelvik ağrı sendromunda antidepresanlar dünyanın her yerinde kullanılıyor. Yabancı makalelerde de yazıyor. Hem kasları gevşetiyor hem de psikolojiyi düzeltiyor. Lustral en hafif antidepresan, Ben de kabızlık işini de çözdü.
hocam buralardamısınız size ulaşmam gerek
Freeky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Freeky »

Bende paxera kullaniyordum gece uyurken arkadasa tekme atmaya , bagirmaya , duvari yumruklamaya basladim biraktim simdi lustral isterim persembe gidicem psikiyatriye
Keşke daha adaletli bir sistem olsaydı..
Can0497
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen Can0497 »

Arkadaslar ben 2000 den beri cekerim bu hastalıgı doktoru falan biraktim cok kotulesirsem antibiyotik aliyorum kultur yaptirip ama 4 haftadan önce bırakmam antibiyotigi ve azaltarak birakirim vücut bağısikligi artsın diye.Bu anti depresanlardan unisom gariptir bende akinti yapiyor ve antibiyotik kullanınca geciyor.
Gecenkerde anksiyete sebebiyle paxera ya basladım
Simdilik 5mg fakat ansiyeteden çok prostata iyi geldi
Rahatlamayı hissediyorsun resmen iserken boşalirken otururken bile o siskinlik yok oldu.Yabancı sitelerde bazı durumlarda paksera gibi anti dep.da dokundugunu okudum dua ederek aldım:)akinti yaparmi diye ama yapmadı ve iyi geldi.
Bol su icin.
Ben hergün Diclomec Sr 100 iciyorum(mideniz delinirse karismam bende yanma oluyor midemde)
Sex öncesi sevismeyi uzatin precum bol gelmeli bosalmadan önce kuru kuru sperm zarar veriyor kanallara.
Haftada 3 kez bosalın ama tam bosalın.
Acı ekşi baharat alkol almayın.
Motor bisiklet sürmeyin
Yürüyün spor yapınki kandolasiminiz hizlansın zor kan giden süngerimsi sert prostata kan gitsin.
Haftada bir yada 2 nar suyu iciyorum iyi geliyor
Ayrica vitamin, magnezyum tableti(haftada 2),bazen zinco kapsul220mg kullanırım fazla kullanmam kanser yapma riski var zinconun haftada 1 Yada 2 bosalınca yerine koymak icin:)
Bide yesilcay var
Allah hepimize şifa versin.
xray03
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen xray03 »

Yalnız arkadaşlar lustrali bilmem ama cipralexi bende kullandım önemli ölçüde faydası oluyor fakat çok geç orgazm oluyorsun aynı zamanda sonraları da sertleşme problemi yapıyor bence
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Can0497 yazdı:Arkadaslar ben 2000 den beri cekerim bu hastalıgı doktoru falan biraktim cok kotulesirsem antibiyotik aliyorum kultur yaptirip ama 4 haftadan önce bırakmam antibiyotigi ve azaltarak birakirim vücut bağısikligi artsın diye.Bu anti depresanlardan unisom gariptir bende akinti yapiyor ve antibiyotik kullanınca geciyor.
Gecenkerde anksiyete sebebiyle paxera ya basladım
Simdilik 5mg fakat ansiyeteden çok prostata iyi geldi
Rahatlamayı hissediyorsun resmen iserken boşalirken otururken bile o siskinlik yok oldu.Yabancı sitelerde bazı durumlarda paksera gibi anti dep.da dokundugunu okudum dua ederek aldım:)akinti yaparmi diye ama yapmadı ve iyi geldi.
Bol su icin.
Ben hergün Diclomec Sr 100 iciyorum(mideniz delinirse karismam bende yanma oluyor midemde)
Sex öncesi sevismeyi uzatin precum bol gelmeli bosalmadan önce kuru kuru sperm zarar veriyor kanallara.
Haftada 3 kez bosalın ama tam bosalın.
Acı ekşi baharat alkol almayın.
Motor bisiklet sürmeyin
Yürüyün spor yapınki kandolasiminiz hizlansın zor kan giden süngerimsi sert prostata kan gitsin.
Haftada bir yada 2 nar suyu iciyorum iyi geliyor
Ayrica vitamin, magnezyum tableti(haftada 2),bazen zinco kapsul220mg kullanırım fazla kullanmam kanser yapma riski var zinconun haftada 1 Yada 2 bosalınca yerine koymak icin:)
Bide yesilcay var
Allah hepimize şifa versin.
paxera hangi şikayetlere iyi geldi ,şu an herhangi bir şikayetniz var mı ?
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

Anksiyete ilaçları ve çoğu antidepresanin agri kesici özelliği var.o da iyi geliyor olabilir.
Can0497
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen Can0497 »

Asında ansiyete icin almaya basladım düsündügümşeylere çok odaklanıyorum henüz etki etmedi 4. Gündeyim 20 gün sürermiş fakat prostata iyi geldi yazdıgım gibi iseme ve bosalma daha rahat sabah idrar yanması biraz oluyor sonra yok gibi kasılmayı gerginligi yok etti sanki
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

Can0497 yazdı:Asında ansiyete icin almaya basladım düsündügümşeylere çok odaklanıyorum henüz etki etmedi 4. Gündeyim 20 gün sürermiş fakat prostata iyi geldi yazdıgım gibi iseme ve bosalma daha rahat sabah idrar yanması biraz oluyor sonra yok gibi kasılmayı gerginligi yok etti sanki
Bu tip ilaclarin etkisini gostermesi 15 gun tam etkisinin ortaya cikmasi 1 ay
nnnurcan2002
Hastalık Başlangıç Yılı: 2001

Mesaj gönderen nnnurcan2002 »

selam daha onceki urolog laroxly vermisti bana ,gece idrari tutsun diye, ve sinirleri rahatlatsın diye.
bi miktar ise yaramisti, ama baska bir urolog ise lustral kullan demisti, ama daha 10. gununde idrara dolu oldugumu pek hissetmiyorum simdi, ve agiz da pas gibi bir tat olustu... ilginctir sabah ereksiyon olayı daha fazla artti, bakalım prostatit e etkisi olacakmı, ama idrarı tutma hissi pek hosuma gitmiyor : (