Zafer Oyman Test sonuçları

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
johnnydeep
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Zafer Oyman Test sonuçları

Mesaj gönderen johnnydeep »

Arkadaşlar Merhaba. Zafer Oyman'a tedavi olan arkadaşlara bir sorum olacak. Prostat sıvısı örneğini bizzat kendim inceleyeceğim demesi ve çıkan sonucun bembeyaz bir kağıtta hiç bir resmi imza, kaşe, bilgi yer almaması sizcede düşündürücü değil mi? Normalde test sonuçlarının bu şekilde hazırlanması mümkün müdür?
Dolphin61

Re: Zafer Oyman Test sonuçları

Mesaj gönderen Dolphin61 »

İnsanlara iftira atmak kolay.
Mikroskopik bir aletle sıvı daki lökosit hücrelerini gözlemleyebilirsiniz

Mikropu bulmak biraz sıkıntılı penisin derisindeki önemsiz mikroplarda gorunrbilmektedir . Sıvının alınma şekli de önemli .
johnnydeep

Pardon ama yazımla cevabınız arasında bir bağ kuramadım. Kimseye iftira atma çabasında değilim ki sadece bana anormal gelen bir detayın diğer hastalarından da değerlendirilmesi adına bir paylaşımdı bu. Yani test sonuçları normalde hastaneye ait bilgilerin ve doktor imza/kaşesinin yer aldığı resmi bir evrak olarak verilmez mi? Benim sonuçlarım sadece ismim ve soyismimin bulunduğu altındada sonucu açıklar kısa bir metinden ibaretti. Ne testi yapam kurum,ne doktor, ne başka birşey yer almıyordu. Bunu demeye çalışıyorum.
bilinmezlik2

Mesaj gönderen bilinmezlik2 »

@jonnydeep
aslında senin bu tespitin, eminim ki başka bir çok kişininde aklına gelmiştir. ama el muhtaç kimse sesini çıkarmamıştır.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

İmza kaşe olayını ilk kez senden duyuyorum.devlet hastanelerinde bile imza kaşe olayı yok.eğer imzalı kaşeli olsaydı anormal olurdu :)
johnnydeep

ABittersweetLi yazdı:İmza kaşe olayını ilk kez senden duyuyorum.devlet hastanelerinde bile imza kaşe olayı yok.eğer imzalı kaşeli olsaydı anormal olurdu :)
Ya imza kaşe olayı şöyle. Ben bu testi hangi hastanede hangi laboratuvarda yaptırdığımı test sonucuna bakınca anlıyorum. Bu bir devlet hastanesi ise de durum aynı özel hastane ise de aynı. Ya onu geçtim en azından sen bir hastanede test yaptırdığında sonuç kağıdında hastanenin ismi yer almıyor mu hocam? Bundan bahsediyorum
johnnydeep

bilinmezlik2 yazdı:@jonnydeep
aslında senin bu tespitin, eminim ki başka bir çok kişininde aklına gelmiştir. ama el muhtaç kimse sesini çıkarmamıştır.
Kesinlikle haklısın. Bu konuda birçok benzer düşüncede olan hasta olduğunu tahmin edebiliyorum. Yani bilmiyorum hepimizin amacı şifa bulabilmek. Ama eğer sırf para uğruna insanların bu durumundan faydalanılıyor ise durum malesef çok kötü.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

johnnydeep yazdı:
ABittersweetLi yazdı:İmza kaşe olayını ilk kez senden duyuyorum.devlet hastanelerinde bile imza kaşe olayı yok.eğer imzalı kaşeli olsaydı anormal olurdu :)
Ya imza kaşe olayı şöyle. Ben bu testi hangi hastanede hangi laboratuvarda yaptırdığımı test sonucuna bakınca anlıyorum. Bu bir devlet hastanesi ise de durum aynı özel hastane ise de aynı. Ya onu geçtim en azından sen bir hastanede test yaptırdığında sonuç kağıdında hastanenin ismi yer almıyor mu hocam? Bundan bahsediyorum
Belki sana öyle denk gelmiş olabilir.çünkü hiç bir doktor durduk yere kafasından lökosit uydurup ilaç yazmaz.bi dahaki gidişinde bu şekilde bir kağıt istiyorum dersen yardımcı olacaklardır.
johnnydeep

Sorun kağıt değil. Sadece endişemi dile getirdim. Umarım sadece endişe olarak kalır bu çünkü bu lanet hastalıktan artık kurtulmak istiyorum herkes gibi.
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Sabir »

https://m.youtube.com/watch?v=SD_ORSDJqRw

İyi akşamlar,
Zafer hoca gibi prostat sıvısına bakan doktor çok az. Ben de dahil olmak üzere bu tedavi şeklinden fayda gören birçok arkadaş var. Senin tam olarak ne demek istediğinizde çok iyi anladım.ama bence çok mühim birşey de değil. Ne güzel bizzat kendi gidip inceliyor labaratuvara yollamıyor. Yazdığı kağıda kaşe vursa da vurmasada çok birşey değişmeyecek. Üzerinde durma bence Zafer hoca ya gidip fayda gördüysen devam et derim
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

johnnydeep yazdı:Arkadaşlar Merhaba. Zafer Oyman'a tedavi olan arkadaşlara bir sorum olacak. Prostat sıvısı örneğini bizzat kendim inceleyeceğim demesi ve çıkan sonucun bembeyaz bir kağıtta hiç bir resmi imza, kaşe, bilgi yer almaması sizcede düşündürücü değil mi? Normalde test sonuçlarının bu şekilde hazırlanması mümkün müdür? Aklıma kötü kötü şeyler geliyor. Umarım testte çıkan lökösitler gerçekten vardır ve gerçekten bu sonuçlar doğruyu yansıtıyordur
Bakin johnnydeep kardesim,
Özelden senin sorularini elimden geldigi kadar cevapladim.
Zafer hoca iyi bir doktor ama sihirbaz degil. Bu hastaliğin caresi bende de demiyor.Ben kendisini uzun yillar tanirim ve en son muayene oldugum doktordur ve sanırim son durak olarak sabit kalacak bir doktordur benim icin.Yeni bir vizyon ve yeni bir çıgır açacak dr ćikana kadar sanirim baska bir dr a gidecek bir sebep görünmüyor benim için.Çunku çok dr gezdim.Bir doktorun bilerek,tahlillere bakipta yanliş bilgi vermesi cok igrenc ve assagilik bir durumdur. Bu şüphelendiginiz mevzuda kase ve imzada olsa yetersiz kalir. Bir dr böyle bir sahtekarligi yaparsa zaten dr degildir.Zafer bey benim için son derece saygideger,hipokrat yeminine bagli, dürüst bir dr dur.Benim iyilesmeme sebep olan bir dr oldugu gibi, defalarca bir ćok yazimda, bu forumda tavsiye ettigim bir dr dur.Kendisi Almanyada tıp egitimi almis bir insandir.Dolayisi ile ben kendisi ile ilgili referans verdigim için ister istemez açiklama yapmak zorunda kaldim.Fayda gören olmuştur ve görmeyen olmustur. Fayda görmeyenlerin farkli sebepleri vardir.
Ben kendisinden fayda gördüm fakat fayda görmemdeki sebep kendisinin iyi bir dr oldugu kadar benimde inatci ve bilincli bir hasta olmamdan kaynaklanmaktadir.Bu hastalikta dr lar tek basina sorumlu degildir maalesef.Her hastalikta oldugu gibi insanlar kendi kendinin dr udur.Ama bu hastalikta 10 misli kendi kendinin dr u olacaksiniz.Beni bir cok kere laboratuara cagirip mikroskoba baktiran bir şahistir.Rektal tuse yapan nadir dr lardan biridir.Lütfen bu kadar kolay şüphelenip sanal medyada çok kolay klavye kolayligina bagli yazilari yazmadan önce iyice düsünüp yazin.Çunku böyle insanlari karalamak ve pasifize etmek cok kolaydir ama yararlanmak daha zordur..biz zor olani secersek bu isten karli çikan biz hastalar oluruz.Saygilarimla.
johnnydeep

Kadir bey aslında amacım bu değildi. Sadece bir endişemden bahsetmek ve bu doğrultuda gelecek cevaplara kulak kabartmak istedim. Aksine kimseyi suçlama gibi bir amacım yok. Bende farklı bir doktora gidemiyorum çünkü bu konuda tedavi yapabileceğine inandığım başka bir alternatif doktor yok. Sadece merak ettiğim konuda farklı görüşleride almak istedim. Tıpkı sizin feedback iniz gibi insanların ne düşündüğü, nasıl yorumladığı benim için önemli. Özellikle yardımlarınız için şahsım adına size teşekkür ediyorum. Ayrıca düşüncenizi paylaştığınız ve endişemi giderdiğiniz için teşekkür ederim.
atalay4582
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen atalay4582 »

ben bu hastalık ile 5 senedir uğraşıyorum ve sürekli zafer hoca ya gidiyorum bende çok doktor gezdim ama zafer hocanın verdiği ve uyguladığı tedavi metodları kadar beni rahatlatan bir uygulama bulamadım bence zafer hoca bu işde tam tedavi olmasada iyi, zaten kendiside buhastalığın tedavisi nin hala bulunmadığını bildiğine eminim
bizler kısır döngünün içindeyiz hangi doktor ve hangi tedavi şeklinin bizi rahatlattığını bulmak ve o şekilde istikrarla devam etmek zorundayız herkese geçmiş olsun
saygılar..
biks

Mesaj gönderen biks »

atalay4582 yazdı:ben bu hastalık ile 5 senedir uğraşıyorum ve sürekli zafer hoca ya gidiyorum bende çok doktor gezdim ama zafer hocanın verdiği ve uyguladığı tedavi metodları kadar beni rahatlatan bir uygulama bulamadım bence zafer hoca bu işde tam tedavi olmasada iyi, zaten kendiside buhastalığın tedavisi nin hala bulunmadığını bildiğine eminim
bizler kısır döngünün içindeyiz hangi doktor ve hangi tedavi şeklinin bizi rahatlattığını bulmak ve o şekilde istikrarla devam etmek zorundayız herkese geçmiş olsun
saygılar..
Her gittiğimde lokosit değişimleri oluyor mu sabit mi ve ne sıklıkla gitme ihtiyacı duyuyorsun?
atalay4582
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen atalay4582 »

tam olarak ne zaman gitiğimi takip etmiyorum
fakat 2-3 ayda birmuhakkak gidiyorum
çünkü rahatsız etmeye başlayınca lökosit in yükseldiğini anlıyorum ve gidiyorum