İstanbul Doktor Tavsiyesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

İstanbul Doktor Tavsiyesi

Mesaj gönderen opulentia »

Ücreti fazla ama bence leon saporta çok iyi
legend
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: İstanbul Doktor Tavsiyesi

Mesaj gönderen legend »

Derdine derman olabildi mi hocam
opulentia

hocam derdime derman olacağına inanıyorum.zaten doktorların çoğu bu hastalığa bakmak istemiyor bile.baya ilgilendi bir takım testler yaptı ve bana inandı gerçekten kendine inanan ürolog bulmak bile çok zor.
legend

Mesaj gönderen legend »

inşallah şifa bulursun kardşim takipteyiz
ordulu52

Mesaj gönderen ordulu52 »

Ne Yaptı çok merak ediyorum.Trus mu ? Prostat Mr'ı mı ? Ürografi mi ? Sistoskopi mi ? Yanlış anlama ama Leon bana Biyopsi yapacağını söledi kesin tanı için başka doktorlara sordum Dünyanın hiç biryerinde böle birşey yok dedi ? Özellikle Cüneyd Hoca.Dolayısıyla fazla bilgisi yok pi konusunda.Ona gideceğine Leven Türk'e git hiç yoktan Pcr ve Rektal Tuse yaptırırsın.
opulentia

yeteri kadar rektal tuşe yaptırdım.Levent Turk e de gittim o testinide yaptırdım.Leon hocada benim akrabam diil.Kim hangi doktorda rahat ettiyse onu söylüyor.Eğer sonuç alamazsam onuda yazarım.Şuana kadar Zafer hoca dışında kimse beni psikolojik açıdan rahat etirrecek şekilde açıklayıcı konuşmamıştı.Zübeyr Talat a da gittim cerrah paşa da ana bilim dalı başkanı prof. takma kafana deli muamelesi yaptı adam bana resmen.
ordulu52

Ben kendisine iyi bir hoca diyerek gittim lakin bana biyopsi yapcam dedi ne alaka dedim benim teşhisim bu şekilde dedi anlam veremedim.sadece hoca herkese farklı tarife uyguluyor sıkıntı orda yeni bir arkadaş üye oldu rektal bile yapmamış artı elimde zafer hocanın testleriyle gittim adam onları dikkate bile almadı.zaten sana yakınısın demedim benimde hoca hakkında görüşüm buşekilde.
opulentia

banada rektal yapmadı zubeyr talat ta rektal yapmamıştı her iki hocada şikayet varsa bu şekilde kronik zaten lokosit vardır dedi.herkesin yöntemi farklı şahsen bence zaten bunun bir yöntemi yok şansın varsa iyileşiyorsun ve kısa zamanda yani şikayetlerin çok azken ihmal etmeyip gidersen şansın daha fazla.mesela ben şuan leon hocayla bir tedaviye başlamadım zafer hocanın söyledikllerini uyguluyorum 4 gündür hiç bir şikayetim kalmadı hatta sex hayatım tavan yaptı diyebilirim.ama daha öncede 1 hafta iyileşmiştim antibiyotikten sonra sonrasında şiddetli bir geri dönüş oldu.bana ultrason çekildi ve enfeksiyon olduğunu ve bunu bir şekilde halledebileceğimizi söyledi.herşeye dikkat ediyorum vitamin içiyorum kefir içiyorum brokoli sarımsak tüketiyorum kesinlikle kabız kalmıyorum üşümüyorum turşu biber baharat tüketmiyorum az et bol sebze yiyorum.bu bir ayettir derdi veren dermanını verir ben Rabbime inanıyorum Allah ın izniyle bu hastalığı yenicez hepimiz.
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Biopsiden sonra yaz olur mu kusme bize buralara

adama kotu diolarsa sana yada s4nin fikrine kotu demioz bunu bil yine senin icin soyluyolar

Ben dr da biraz da vicdan ararim yoksa uzerimizde d3nenecek cok method var
opulentia

Yok ben biopsi yaptırmıyorum ki benden öyle bir şey istemedi
ordulu52

Işallah çare olur hocam derdine.
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

opulentia yazdı:yeteri kadar rektal tuşe yaptırdım.Levent Turk e de gittim o testinide yaptırdım.Leon hocada benim akrabam diil.Kim hangi doktorda rahat ettiyse onu söylüyor.Eğer sonuç alamazsam onuda yazarım.Şuana kadar Zafer hoca dışında kimse beni psikolojik açıdan rahat etirrecek şekilde açıklayıcı konuşmamıştı.Zübeyr Talat a da gittim cerrah paşa da ana bilim dalı başkanı prof. takma kafana deli muamelesi yaptı adam bana resmen.
konunun üzerinden epey geçmiş. hocam tedavi süreciniz nasıl gitti?
opulentia

merhaba arkadaşlar leon hocaya gittim aynı gün zafer hocayada gittim.Leon hoca bana prostatitim çok hafif olduğunu ağrılarımın ve uzun süreden gelen şikayetlerimin birazda strese bağlı olduğunu herşeyden önce dikkatimi ordan dağıtmam gerektiğini söyledi.şuan perhizimi tam uyguluyorum zaten klasik şeyler biliyorsunuz.acı baharat turşu asitli içecekler kesinliklye yok tabii kahvede.Detrusitol ligone kullanıyorum.Leon hoca bana p 2001 kullanmamı önerdi 1 hafta içinde farkedecek dedi ve şuan itibariyle ağrılarım ve sık idrara çıkma ihtiyacım çok çok azaldı.hatta bazı günler hiç yok ayaklarımı sıcak tutuyorum onun dışında sıcak suya falan oturmuyorum her akşam yatmadan sıcak bir duş alıyorum.Zafer hoca alt batın tomografisi çekti ve prostatımda kireçlenme olduğunu ve enfeksiyonun ordan tekrar etiğini söyle 10 iesef iğne verdi ama olmadım.Kaplıcaya gitmemi söyledi Hafta sonu yalova ya gittim ve gerçekten çok iyi geldi şuan çok mutluyum umarım bozulmaz bu durum.Ama gerçekten arkadaşlar psikoloji çok önemli onu ne kadar çok takarsanız o kadar çok ağrıyor.
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

opulentia yazdı:merhaba arkadaşlar leon hocaya gittim aynı gün zafer hocayada gittim.Leon hoca bana prostatitim çok hafif olduğunu ağrılarımın ve uzun süreden gelen şikayetlerimin birazda strese bağlı olduğunu herşeyden önce dikkatimi ordan dağıtmam gerektiğini söyledi.şuan perhizimi tam uyguluyorum zaten klasik şeyler biliyorsunuz.acı baharat turşu asitli içecekler kesinliklye yok tabii kahvede.Detrusitol ligone kullanıyorum.Leon hoca bana p 2001 kullanmamı önerdi 1 hafta içinde farkedecek dedi ve şuan itibariyle ağrılarım ve sık idrara çıkma ihtiyacım çok çok azaldı.hatta bazı günler hiç yok ayaklarımı sıcak tutuyorum onun dışında sıcak suya falan oturmuyorum her akşam yatmadan sıcak bir duş alıyorum.Zafer hoca alt batın tomografisi çekti ve prostatımda kireçlenme olduğunu ve enfeksiyonun ordan tekrar etiğini söyle 10 iesef iğne verdi ama olmadım.Kaplıcaya gitmemi söyledi Hafta sonu yalova ya gittim ve gerçekten çok iyi geldi şuan çok mutluyum umarım bozulmaz bu durum.Ama gerçekten arkadaşlar psikoloji çok önemli onu ne kadar çok takarsanız o kadar çok ağrıyor.
Zafer hoca neler dedi hocam?
opulentia

uzun süredir zafer hocaya gidiyorum iğneleri yaptır kaplıcaya git dedi iğneleri olmadım çünkü içim dışım antibiyotik oldu ama kaplıcaya gittim o da iyi geldi.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

opulentia yazdı:merhaba arkadaşlar leon hocaya gittim aynı gün zafer hocayada gittim.Leon hoca bana prostatitim çok hafif olduğunu ağrılarımın ve uzun süreden gelen şikayetlerimin birazda strese bağlı olduğunu herşeyden önce dikkatimi ordan dağıtmam gerektiğini söyledi.şuan perhizimi tam uyguluyorum zaten klasik şeyler biliyorsunuz.acı baharat turşu asitli içecekler kesinliklye yok tabii kahvede.Detrusitol ligone kullanıyorum.Leon hoca bana p 2001 kullanmamı önerdi 1 hafta içinde farkedecek dedi ve şuan itibariyle ağrılarım ve sık idrara çıkma ihtiyacım çok çok azaldı.hatta bazı günler hiç yok ayaklarımı sıcak tutuyorum onun dışında sıcak suya falan oturmuyorum her akşam yatmadan sıcak bir duş alıyorum.Zafer hoca alt batın tomografisi çekti ve prostatımda kireçlenme olduğunu ve enfeksiyonun ordan tekrar etiğini söyle 10 iesef iğne verdi ama olmadım.Kaplıcaya gitmemi söyledi Hafta sonu yalova ya gittim ve gerçekten çok iyi geldi şuan çok mutluyum umarım bozulmaz bu durum.Ama gerçekten arkadaşlar psikoloji çok önemli onu ne kadar çok takarsanız o kadar çok ağrıyor.
Sık idrar p2001 den sonra mi düzeldi ?
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

p2001 eczanelerde varmi

yada nereden temin ettiniz.
opulentia

p 2001 ve detrusitol den sonra düzeldi sık idrar düzeldi dediğim yani %100 diyemem ama %80 p2001 internetten satılıyormuş ben bu şekilde aldım açıkçası inanarak almamıştım ama işe yaradı
laedri

Mesaj gönderen laedri »

opulentia yazdı:p 2001 ve detrusitol den sonra düzeldi sık idrar düzeldi dediğim yani %100 diyemem ama %80 p2001 internetten satılıyormuş ben bu şekilde aldım açıkçası inanarak almamıştım ama işe yaradı
Merhaba bende de aynı sıkıntı var sık ve kesik kesik idrar 5 aydır geçmedi p2001 i nasıl kullandınız. Aç tok karnına günde şu kadar tarzında yazarsanız sevinirim. Bir de Leon Saporta dan memnun kaldınız mı?
opulentia

laedri yazdı:
opulentia yazdı:p 2001 ve detrusitol den sonra düzeldi sık idrar düzeldi dediğim yani %100 diyemem ama %80 p2001 internetten satılıyormuş ben bu şekilde aldım açıkçası inanarak almamıştım ama işe yaradı
Merhaba bende de aynı sıkıntı var sık ve kesik kesik idrar 5 aydır geçmedi p2001 i nasıl kullandınız. Aç tok karnına günde şu kadar tarzında yazarsanız sevinirim. Bir de Leon Saporta dan memnun kaldınız mı?

Günde 2 defa yemekten 15dk önce içiyorum bazen 3 tane içiyorum.Yani leon hoca hastalığımı dikkate alarak benimle ilgilendiği için memnun kaldım evet p2001 i de o söyledi
freeman

Mesaj gönderen freeman »

belki detrusitol fayda vermiştir, p2001 den daha önce kullanmaya başladıysanız, 1 gr olanından mı kullandınız ? ben emselex kullanmıştım zamanında sık idrar için ama idrar yapmayı zorlaştırmıştı, bırakmıştım kullanmayı.
opulentia

Herkese merhaba bir süredir yazmıyordum zaten çok fazlada yazmadım:) zafer hocanin tavsiyesi üzerine antibiyotiklerimi aldım Yalova kaplıcasina gittim 3 gün kaldım ve ağrılarımda bir değişiklik olmadı sonra bir arkadaşımın daha önce bana söylediği tavsiyeye uyarak ankara ayaş icmeceleri ve kapilacasina gittim ve o iğrenç suyu içtim anında isal oldum ve idrarimdan ve dışkimdan resmen iltihap aktı.ama otel berbat eşim çok huzursuz olduğu için bir kür yapıp geri döndüm ve şuan hiç bir ağrım yok.sık idrara çıkmam kesildi ama 3 gün kalmam lazım bir hafta sonra tekrar gidecem arkadaşım bunu 10 ay çekti sonra Ankarada bir ürolog ona burayı tavsiye etmiş ve kurtulmuş herkeste ise yararmı bilmem ama çok sağlıklı bir yer olduğu kesin.suyu içip idrarinizi biraz sıkmanız gerekiyor ki kalsın icerde ve bakterileri temizlesin ordaki sağlık memuru belki çözüm olmaz ama 4 ay ağrın olmaz sonra yine gelirsin dedi.
HAMDYALNIZSANADIR

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

Ayaştaki içmecenin adı nedir hocam ? İnş tamamen kurtuluruz. Çok geçmiş olsun
freeman

Mesaj gönderen freeman »

opulentia yazdı:Herkese merhaba bir süredir yazmıyordum zaten çok fazlada yazmadım:) zafer hocanin tavsiyesi üzerine antibiyotiklerimi aldım Yalova kaplıcasina gittim 3 gün kaldım ve ağrılarımda bir değişiklik olmadı sonra bir arkadaşımın daha önce bana söylediği tavsiyeye uyarak ankara ayaş icmeceleri ve kapilacasina gittim ve o iğrenç suyu içtim anında isal oldum ve idrarimdan ve dışkimdan resmen iltihap aktı.ama otel berbat eşim çok huzursuz olduğu için bir kür yapıp geri döndüm ve şuan hiç bir ağrım yok.sık idrara çıkmam kesildi ama 3 gün kalmam lazım bir hafta sonra tekrar gidecem arkadaşım bunu 10 ay çekti sonra Ankarada bir ürolog ona burayı tavsiye etmiş ve kurtulmuş herkeste ise yararmı bilmem ama
çok sağlıklı bir yer olduğu kesin.suyu içip idrarinizi biraz sıkmanız gerekiyor ki kalsın icerde ve bakterileri temizlesin ordaki sağlık memuru belki çözüm olmaz ama 4 ay ağrın olmaz sonra yine gelirsin dedi.
Kürü nasil uyguladin? idrarda iltihap oldugunu nasil tespiit ettin?
umudunmavisi

Mesaj gönderen umudunmavisi »

opulentia yazdı:Herkese merhaba bir süredir yazmıyordum zaten çok fazlada yazmadım:) zafer hocanin tavsiyesi üzerine antibiyotiklerimi aldım Yalova kaplıcasina gittim 3 gün kaldım ve ağrılarımda bir değişiklik olmadı sonra bir arkadaşımın daha önce bana söylediği tavsiyeye uyarak ankara ayaş icmeceleri ve kapilacasina gittim ve o iğrenç suyu içtim anında isal oldum ve idrarimdan ve dışkimdan resmen iltihap aktı.ama otel berbat eşim çok huzursuz olduğu için bir kür yapıp geri döndüm ve şuan hiç bir ağrım yok.sık idrara çıkmam kesildi ama 3 gün kalmam lazım bir hafta sonra tekrar gidecem arkadaşım bunu 10 ay çekti sonra Ankarada bir ürolog ona burayı tavsiye etmiş ve kurtulmuş herkeste ise yararmı bilmem ama çok sağlıklı bir yer olduğu kesin.suyu içip idrarinizi biraz sıkmanız gerekiyor ki kalsın icerde ve bakterileri temizlesin ordaki sağlık memuru belki çözüm olmaz ama 4 ay ağrın olmaz sonra yine gelirsin dedi.

Merhaba bunun ucreti nekadar, uc gun kalinirsa nekadar meblag cikat bilgin var mi? Yakin zamanlarda ankaraya gidebilirim uygun biseyse bende uc gun kalayim.ayrica o bolgeyi bilmedigim icin bu tesisin ismi nedir,