İYİLEŞENLER

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

İYİLEŞENLER

Mesaj gönderen kadir »

İyileşenleri buraya birkaç defa yazdim yine yaziyorum.
1-Lider
2-İbrahim
3-Volkan55
4-kenanankara
5-Demir
6-Sabır %80
Bu arkadaslardan bazilari istanbul dışından, hic istanbula gelmeden telefonla nacizane iyileşmesine sebep olduk.Bazilarida Zafer hocaya gitti.
Hepside minnet duygularini belirterek foruma tekrar girmek istemediklerini söylediler.Psikolojik olarak etkilendiklerinden bahsetti bazılari.Bu arkadaslarin yanliz tedavinin peşini hiç birakmadiklarini söyleyebilirim.Hatta bazilari ilac kullanirken kendi kendine prostat masaji yaptilar.
Hatirladigim isimler bunlar.
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: İYİLEŞENLER

Mesaj gönderen ahmet »

zafer hocanin tedavisini bende kendi kwndime kara duzen igne ve flexilevo yazdirarak ligone alarak kendim denedim fakat bir fayda saglayamadim cunku prostat sivisini alip lokosit baktiramiyotuz hicbir dr bakmiyor bunu istanbula uzak olup denemek isteyenlere uygun doz antibiyotik igne kombinasyonunu nasil ayaralayabiliriz cunku bu uzun bir surec malum herkes istanbula gelip uzun sureyle bu tedaviyi surduremiyor kendi kwndimize nasil yapabiliriz
mehmet75

Mesaj gönderen mehmet75 »

zafer hoca her gittiğinde bazen aynı antibiyotği veriyo bazen değiştiriyo özelden telini yolla sana reçteleri yolliim istersen yardımcı olur belki madem ist gelme durumun yok tabi senin durumun benimle aynı olmaya bilir ama bi fikir edinirsin
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

kadir yazdı:İyileşenleri buraya birkaç defa yazdim yine yaziyorum.
1-Lider
2-İbrahim
3-Volkan55
4-kenanankara
5-Demir
Bu arkadaslardan bazilari istanbul dışından, hic istanbula gelmeden telefonla nacizane iyileşmesine sebep olduk.Bazilarida Zafer hocaya gitti.
Hepside minnet duygularini belirterek foruma tekrar girmek istemediklerini söylediler.Psikolojik olarak etkilendiklerinden bahsetti bazılari.Bu arkadaslarin yanliz tedavinin peşini hiç birakmadiklarini söyleyebilirim.Hatta bazilari ilac kullanirken kendi kendine prostat masaji yaptilar.
Kadir abi sen iyilestim dedigin tarihren bu yana herhangi bir sorun yasadinmi yani kokten yok edebilirsek kolay tekrar edicek bir durum mu ?
Armegeddon

Ben kendi cevremde cok prostatit hastasi gordum hepsi prostat masajinin altini ciziyolar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Armegeddon yazdı:
1-Lider
2-İbrahim
3-Volkan55
4-kenanankara
5-Demir
Kadir abi sen iyilestim dedigin tarihren bu yana herhangi bir sorun yasadinmi yani kokten yok edebilirsek kolay tekrar edicek bir durum mu ?
Armageddon mrb,
2yil öncesine kadar birkac kere nuks yasadim.2 yildir artik antibiyotik kullanmiyorum.Cok sukur sorunum kalmadi.
Armegeddon

kadir yazdı:
Armegeddon yazdı:
1-Lider
2-İbrahim
3-Volkan55
4-kenanankara
5-Demir
Armageddon mrb,
2yil öncesine kadar birkac kere nuks yasadim.2 yildir artik antibiyotik kullanmiyorum.Cok sukur sorunum kalmadi.
Saol abi insallah boyle devam eder
Volkan55
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen Volkan55 »

SELAMin aleykum arkaşlar ben kadir abinin bana önerdiği kürü uyguladım iesef kürünü çok şükür iyiyim tabi öncelikle şifayi veren allah cc herşeyin başı dua ilaçlar doktorlar insanlar bi vesiledir bunun bilincinde olmak lazım öncelikle ben 2005 den beri bu hastalıkla mücadele eden birisi olarak cok sukur iesef kürünü kullandıktan sonra semtomlardan yakayı kurtardım kadir abime cok tşk ederim allah razı olsun ...
ahmetk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ahmetk »

Geçmiş olsun kardeşim,
İesef kürü dediğin iğne oral antibiyotik ve takviye gıdalar değilmi?
pationzero
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen pationzero »

Foruma yeni kayıt oldum selamlar.
İyileşenlerde cinsel fonksiyonlar ne durumda acaba? Cinsel istek, ereksiyon ve ejakülasyon vs..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Volkan55 yazdı:SELAMin aleykum arkaşlar ben kadir abinin bana önerdiği kürü uyguladım iesef kürünü çok şükür iyiyim tabi öncelikle şifayi veren allah cc herşeyin başı dua ilaçlar doktorlar insanlar bi vesiledir bunun bilincinde olmak lazım öncelikle ben 2005 den beri bu hastalıkla mücadele eden birisi olarak cok sukur iesef kürünü kullandıktan sonra semtomlardan yakayı kurtardım kadir abime cok tşk ederim allah razı olsun ...
Volkancim, cümlemizden allah razi olsun.inancini yitirmeden tedavi oldun ve iyilestin.İyileşenleri duyunca çok seviniyorum...darisi diger hastalarin basina.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Volkan55 yazdı:SELAMin aleykum arkaşlar ben kadir abinin bana önerdiği kürü uyguladım iesef kürünü çok şükür iyiyim tabi öncelikle şifayi veren allah cc herşeyin başı dua ilaçlar doktorlar insanlar bi vesiledir bunun bilincinde olmak lazım öncelikle ben 2005 den beri bu hastalıkla mücadele eden birisi olarak cok sukur iesef kürünü kullandıktan sonra semtomlardan yakayı kurtardım kadir abime cok tşk ederim allah razı olsun ...
sende bakteri, parazit bulundu mu tahlillerde ?
rcmc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen rcmc »

Mrb
iyilesenlerde ne kadar zamandır atak olmuyor. PSA kaç civari
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Arkadaşlar ben 6 ay boyunca iyiydim nuks oldu yine aynı tedaviyi uyguladım. Hem prostat masajı hem de iğne antibiyotik tedavisi fayda görüyorum ben. Hayat kalitem çoğu arkadasın olmak istediği düzeyde lakin kesin iyileşmedim. Olsun bunada şükür diyorum. İnşallah birgun tamamen iyileşiriz hep birlikte.
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
sinan943

Mesaj gönderen sinan943 »

arkadaşlar body yapan varmı bu hastalıkla beraber zararları varmı. tavsiye eder misiniz nody yapmayı
yorgun

Mesaj gönderen yorgun »

Burada çok az da olsa paylaşımlarda bulundum, Benim sıkıntım acaba tamamen Porostatit mi deği lmi diye kaygılandığımdır, Bir ölcüt olara benim durumum bir iyi bir kötü idi. Kasım 2015 Ayı ile Haziran 2016 tarihleri arası çok sık doktora gittim( 11 defa). Prostagood hapını düzenli kullandım sanki işe yaradı gibi gelmişti sonra tekrarla başladı. Kırmızı et yediğimde yani Piknik dönemleri açıldığında piknikte Kırmızı et yediğimde, Bir de Kurban bayramları ve o dönemden sonraları birçok gariplikler yaşayıp daha çok hastalanır daha çok Doktora gidiyordum. Tesadüfen 17 haziran tarihinde Kırmızı etten tamamen şüpelendim ve Diyet yapmaya karar verdim. Aslında Halsizlik, barsaklarımda şişkinlik kabızlık, Görmemde bulanıklık Zonklayıcı batışkan baş ağrılarım , ve derken kuru kuru bıktırıcı kusma korkusu yaşamak gibi sıkıntılarım azalmaya başlamıştı. Kırmızı et tüketiminden kaçındığım 3 aylık dönem sonunda çok istikrarlı daha önce bu kadar ara vermeyen çok istisnai olarak Geceleri 2 defa kalkıyorum çok istisnai durum bu. Yani üşüsem de soğuğa maruz kalsam da yatarken çok su içmediğimde artık sabah ışıdığında Ereksiyon sertleşme olursa tuvalete kalkıyorum. Arkadaşlar Yazı uzun olabilir ama Bende Kırmızı Et Allerjisi şüpesi ile yaşıyorum herşey kesin değil, Ama Eti bırakalı çok dinç ve sağlıklıyım. Eğer aynı istikrar 3 ay daha devam eder ise Tıbbi olarak da gerekli tahlilleri yaptırarak sonuçları sizler ile paylaşabilirim.
Eğer A+ Kan gurubunda iseniz Kırmızı eti çok yediyseniz benim gibi Köfte müptelası iseniz ve geceleri 5 defa çişe kalkıyorsanız
Önerim kırmızı etten bir süre uzak durunuz. Sağlığınız olumsuz etkilenmez bence. 1 ay sonra olumlu sonuçlar ortaya çıkar ise Kırmızı Et tüketiminden kaçınabilirsiniz bence.
bu arada son gitiğim Doktorum beni altı ay sonrası kontrole gelmemi söylemişti. Altı ay geçeli üç ay daha oldu ama ben kendimi çok iyi hissettiğimden gitmeye gerek görmüyorum.
Tüm arkadaşlarıma sağlıklı günler diliyorum.
cronic
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen cronic »

1-Lider
2-İbrahim
3-Volkan55
4-kenanankara
5-Demir
6-Sabır %80
Bende Varım Konya'daki doktor Mehmet Ardıç Hocamızın hastası :) tedavi olalı bir yıl oldu çok şükür, hala iyiyim
son

Mesaj gönderen son »

Herhalde bu hastalıkta tek çaresi olmayan apış arası ve penis başında acı acı yanmalar konuştuğum bir çok kişi bu şikayetten kurtulamadı
umudunmavisi

Mesaj gönderen umudunmavisi »

kadir yazdı:
Volkancim, cümlemizden allah razi olsun.inancini yitirmeden tedavi oldun ve iyilestin.İyileşenleri duyunca çok seviniyorum...darisi diger hastalarin basina.
.

Gecmis olsun,Slm.kardesim bu kadir abinin kürünü banada yazabilirmisin sana zahmet bende bileyim.denemek istoyorum,istanbula gitme sansim ve imkanim yok malesef,yardimci olursan sevininirim.
rcmc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen rcmc »

PSA baktiriyormusunuz
Rcmc
ahmetk

Mesaj gönderen ahmetk »

Mehmet hocanın hastaları bir anda çıkıverdiler hepside iyileşmiş ne güzel maaşallah diyelim ne diyelim..Bu arkadaşlardan muayene ne kadar,seans başı ücret ne kadar ve kaç seans başka ek tahlil varmı gibi detaylarıda rica ediyorum..
izmirli

Mesaj gönderen izmirli »

40 yada 50 tl muayene ücreti seans 400 tl
donemec

Mesaj gönderen donemec »

Merhaba arkadaşlar,
Henüz konuşmak için erken belki ama yinede sevincimi paylaşmak istedim. 3 haftadır ilaç kullanmıyorum ve bir şikayetim yok. Umarım tamamen geçmiştir.
ahmetk

Mesaj gönderen ahmetk »

Geçmiş olur inşallah hayatınızda bir doktor varmı yoksa kendi çabanızlamı sonuç aldınız..
donemec

Mesaj gönderen donemec »

Teşekkürler. En son doktorum Zafer hocaydı. Buradaki arkadaşlara göre çok antibiyotikte kullanmadım. 5 iesef, monodoks ve Floxilovo kullandım. 3 hafta oldu antibiyotik keseli. Şuan sadece ligone kullanıyorum.

Ama şuanki sonucun sadece ilaçlarla ilgili olduğunu düşünmüyorum. Üşütmemeye çalışıyorum,bağışıklık için hergün ev yapımı kefir içmeye, ceviz, kuru üzüm, bal,meyve yemeye çalışıyorum. Günde en az 1,5 litre su içiyorum. Akşam yatmadan önce organik elma sirkeli su içiyorum. Haftada en az bir kere brokoli yemeye çalışıyorum gibi şeyler. Haftada 2-3 spor salonuna gidiyorum. Kegel hareketleri yapıyorum.

Sperm de katılık vardı o da geçti. Sperm değerlerim düşük çıkacak diye korkuyordum şükür o da iyi çıktı. Hatta yüksek çıktı (sanırım Com Vitex etkiledi degerleri)

Bu 3 haftada 2 gün hafif sorun yaşadım o da kabız olduktan sonra olmuştu. Bu hastalıkta kabız olmamak önemli.