Antibiyotik tedavisi ile iyilesenler.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
msrcmm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Antibiyotik tedavisi ile iyilesenler.

Mesaj gönderen msrcmm »

asosyal yazdı:
msrcmm yazdı:Bu doktorlara gidebilenler ne şanslı. Gitsem de her ay kontrole gidemem. Cidden zor. Uzak olmak çok kötü.
Halen teşhisi koyduramadim mı?
Teşhisi koydurmam için 2 doktordan birine gitmem lazım hocam. Buradakilerden bi halt olmaz.
Ağrım sızım yok çok şükür. Sık idrar, keskin kokulu. Damlama da oluyor. Arada büyük tuvalet esnasında sarıya çalan yapışan bir sıvı geliyor. Menide de sarı jöle gibi parçalar var. İsteksizlik de artı olarak. Şuanlık sıkıntılarım bunlar
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

msrcmm yazdı:
asosyal yazdı:
msrcmm yazdı:Bu doktorlara gidebilenler ne şanslı. Gitsem de her ay kontrole gidemem. Cidden zor. Uzak olmak çok kötü.
Halen teşhisi koyduramadim mı?
Teşhisi koydurmam için 2 doktordan birine gitmem lazım hocam. Buradakilerden bi halt olmaz.
Ağrım sızım yok çok şükür. Sık idrar, keskin kokulu. Damlama da oluyor. Arada büyük tuvalet esnasında sarıya çalan yapışan bir sıvı geliyor. Menide de sarı jöle gibi parçalar var. İsteksizlik de artı olarak. Şuanlık sıkıntılarım bunlar
Anladım bende bu haftasonu samsuna gittim doktoruma ağrısı,halsizlik,bulantı,donda akıntı izleri oluyor. Hatta büyük tuvalet yaparken sperm geliyor. Yasam enerjimin aq bu hastalik
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen opulentia »

orhan yazdı:
opulentia yazdı:Kadir abiye kesinlikle katılıyorum bu uzun bir yol bende ilk baslarda ne ulan bu delik deşik olduk iyilesme yok diye cok isyan etmiştim.ne zaman başka doktora gitsem solugu tekrar zafer hocanın yaninda aldim.Benim kadar doktor gezen çok az insan vardır.Servet harcadım.Ben Hastalığı %99 baski altina aldim.Hala ayda bir kere iyi olsam bile gidiyorum.Baski altina aldiktan sonra iki kere sorun yaşadım birinde uzun sure disarda bisiklete bindim hemen rahatsiz oldum lokosit 10 a cikti digerindede 3 gun once klimanin altinda uyudum agrim oldu.Ama uzun zamandir aci yiyebiliyorum portakal suyu iciyorum baharatlar sorun cikarmiyor deniz havuz girebiliyorum cok şükür.Bunalimli günler geride kaldı.Bunu yedigim yaklaşık 150 antibiyotik igneye ve kadir abinin ve zafer hocanın söylediği takviyelere borcluyum.Eswt lswt sonrasi agrilarim %70 80 azalmisti ama tedaviden 2 3 ay sonra.Yani yol uzun ama sonunda ışık var.
Selamlar
150 iğne demişsiniz yanlış değil depilmi
Evet fazlasi var eksigi yok
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

Mrshadow yazdı:benden de ayrı tavsiye, asla bir kadına oral yapmayın, asla önünüze gelenle yatmayın. bakteriden daha kötü virüsler var. hepatit, hiv gibi. en masumu hsv2, hpv gibi
`asla bir kadına oral yapmayın` : ben bir zararini gormedim suana kadar ,neden yapmiyalim ? .. tabi siradan birine yapmadim hepsi kizarkadasimdi ...
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

cucu3636 yazdı:
kadir yazdı:
Negredo yazdı:Kadir abi forsef biteral tarivid 3 ü birlikte olacak dini yani biteral ya da tarividen biri değil
Evt dogrudur kardeşim...

Kadir abi ben nüks yaşadım lokosit 7 ye çıktı. Ancak ağrılar 0 da olduğu gibi. Doktor forsef verdi 6 gün sonrada flexilova kullanacam. Arada lifta, ligone, com vitex kullanıyom. 1,5 yıldır zafer hocada tedavi oluyorum adam da şaşkın iyileşememe
Ne zamandir sifirdi lokosit?
Ne oldu da artti?
Usuttun mu, asiri mi bosaldin?
Mrshadow

Bir de semptomlarin sonlanmis miydi?
Mrshadow

7 çok değil. hiç ağrı sızı geçmedi mi bu süre zarfında?
bence sen kültür, pcr yoğunlaş.
daha önce de soruldu.
ağız içi de hijyen değil. oral sex ile de bakteri geçişi olabilir. onun için dikkat etmek lazım. daha önce nasıl sıfırlamışsan yine sıfırlarsın merak etme.
oral birlikteliğinden ne kadar süre sonra bu lokosit arttı?
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

cucu3636 yazdı:
Mrshadow yazdı:7 çok değil. hiç ağrı sızı geçmedi mi bu süre zarfında?
daha önce de soruldu.
ağız içi de hijyen değil. oral sex ile de bakteri geçişi olabilir. onun için dikkat etmek lazım. daha önce nasıl sıfırlamışsan yine sıfırlarsın merak etme.
Abi zafer hoca onlar dümen felan diyor.

Valla ayın 11 inde oral birlikte olduk. Dünde kontrol günümdü o yüzden gittim. Yükselmiş
hocam beslenmene maydanoz ve soğanı ekle istersen doğal antibiyotik ve vitamin almış olursun her gün
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

cucu3636 yazdı:
Mrshadow yazdı:
cucu3636 yazdı:

Kadir abi ben nüks yaşadım lokosit 7 ye çıktı. Ancak ağrılar 0 da olduğu gibi. Doktor forsef verdi 6 gün sonrada flexilova kullanacam. Arada lifta, ligone, com vitex kullanıyom. 1,5 yıldır zafer hocada tedavi oluyorum adam da şaşkın iyileşememe
Ne zamandir sifirdi lokosit?
Ne oldu da artti?
Usuttun mu, asiri mi bosaldin?

Abi 1 yıldır lokosit 1-2 0-1 2-3 dü.
Valla yok abi ne üşütme ne fazla boşalma, ne alkol ne kabızlık. Sadece bir kızla oral beraber oldum, bağdemcikleri şişti, o yüzden artmış olabilir. Ama benim sorum şu 0’ken de aynı ağrılar 7’iken de aynı ağrılar.
Kardeşim oralda mikrop geçer oraldada prezervatif tak
Mrshadow

cucu3636 yazdı:
Mrshadow yazdı:7 çok değil. hiç ağrı sızı geçmedi mi bu süre zarfında?
daha önce de soruldu.

Valla ayın 11 inde oral birlikte olduk. Dünde kontrol günümdü o yüzden gittim. Yükselmiş
hocam sıkıntı şu,
senin ağrın sızın hiç geçmemiş. eğer semptom devam ediyorsa ama lokosit düşükse orda bakteri var ve hücre yıkımına devam ediyor ama enfeksiyon oluşturacak yoğunlukta değil. ben böyle anlarım. yalnız sen faranjit oldum da diyorsun. bu durumda vucut direncin düşer. bu durumda baskıladığın prostattaki mkropların virülansı da yükselebilir.

zafer hoca alavere dalavere diyor haklısın cunku o hepsine etki edecek kür hazırlayıp veriyor ama bazen işte dirençli suşlar çıkıyor. 10-20 ihtimal tabii bu da yine de bu ihtimal var. zaten kendisi de şunu diyor. bana gelen hastaların %80'i iyileşir.
Mrshadow

cucu3636 yazdı:
Mrshadow yazdı:
cucu3636 yazdı:

hocam sıkıntı şu,
senin ağrın sızın hiç geçmemiş. eğer semptom devam ediyorsa ama lokosit düşükse orda bakteri var ve hücre yıkımına devam ediyor ama enfeksiyon oluşturacak yoğunlukta değil. ben böyle anlarım. yalnız sen faranjit oldum da diyorsun. bu durumda vucut direncin düşer. bu durumda baskıladığın prostattaki mkropların virülansı da yükselebilir.

zafer hoca alavere dalavere diyor haklısın cunku o hepsine etki edecek kür hazırlayıp veriyor ama bazen işte dirençli suşlar çıkıyor. 10-20 ihtimal tabii bu da yine de bu ihtimal var. zaten kendisi de şunu diyor. bana gelen hastaların %80'i iyileşir.

Bende galiba 20 lik olan kısımdayım
sen hiç iyileşme olmadı mı?
yani hiç sıfır olamadın mı bu 1,5 sene zarfında

yalnız şunu söylememe izin ver, ben de senin gibiydim. lokosit yoktu ama semptom vardı neredeyse 1 sene.
en son idrarda lokosit yükseldi (muhtemel idraryolları iltihabı) zafer hoca 2 kutu floxilevo verdi. 3 aydır sıfırım.
bu olmadı mı sende