Zafer hocaya gidipde umduğunu bulamayan varmı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Mrshadow

Re: Zafer hocaya gidipde umduğunu bulamayan varmı

Mesaj gönderen Mrshadow »

Imzekken yazdı:
modjo yazdı:
Imzekken yazdı: Ne gibi faydası var abi sen gittinmi zafere
bu arada açık konuşayım ben zafer hocaya gitmem faydalı yada faydasız olduğu için onun verdirdiği tedavinin aynısı burda yapıyolar biri devlet hastanesinde olmak üzre gayet güzel sıvı alan masaj yapan drlar var muayne masaj usg ve tüm tesler dahil 65 lira lökosit de saydırıyorsun ücretsiz. hastaneyle düzen arası 1.5 km istersen orayada kultur ver. toplamda 120 lira dostum. hemde masajı 30 sn falan değil. prostat masajı yapar iyice drene eder üstüne seminel vezikül masajı yapar. onuda yaptır vak gör bakalım o sarı jölemsi sıvı nerden geliyormuş.
Abi benimde zafere gidecek vakit ve naktim yok açıkcası bu başlığı onun için açtım kesin tedavi diyemeyiz zafere sana katılıyorum aynı şeyi bulunduğumuz şehirlerdede yaptırabilirz
sana katiliyorum, zafer hocanin tedavisi yalnizca direncsiz bakteriler icin gecerlidir. direncli bakterilerde ise yaramaz. hicbir urologun tedavisi ise yaramaz. enfeksiyoncu calismasi lazim. cunku bakterinin a-z sini o bilir. zafer hoca onun icin %80 diyor. %20 direncli bana kalirsa
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

Mrshadow yazdı:
Imzekken yazdı:
modjo yazdı: bu arada açık konuşayım ben zafer hocaya gitmem faydalı yada faydasız olduğu için onun verdirdiği tedavinin aynısı burda yapıyolar biri devlet hastanesinde olmak üzre gayet güzel sıvı alan masaj yapan drlar var muayne masaj usg ve tüm tesler dahil 65 lira lökosit de saydırıyorsun ücretsiz. hastaneyle düzen arası 1.5 km istersen orayada kultur ver. toplamda 120 lira dostum. hemde masajı 30 sn falan değil. prostat masajı yapar iyice drene eder üstüne seminel vezikül masajı yapar. onuda yaptır vak gör bakalım o sarı jölemsi sıvı nerden geliyormuş.
Abi benimde zafere gidecek vakit ve naktim yok açıkcası bu başlığı onun için açtım kesin tedavi diyemeyiz zafere sana katılıyorum aynı şeyi bulunduğumuz şehirlerdede yaptırabilirz
sana katiliyorum, zafer hocanin tedavisi yalnizca direncsiz bakteriler icin gecerlidir. direncli bakterilerde ise yaramaz. hicbir urologun tedavisi ise yaramaz. enfeksiyoncu calismasi lazim. cunku bakterinin a-z sini o bilir. zafer hoca onun icin %80 diyor. %20 direncli bana kalirsa
Nasıl %20 yani abi tam anlayadım
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

hasta olan %80'i iyileştiririm, %20'sini iyileştiremem diyor
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Imzekken yazdı:
huseyin252 yazdı:
Imzekken yazdı: Abi kültürü yaptırdım ama üreme olmuyor bulamıyolar düzene mi vermem gerekirki bide
Kardeş flora bakteri ni labların çoğu çalışmıyor bildiğim kadarı ile düzen hangi bakteri çıkarsa çıksın çalışıyorlar o yüzden düzende prostat sıvısı kültür pcr yap birde semen kültürü ve pcr yap derim imkanın varsa birde rastgele antibiyotik kullanma
Abi sağol bilgilendirdiğin için pcr cinsel yolla bulaşan etkenleri mi arıyo bende hiç cinsel yaşam olmadı hatta milli bile olmadım daha ama bu hastalık karşıma çıktı düzene gitsem bana maliyeti ne olur abi bir bilgin varmı
O zaman kültür yaptır 70 lira olması kazım
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
sessiz01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen sessiz01 »

zafer hoca lokasit bazli tedavi yapıyor lokasit 1-2 indirdi mi iyileşmen gerekli diyor çoğu kişi için doğru lokasit 1-2 düşünce rahatlıyorlar ama bende şikayet bitmedi belki yine lokasit yukseldi
abarayi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen abarayi »

modjo yazdı:
Imzekken yazdı:
modjo yazdı:zafer beyin tedavisi sudur: lökosit yüksekse enfeksiyon var enfeksiyonu hangi bakterinin yaptığı önemli değil antibiyotik tedavisiyle lökosit düşüyorsa ise yaramış demektir. bu faydalimi? evet faydalı. peki kalicımı? orası tartışılır. bu yüzden kronik diyoruz. bunu sadece zafer hoca icin söylemekte yanlış aslında turkiyedeki drlarin bir çoğu birşekilde tedavi uyguluyor. enfeksiyoncular hariç.
Ne gibi faydası var abi sen gittinmi zafere
bu arada açık konuşayım ben zafer hocaya gitmem faydalı yada faydasız olduğu için onun verdirdiği tedavinin aynısı burda yapıyolar biri devlet hastanesinde olmak üzre gayet güzel sıvı alan masaj yapan drlar var muayne masaj usg ve tüm tesler dahil 65 lira lökosit de saydırıyorsun ücretsiz. hastaneyle düzen arası 1.5 km istersen orayada kultur ver. toplamda 120 lira dostum. hemde masajı 30 sn falan değil. prostat masajı yapar iyice drene eder üstüne seminel vezikül masajı yapar. onuda yaptır vak gör bakalım o sarı jölemsi sıvı nerden geliyormuş.
Hocam hangi ildesiniz hangi hastane bu bahsetiğiniz ?
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

ne zafer hocanın ne de başka bir doktorun elinde sihirli değnek yok.bu hastalık doktor doktor dolaştırır.yapacak bir şey yok.uygulanacak tedavilerde belli zaten.bu hastalık kronik bir hastalık.iyileştikten sonra dikkat etmezseniz nüks yaşarsınız.bu hastalığın kesin çözümü yok.bunu aklınızdan çıkarmayın.çok daha detaylı antibiyotik tedavisi görmek isteyenlerde enfeksiyon doktoruna gidebilir.özele tabi.devlette pek ilgilenmezler.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kronik prostatit herzaman nuks edebilir. Drlarin verdigi antibiyotik duyarli olsa bile zamanla kendinize bakmadiginiz takdirde hastalik tekrar nuks edebilir. Bu kurallarida defalarca forumda zikrettim. Hic bir drun elinde sihirli degnek yok. İyilesme olgusu hastanin kendisiyle alakalidir.
Imzekken

huseyin252 yazdı:
Imzekken yazdı:
huseyin252 yazdı:
Kardeş flora bakteri ni labların çoğu çalışmıyor bildiğim kadarı ile düzen hangi bakteri çıkarsa çıksın çalışıyorlar o yüzden düzende prostat sıvısı kültür pcr yap birde semen kültürü ve pcr yap derim imkanın varsa birde rastgele antibiyotik kullanma
Abi sağol bilgilendirdiğin için pcr cinsel yolla bulaşan etkenleri mi arıyo bende hiç cinsel yaşam olmadı hatta milli bile olmadım daha ama bu hastalık karşıma çıktı düzene gitsem bana maliyeti ne olur abi bir bilgin varmı
Prostat sıvısı kültürümü abi yoksa semenmi vermem doğru olur
Imzekken

Cengiz yazdı:Arkadaşlar Zafer hocanın tedavisini 2008 yılında yapmış biri olarak konuşuyorum,lökosit 20 lerden 0 a indi.ama hastalık geri geldi.Bu 2008 de oldu.bunu seneleediedefalarca yazdım.
Peki sene 2019 değişen ne var??? Aynı tedavi aynı sonuç.Bir arpa boyu ilerleme yok.İyilestigi söylenen 20 civarı kişi var.1000 kişide 20 kişi.10 senede hadi 5 senede sizce bu tdaviyi kaç kişi gördü??20 kişi iyileşmiş oda doğruysa!
Tam iyileşme olduysa da o hastanın şanslıdır.hastalık tam ilerlememis,kroniklesmemistir.Zaten akut evrede yakalasan aile hekimi bile iyileştirir..
Ayrıca %80 iyilestirdigini söylüyormuş doktor.O n demek ya? Biz boşuna boşuna mı o kadar okul okuduk? Hiç matematik,istatistik ögrenemisiz.sadece bu forumda Zafer hocaya gidenlerin istatistiğini yapsak iyileştiğini soyleywnler%10 etmez.
Hastalık gitmişmiydi abi gittide geldiyse ne kadar zamn sonra geri geldi şikayetler başladı
huseyin252

Imzekken yazdı:
huseyin252 yazdı:
Imzekken yazdı: Abi sağol bilgilendirdiğin için pcr cinsel yolla bulaşan etkenleri mi arıyo bende hiç cinsel yaşam olmadı hatta milli bile olmadım daha ama bu hastalık karşıma çıktı düzene gitsem bana maliyeti ne olur abi bir bilgin varmı

Valla bildiğim kadarı ile bu hastalığın kültürleri prostat sıvısı semen ve idrardan kültür ve pcr yapılması gerekiyor çıkan bakterilerinde temizlenmesi lazım prostat sıvısı veremiyorsan semen ve idrar ver onların kültürünü yaptır düzen lab veya başka bir lab
Imzekken

huseyin252 yazdı:
Imzekken yazdı:
huseyin252 yazdı:

Valla bildiğim kadarı ile bu hastalığın kültürleri prostat sıvısı semen ve idrardan kültür ve pcr yapılması gerekiyor çıkan bakterilerinde temizlenmesi lazım prostat sıvısı veremiyorsan semen ve idrar ver onların kültürünü yaptır düzen lab veya başka bir lab
Teşekkür ederim abi özelden yazdım
mertyon44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen mertyon44 »

kadir yazdı:İllaki vardir kardesim, herkesi edicek hali yokki adamin. Iyilesme olayi insanin bir yerde kendisi ile alakalidir. Zafer hocada sihirli degnek yokki.Bu cok afaki ve göreceli bir soru.
merhabalar ben zafer hocaya gıdıyorum ayrın, bana verebılecegınız bır fıkır var mı soyle yap sunu sor gıbı acaba ?
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

mertyon44 yazdı:
kadir yazdı:İllaki vardir kardesim, herkesi edicek hali yokki adamin. Iyilesme olayi insanin bir yerde kendisi ile alakalidir. Zafer hocada sihirli degnek yokki.Bu cok afaki ve göreceli bir soru.
merhabalar ben zafer hocaya gıdıyorum ayrın, bana verebılecegınız bır fıkır var mı soyle yap sunu sor gıbı acaba ?
Hocanın rutini belli kardeş o seni yönlendirir
miaow

Mesaj gönderen miaow »

Bende bursadan gitmeyi düşünüyorum, aynı gün yapılabiliyor mu bu işlemler
Imzekken

Cengiz yazdı:
Imzekken yazdı:
Cengiz yazdı:Arkadaşlar Zafer hocanın tedavisini 2008 yılında yapmış biri olarak konuşuyorum,lökosit 20 lerden 0 a indi.ama hastalık geri geldi.Bu 2008 de oldu.bunu seneleediedefalarca yazdım.
Peki sene 2019 değişen ne var??? Aynı tedavi aynı sonuç.Bir arpa boyu ilerleme yok.İyilestigi söylenen 20 civarı kişi var.1000 kişide 20 kişi.10 senede hadi 5 senede sizce bu tdaviyi kaç kişi gördü??20 kişi iyileşmiş oda doğruysa!
Tam iyileşme olduysa da o hastanın şanslıdır.hastalık tam ilerlememis,kroniklesmemistir.Zaten akut evrede yakalasan aile hekimi bile iyileştirir..
Ayrıca %80 iyilestirdigini söylüyormuş doktor.O n demek ya? Biz boşuna boşuna mı o kadar okul okuduk? Hiç matematik,istatistik ögrenemisiz.sadece bu forumda Zafer hocaya gidenlerin istatistiğini yapsak iyileştiğini soyleywnler%10 etmez.
Hastalık gitmişmiydi abi gittide geldiyse ne kadar zamn sonra geri geldi şikayetler başladı
Bir iki hafta sonra,kısa bir mola yani
Aynı hapları tekrar alsaydın abi fayda edenleri
Gencpls

Mesaj gönderen Gencpls »

Zafer hocanın hastasıyım kendisine bı konu danisicaktim yalnız kartvitini kaybettim numarasını özelden gönderebilcek birisi var mi
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hamdi »

Ben de gittim zafer hocaya 8-10 lokasit çıkmıştı sende bir şu yok 7 iesef 1 kutu tetrodoks verdi gelme bir daha dedi bende gitmedim zafer hocaya
umutsuz123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen umutsuz123 »

kadir yazdı:
umutsuz123 yazdı:
kadir yazdı: Idrar sikayeti.hemen gecmiyor.maalesef ... bir ikisene lazim..bilginiz olsun.
Kadir abı bende yine menıde kan geldi ufak bi parça pıhtı şeklinde 4 5 ayda bir tekrarlamaya başladı bu.Hastalık nuksettikcemi geliyor acaba?
Idrarda ve menide bazen pihti cikiyor. Zorlanmadan olabilir. Tüm uretral akintilardan yani, prostat sivisi, meni ve idrardan kultur yaptirin. Lokosit cikiyorsa onada baktirin. Kültür yaptirirken, ureoplazma-mikoplazma, clamidya icinde bakilsin diye soyleyin.
Tamam abı çok sağol.
huseyin252

Türkiyede gitmediğim yer kalmadı bir sonuç alamadım
Imzekken

huseyin252 yazdı:Türkiyede gitmediğim yer kalmadı bir sonuç alamadım
İnşallah alırız abi bir sonuç benim iş dolayısıyla bugün biraz ayakta fazla durdum belim kopavak gibi oldu bende bel ağrısı yapıyo prostatit
huseyin252

Imzekken yazdı:
İnşallah alırız abi bir sonuç benim iş dolayısıyla bugün biraz ayakta fazla durdum belim kopavak gibi oldu bende bel ağrısı yapıyo prostatit
Prostatit yapmadığı septom mu var kışın o kadar septom yaşadımki anlatamam hastanede 1 ay her yere baktırdım romotoloji hemotoloji göğüs hastalıkları enfeksiyon bölümü üroloji üroloji den başka bölüm hiç birşey bulamadı
Imzekken

huseyin252 yazdı:
Imzekken yazdı:
Prostatit yapmadığı septom mu var kışın o kadar septom yaşadımki anlatamam hastanede 1 ay her yere baktırdım romotoloji hemotoloji göğüs hastalıkları enfeksiyon bölümü üroloji üroloji den başka bölüm hiç birşey bulamadı
Tıbdan önce hastalar bulacak geralde bu hastalığın tedavisini abi tıb daha çok geride
Imzekken

huseyin252 yazdı:
Imzekken yazdı:
Sende gitmişmiydin zafere abi
Prostatozurlu

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

huseyin252 yazdı:
Imzekken yazdı:
Çok ilginçtir geçen sene sol ayak tabanım da bir huzursuzluk vardı agrı sızı gibi ortopedi fizik tedavi falan birsürü doktora gittim geçmedi. İlk prostat masajından sonra bir daha olmadı.