YANLIŞ TEHŞİS Mİ PROSTATİT Mİ?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Bayrak2534
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: YANLIŞ TEHŞİS Mİ PROSTATİT Mİ?

Mesaj gönderen Bayrak2534 »

Benimde şüan tek sıkıntım idrar hıssı ve sanki altıma kaçıracağım gibi oluyor ve bazen peniste zonklama oluyor
XAXLT
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen XAXLT »

kadir yazdı:
XAXLT yazdı:SELAMLAR BASLİGİ ACALİ 3 AY GECMİS OZETLEMEK GEREKİRSE PROSTATİT TEHSİSİM NET KONULMADİ HALA BELİRSİZ, URİSPAS KULLANİMİ SONRASİ NEDEN İSE RAHATLADİM ARTİK SİK İDRAR SORUNUM YOK İDRAR TANZİGİM HİZLİ NORMAL HAYATİMA DEVAM EDEBİLİYORUM PENİS UCUNDA SEYİRME VE CAMASİRA YAPİSİKLİK HİSSİ DEVAM EDİYOR, VE BUYUK ABDEST SİRASİNDA İDRAR YAPTİGİMDA AZ AZ SUREKLİ İDRAR CİKİYOR BU BENİ RAHATLATİYOR, ZAMAN ZAMAN BOSALİRKEN ZEVK ALAMİYORUM ESKİSİ KADAR BUNLARİ HEMOROİDE YORUYORUM TAKMADAN YASAMAYA CALİSİYORUM PSİKOLOJİK DESTEK İLE, YARİN BİRGUN CANİM YANARSA TEKRAR DOKTOR KAPİSİ CALARİM, ANTİDEPRESAN VE KALİTELİ PSİKOLOK HERSEYDEN DAHA ONEMLİ ARKADASLAR SOSYAL CEVREYE DONMEDEN HASTALİKLARİ UNUTAMAZSİNİZ BEN ZATEN OBSESİF BİR TAKİNTİ HASTASİYİM KENDİMİ BİTİRECEKTİM AZ DAHA 62 KİLOYA DUSMUSTUM.EN SON KENDİNİZE İYİ BAKİN UMARİM HEPİMİZ SİFA BULURUZ
Sevgili kardesim kafana takma bu hastalik gecer gider. Prostat sivisi lokosit kontrolü yaptirdinizmi?
Kadir abi selam hayir yaptirmadim o yuzden prostatitmiyim degilmiyim kesin birsey diyemiyorum yasadigim sorunlari burda anlatmistim cok sukur su aralar iyiyim ne zaman rahateizlik duyarim ozaman yaptirmayi dusunuyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

XAXLT yazdı:
kadir yazdı:
XAXLT yazdı:SELAMLAR BASLİGİ ACALİ 3 AY GECMİS OZETLEMEK GEREKİRSE PROSTATİT TEHSİSİM NET KONULMADİ HALA BELİRSİZ, URİSPAS KULLANİMİ SONRASİ NEDEN İSE RAHATLADİM ARTİK SİK İDRAR SORUNUM YOK İDRAR TANZİGİM HİZLİ NORMAL HAYATİMA DEVAM EDEBİLİYORUM PENİS UCUNDA SEYİRME VE CAMASİRA YAPİSİKLİK HİSSİ DEVAM EDİYOR, VE BUYUK ABDEST SİRASİNDA İDRAR YAPTİGİMDA AZ AZ SUREKLİ İDRAR CİKİYOR BU BENİ RAHATLATİYOR, ZAMAN ZAMAN BOSALİRKEN ZEVK ALAMİYORUM ESKİSİ KADAR BUNLARİ HEMOROİDE YORUYORUM TAKMADAN YASAMAYA CALİSİYORUM PSİKOLOJİK DESTEK İLE, YARİN BİRGUN CANİM YANARSA TEKRAR DOKTOR KAPİSİ CALARİM, ANTİDEPRESAN VE KALİTELİ PSİKOLOK HERSEYDEN DAHA ONEMLİ ARKADASLAR SOSYAL CEVREYE DONMEDEN HASTALİKLARİ UNUTAMAZSİNİZ BEN ZATEN OBSESİF BİR TAKİNTİ HASTASİYİM KENDİMİ BİTİRECEKTİM AZ DAHA 62 KİLOYA DUSMUSTUM.EN SON KENDİNİZE İYİ BAKİN UMARİM HEPİMİZ SİFA BULURUZ
Sevgili kardesim kafana takma bu hastalik gecer gider. Prostat sivisi lokosit kontrolü yaptirdinizmi?
Kadir abi selam hayir yaptirmadim o yuzden prostatitmiyim degilmiyim kesin birsey diyemiyorum yasadigim sorunlari burda anlatmistim cok sukur su aralar iyiyim ne zaman rahateizlik duyarim ozaman yaptirmayi dusunuyorum
A.s kardesim iyiysen sorun yok.Daha sonra tekrar ederse yaptirirsin.
XAXLT

Mesaj gönderen XAXLT »

kadir yazdı:
XAXLT yazdı:
kadir yazdı: Sevgili kardesim kafana takma bu hastalik gecer gider. Prostat sivisi lokosit kontrolü yaptirdinizmi?
Kadir abi prostatit penis ucunda agri yapar mi? Bana idrar ve kan tahlili ile prostatit tehsisi koyan doktor ant. Verdiği ilk gunun gecesi penis ucunda agirdan aglayacaktim kafama hep takilir bu roxin vermiş idi
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Cenesuyu »

ben hasta olmadan önce çok kahve ve çay tüketiyorum konu sahini kahveyi kessin bence...
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

hocam birincil olarak zamanında yaşadığın rahatsızlıklar üretriti andırıyor. benim hikayem de idrar yolu enfeksiyonu ile başlamıştı.

ikincisi, hem bu konuda bu kadar takıntılı olup hem de inatla prostat sıvısı analizi yaptırmaman bana tuhaf geldi. erkekliğim gider diye korkanlardan değilsin umarım. Vardı öyle biri de acaba şu an ne yapıyor bilmiyorum.

bu hastalığın en kritik noktası erken teşhistir. şikayetlerinin artmasını bekliyorsan arttığında zaten iş işten geçmiş olcak. o zaman bol bol prostat masajı yaptırırsın.
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Cenesuyu »

tornografi yazdı:hocam birincil olarak zamanında yaşadığın rahatsızlıklar üretriti andırıyor. benim hikayem de idrar yolu enfeksiyonu ile başlamıştı.

ikincisi, hem bu konuda bu kadar takıntılı olup hem de inatla prostat sıvısı analizi yaptırmaman bana tuhaf geldi. erkekliğim gider diye korkanlardan değilsin umarım. Vardı öyle biri de acaba şu an ne yapıyor bilmiyorum.

bu hastalığın en kritik noktası erken teşhistir. şikayetlerinin artmasını bekliyorsan arttığında zaten iş işten geçmiş olcak. o zaman bol bol prostat masajı yaptırırsın.
Hocam benim tahminim 2-3-4 ay oldu geç kaldım mı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

XAXLT yazdı:
kadir yazdı:
XAXLT yazdı: Kadir abi selam hayir yaptirmadim o yuzden prostatitmiyim degilmiyim kesin birsey diyemiyorum yasadigim sorunlari burda anlatmistim cok sukur su aralar iyiyim ne zaman rahateizlik duyarim ozaman yaptirmayi dusunuyorum
Kadir abi prostatit penis ucunda agri yapar mi? Bana idrar ve kan tahlili ile prostatit tehsisi koyan doktor ant. Verdiği ilk gunun gecesi penis ucunda agirdan aglayacaktim kafama hep takilir bu roxin vermiş idi
Tabiki yapar, en belirgin semptomlardan biridir penis ucu agrisi.
XAXLT

Mesaj gönderen XAXLT »

kadir yazdı:
XAXLT yazdı:
kadir yazdı: A.s kardesim iyiysen sorun yok.Daha sonra tekrar ederse yaptirirsin.
Kadir abi benim sikayetlerim prostatit hastalarina gore degisik, tukuruk testi yaptim candica icin dibinde cikti suyun tukuruk yilladir suren kasik mantari sorunum var acaba ondan mi yoksa yasadiklarim acaba candicami suphelendim..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

XAXLT yazdı:
kadir yazdı:
XAXLT yazdı: Kadir abi prostatit penis ucunda agri yapar mi? Bana idrar ve kan tahlili ile prostatit tehsisi koyan doktor ant. Verdiği ilk gunun gecesi penis ucunda agirdan aglayacaktim kafama hep takilir bu roxin vermiş idi
Kadir abi benim sikayetlerim prostatit hastalarina gore degisik, tukuruk testi yaptim candica icin dibinde cikti suyun tukuruk yilladir suren kasik mantari sorunum var acaba ondan mi yoksa yasadiklarim acaba candicami suphelendim..
Suya tukurme olayinin bilimsel kanitlanmis bir yani yok. Birisi bir hikaye ortaya atmis. Herkesin tukurugu ayni hareketi yapiyor suyun icinde. Inanmayin.
Temkinli

Mesaj gönderen Temkinli »

Merhaba arkadaşlar bundan altı ay önce belimde ağrı başladı hastaneye gittim bel fıtığı dediler ama makatta yanma ağrı vardı doktora söyledim fitik ile alakası yok dedi bir ay sonra sık idrara çıkma sürekli idrar hissi başladı bir sürü üroloji doktoruna gittim hepsi başka bişey söyledi bi tanesi kronik prostatit dedi sonra zafer hocaya gittim prostat sıvısına baktı idrar kültürü yaptı lökosit sıfır sende prostatit yok aşırı aktif mesane var dedi emselrx diye bi ilaç yazdı ama sık idrar sıkıntım geçmedi 2006 yılında korunmasız ilişkim olmuştu akıntı falan gelmişti o dönem doktora gittim iğne ilaç yazdı kullandım geçti 12 yıl sonra etkisini gösterimi acaba bende simdi prostatit varmı yokmu yardımcı olur musunuz
XAXLT

Mesaj gönderen XAXLT »

tornografi yazdı:hocam birincil olarak zamanında yaşadığın rahatsızlıklar üretriti andırıyor. benim hikayem de idrar yolu enfeksiyonu ile başlamıştı.

üretrit hakkında fikrim yok, prostat sıvısı için izmirde alan doktor yok diyorlar, eskişehir istanbul vs pekte bir masraflı ve ben şuan gündelik hayatıma normal devam ettiğim bir sorunum olmadığı için görmezden geliyorum
XAXLT

Mesaj gönderen XAXLT »

AYLAR OLDU KONUYU HORTLATAYİM COK SUKUR İYİYİM BELKİ PROSTATİTTİM BELKİ DEGİLDİM TANİM HALA KONULAMADİ AMA SUAN HER GUN MAST. KAHVE ALKOL HİCBİRSEY DOKUNMUYOR KALAN SİKAYETLERİM;
BUYUK ABDEST SONRASİ SUREKLİ KESİK KESİK İDRAR GELMESİ ( SİCAK VE RAHATLATİCİ OLARAK)
BİRDE PENİSİMDE BOYLE BİR DEYİSİK TARİFSİZ HİS 1,2 SANİYELİK İÇERİDEN TİTRER KASİLİR GİBİ SANKİ KEMİK TİTRİYOR ODA HERZAMAN OLMUYOR YANİ O KADAR COK SUKUR
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

XAXLT yazdı:AYLAR OLDU KONUYU HORTLATAYİM COK SUKUR İYİYİM BELKİ PROSTATİTTİM BELKİ DEGİLDİM TANİM HALA KONULAMADİ AMA SUAN HER GUN MAST. KAHVE ALKOL HİCBİRSEY DOKUNMUYOR KALAN SİKAYETLERİM;
BUYUK ABDEST SONRASİ SUREKLİ KESİK KESİK İDRAR GELMESİ ( SİCAK VE RAHATLATİCİ OLARAK)
BİRDE PENİSİMDE BOYLE BİR DEYİSİK TARİFSİZ HİS 1,2 SANİYELİK İÇERİDEN TİTRER KASİLİR GİBİ SANKİ KEMİK TİTRİYOR ODA HERZAMAN OLMUYOR YANİ O KADAR COK SUKUR

Semptomlarımız aynı sık idrar ile başladı idrar sorunu sadece çok az zorlanma kaldı agrılar gitti arrit agrıları kaldı penisde huzursuzluk var tabi birde enfeksiyon nun tetikledigi varikosel kaldı
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
XAXLT

Mesaj gönderen XAXLT »

huseyin252 yazdı:
XAXLT yazdı:AYLAR OLDU KONUYU HORTLATAYİM COK SUKUR İYİYİM BELKİ PROSTATİTTİM BELKİ DEGİLDİM TANİM HALA KONULAMADİ AMA SUAN HER GUN MAST. KAHVE ALKOL HİCBİRSEY DOKUNMUYOR KALAN SİKAYETLERİM;

Semptomlarımız aynı sık idrar ile başladı idrar sorunu sadece çok az zorlanma kaldı agrılar gitti arrit agrıları kaldı penisde huzursuzluk var tabi birde enfeksiyon nun tetikledigi varikosel kaldı
Hocam anlamadigim bir sekilde penisim kök kisminda bir anda sertlesip 2 sn lik titremeler oluyo kasilma gibi aylardir hicbir sorunum yoktu buna taktim kafayi şimdi
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Bu enfeksiyon bitmediği müddetçe her türlü septomlara açığız
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
XAXLT

Mesaj gönderen XAXLT »

ibrahim08 yazdı:Aynı yollardan geçmişiz hemen hemen.bende de ilk 2016 da başladı önce hemoroid oldum sonra sık sık idrara çıkma kalça bel ağrısı.Mide agrısı testis agrısı vs.Kaç kez ürologlara gittim hepsi şerefsiz biri bile prostat sıvısı alıp bakmadı ama hiç bir şey bulamayınca prostatitin tedavisini uyguladı ama sorduğumda hastalığım ne diye prostatitsin diyen olmadı öyle gözüküyor dediler.1 ay antibiyotik kullandım sonra ürispasla birlikte ve xatrol verdiler onu kullandım.istanbula gitti prostatitmiyim değilmiyim diye zafer hoca sıvı aldı prostatdan 0 mikrop çıktı.Şimdi düşündüğüm bu ialaçlarmı 0 ladı yoksa zaten prostatit değilmiydim. 1 senedir sıkıntı yok şuan yine makatta kaşıntı,kalça agrısı biraz fazla idrarara çıkma oluyor ama yanma filan yok ben yine hemoroid kaynaklı bişey diye düşünüyorum çünkü hiç soğuk yemedim bu sene bakalım geçmiş olsun size.
İbrahim ne durumdasin aylardir iyiydim 2 gündür yine eskisi gibi belirtiler karin alti kasik huzursuzlugu peniste his falan başladi sanki idrar hizida dustu gibi aylardir iyiydik ya. Hemoroid azdi bunlar oldu
ibrahim08
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ibrahim08 »

XAXLT yazdı:
ibrahim08 yazdı:Aynı yollardan geçmişiz hemen hemen.bende de ilk 2016 da başladı önce hemoroid oldum sonra sık sık idrara çıkma kalça bel ağrısı.Mide agrısı testis agrısı vs.Kaç kez ürologlara gittim hepsi şerefsiz biri bile prostat sıvısı alıp bakmadı ama hiç bir şey bulamayınca prostatitin tedavisini uyguladı ama sorduğumda hastalığım ne diye prostatitsin diyen olmadı öyle gözüküyor dediler.1 ay antibiyotik kullandım sonra ürispasla birlikte ve xatrol verdiler onu kullandım.istanbula gitti prostatitmiyim değilmiyim diye zafer hoca sıvı aldı prostatdan 0 mikrop çıktı.Şimdi düşündüğüm bu ialaçlarmı 0 ladı yoksa zaten prostatit değilmiydim. 1 senedir sıkıntı yok şuan yine makatta kaşıntı,kalça agrısı biraz fazla idrarara çıkma oluyor ama yanma filan yok ben yine hemoroid kaynaklı bişey diye düşünüyorum çünkü hiç soğuk yemedim bu sene bakalım geçmiş olsun size.
İbrahim ne durumdasin aylardir iyiydim 2 gündür yine eskisi gibi belirtiler karin alti kasik huzursuzlugu peniste his falan başladi sanki idrar hizida dustu gibi aylardir iyiydik ya. Hemoroid azdi bunlar oldu
Kardeşim ben de de 1 haftadır sık idarara çıkma başladı geçen kış 1 hafta sürmüş bitmişti şimdi yine başladı.Ağır spor yapıyorum ondan kaynaklı herhalde sinirsel.Geçmiş olsun sana da
miaow

Mesaj gönderen miaow »

Mrshadow yazdı:Vardir flora bakterisi de yapar prostat iltihabi.
Sikayetlerin prostat iltihabi gibi
Bende prostat sıvısı kültüründe flora bakterisi çıktı ne önerirsiniz