Cüneyd Sevinç Muayne Hk

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ali ankara

Re: Cüneyd Sevinç Muayne Hk

Mesaj gönderen ali ankara »

Yok yani kırediden maksadım kesin cözüm olcanı bilsem demek istedim denicem ama cüney hoca istanbulda ben ankaradayım nasıl olcak 6 seans git gel orda kalacak kimse yok yaptırmayı kafaya koydumda işte istanbul ankara nasıl olcak onu düşünüyorum
rmzigrll
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen rmzigrll »

ali ankara yazdı:Yok yani kırediden maksadım kesin cözüm olcanı bilsem demek istedim denicem ama cüney hoca istanbulda ben ankaradayım nasıl olcak 6 seans git gel orda kalacak kimse yok yaptırmayı kafaya koydumda işte istanbul ankara nasıl olcak onu düşünüyorum
Haftada bi kere gidersin hocam hızlı trenle masraflı olır ama yapacak bir şey yok yaş kaç bu arada
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Fatih34 »

Bu hastalık insan hayatını cok etkiliyor psikolojim bu hastalıktan önce de iyi değildi anksiyetem var fakat hastalık başladıktan sonra her ikisini yaşamak ve aynı zamanda askere gidip gelmek gibi durumlar beni karamsarlığa itiyor işe başladım bugun 45 gün oldu işten çıkardılar vs odaklanma problemleri yaşıyorum elimden ne gelirse yaptım ama olmadı kısmet böyleymiş imtihan dünyası ama ümitsizlik yok Allahın izniyle
ali ankara

Yaş 34 usta 7 senedir ugraşıyorum bu rahatsızlıkla
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

rmzigrll yazdı:
wolfpack yazdı:Bakteri bulunup duyarli antibiyotik almadan masaj yaparsaniz bakteriyi yayma riskine sahip olursunuz. Benim basima gelen olay. Antibiyotik kullanmadan masaj yaptirip cok daha kotu olmustum ve 2 3 yil bayagi cabaladim ustesinden gelmek icin. Bakteriyelseniz antibiyotiksiz masaja mesafeli olun.
Hocam yaş kaçtı yaşı büyük abileri anlıyorum da 25-40 arası bile bu hastalığa yakalanıyor bu kadar erken neden oluyor genç yaştayız daha 25 bu yaşta bunlarla uğraşmak psikolojiyi bozuyor biraz
32 kardesım. 24 yasında yakalandım malesef. Tum hayatımı alt ust ettı. Gercekten cok yıpratıcı ve her acıdan cok zor bır hastalık
rmzigrll

wolfpack yazdı:
rmzigrll yazdı:
wolfpack yazdı:Bakteri bulunup duyarli antibiyotik almadan masaj yaparsaniz bakteriyi yayma riskine sahip olursunuz. Benim basima gelen olay. Antibiyotik kullanmadan masaj yaptirip cok daha kotu olmustum ve 2 3 yil bayagi cabaladim ustesinden gelmek icin. Bakteriyelseniz antibiyotiksiz masaja mesafeli olun.
Hocam yaş kaçtı yaşı büyük abileri anlıyorum da 25-40 arası bile bu hastalığa yakalanıyor bu kadar erken neden oluyor genç yaştayız daha 25 bu yaşta bunlarla uğraşmak psikolojiyi bozuyor biraz
32 kardesım. 24 yasında yakalandım malesef. Tum hayatımı alt ust ettı. Gercekten cok yıpratıcı ve her acıdan cok zor bır hastalık
Benim cinsel ilişkim de olmadı hadi ordan oldu desek ama o da yok ayağımı üşüttüm bu kadar bedeli olmamalıydı
ali ankara

Benimki cinsel ilişkiden oldu kardeşim 7 senem gitti bi bakmışsın iyiyim bi bakmışsın berbat kıronikleşti yetersiz tedavi senin bişeyin yok piskolojik deyip yolladı dokdorlar ankarada enson gittigim dokdor purostat iltihabı var sende dedi 10 adet penesilin igne cipro tetradoks yazıp yolladı ama nafile 7 dinci sene hala mücadele iyileşme umudu ile hayat devam ediyor birgün oda olur işallah
rmzigrll

ali ankara yazdı:Yaş 34 usta 7 senedir ugraşıyorum bu rahatsızlıkla
Evlendiniz mi hocam peki düzenli ilişki belki fayda sağlar
ali ankara

Evliyim 1 cocugum var yok pek alakası yon onunla bu işin bana pek fayda etmedi