Tamamen iyileştim çok şükür

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Tamamen iyileştim çok şükür

Mesaj gönderen kadir »

cihanovel yazdı:
kadir yazdı:
cihanovel yazdı:Herkese selam uzun süredir girmiyordum unutmuştum aslinda. Bugün rastgele zafer hocanin röportajini gordum internette ve buraya yazmak istedim. Arkadaşlar ben 2018 de yakalanmiştim hastaliga ve sebebini gercekten bilmiyorum nerdeyse bütün semptomlarini yaşadim yaklasik 2 seneye yakin sürdü, ama dogru insanda ve düzenli tedavi olursaniz gercekten iyilesiyorsunuz. Moralinizi yuksek tutmaniz cok önemli kafayi surekli oraya vermek sizi daha kötü yapacak. Kadir abi sana cok teşekkür ederim!
Herkese geçmiş olsun...
cihanovel kardeşim, çok sevindim iyi olmana...ayrica paylaşimin içinde tsk ederiz. Sende baya bir ugrastin ve kazandin. Lokosit odakli tedaviden fayda gören biri daha iyilesenler kervanina katildi. Şifan daim olsun.( Kültür yaptirmayin demiyorum yanliş anlaşılmasin oda gerekli),
İyi dileklerin için teşekkurler abi. Senin faydali paylaşimlarin ve tecrüben de bize ışık oldu. Keşke burdaki arkadaşlar da eski yazilarini okusa akillarinda o kadar soru olmazdı. Umarim herkes kurtulur...
Dogru diyorsun kardeşim, eski paylaşımları okumuyorlar yeni üyeler, sadece semtomları tartışıyorlar, halbuki semptomları tartişacaklarina tedavi şekillerini yöntemlerini okusalar daha iyi olacak. Bahsettikleri semptomların hepsi klasik prostatit semptomlarında yer alır. Hard flaccid sendromu dahil.
Ordu52
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Re: Tamamen iyileştim çok şükür

Mesaj gönderen Ordu52 »

Arkadaşlar merak ettim zafer hocanin genelde tercih ettiği iesefle genta iğne arasındaki fark nedir