DENEMEYE DEĞER

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: DENEMEYE DEĞER

Mesaj gönderen Ali1453 »

serkangurleyen yazdı:Bendede testis ağrısı çok fazla ve lökosit yok. Sizde lökosit var mıydı ali1453
Vardı 9 falandı hüseyin seçkin bakmıştı şuan 2 falan şuan dedigim 1 ay önce
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

Msln yazdı:
ist86 yazdı:
Msln yazdı:
Zafer bey, antibiyotik + Steroid ilac kombinasyonu onerdi mi. Kullandin mi
hemde 3 farklı kür bitirdim
Eksik yazmisim. Antibiyotik ve NON STEROID ilac
non steroid nedir dostum iğne ve haplardan oluşan antibiyotik kürü uyguladık toplam 3 kür
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Msln yazdı:
Msln yazdı:
ist86 yazdı: hemde 3 farklı kür bitirdim
Seninle benzer sorunları yaşıyoruz. 2 yıllık tedavinin en başından en sonuna semptomlarda sıfır iyileşme oldu. En basta prostat masajından sonra 3 gün yanma ve idrara çıkma şikayeti artıyordu. Şimdi tek fark prostat masajı yaptıktan sonra yangı ve huzursuzluk oluşmuyor.

6 veya 7. kürdeyim. şikayetlerim;
sık idrara çıkma,
kinzy kullanmasam aşırı yanma ve daha şık idrara çıkma
makatta sızı huzursuzluk
cinsel isteksizlik
çatallı idrar
ilk idrar başlangıcında 5-6 sn bekleme
erken boşalma
Penis başında hassasiyet..

son küre bugün başladım. NON STEROİD ilaç eklendi antibiyotiğe ek olarak. Non steroid sabah 2 ayrı ilactan 1 er doz aldım. çok ilginçtir ilk gün olmasına rağmen şikayetlerim azaldı. idrara kaç kez çıktım sayabilirim. Agrı kesici özelliğinden mi acaba. Biraz daha komforum arttı.
hocam korkutmak gibi olmasin ama nsai ilaclar konfororunu artiriyorsa bagisiklik sisteminde sikinti var demekrie
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Msln »

Mrshadow yazdı:
Msln yazdı:
Msln yazdı:
Seninle benzer sorunları yaşıyoruz. 2 yıllık tedavinin en başından en sonuna semptomlarda sıfır iyileşme oldu. En basta prostat masajından sonra 3 gün yanma ve idrara çıkma şikayeti artıyordu. Şimdi tek fark prostat masajı yaptıktan sonra yangı ve huzursuzluk oluşmuyor.

6 veya 7. kürdeyim. şikayetlerim;
sık idrara çıkma,
kinzy kullanmasam aşırı yanma ve daha şık idrara çıkma
makatta sızı huzursuzluk
cinsel isteksizlik
çatallı idrar
ilk idrar başlangıcında 5-6 sn bekleme
erken boşalma
Penis başında hassasiyet..

son küre bugün başladım. NON STEROİD ilaç eklendi antibiyotiğe ek olarak. Non steroid sabah 2 ayrı ilactan 1 er doz aldım. çok ilginçtir ilk gün olmasına rağmen şikayetlerim azaldı. idrara kaç kez çıktım sayabilirim. Agrı kesici özelliğinden mi acaba. Biraz daha komforum arttı.
hocam korkutmak gibi olmasin ama nsai ilaclar konfororunu artiriyorsa bagisiklik sisteminde sikinti var demekrie
? Biraz acabilir misin.