Şikayetlerim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
gonore
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Şikayetlerim

Mesaj gönderen gonore »

yaş 26...boy 179cm...5 ay önce 78 kiloydum hiv oldum diye bu akıntı yüzünden 8 kilo verdim sonra 18 kilo aldım...Şu an 88 kg belki biraz daha aldım yataktan çıkamıyorum hiççç. 13kere hiv testi oldum en son 126.günümde.... Negatif geldi...11 kere hepatitler, 6 kere sifiliz testi oldum....14. günümde gonore ve klamidya kültür yaptırdım sürüntüden gonore çıktı....50.günümde gonore kültür, gonore pcr ve klamidya pcr yaptırdım idrardan negatif geldi.... İlk başlarda tek şikayetim şeffaf akıntıydı ancak şu anda penis başı yanması, makat yanması, testis şişi ve ağrısı, ereksiyonda şeffaf akıntı yoğun gelmesi, kalça 2 kesesinde kas ağrısı iğrenç şekilde sanki iğne yapılmıs gibi...Şikayetlerim özellikle son 10 gündür iyice arttı tahminim hastalık iyice ilerledi....
:P
Halill

Mesaj gönderen Halill »

Bence de kendini topla kimseye söyleme gerek yok güçlü ol biraz işini falan da bırakma sonra çok pişman olursun
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Arkadaşlar, abiler.... Ailemle konuştum daha önce neden söylemedin dediler... Hemen doktora git ilaç yazdır beklenir mi dediler... Şimdi yarın doktora gitcem ancak kafadan ilaç yazacak eminim... Bende zafer hocanın yazdığı ilaçlar gibi başlayım diyorum... 5 gün iğne arkasından tetradox ve tavanic alayım diyorum...Ancak tetradox 100mg yoksa 200 mg kullanayım? tavanic kaç mg veriyordu hoca? kullanım şekli nasıldı? Zaten zafer hocaya gideceğim... En azından bu ilaçlarla gonore, klamidya, mikoplazmaları vurayım diyorum...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

gonore yazdı:Arkadaşlar, abiler.... Ailemle konuştum daha önce neden söylemedin dediler... Hemen doktora git ilaç yazdır beklenir mi dediler... Şimdi yarın doktora gitcem ancak kafadan ilaç yazacak eminim... Bende zafer hocanın yazdığı ilaçlar gibi başlayım diyorum... 5 gün iğne arkasından tetradox ve tavanic alayım diyorum...Ancak tetradox 100mg yoksa 200 mg kullanayım? tavanic kaç mg veriyordu hoca? kullanım şekli nasıldı? Zaten zafer hocaya gideceğim... En azından bu ilaçlarla gonore, klamidya, mikoplazmaları vurayım diyorum...
Kardesim bak, sana kac kere dedim, git oradaki dra sana ilac yazsin, bir saat bile bekleme. 50 gun sonra gidicem muhabbeti yapiyorsun.Hem biran once iyilesmek istiyorsun, hemde zaman geciriyosun bu neyin kafasi? Ilaclarida yazdim sana ozelden. Tetradoks100mg tavanic500 mg. Seftriakson igneler bittikten sonra..tek tek kullan. Tetradoks 15 gun kullan. Tavanic 7gun
gonore

Mesaj gönderen gonore »

kadir yazdı:
gonore yazdı:Arkadaşlar, abiler.... Ailemle konuştum daha önce neden söylemedin dediler... Hemen doktora git ilaç yazdır beklenir mi dediler... Şimdi yarın doktora gitcem ancak kafadan ilaç yazacak eminim... Bende zafer hocanın yazdığı ilaçlar gibi başlayım diyorum... 5 gün iğne arkasından tetradox ve tavanic alayım diyorum...Ancak tetradox 100mg yoksa 200 mg kullanayım? tavanic kaç mg veriyordu hoca? kullanım şekli nasıldı? Zaten zafer hocaya gideceğim... En azından bu ilaçlarla gonore, klamidya, mikoplazmaları vurayım diyorum...
Kardesim bak, sana kac kere dedim, git oradaki dra sana ilac yazsin, bir saat bile bekleme. 50 gun sonra gidicem muhabbeti yapiyorsun.Hem biran once iyilesmek istiyorsun, hemde zaman geciriyosun bu neyin kafasi? Ilaclarida yazdim sana ozelden. Tetradoks100mg tavanic500 mg. Seftriakson igneler bittikten sonra..tek tek kullan. Tetradoks 15 gun kullan. Tavanic 7gun
Eyv abi...önce seftriakson sonra tetradoks günde 2 kez bunları bitirince de tavanic dimi abi günde kaç kez?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

gonore yazdı:
kadir yazdı:
Eyv abi...önce seftriakson sonra tetradoks günde 2 kez bunları bitirince de tavanic dimi abi günde kaç kez?
Gunde 1 alabilirsin...